Dziewiąta rocznica, sto ósma miesięcznica smoleńskiej zbrodni

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat
yes
Bez względu na to, czy to była katastrofa, wypadek czy zamach - zginęli ludzie. Minęło dziewięć lat Platformy Broniarza, gotowej zrobić wszystko w agresywnej wojnie kłamstw i prowokacji przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko wszelkim interesom i aspiracjom polskich i europejskich obywateli. To jest ich wojna o przywrócenie globalnego totalitaryzmu. 
 
Musimy sobie wreszcie uświadomić, że toczy się światowa wojna globalnego lewicowego totalitaryzmu przeciwko wszelkim demokratycznym wolnościom. To jest wojna o totalitarny monopol ideologiczny, wojna o totalitarną omnipotencję prawa jako ślepego narzędzia władzy, to jest wojna o wrogie przejęcie europejskich i światowych systemów państwowych w celu utrwalenia totalitarnego monopolu władzy politycznej. To jest ich wojna przeciwko nam. 
 
Musimy wiedzieć, że Oni prowadzą tę wojnę świadomie i w złej wierze. Nadszedł już czas pierwszych wyborów długiego maratonu głosowań. Musimy wiedzieć jak Oni chcą zniszczyć nasze polskie i europejskie państwo.
Nadszedł czas, aby skutecznie wykazać i udowodnić ich działanie w złej wierze.Właśnie to musimy teraz zrobić. 
Teraz, dzisiaj i jutro musi nastąpić koniec pychy idiotów. Kres triumfu gównojadów.
Oni naprawdę chcą ]]>zniszczyć państwo]]> polskie, Oni to robią w złej wierze.
Koniec bezkarności łajdactwa.
 
Winowajcy smoleńskiej zbrodni to nie tylko ci ludzie, którzy bezpośrednio uczestniczyli w realizacji scenariusza zamachu. Nie tylko ci, którzy pociągali za sznurki, układając takie procedury przetargu na remont samolotu, które umożliwiły ukrycie ładunków wybuchowych i późniejsze ich odpalenie. To nie tylko ci, którzy zajęli się mataczeniem, ukrywaniem i fałszowaniem dowodów zbrodni. To są Oni, prawdziwi Obcy, którzy kiedyś dogadali się z komunistami. Obcy, którzy kiedyś uprawiali politykę wstydu, a teraz zajmują się polityką pogardy i nienawiści.

___________________________________________________

]]>Im prawda jest bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. ]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (9 głosów)

Komentarze

 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1585870

Jeśli przyjrzeć sie temu co teraz robi totalitarna opozycja, to bez trudu widać, że mamy do czynienia ze zorganizowaną za duże pieniądze operacją wrogiego przejęcia Państwa Polskiego. Kto zlecił taką operację?

Jeszcze nie wiemy. (...) Od wielu lat piszę, wręcz alarmuję o pojawieniu się na świecie nowego zagrożenia - politycznego gangsterstwa, zwanego niekiedy totalitaryzmem, czasem mówi się o zbrodniczych reżimach. Zjawisko politycznego gangsterstwa ma tylko jeden cel - pieniądze. Każde gangsterstwo, każdy bandytyzm zawsze ma tylko jeden ekonomiczny sens. To jest jego istota i jedyna treść. 

Propaganda, ideologia, agresja aksjologiczna i wszelkie cechy wojny informacyjnej, to tylko narzędzia - sprzęt wojenny. Problem polega na tym, że tradycyjna polityka międzynarodowa nie radzi sobie z tym gangsterstwem zupełnie. Tak jest, ponieważ bandyci dewastujący państwo najpierw dokonują napaści, której celem jest wrogie przejęcie całego kraju wraz z jego systemem państwowym, a później następuje zbrodnicze wykorzystanie ochrony prawa międzynarodowego. Równocześnie podobna akcja następuje w stosunkach międzynarodowych. Tu także następuje wrogie przejęcie międzynarodowych systemów i organizacji państwowych.

Tak działają schetynoidalne timmermansoidy. Wespół w zespół. 

Prawo międzynarodowe, do ochrony bezczelnej grabieży, zwykłego rabunku.
TSUE jako krysza zwykłych złodziei.

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1585871

Przykro mi sie przyznac, ze dopiero przedwczoraj widzialam po raz pierwszy film "Smolensk" . Wrocily mi te przerazliwe chwile i nie moge sie uspokoic. Mam wrazenie, ze jestesmy czescia jakiejs misternej, propagandowej roboty i nie mozemy bronic sie przed  tandetnymi oszczerstwami innych.

Pamietam, bylam na wczasach za granica gdy dowiedzialam sie o tej tragedii. W TV wlaczony mialam kanal hiszpanski i zastanawialam sie dlaczego pokazuja prezydenta  Kaczynskiego i las i Katyn. To bylo takie nierealne.... bo mialam  zle przeczucie , ale probowalam wymyslic inny scenariusz. Podczas obiadu kilka par z innych krajow przyszlo do nas z kondolencjami, wspulczucie dookola. A mysmy mysleli, co dalej bedzie, czy ktos przezyl ?

I znow pozbawili narod "glowy"

Mimo to mialam uczucie teraz sie narod  zjednoczy , teraz tym bardziej sie nie damy.

Dzis wiem, ze stalo sie inaczej.nienawisc, obelgi, klamstwa. niesmaczne zarty i... seryjny samobojca.

To co powiedziala Anodina o pijanym generale i samym sobie winnym Polakom poszlo w swiat i wielu ma do dzis takie zdanie, mimo, ze to byly  wierutne klamstwa

Stawiam dzis swieczke za zmarlych, wspolczuje ich rodzinom a we mnie samej serce nieukojone.

Modle sie o madrosc polskiego Narodu.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Gosia

#1585927

- uruchomienie na forum ONZ sprawy należnego przydziału żłóż ropy z Arktyki Chinom które zawłaszczył sobie moskal.
Wszystkim krajom należy się odpowiednio proporcjonalnie część z tych złóż.

Żeby ugrać swoje trzeba myślami i działaniami sięgać dalej niż wróg.
Mam nadzieję że Chiny same upomną się u moskali o swoją należną część złóż ropy i gazu i warto przypomnieć w tym miejscu że Chiny dziś istnieją tylko dzięki USA które stanęły w ich obronie po rozkazie sowietów użycia broni atomowej przeciwko Chinom w konflikcie w 1969 roku.

Amerykanie zagrozili sowietom uderzeniem odwetowym i tak ocalili Chiny od zagłady.

Putin jak dostał kopa w mordę od Erdogana po strąceniu mu samolotu to tylko się oblizał i na drugi dzień zaczął się kłaniać nisko Erdoganowi.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585965