Kasta prawników nadal działa, nikogo nie pyta o nasze prawa

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Zwracam się z pytaniem do Prezydenta Andrzeja Dudy, dlaczego tak dba o prawa Wojciecha Jaruzelskiego albo Czesława Kiszczaka zamiast zatroszczyć się o prawa Zygmunta Miernika? 

]]>]]> ]]>michal.rachon]]>
Jak poinformowała mnie Jadwiga Chmielowska Zygmunt Miernik przebywa w więzieniu w Wojkowicach, zabrano go w ubiegły piątek z domu. Od pierwszego dnia prowadzi głodówkę. Nie przedstawiono mu z informacji z jakiego powodu siedzi. ]]>#StayTuned]]>

Ponownie pytam pana Prezydenta Andrzeja Dudę, dlaczego tak dba o prawa Wojciecha Jaruzelskiego albo Czesława Kiszczaka zamiast zatroszczyć się o prawa Zygmunta Miernika?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

mają prawo odwołania się do sądu Historii?

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1561159

Najciekawsze jest to, że przytłaczająca większość antyfaszystów, działających w organizacjach antyfaszystowskich, to ludzie o faszystowskiej mentalności, działajacy w organizacjach o faszystowskim ustroju i z uwielbieniem posługujący się faszystowskimi metodami promieniowania nienawiścią i rasistowską pogardą do wszystkiego co istnieje a nie chce być i żyć na ich wzór i na ich antyfaszystowskie podobieństwo.

Przypis: Tymczasowy, "Faszyści" - link

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1561160

Piotr Lisiewicz - [link] Dudzie think tank myli się z ruskim tankiem. 
Dlaczego Andrzej Duda zawetował ustawę, która nie budziła większych emocji, nie wyciągała na ulicę tłumów? Jeśli przyjąć, że jego uzasadnienie jest szczere, należałoby uznać, iż prezydent myślał, że jednak takie emocje budzi. A dlaczego mógł tak pomyśleć? 
 
Napisałem, że enklawy betowej komuny są już w Polsce nieliczne. Ale prawdą jest też, iż Duda ma jedną z takich enklaw pod swoim bokiem. Jest nią prezydenckie Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Nie wątpię, że jeśli prezydent odwiedzał swoich podwładnych z BBN, to mógł dojść do wniosku, iż z powodu degradacji Jaruzela cała Polska szaleje z emocji.
Koniec cytatu. Całość w niezależnej [link]
Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1561161

u WRONY

 

bo na ucztach 

u WRONY gości

były członek

Unii Wolności!

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1561175