Andrzej Szejna, czy jak się tam nazywa ten potwór?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

yes

Słyszałem przypadkiem co ten facet gadał wczoraj wieczorem, nie pamiętam czy z radia w samochodzie, czy może gdzieś z telewizora, raczej TVP Info. Konsekwentnie i z uporem wlókł tę samą narrację propagandy Alaksandra Łukaszenki, dokładnie, jak modlitewną mantrę powtarzał te same szatańskie wersety, wmawiając polskiej Straży Granicznej zbrodnię zatwardziałości w okrucieństwie. Snuł opowieści o znęcaniu się nad nieszczęśliwymi uchodźcami z azjatyckich antypodów, miłosiernie dostarczanych do polskiej granicy przez służby towarzysza Alaksandra Łukaszenki. Pan Andrzej Szejna deklaruje oczywiście głosowanie przeciwko przedłużeniu stanu wyjątkowemu przy polskiej granicy z Białorusią. Trzeba wreszcie skończyć ze zbrodniami polskiego rządu i jego siepaczy w mundurach. Chwała sowieckiej KGB.

Mogę bez żadnego ryzyka przypuszczać, że poseł Andrzej Szejna wielbi nie tylko sześciokolorową flagę, ale i ubóstwia czerwoną chorągiew ze złotym sierpem skrzyżowanym z równie pięknym młotem. Chwała Narodom Sawieckowo Sajuza, Sława Kammunizma, Łubu Dubu. 

Na pohybel Polsce. Tak sobie marzy każdy członek lewackiego klubu.

_____________________________________ 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.
Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Ta narracja jest po prostu wroga Państwu Polskiego. Dzisiaj na przykład poseł Maciej Konieczny w programie "Minęła ósma" jest agresywnym propagandzistą białoruskich i rosyjskich służb specjalnych. Tomasz Siemoniak drugi taki w innej wypowiedzi.

Vote up!
24
Vote down!
-2

michael

#1631937

Do lewackich ataków na rząd PIS/ZP dołącza jej "prawicowo-narodowa" flanka z projektem "Polska Jest Jedna", której mocne wejście do walki rozpoczęto manifestacją w Siemianowicach Śląskich na czele z  dziennikarzem Janem Pospieszalskim, posłanką PiS Anną Marią Siarkowską, Karoliną i Tomaszem Elbanowskimi oraz prezydentem Siemianowic Śląskich, Rafałem Piechem.

Za naszą zachodnią granicą działa podobny ruch  „Resistance 2020” z  cwaniakami i dużymi pieniądzami w tle!

Można podejrzewać, że podobnie może być w przypadku  ruchu "Polska Jest Jedna",  tak jak było z lewackimi ruchami  "KOD"  Mateusza Kijowskiego czy  czy  z "Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet" Marty Lemart, że cwaniacy - założyciele czerpali kasę od zmanipulowanego ich hasłami pospólstwa! 

Vote up!
15
Vote down!
-8
#1631944

Chyba żartujesz. I to dość dziwnie. To już stan39 lub nawet 40 - gorączka.

Jak inaczej rozmawiać z tymi, którzy nie chca słuchać, wiedzą lepiej, a nie można mieć innego zdania, bo przyjdzie PO i będzie pozamiatane? Czyli "nie ma innego wyjścia" niż słuchać. Może wrócimy do "Piatki dla zwiarząt'? To był taki dobry pomysł i wyszedł z dobrej strony, prawda? 

Vote up!
9
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1631969

" Pospieszalski lewakiem?"

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Gdzie napisałem, ze Pospieszalski jest lewakiem?

Przeczytaj jeszcze raz. może to coś da.

Wg twojej interpretacji, mógłbyś napisać, że  lewakiem nazwałem też  ciebie.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1631976

To czystej wody milicyjne wychowanie. Sam przyznaje, że jego ojciec był milicjantem, ale twierdzi, że "drogówki". No, przecież nasza milicja to była tylko drogówka, innych to dzisiaj ze świecą szukać. No i nie szkodził nikomu, wiadomo. :) 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1631980

       Szejna, to zapiekła komuna. Czuje się renegat na razie bezkarny, ale nie byłbym taki pewny  na jego miejscu, bo reforma w sądach wcześniej, czy póżniej jednak zostanie przeprowadzona.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1632035

pluć im w mordy!

 

gardzić swołoczą

z dzikiej hordy

pluć im w mordy!

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1632038

I znowu popisał się szczególnie łajdackim słowem "o posyłaniu dzieci na śmierć" ...

Ten człowiek przeżył kiedyś operację amputacji sumienia. Czysta ponerologia polityczna. Jedyną różnicą pomiędzy zwykłym psychopatą, agresywnym łobuzem bez sumienia a psychopatycznym politykiem, jest jego władza i znalezienie się we właściwym czasie na właściwym miejscu. To jest PONEROLOGIA. Nauka o źródłach zła tkwiących w ludzkiej psychice.

Jedyną różnicą pomiędzy zwykłym psychopatą (agresywnym, impulsywnym łobuzem bez żadnego sumienia) a społecznie zaakceptowanym psychopatą jest status społeczny, intelekt, ambicja i znajdywanie się we właściwym czasie na właściwym miejscu [link].

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1632104