85. MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ KATASTROFY

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Zbliża się czas, w którym nawet dobrowolne poddanie się karze nie wystarczy do rozliczenia funkcjonariuszy III RP za zło, którego stali się przyczyną i beneficjentem. A pierwszym złem był i jest brak wyobraźni i rozumienia historycznej rzeczywistości fałszywych kompradorskich elit III RP, które przejęły władzę siewców nienawiści.

I uwaga osobista. Kiedyś może trochę śladem Michała St. Zieleśkiewicza lub profesora Jerzego Roberta Nowaka, w moim pojęciu symbolicznym synonimem współczesnych siewców nienawiści byli "Gebertowie". Ostatnimi czasy coraz nachalniej wprasza się do tej roli Grabiec.

Grabiec jest postacią drugoplanową, która (-) zostaje zaplątana w bieg wydarzeń. Jest pionkiem w rękach postaci silniejszych od niego, a przez własną głupotę nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, za co przyjdzie mu zapłacić najwyższą cenę.
TAGI: Juliusz Słowacki, Balladyna, Wypracowania24.pl

Grabiec jest w dramacie postacią epizodyczną. Jest wieśniakiem, kochankiem Balladyny, synem organisty, chamem i prostakiem. Grabiec marzy o władzy, która w płytki sposób jawi mu się jedynie jako możliwość jedzenia do syta i osiągnięcia wszelkich możliwych wygód i luksusów.

Wszystkim komunistycznym siewcom nienawiści, którzy prawem kaduka kontynuowali komunistyczny interes w III RP należy się rozliczenie z ich odpowiedzialności za zło, do którego się przyczynili. Wszystkim współczesnym kontynuatorom i funkcjonariuszom  misji Gebertów polecam zastanowienie się.

 

* * *

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze


Generalnie w konstytucji, którą mamy, jest podział władzy, ale nie ma rzeczy, które wymagają nowego spojrzenia na układ sił społecznych w Polsce i na świecie, nie ma słowa o dominacji siły pieniądza nad mediami i polityką. Na ten temat nic, podobnie jak nie ma nic o tym, że zmienia się charakter pracy – z pracy materialnej na intelektualną, mentalną. Ta konstytucja powinna być konstytucją sumienia – prawo nie może być jedynym naszym regulatorem. Prawo jest bardzo ważne, ale powinniśmy dać sobie więcej wolności i zaufania. 

Marszałek senior Kornel Morawiecki  w programie "Koniec systemu" w rozmowie z Dorotą Kanią.

http://telewizjarepublika.pl/kornel-morawiecki-konstytucja

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539535

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1539546

...jeżeli...

"...ponieważ bardzo wielu ludzi usunęło Jezusa Chrystusa i Jego najświętsze prawo z własnych obyczajów i życia prywatnego, rodzinnego i publicznego; lecz także i w przyszłości nie zajaśnieje pewna nadzieja stałego pokoju między narodami, dopóki tak jednostki, jak państwa stronić będą i zaprzeczać panowaniu Zbawcy Naszego."

Fragmenty Encykliki Papieża Piusa XI "QUAS PRIMAS"

http://www.radiochrystusakrola.pl/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1539633