Prowokacja Gliwicka 2021 - Kto jest operatorem zarazy totalitaryzmu?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

yes michael, czw., 03/06/2021 - 08:19

Wirus totalitaryzmu przekazywany jest za pośrednictwem języka. Fakt: "Język jest potężniejszy od miecza" Tak powiedział Eurypides. Takie motto widnieje obok tytułu ]]>"Gazety Obywatelskiej"]]> wydawanej z symbolem "Solidarności Walczącej" (SW). Polecam w ]]>numerze 245 z 21 maja - 3 czerwca]]> artykuł Michała Mońko zatytułowany "]]>Koń z wędzidłem w pysku]]>". Jest jeszcze w tym numerze tej gazety kilka innych artykułów na podobny temat. A gdy bardzo ogólnie zgadzamy się co do mechanizmu działania wirusa totalitaryzmu, powstaje pytanie o to gdzie jest ten "patogen", kto konkretnie jest zarażony tym wirusem, jakie jest źródło tej choroby, komu służy ta zaraza i kto jest jej operatorem.

Polecam mój maleńki felietonik z roku 2018 "]]>PO w obronie gangsterów na prezydenckich fotelach ...]]>" z którego proponuję fragment:

Ktokolwiek pamięta na własnej skórze historię Polski po 1945 roku wie, że nadawanie lokalnym układom instytucjonalnej formy, pozorowanie uspołecznienia metodą wrogiego przejęcia tradycyjnych i sprawdzonych instytucji więzi społecznej jest globalną strategią komunizmu. Na świecie w ten sposób komuniści przejmują i/lub korumpują globalne struktury organizacji pozarządowych (NGO) i równocześnie uruchamiają wrogie przejęcia wszelkich instytucji publicznych tam gdzie to jest możliwe. Dotyczy to struktur lokalnych, akademickich, państwowych i międzynarodowych.
W Polsce w ten sposób ukradziono Polakom ruch spółdzielczy, instytucje samorządu gospodarczego, terytorialnego (tzw Rady Narodowe), a także NGO itd.

To samo zjawisko przebiega w bardzo podobny sposób w całym współczesnym świecie, w krajach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych (USA) a także w Kanadzie i krajach Ameryki Południowej i w wielu jeszcze przestrzeniach pozostałych kontynentów naszego globu. W tym samym 245 numerze Gazety Obywatelskiej jest inny artykuł Jerzego Pawlasa zatytułowany ]]>"Zbrodnia Klimatyczna"]]> (str. 8) opowiadający o bardzo podobnym zjawisku zakażenia wirusem totalitaryzmu całego systemu globalnej gospodarki energetycznej. Wirus totalitaryzmu wszędzie działa w bardzo podobny sposób.

Tym bardziej ważna jest odpowiedź na pytanie: Kto jest operatorem zarazy totalitaryzmu?

Niektórzy twierdzą, że w Polsce to jest PiS. Inni mówią, że operatorem tej zarazy jest totalitarna opozycja antypisu. Rozstrzygnięcie tej dychotomii powinno być przedmiotem innej analizy. Sądząc jednak z samej metody działania tego wirusa stawiam dolary przeciwko orzechom, że polskim operatorem wirusa totalitaryzmu jest cała opozycja antypisu w komplecie, od Platformy Obywatelskiej, przez PSL aż do Lewicy razem z Konfederacją. Wystarczy przeczytać artykuł Artura Adamskiego ]]>"Nowa wersja wojennych relacji niemiecko-polskich"]]> (str. 11). Jako jeden z tysięcy przykładów - od Kopalni Turów do Białorusi, która według Olgi Tokarczuk jest jak Polska. «]]>La Bielorussia come la Polonia: pagano la lentezza dell’Europa]]>». Cała siła słowa przeciwko prawdzie, przeciwko Polsce i wreszcie przeciwko Bogu.

 _______________________________

]]>Trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" antypolskiego totalitaryzmu.]]> 

]]>A totalitarnej opozycji, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Komunistyczne modus vivendi przez ostatnie trzysta lat nie zmieniło się ani na jotę. Tylko dla jasności, "komunizm" nie jest ani sowieckim imperializmem Rosji, nie jest ani marksizmem, ani morderczym ustrojem zbrodniczego państwa. Jest po prostu ordynarnym zamordyzmem, jest cywilizacją despotycznego samodzierżawia. Cywilizacja: „Cancel Culture“. Pozwolę sobie za Przemysławem Żurawskim vel Grajewskim (GP #22) zacytować słowa Mustafy Celâleddin Paşy:

  • "Rosję uznawał ten pisarz za państwo oparte na dwóch żywiołach - słowiańskim i turańskim. W świecie słowiańskim naturalną rywalką Rosji była według niego Polska. Jak twierdził, słowiańszczyzna mogła być zorganizowana albo w formie wolnościowej, reprezentowanej przez Rzeczpospolitą, albo despotycznej, której uosobieniem była samodzierżawna Rosja.

  • W świecie turańskim naturalnym rywalem Rosji było zaś imperium osmańskie, które by tę rywalizację wygrać, powinno się oprzeć na narodowym poczuciu tureckim i przyciągnąć do współdziałania pozostałe narody turańskie, podminowując tym rosyjskie nad nimi panowanie."

W tym sensie komunizm nie jest żadną instytucją intelektualną ani polityczną, ani ideologiczną, ani też państwową. Komunizm jest formacją, która w swojej istocie jest antypaństwową i antynarodową cywilizacją totalitarnego despotyzmu. Ten totalitarny despotyzm jest jego istotą, jest treścią i kategorią definiującą komunizm. Wszelkie marksizmy, lewicowości, liberalizmy to tylko nazwy, wszelkie ideologie i naukowe teorie społeczne, ekologiczne lub gender są tylko dezinformacja, to są jedynie instrumentalnie przybierane maski ukrywające totalitarny zamordyzmu cywilizacji turańskiej.

Przypisy:
1. Mustafa Celâleddin Paşa - to Konstanty Borzęcki, turecki bohater narodowy.
2. Komunizm - to cywilizacja turańska w terminologii Feliksa Konecznego.

Vote up!
2
Vote down!
-1

michael

#1630074

O ciało Boga żywego,
Jezu Chrysta niebieskiego,
Przymi od nas pozdrowienie,
Nad cię jinego Boga nie.

Bog Ociec i ty Syn jego,
Persona Ducha Świętego,
Wyście trzej Bostwa jednego,
Boga w Trojcy jedynego.

________________________

Wszystkie zwrotki oraz słowo o tej Pieśni jest [TAM]

Dziękuję Rebeliantce za "Pieśń na Boże Ciało z XV wieku" [link]. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

michael

#1630076