Jaki interes ma Merkel?

Obrazek użytkownika Janko Walski
Świat

Jak to jest, przez 15 lat mamy rosnące zagrożenie terrorystyczne, pobierane są odciski palców na granicach, podróżni dokładnie prześwietlani, itd., a tu nagle otwarcie na masowy, praktycznie niekontrolowany przepływ.  Czy ktoś potrafi wytłumaczyć tę zmianę, to zachowanie Jasia Fasoli? Jaki interes ma Merkel? Jaki interes mają media? 

Jedynym beneficjentem poza tymi, których przyciągnął wyższy poziom zycia i terrorystami omijającymi latami wznoszone i doskonalone zapory, jest Putin. Za pomocą przyjaciółki Stasi Putinowi udało się wbić klin w Europę, przygotować grunt pod dalszą erozję kulturową i ogniska zapalne na tym tle, a przede wszystkim stworzyć warunki dla rozszerzenia akcji terrorystycznych i penetracji rosyjskiej agentury wpływu. To są cele i środki dywersji od wewnątrz dokładnie opisane 30 lat temu przez zbiegłego na Zachód rosyjskiego oficera dywersji, Bezmienowa. Zobacz koniecznie załączony materiał. To dokładny opis tego co się dzisiaj dzieje. Jasnowidz? Nie, on przedstawia METODĘ, za pomocą której Rosja podbija Zachód i każde państwo z osobna. 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:8)

Komentarze

 

No właśnie, jaki interes może mieć Merkel.

 

Ustalmy najpierw pewne rzeczy wiadome,

 

a. wychowanka FDJ i szkoły partyjnej Honeckera została jako uniwersalne narzędzie powołana na stanowisko kanclerzycy, po uprzedni wywiadzie werbunkowym jakie gremium Bilderbergów z nią przeprowadził, ponoć ani Putin ani inni Rosjanie nie mieli wpływu na to, że została zatrudniona jak kanclerka.

 

b. pilność pani Angeli została nagrodzona, otrzymała honorowy tytuł Bundeskellnerin (Kelnerki Federalnej) po zasługach dla światowego systemu bankowego i jego wierzycieli

 

- http://pppolsku.blogspot.de/2012/04/zadza-wiedzy.html#Bundeskelnerka

 

Należałoby przyjąć, że chodziło o jej zasługi w operacji MWF pod kryptonimem "kryzys finansowy", która MWF zagwarantowała w RFN łup ok. pół biliona euro.

 

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

 

Rosja, jak pamiętamy, nie została objęta tą operacją, byłoby przesadą insynuować, że Putin sterował tą operacją, bo ślady krwi prowadzą na Wall Street do banku z szyldem Goldman Sachs.

 

Aby pełnić funkcję kanclerki musi Merkel i jej otoczenie wykazać się zdyscyplinowaniem wobec oficera prowadzącego, stąd pytanie "Jaki interes ma Merkel?", jest nie na miejscu, ważniejsze jest bowiem, jaki cel postawiono przed w/w oficerem.

 

c. wielu utrzymuje, co wydaje się prawdopodobne, że system dolara i same USA się rozsypują, i dawne imperium usiłuje rozniecić, zdawać by się mogło paranoicznie, wojny, gdzie się tylko da. Wojny te mają jednak pewien system, rozniecane są wokół UE, jak na to już takie malutkie zestawienie wskazuje, patrz "Rozwiązanie problemu emerytów"

 

- http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125870,co-sie-dzieje-na-ukrainie-18-09-2015#comment_1222557

 

d. też dzięki licznym wojnom udało się zorganizować desant tzw. "uchodźców" na UE.

 

- http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

 

Ataki na Europę mają opóźnić zastąpienie dolara przez euro jako wiodącą walutę w handlu światowym.

 

To jest już wyższa szkoła jazdy autora, jak on wpadł przy tym na tę ogromną rolę Rosji. Nie ulega kwestii, że ekipa rządząca w Rosji, to żadne durnie, to są fachowcy i wiedzą jak z takich podarunków korzystać, ale Chiny wyciągają jeszcze większe korzyści z tej wojny USA-EU, a są przy tym największą gospodarką świata

 

- http://pppolsku.blogspot.com/2014/10/number-1.html

 

i ich pozycja przetargowa jest tym lepsza, im bardziej wyczerpane są USA i UE.

 

Wielu Polaków ma wszczepiony antyrosyjski tick, jednakże Rosja pozostanie nadal sąsiadem Polski, kiedy być może USA już dawno przestaną istnieć w obecnej formie. W interesie Polaków są dobre stosunki sąsiedzkie z Rosją, wymaga to jednak racjonalnego podejście do wydarzeń, a nie uciekać spod jednego wasalstwa (ZSRR) pod drugie (USA). Z tej racji polityka zagraniczna ekip w Warszawie była sabotażem polskich interesów, jeśli nie zgoła antypolską zbrodnią.

 

Interesy Rosji nie pokrywają się z interesami Polski, ale interesy USA są sprzeczne z interesem Polaków.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1494169

"ponoć ani Putin ani inni Rosjanie nie mieli wpływu na to, że została zatrudniona jak kanclerka."

 

No pewnie, rozbudowana do niebotycznych rozmiarów agentura rosyjska w NRD po rozmnozeniu się w całych Niemczech nie napisała sobie na czole to my wystawiliśmy Merkel swoją dawną donosicielkę.

 

"po zasługach dla światowego systemu bankowego i jego wierzycieli"

 

No wiadomo, nie ma większego zła niż światowy system bankowy, który tylko Merkel potrzebował by okraść świat.

 

"Należałoby przyjąć, że chodziło o jej zasługi w operacji MWF pod kryptonimem "kryzys finansowy", która MWF zagwarantowała w RFN łup ok. pół biliona euro"

 

Okradli Niemców? A to bandyci.

 

"ślady krwi prowadzą na Wall Street do banku z szyldem Goldman Sachs"

 

no to teraz wszystko jasne...

 

"musi Merkel i jej otoczenie wykazać się zdyscyplinowaniem wobec oficera prowadzącego"

 

Czyli Goldman Sachs przydzielił jej oficera prowadzącego, nieźle. Target (cokolwiek ksenofobiczny i niezbyt rozgarnięty) do którego ta manipulacja jest kierowana wie że "oficer prowadzący" to coś złego stąd to zestawienie. W manipulacji tej mamy rzutowanie, klasyczny zabieg bolszewii - przypisywanie swoich metod temu kto wystawiony jest plebsowi jako "wróg". Zabieg ten ma podwójne działanie: ofiara manipulacji podświadomie przyjmuje, że ktoś kto mówi o "oficerze prowadzącym" nie może być ruską agenturą. Uwiarygadnia zatem.

"system dolara i same USA się rozsypują, i dawne imperium usiłuje rozniecić, zdawać by się mogło paranoicznie, wojny, gdzie się tylko da"

Kolejna projekcja klapy gospodarczej Rosji na USA. Obama sporo napsuł (to kompletny kretyn), ale zniszczyć najprężniejszej gospodarki świata nie jest w stanie.

"Interesy Rosji nie pokrywają się z interesami Polski"

Co za eufemizm. Rosja skutecznie podbija od 2007 roku Polskę dokładnie tymi metodami, które wyłożył Bezimienow. Jeszcze jedna kadencja kiwaczy UBekistanu i będzie po Polsce.

 

"interesy USA są sprzeczne z interesem Polaków"

Jakie to interesy USA są sprzeczne z interesami Polaków? Których Polaków,  tych od Kiszczaka, Michnika, Komorowskiego, Tuska, Millera?

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

JW

#1494171

>>"która MWF zagwarantowała w RFN łup ok. pół biliona euro"

 Okradli Niemców? A to bandyci.<<

Czyżbym wyczuwał tu rozróżnienie poPolaków też, pan Tusk musiał zagwarantować 300 miliardów na ratunek euro, jego dobrze pałten stanowisko kosztowało nas nieco.

>>Jakie to interesy USA są sprzeczne z interesami Polaków? Których Polaków,  tych od Kiszczaka, Michnika, Komorowskiego, Tuska, Millera?<<

Trudne pytanie, przy tym chaosie myślowym, jaki prezentujesz, ale spróbuj, może znajdziesz chociaż jedną sprzeczność, to byłby sukces. Po takim sukcesie proponuje wyższy stopień trudności, ale warunkiem powodzenia byłoby zrozumienie semantyki pojęć podstawowoych, inaczej będzie naprawdę ciężko.

Ten portal pisze "blogerzy piszą za darmo". Sądzę, że nie wszyscy, niektórzy są opłacani, co prawda niezbyt dobrze, ale są, przez różne grupy interesu wzgl. służby, jak choćby manche "rewolucje" w internecie dowidły. Ta uwaga nie oznacza, że uważam "Janko Walski" za taki przypadek, warto jednak o tym pamiętać.

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1494201

Zdrada  i służalczość stanowią najwyraźniej tradycję rodzinną "Kasnerów". 

Dziadek Angeli zmienił nazwisko z Kaźmierczak na Kasner i został niemieckim policjantem w okupowanym Kopaniku (Berlinie)

Ojciec Angeli, z kolei, pastor niemieckiej odmiany t.zw. chrześcijaństwa, uciekł z RFN do t.zw. NRD

Sama Angela była działaczką, agitatorką FDJ - czyli Ulbrichtowsko-Honeckerowej wersji Stalin-Jugend (na wzór socjalistycznej Hitler -Jugend) - obecnie stanowi sprawnie działający trybik żydo-sowieckiej machiny (smarowany wazeliną marki Tusk sprowadzaną z okupowanej Polski)

 

Wspomniana organizacja przestępcza Goldman Sachs zasilana jest z kolei przez jeszcze gorszych przestępców z kręgu NKWD  - członków żydo-sowieckiej "dynastii" Stolzman vel Kwaśniewski - siostra "naszego" prjezidjenta zajmuje wysokie stanowisko w szwajcarskim sowjecie tej organizacji. Przewał z t.zw. "frankowiczami", aż cuchnący udziałem Stolzmanów, to tylko drobny detal.  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1494265

.

"Zdrada  i służalczość stanowią najwyraźniej tradycję rodzinną "Kasnerów"." (Oto komentarz w tzw. Parlamencie UE do wezwania pani Merkel w kierunku tzw. "uchodźców".)

Znakomity przykład, także Goje szabasowe cechuje ta własność "Zdrada  i służalczość", to jest cała ich osobowość niewolników, przy czym nie brakuje wśród nich zdrajców i służalców, wszakże nie zapominajmy, to tzw. elita, szlachta, utworzyła w Polsce kastę jurgieltników przed przeszło 300 laty, tych praojców Gojów szabasowych, i parszywiła się od tego czasu stale.

Naturalnie są Izraelici największym zagrożeniem dla egzystencji dla narodów chrześcijańskich, od tysiącleci dysponują oni międzynarodową siecią terroru, przy której takie słynne z ich mediów sieci terroru jak Al-Kaida czy kalifat w Syrii (tzw. "państwo islamskie") wydają się zbieraniną dzieci do komunii. Nie zwojowali by jednak niczego, gdyby nie ich sługusy Goje szabasowe. Ci stanowią daleko większe niebezpieczeństwo, gdyż ci są wśród nas i rozkładają nasz naród i każdy inny od wewnątrz. Maleńki przykład.

"Goldman Sachs" jest bandą tzw. banksterów powołaną przez MWF do sterowania finansów świata, operacja "Kryzys finansowy 2007/8" dokonana została pod jej kierownictwem, także finanse UE są pod jej kontrolą, i to nie tylko Draghi (EBC) ale także wszystkie ważniejsze rządy krajów UE otrzymały swego komisarza politycznego, oficjalna nazwa doradca, z GS, to są słynni GS boys. Ich zadanie opisał Perkins, patrz "Economic Hit Men ".

Wróćmy jednak do Izraelitów, chodzi tu o społeczność zbrodniarzy, która wyspecjalizowała się w trzech podstawowych zbrodniach: oszustwa, rabunku i mordu, i wypracowała w tej dziedzinie skuteczne metody, jak też osiągnęła niebywałą perfekcję. Czyż można się dziwić, że tzw. elity, panujące nad ludem, tak chętnie ją wchłaniały ? W międzyczasie tzw. elity narodowe bez wyjątku rekrutują się z tej społeczności, a przynajmniej są silnie w nich osadzone, co tak przekonująco przedstawił Coudenhove-Kalergi.

Gadzinówki zwracają nam uwagę na odrażających zbrodniarzy jak Pol Pot, Stalin, Hitler i.t.p. czy mogą być więksi zbrodniarze jak ten klan ?

Linki odgrywają w tym tekście szczególną rolę i wymagają nakładu czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1494289

Rzeczywiście Angela dokonała wiele dla rozwalenia jedności europejskiej. Od zawsze fundamentem polityki imperialnej Niemiec był sojusz z Rosją - białą czy czerwoną. Angela stworzyła wraz ze służbami PO, wpłynęła na wybór lewaka na prezydenta Francji, szefem NATO został nikt. To jej "sukcesy"...tylko,że teraz to się kończy. warto zastanowić się jaka rolę w exodusie emigrantów odgrywaja amerykanskie służby...i jaki jes ich cel, bo Obama to przeciez atrapa...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1494186

A więc można się dowiedzieć, że "Obama to przeciez atrapa", ale z   drugiej strony, chociaż wiemy, że RFN nie jest żadnym państwem suwerennym, ale "Angela dokonała wiele dla rozwalenia jedności europejskiej", tzn. w USA ustawiono atrapę, ale w RFN Merkel jest "najpotężniejszą kobietą na świecie", jak to można czytać w gadzinówkach, przy słowie "kobieta" miałem niejakie wątpliwości.

Powyżej (Serpel 23 Września, 2015 - 23:12) można było przeczytać, jak były członek FDJ została kanclerzem, ale "Angela stworzyła wraz ze służbami PO, wpłynęła na wybór lewaka na prezydenta Francji", okazuje się, że nawet PO mogła mieć wpływ na "lewaka", równie dobrze można go określić jako "prawaka", co zresztą zaraz potwierdził, zlecając bandycki napad sił francuskich na Mali i Syrię.

Naturalnie zgadza się, że "szefem NATO został nikt", także Michalkiewicz przypomina wprost, że tzw. "szef NATO" jest właśnie jakiś Europejczyk, który jest "nikim", rodzajem rzecznika prasowego, bo o celach ataku NATO decyduje jej dowództwo, które podlega centrali dowodzenia USA na Europę i Azję.

"warto zastanowić się jaka rolę w exodusie emigrantów odgrywaja amerykanskie służby", gówną, ale to nie jest eksodus tylko desant, taka operacja wojskowa nazywa się desantem.

Myślenie kanoczne w Polsce, kosekwekcja setek lat zaborów, zbudowane jest na pewnej fikcji, ciekawe kto i po co wpoił Polakom te sprzeczne wobec realiów myśli ? Zacznijmy od pojęcia podstawowego, wiele wskazuje na to, że MWF odgrywa kluczową rołę w wydarzeniach politycznych, które propaganda usiłuje przypisać tej czy innej osobie. Krok po kroku spróbujmy wyjaśnić realne wydarzenia na podstawie lepiej ugruntowanych pojęć, inaczej utoniemy w bezsensownych sprzeczkach jak dzisiaj.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1494196

A odgrywają? Pytam bez podtekstów, bo mogłem czegoś nie zauważyć.

Rzeczywiście, bez nieskończonej głupoty OBamy, jego pomysłu by resetować się z psychopatami typu Putina i islamistami świat nie wyglądałby tak źle jak wygląda. Jednak sugestia, że służby amerykańskie oddzieliły się od prezydenta i działały na własną rękę wymagałaby jakichś w miarę spójnych przesłanek jednocześnie w kilku obszarach: motywacji, celów, metod, działań i skutków, z akcentem na słowo "jednocześnie".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JW

#1494203