MIESIĘCZNICA #134 - O EUROPEJSKIM KOLONIALIZMIE XXI WIEKU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes michael, czw., 10/06/2021 - 09:50

Rasistowskie mocarstwa kolonialne Europy, zamieszkałe przez wspaniałych nadludzi (Übermensch) to Hiszpania, Portugalia, Francja, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Niemcy już nic nie mówiąc o Rosji albo wielkim Imperium Osmańskim. Każde z nich w szczytach ich chwały były monarchiami absolutnymi żyjącymi z niewolniczej pracy pozbawionych wszelkich praw do własnej kultury i tożsamości narodów. To były i nadal są narody podludzi (Untermensch), którym zawsze można było wszystko zabrać, zamknąć w obozach koncentracyjnych albo bez żadnych wyrzutów sumienia zabić, wymordować, zniszczyć i spalić ich miasta i wsie.

Żadna zbrodnia, żadne ludobójstwo popełnione na podludziach nie budzi żadnych wątpliwości, ani problemów, taka jest prawda o rasistowskiej pogardzie europejskiego kolonializmu kolejnych europejskich stuleci.

Bombardowanie cywilnej ludności Wielunia albo Warszawy przez samoloty Luftwaffe we wrześniu roku 1939, zamordowanie kilkudziesięciu tysięcy Polaków w ]]>Katyniu]]> w roku 1940 na rozkaz z Moskwy, czy pozbawienie pracy, ciepła i energii elektrycznej kilkuset tysięcy Polaków jednym podpisem hiszpańskiej wiceprezes TSUE, pani ]]>Rosario Silva de Lapuerta]]>. Skazanie kilkudziesięciu tysięcy albo nawet kilku milionów Polaków na nędzę i poniewierkę, pozbawienie ich podstawowych warunków zdrowia i życia nie ma dla pani Sędzi TSUE żadnego znaczenia. Polacy przecież należą do innej rasy. To są podludzie. Ich można zniszczyć, odebrać im wszystko co mają, można także ich zabić, wymordować, zniszczyć i spalić ich miasta i wsie.

To przecież tylko Polacy.

Można było zabić pięć milionów polskich Obywateli w Auschwitz. Można było 10 kwietnia 2010 roku wysadzić w powietrze samolot, można to zrobić dzisiaj w okolicach Zgorzelca, tam gdzie gołymi łapami kopią węgiel czarni Polacy, którzy przecież są tylko podludźmi, którzy nie maja prawa do własnej tożsamości, ani do własnej kultury. 

Taka jest prawda o współczesnym europejskim kolonializmie XXI wieku, który niczym się nie różni od takiego samego kolonializmu poprzednich stuleci. Ta sama pogarda i ta sama obojętność. Aktualnie w XXI wieku: Nur für Deutsche.   

No i jeszcze trochę zapłaty dla klasy kompradorskiej, dla jurgieltników którzy dobrze służą europejskim mocodawcom. Kręcą się gdzieś tam po europejskich urzędach, trzaskają drzwiami w brukselskich salonach i cieszą się, gdy ktoś znowu coś Polsce zabierze. Wasserpolacken, taka ich szadź bladawa. Ordynarni zdrajcy. ]]>OPOZYCJA KOMPRADORSKA (1792 - 2016)]]>

 

Przypisy:
1. Konstytucja Art. 178. 1. Sędziowie w sprawowaniu swojego urzędu są niezawiśli i podlegają tylko Konstytucji oraz ustawom. []]>link]]>]
2. Wersje skonsolidowane Traktatu o Unii Europejskiej i Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej - a w tym PROTOKÓŁ (nr 30) W SPRAWIE STOSOWANIA KARTY PRAW PODSTAWOWYCH UNII EUROPEJSKIEJ DO POLSKI I ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej str. C115/313) []]>link]]>] albo sama treść PROTOKOŁU (nr 30) zwanego londyńskim []]>link blogmedia24]]>
3. KARTA PRAW PODSTAWOWYCH UNII EUROPEJSKIEJ (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej str. C 326/391) []]>link]]>]
4. Art. 7 TUE []]>link]]>] 
5. Art. 2 TUE
[]]>link]]>]
6. DOKTRYNA BREŻNIEWA-TIMMERMANSA W UNII EUROPEJSKIEJ (art. 7 TUE) []]>link]]>] 

____________________________________________

]]>Dlatego trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>A totalitarnej opozycji, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Tak się dziwnie składa, że polska społeczna warstwa kompradorska, przez dziesiątki lat, zgodnie ze swoją tradycją zawsze wspomagająca okupanta, nie jest społecznością kulturalną, chamstwo i prymityw są jej znakiem rozpoznawczym. Nawet kompradorskie elity nie potrafią zachowywać się lepiej od dorobkiewiczów w pierwszym pokoleniu. Są wykształceni, pozostając aroganckimi chamami. Tego nie potrafią się pozbyć. Resortowe dzieci.

Zwróćmy uwagę na język i sposób wypowiadania się takich formalnie nawet bardzo dobrze wykształconych jak np. Borys Budka, albo Ryszard Petru. Słychać to na słynnych taśmach, słychać i widać chamstwo, pogardę i arogancję w wystąpieniach parlamentarnych, na konferencjach prasowych.

Znana z historii Targowica także była "arystokracją".

No cóż, stare, czy nowe zaprzaństwo - z daleka czuć klasę kompradorską. Baronowie, którym słoma z dowodów osobistych wystaje, oficerowie z makarowemw garści, gotowi do strzału w potylicę polskich bohaterów narodowych...

[link]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1630071