Tajemnice Christchurch, miasto kradzionych tożsamości, "empty person" i Brenton Tarrant

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

 

 

 

 

Christchurch to miasteczko nie tylko dziwne, ale też... pechowe. Dla niektórych. Przydarza się w nim np. trzęsienie ziemi i w tych – zarządzonych przez opatrzność (Christchurch) – okolicznościach przyrody wali się mur na furgonetkę w której ginie agent Mosadu posiadający w skrytce samochodu 5 paszportów na swoje nazwisko.

 

Christchurch to dziwne miasteczko liczące ok. 300 tys. mieszkańców. Dlaczego dziwne? Bo od jakiegoś czasu pewna ilość białych mieszkańców przechodziła na islam, radykalizowała się, szła na wojnę w Jemenie, gdzie ginęła.

Miasteczko nie tylko dziwne, ale też... pechowe. Dla niektórych. Przydarza się w nim np. trzęsienie ziemi i w tych – zarządzonych przez opatrzność (Christchurch) – okolicznościach przyrody wali się mur na furgonetkę w której ginie agent Mosadu posiadający w skrytce samochodu 5 paszportów na swoje nazwisko. Gdyby nie ten mur, gdyby nie ta dziura w desce, byłaby Kasia, Kasia by była, byłaby Kasia panną jeszcze. Gdyby nie ten mur, nie zostałaby zdemaskowana szpiegowska siatka Mosadu specjalizująca w kradzieży tożsamości (i zapewne w innych jeszcze... umiejętnościach). Gdyby nie to trzęsienie ziemi nie zginęłoby 3 szpiegów b.sprawnego wywiadu. I ten mur, i to trzęsienie ziemi spowodowało, że Benjamin Netanjahu 4 razy dzwonił do premiera nowej Zelandii a do miasteczka Christchurch przyjechał ambasador Izraela i przyleciał z Izraela szef obrony.

 

Kilka lat przed pechowym dla Mosadu trzęsieniem ziemi też pech... Mosadu. Jak widać Mosad lgnie od kilkunastu lat, co kilka lat – do Christchurch. Co ma w sobie tamtejsze powietrze, że agenci Mosadu ciągną tam jak muchy? Kilka lat więc przed pechowym trzęsieniem ziemi – inna pechowa wpadka: dwóch szpiegów Mosadu usiłowało ukraść paszporty dzieci z porażeniem mózgowym. Wpadli i posiedzieli 6 miesięcy. Jeden, bystrzejszy agent Mosadu zbiegł do Izraela.

 

Mija parę lat i akurat to miasteczko obiera sobie za cel „wojażer” Tarrent, turysta po Europie i Azji, tropiciel miejsc związanych z walką z islamem, ciągnący z sobą worek pieniędzy i fotografujący wszystko. Hitman jakby wyjęty ze świata gier komputerowych i występujący z przesłaniem, z misją do „białych” ludzi. Jaki jest rdzeń owej misji? No cóż, taki jaki napisać mógłby twórca gry komputerowej albo szef wywiadu państwa kradnącego paszporty dzieciom, czyli: widzisz tych czcicieli Allaha jak niszczą twój kraj? Nie siedź więc, wstań, weź karabin i cel-pal! To główne przekaz manifestu, reszta to ozdoby z oficerskiej głowy.

 

Widzimy tu podobny sznyt co u sławetnej Miriam, która jako swój realizowała plan, który napisał jej żydowski miliarder – Weidenfeld. Miriam – uwielbiająca fotografować się z długą bronią – też, podobnie jak Hitman Tarrent z Christchurch – miała proste odpowiedzi na złożone pytania. Jej odpowiedzią było zdelegalizować islam w Polsce i „rozdać” Polakom broń. Efekt byłby jak po realizacji „Manifesto” Brentona Tarrenta – krwawa jatka chrześcijan z muzułmanami a po jej zakończeniu pojawia się Mesjasz, który urządza 1000-letnie królowanie narodu wybranego na ziemi (w innych wariantach: po Armagedonie pewna liczba wybranych z narodu wybranego wstępuje prosto do nieba). Ta wizja jest obsesją wcale nie tak małej liczby obywateli Rosji i Ukrainy, którzy urządzali państwo Izrael i kierują nim.

 

Tematyka Apokaliptycznej bitwy między chrześcijanami a muzułmanami zdaje się być żywa w rodzinie... Benjamina Netanjahu, lubiącego ratować swoich agentów działajacych w Christchurch. Ojciec naszego dzielnego B.Netanjahu napisał nawet monografię o proroku owej wizji Armagedonu, czyli o kabaliście, czarnym magu, rabinie i finansiście o imieniu Don Izaak ben Jehuda Abrabanel (1437-1508). Sądzę, że tak zarysowane tło powinno wystarczyć, by przejść do podającego sporo nowych faktów tekstu o sprawcy masakry w Nowej Zelandii. SAPIENTI SAT.

 

 

 

Dodam jeszcze kilka uwag o... dziewiczości umysłu internautów i przeciętnych obserwatorów polityki i wydarzeń na świecie. Podobno w sieci mnóstwo Polaków wypowiadało się z aprobatą o płatnym psychopacie z Christchurch. Bo „zajął” się „allahami”. Sporej części także podobał się „manifest”, czyli bełkot skompilowany przez oficerów kontrwywiadu. Ludzie otrząśnijcie się, zróbcie z sobą porządek. Bo z takim stanem świadomości nie tylko Polski nie ocalicie, ale pogrążycie ją ekspresowo. Na mój gust powinien być zakaz wypowiadania się na tematy polityczne dla każdego, kto nie zapoznał się z żywotem prowokatora i podwójnego agenta – Jewno Azefa. Jeśli ktoś nie rozumie, że najczęściej najgłośniej i najbardziej radykalnie krzyczy przeciwko "carowi" ten, który od "carskiej" policji bierze za to pieniądze, po to by naiwnych „radykałów” zgromadzić, wciągnąć w pseudo-spisek i... zneutralizować – jeśli ktoś tego nie wie, tylko biegnie bezmyślnie za każdym, kto wykrzykuje jakieś „radykalne” hasła, za wszystkimi Azefami, Bolkami i Tarrantami świata tego – to niech uczy się.

 Gordon Duff, Senior Editor portalu Veterans Today (który często wydaje się podawać za fakty różne swoje hipotezy) powołując się na źródła wywiadowcze kilku państw pisze, że Brenton Tarrent to klasyczny masowy morderca, szkolony egzekutor używany przez służby, mający swoją kartotekę w bazie danych kilku służb wywiadowczych. Osoba, którą można nazwać "pustą" - "empty person" - trudno dociec jej życiorysu, edukacji, sąsiadów, historii pracy, znajomych z pracy etc. Osoby takie bywają nazywane też "fake person". G.Duff powołując się na syryjski wywiad pisze, że Tarrent jest znanym na Bliskim Wschodzie profesjonalnym zabójcą szkolonym przez izraelskie służby. Stworzona mu fałszywa osobowość nie ma nic wspólnego z tym, kim jest naprawdę. Nawet wiek jego jest zafałszowany (zaniżony) o ponad 10 lat. CNN próbowała ukryć jego kilkukrotne pobyty w Turcji, dopiero ujawnienie tych jego wojaży (i to w przełomowych dla Turcji momentach) przez Veterans Today spowodowało uzupełnienie "oficjalnej" listy jego eskapad. Ile może być prawdy w tym, co Duff przedstawia jako "fakty wywiadowcze"?

Uwzględniając wszystko, co wiemy o operacji Christchurch - błyskawiczna i paranoidalna reakcja "polskich" służb na klęczkach "szukających polskiego wątku", czyli aspirujących do przynoszenia w zębach kości swym panom na polecenia z tej samej centrali, która pisała Polsce nowelizację ustawy o IPN - napawa jak najgorszymi myślami.

 

Oto przedruk tekstu internauty opierającego się na amerykańskich i włoskich źródłach: 

Tarrant i dziwne przypadki miasta Christchurch

 

«Veterans Today. pisze wprost, że Tarrant pochodzi z rodziny żydowskiej, która w roku 1948 wyemigrowała z Palestyny i osiedliła się najpierw w Wielkiej Brytanii, a następnie w Australii...»

image

 

Jak było do przewidzenia maestro Maurizio Blondet zajął się także masakrą nowozelandzką i jej autorem. W swym najnowszym artykule pisze, że, przez 2 lata, po ukończeniu szkoły, Brenton Tarrant pracował jako personal trainer. W roku 2011 zaczął podróżować, co robił przez 7 lat.

 

Tarrant odwiedza kraje Azji Południowo-wschodniej i Północną Koreę, dociera także do krajów islamskich. W Pakistanie fotografuje się w hotelu należącym do muzułmanów szyitów, po czym zamieszcza zdjęcia na Facebooku i z entuzjazmem pisze o tak o kraju, jak i o jego mieszkańcach.

 

W październiku 2018, Tarrant odwiedza region Nahar, gdzie znajdują się szczyty górskie o wysokości ponad 7 000 m. Jeden z pakistańskich hotelarzy pamięta go bardzo dobrze, ponieważ Tarrant mówi, że piękno owego miejsca uderzyło go. Stwierdził również, że słyszał o Pakistanie wiele wypowiedzi negatywnych, ale że on sam jest calkowicie innego zdania. Hotelarz ocenił gościa jako osobę przyzwoitą i spokojną.

 

image

 

]]>https://news.yahoo.com/pakistan-award-courage-citizen-killed-christchurc...]]>

image

 

Tarrant w Pakistanie: zdjęcie z Facebooka

 

6 miesięcy później – pisze Blondet – tenże niestrudzony podróżnik i wielbiciel Pakistańczyków – jako biały suprematysta, pojawia się w do tej pory nieznanym nikomu mieście nowozelandzkim o nazwie Christchurch i dokonuje masakry muzułmanów.

 

PARTIA EXPRESOWYCH JIHADZISTÓW

 

Christchurch, liczące 300 000 mieszkańców i znajdujące się w części świata bardzo odległej od zdestabilizowanych stref bliskowschodnich, szczyci się jednak bardzo dziwnym rekordem: jest mianowicie miejscem, w którym duża ilość młodych mieszkańców rasy białej, niebędących potomstwem muzułmanów, nawraca się na islam, nagle «radykalizuje się», jedzie na wojnę do Yemenu, walczy tam i ginie.

 

image

 

Chris Havard, jeden z trzech «zradykalizowanych» Nowozelandczyków, zabitych przez dron w Yemenie.

 

Dwóch z nich zostało zabitych w roku 2013 przez dron Predator. Zostali zidentyfikowani jako Christopher Harvard z Townsville, oraz Daril Jones, przydomek «Muslim bin John» - Nowozelandczyk z podwójnym paszportem.

]]>https://www.abc.net.au/news/2014-04-16/two-australians-killed-in-yemen-c...]]>

 

image

 

Broń jest porządnie podpisana, jako że żaden przeciwnik islamu nie może posiadać innej – ironizuje Blondet

 

W roku 2018, jeden ze młodocianych, nagle «zradykalizowanych» mieszkańców (tubylców) miasta Christchurch (nazywanych «kiwi»), został skierowany do leczenia psychiatrycznego, po tym jak zaplanował masakrę, a następnie z niej zrezygnował.

]]>https://www.stuff.co.nz/national/crime/101480988/kiwi-teenager-radicalis...]]>

Pozostaje jednakże faktem, pisze dalej Blondet, że Christchurch wydaje się być jaskinią młodzieńców nagle «zradykalizowanych», gotowych do eksterminacji mas, na wzór niektórych peryferii brukselskich, czy paryskich, które wyprodukowały całe stada jihadzistów i «terrorystów islamskich» (wystarczy wspomnieć Charlie Hebdo i Bataclàn). W pewnej części, z pewnością zwerbowanych przez służby specjalne – dopowiada włoski dziennikarz.

Według opinii imamów oraz innych miejscowych osobistości świata muzułmańskiego, osoby te nie zradykalizowały się uczęszczając do meczetu w Christchurch, ale online, czyli w Internecie.

]]>https://www.abc.net.au/news/2014-06-04/preacher-denies-australian-killed...]]>

Ale może być i tak, że rekrutera znalazły jeszcze bliżej.

 

W tym momencie należy cofnąć się w czasie, jednakże bez zmiany miejsca akcji. 22 lipca 2011, Christchurch doświadcza dość poważnego trzęsienia ziemi.

 

MOSSAD W CHRISTCHURCH

 

The Telegraph, będący gazetą lokalną, donosi krótko potem:

«Dzięki trzęsieniu ziemi w Christchurch, została zdemaskowana sieć szpiegowska Mossadu. Operacja wyszła na jaw, kiedy furgonetka używana przez komórkę szpiegowską została zgnieciona przez uszkodzony trzęsieniem ziemi mur budynku, w wyniku czego śmierćponiosła jedna osoba».

 

«Benyamin Mizrahi, lat 23, Izraelczyk, którego zwłoki zostały odnalezione w uszkodzonym samochodzie miał w kieszeni 5 paszportów, wystawionych na swe nazwisko. Pozostali 3 Izraelczycy, którzy mu towarzyszyli, i którzy przeżyli, wyjechali z Nowej Zelandii do Izraela przed upływem 12 godzin. Według uzyskanych informacji, zatrzymali się na czas wystarczający by sfotografować zniszczoną furgonetkę i by dostarczyć paszport zmarłego kolegi do ambasady Izraela».

 

«Komputer policji został poddany kontrolom, w obawie iż został przez Izraelczyków zhakowany. Istniały także obawy, że agenci mogli wprowadzić do systemu malware, tak by uzyskać dostęp do informacji. Ogółem, podczas trzęsienia ziemi zginęło 3 Izraelczyków. Experci ds. bezpieczeństwa przypuszczają, że obywatele Izraela mogli być zaangażowani w operację kradzieży tożsamości, by móc tym sposobem klonować paszporty nieświadomych ich działań obywateli Nowej Zelandii. Dzięki temu fortelowi, fałszywe paszporty mogły zostać użyte do działań pod przykryciem, realizowanych przez izraelskich szpiegów w innych częściach świata».

 

«Fred Tulett, redaktor Southland Times, powiedział, że „nadzwyczajna” reakcja rządu izraelskiego, jaka miała miejsce w godzinach po trzęsieniu ziemi, zwiększyła podejrzenia Służb Bezpieczeństwa Nowej Zelandii. W dzień trzęsienia ziemi, Benjamin Netenyahu aż 4 razy dzwonił do Johna Key'a, swego odpowiednika nowozelandzkiego. Oprócz tego, Shemi Tzur, ambasador Izraela w Australii i Nowej Zelandii, przyjechał do Christchurch (ze swej bazy w Australii), gdzie odwiedził tymczasową kostnicę zaaranżowaną, by poradzić sobie z ofiarami trzęsienia ziemi.

 

W tym samym czasie, do zniszczonego miasta przyleciał także szef izraelskiej obrony.

 

Co więcej, do Christchurch przybył z Izraela także zespół poszukiwawczo-ratowniczy, ale oferta pomocy ekipy została przez władze Nowej Zelandii odrzucona, ponieważ nie posiadała ona niezbędnej akredytacji ONZ. Pomimo to, uzbrojeni wojskowi nowozelandzcy musieli stawić czoła członkom team'u izraelskiego, ponieważ odnaleźli ich w poważnie uszkodzonej, niebezpiecznej i zamkniętej strefie miasta – donosił Southland Times.

 

W artykule stwierdzono także, iż urzędnicy nowozelandzcy zaniepokoili się bardzo, kiedy zdali sobie sprawę z tego, że izraelska ekipa kryminalistyczna – w celu ułatwienia identyfikacji – dostała dostęp do krajowej bazy danych policji».

 

image

 

Christchurch po trzęsieniu ziemi

 

]]>https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzea...]]>

]]>https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10739639]]>

Maurizio Blondet pisze dalej, że paszporty nowozelandzkie są artykułem niezwykle pożądanym dla Mossadu, jako że ich okazywanie na granicach nie wzbudza podejrzeń, ze względu na fakt, iż Nowa Zelandia jest krajem dalekim i mającym opinię spokojnego.

 

W roku 2004, Helen Clark, ówczesna premier Nowej Zelandii, zareagowała ze szczególnym zdenerwowaniem, kiedy wykryto, że Izraelczycy usiłowali ukraść paszporty dzieci z porażeniem mózgowym. Dwóch agentów izraelskich zostało uwięzionych przez 6 miesięcy, natomiast trzeciemu udało się uciec. Skutkiem izraelskiej ingerencji szpiegowskiej – określonej przez panią Clark jako «pogwałcenie praw oraz suwerenności Nowej Zelandii» – stało się nałożenie sankcji dyplomatycznych na Izrael. Rozłam trwał aż do momentu, kiedy rząd Izraela złożył oficjalne przeprosiny.

]]>https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzea...]]>

By dopełnić obrazu – pisze Blondet – tego samego dnia, w którym «biały suprematysta» przeprowadził masakrę w Nowej Zelandii – w Islamabadzie, tj. w regionie odwiedzonym ubiegłego roku przez Tarrant'a, odnalezione zostały zwłoki wysokiego rangą funkcjonariusza wywiadu pakistańskiego, zmarłego w nader tajemniczych okolicznościach. 

]]>https://www.news18.com/news/world/former-pakistan-]]> intel-operativo-trovato-dead-under-misterioso-circostanze-in-islamabad-2067671.html

Dodajmy jeszcze, że Gordon Duff z Veterans Today. pisze wprost, że Tarrant pochodzi z rodziny żydowskiej, która w roku 1948 wyemigrowała z Palestyny i osiedliła się najpierw w Wielkiej Brytanii, a następnie w Australii. Po śmierci ojca, wg. VT, Tarrant odziedziczył środki, które pozwoliły mu na spokojne zwiedzanie świata.

Sydney Morning Herald (informuje dalej Veterans Today) cytuje Tarrant'a, opisującego Pakistan jako «niewiarygodne miejsce, wypełnione najbardziej rzetelnymi, życzliwymi i gościnnymi ludźmi, jacy istnieją na tym świecie”. VT dodaje także, iż w roku 2017 i 2018, Tarrant udał się z dwoma 6-miesięcznymi wizytami na terytoria okupowane w Palestynie, oraz, że jest członkiem forum masońskiego, z siedzibą w Canberze.

]]>https://www.veteranstoday.com/2019/03/16/intel-drop-shooting-real-shoote...]]>

 

Trop izraelski potwierdza także wieść o ucieczce jednego z podejrzanych do Izraela.

]]>https://intellectualobserver.com/the-fifth-suspect-of-christchurch-shoot...]]>  

[informacja raczej niepotwierdzona - przyp. wawel]

 

Na podstawie:

Il Solitary Assassin è solo il terzo “evento” accaduto a Christchurch

]]>https://www.maurizioblondet.it/il-solitary-assassin-e-solo-il-terzo-even...]]>

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM ]]>https://ram.neon24.pl/post/148129,tarrant-i-dziwne-przypadki-miasta-chri...]]>

 Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

RAM 17 marzec 2019

 

=========================================================

KOMPLETNA LISTA NAZWISK I WYDARZEŃ HISTORYCZNYCH WYPISANYCH PRZEZ ZAMACHOWCA NA MAGAZYNKACH I ELEMENTACH UMUNDUROWANIA ZNAJDUJE SIĘ TU:

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/03/16/zamach-w-christchurch-i-warszawa-czyli-atak-prawicy-czy-atak-na-prawice/]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (28 głosów)

Komentarze

i za prace autora należy się pochwała. Ale jeden akapit jest całkowicie do bani:

"Uwzględniając wszystko, co wiemy o operacji Christchurch - błyskawiczna i paranoidalna reakcja "polskich" służb na klęczkach "szukających polskiego wątku", czyli aspirujących do przynoszenia w zębach kości swym panom na polecenia z tej samej centrali, która pisała Polsce nowelizację ustawy o IPN - napawa jak najgorszymi myślami."

Nowelę ustawy o IPN napisał wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Mówił o tym on osobiście jak i wielu polityków czy dziennikarzy. Kaczyńskiemu strasznie się ona nie podobała. No ale na układy partyjne niema rady i na zapotrzebowanie społeczne też. Poza tym reakcję polskich służb oceniam pozytywnie szczególnie w dobie promocji "polskich obozów zagłady".

ps. Nowe publikacje na neonie od pewnego czasu uważam za wysoce niebezpieczne bo na kilometr capi tam ruską onucą. Ten portal w moim przekonaniu jest sterowany przez ruski wywiad a moje apele o zaprzestanie publikacji sputnikowych rewelacji skończyły się dla mnie banem i niewybrednymi komentarzami radzieckiej trolowni z Wrzodakiem na czele. FUJ.

 

Vote up!
16
Vote down!
-1

norwid

#1583862

Bo skoro miasto Christchurch miało być rajem i bazą dla żydowskich szpiegów - to tylko skończeni kretyni zrobiliby zamach w tym mieście, jakie jest rajem dla ich działalności.

I te natychmiastowe wizyty izraelskich polityków. To byłby kolejny szczyt głupoty. Niby przyjeżdżali, żeby się zdemaskować i sprowokować skandal w relacjach między Nową Zelandią a Izraelem.

Cała ta notka jest typowym przykładem bolszewicko-rosyjskiej propagandy obliczonej na niewiedzę, niezdolność do logicznego myślenia oraz naiwność czytelnika.

Vote up!
13
Vote down!
-10

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1583865

Niestety ale masz rację
Znakomicie czuć tu smród sowieckich onuc.
Czyli nic nowego w tym nowym wpisie.

Vote up!
15
Vote down!
-8
#1583876

Pisał z Trewiru Karol,
że widmo po Europie krąży,
czy to widmo onuc czy skarpet,
to wszystko nam Józio podrąży.

Józio bestia zdolna, Conchity
los go porusza i przemiana,
to pogrozi, to mięsem rzuci:
"szmaty, cwele, pojebana".

Czy Józio to dobra dusza?
Tego nikt nie wie i nie ciekaw nikt,
on kocha słówko "smród", w necie
siedzi, dusza jego z sieci ma wikt.

 

pzdr.

Vote up!
13
Vote down!
-9

wawel24

#1583885

poswieca dla wlasnego interesu Polske.Uczynia to naturalnie wielce patriotycznie tj. z haselkami na ustach wymachujac choragiewka. To wasze ciagle pierdolenie z Londynu i andy andy, albo lepiej anty anty !!! prowadzi do torsji i to nie tylko tych rzeczywistych, ale i umyslowych. Tarnow jest i byl tak parchaty, ze bym sie nie zdziwil, gdyby Londynczyk okazal sie parchem frakcji "zachodniej", andy andy musi tez szemrany, bo nikt normalny taka dzika nienawiscia nie pala, wiec albo kolejny parch, albo klakier na uslugach i to chocby wlasnej glupoty. Jezeli insynuujecie, ze Autor zalatuje ruskim trollem, to wy kolejni lokalni zwai sztajny zalatujecie nachalnym syjonizmem.Dla nas Polakow, czy bolszewik czy syjonista nie wielka roznica, wiec "mecenasy" z was zadne :-))))))))

Odnosimy sie zawsze do tekstu, a nie personalnie , by zrazu dyskredytowac autora..." jezeli onuce" , to wam z pyskow leci czosnkiem na kilometry... nie z ust tylko wlasnie z pyskow, bo tyle gowna, ktore tutaj dotychczas wylaliscie na rozne osoby posadzajac ich o ruskie trollowanie , kwalifikuje was jako wlasnie powyzszych...z...pyskami. Najwidoczniej cham i prostak, dobrana kompania. Brakuje jeszcze obstawy, ale zapewne zaraz dolaczy...

Vote up!
6
Vote down!
-6

chris

#1584035

jedyne co potrafią - to widzieć wszędzie dookoła siebie Żydów. Czyli czysta paranoja!

Prawdę mówiąć trzeba ruskiego debila albo bolszewickiego kretyna, by pisać tak o ludziach, jak to robi ten politruk - czyli zacytuję: "wam z pyskow leci czosnkiem na kilometry..."

Bo inteligentny i posługujący się rozumem człowiek takich prymitywnych i chamskich bredni jednak napisać by nie potrafił...

Vote up!
6
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584047

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

My ich dookola nie musimy widziec, ni szukac. Oni po prostu tutaj sa... najwiekszym paradoksem jednak jest, ze syjonisci bardzo nie lubia bolszewickich zydow i wkrecaja w ta walke Polakow, albo chociaz probuja...

te ynteligent...poczytaj wlasne teksty .ktore slesz do innych ludzi lub te twoje insynuacje np. pod katem autora powyzszego artykulu... co wlasnej belki w oku nie widzisz? drazni cie chamstwo? to zaniechaj wpierw swojego...

Myslisz, ze bedziesz sobie pozwalal i innych gonil za forme ?

O nie, zapomnij... odnosimy sie do tresci artykulu , a nie do autora, a juz najmniej go dyskredytujem w jakis prymitywnych podtekstach... ruskie trolle i inne takie...syjonistyczne gowno...

Skonczylo sie "babci sranie ", Katolik nie oznacza glupiec tak samo jak Polak nie oznacza naiwy duren...

Ostatnie bierzemy temat homeopatycznie, tzn. to samo tym samym...

Gdy ty, jozki z ..., rebe z dyni, harabini AS i kilku innych przestaniecie wyzywac ludzi od ruskich onuc i inne takie...pieprzenie o dupie Maryni, to porozmawiamy o formie przekazu..., a do tej pory beda waszym sladem szly joby i to takie same jakimi obdarzacie innych... sojonistycznego gowna nam tutaj nie potrzeba, szczegolnie , gdy ubiera sie w polski patriotyzm...

A nas Polakow wojna zydowsko zydowska bardzo malo interesuje. Swoje koszerne porachunki zalatwiajcie bez naszego udzialu...

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1584049

...

Vote up!
7
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584051

trzeba zmienic wlasna forme, to i lustro przestanie krzywic wlasne odbicie, proste ?

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1584055

ten pajac z Tel-Avivu to takie 3w1

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1584069

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

http://npprwn.pl/cmmnt/1583690#cmmnt-1583690

&qt;bcn strn plskg rząd dzyskn przz Plskę smdzlnśc przypmnją chdzn p gn tygrys.

Zmn włdzy znczć mż lb dbrwln wjśc d pszczy tygrys, lb - bdzn tygrys, który tż &qt;ptyczkwć sę&qt; z Plską n będz.&qt;

Chyb sę bst włśn bdzł.

 

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1584057

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pozwol, ze do tej bajki , to ja sie nie odniose, bo..., to mnie oslabia :-)))))))

Zawsze musza byc jakies granice zdrowego rozsadku :-)))))))))))

Co do samego tygrysa, to nie jest trafne okreslenie, bo my tu mamy komentarz trybeusa i " jego" avatar...

i to w sumie byloby nietaktem ;-))))

Co do tego dupka, to zaden kociak...takie tam..."pieprzenie na boku", jak i pozostala czesc tego towarzystwa... zaczadzeni, oswiecieni, oslepieni :-))) wszystkowiedzacy :-))) naukowcy i przede wszystkim yntelektualisci z odpowiednimi konotacjami, albo juz kompletna" skleroza" jako schorzenie w mowie potocznej ;-)))

Pisza takie banialuki jakby na Marsie mieszkali lub calkowita durnota... Polska tonie, a ci kretyni kaza nam brzytwy sie chwytac i tlumacza  ze innego wyjscia nie ma. Diagnozuja Narodowcow, albo w przyplywie "dobrego humoru" daja pouczajace rady... no kompletny odjazd...rebe od kilku tygodni tlumczy PiS jak moze i inni mu wtoruja, a jak ktos niesmialo cos podwazy, to od razu ruskie onuce i takie tam... Radio Erewan ze swoja filia w Londynie najbardziej profesjonalny, a za nim zaraz zaczadzony...  tlenu mu dac , by go choc troche ocucic :-)))

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1584058

tobie żydowsko/sowiecki palancie jedzie z ryja bo tak to tylko mozna kwalifikować

Prosty prostaku

Czuć to na setki kilometrów

 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1584068

Pomoc dydaktyczna dla Komentatora @Andy-aandy i dla - last but not least - Józia

 

2004 Israel–New Zealand passport scandal
https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Israel–New_Zealand_passport_scandal

2005  Aircraft failure leaves Clark bruised and shaken https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10120387

2011 - Mossad spy ring 'unearthed because of Christchurch earthquake'https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzealand/8649223/Mossad-spy-ring-unearthed-because-of-Christchurch-earthquake.html 

2011- "two Israeli teams arrived in Christchurch: an unaccredited urban search and rescue team that was escorted from the CBD after they were found in a restricted area, and a forensics team that allegedly had access to a national police database"https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10739852

2015 - Jihadis from New Zealand?  Who does recruitment and radicalization?https://www.washingtoninstitute.org/policy-analysis/view/new-zealands-jihadis

2016- Netanyahu 'told New Zealand backing UN vote would be declaration of war' (2016)https://www.theguardian.com/world/2016/dec/28/netanyahu-told-new-zealand-backing-un-vote-would-be-declaration-of-war

2017 -Israel permanently downgrades its ties to New Zealandhttps://www.timesofisrael.com/israel-said-to-permanently-downgrade-ties-to-new-zealand-senegal/

2018 - Jacinda Ardern says US embassy in Jerusalem hurts peace process, as dozens of Palestinians are killedhttps://www.stuff.co.nz/national/politics/103901797/jacinda-ardern-says-us-embassy-in-jerusalem-not-way-towards-resolution

 

Przyjemnej i pożytecznej lektury :)

pzdr.

Vote up!
14
Vote down!
-10

wawel24

#1583880

ewakuacji Izraela bo z Polin im cos idzie opornie .Eksterminacja i ubozenie Polakow nie idzie im tak jak splatka mimo zaprzegniecia USA .To ze Izrael sie bedzie ewakuowal i zakladal nowe panstwo zydowskie na nowym bezpiecznym oddalonym od cywilizacji  terenie to tylko kwestia czasu.Panstwo Izrael nie jest samowytarczalne nie ma wody aby istniec no i darmowych gojow do ich obslugi Mial byc kiedys Madagaskar taka nowa ojczyzna a teraz New Zeland.I Madgaskaru wcale nie wymyslili goje tylko syjonistyczny ruch,malo brakowalo kiedys aby Madagsakar stal sie zamorska kolonia Polski ale dzieki zydostwu a szczegolnie Arkademu Fidlerowi i jego opoini ten projekt zaniechano, a chodzilo o to zeby ta wyspe ocalic dla zydow.

Tak ze po Polin Nowa Zelandia byla by najlepsza ,a wlasciwie jedyna opcja dla Izraelczykow, juz tam zainstalowano swoja lewaczke na pozycji premiera ,ktora idzie jak po sznurku u zydowskich sponsorow.Wystarczy przezjzec jej zyciorys brakuje wiele informacji skad miala kase na taka  edukacje,zycie i karjere.

Vote up!
13
Vote down!
-6
#1583884

Ciekawe co na to niepoprawni. Dla mnie materiał główny jest wiarygodny bo śledzę te tematy od dawna. Ta turbo linkownia wyczerpuje definitywnie kwestię prawdziwości źródeł, wszystkiego skasować się nie da ;D

Poza tym nie wywąchałem w tekscie głównym kacapskiej intrygi a to już jest coś. Nie wszyscy z neonu biorą wynagrodzenie w rublach transferowych.

Vote up!
12
Vote down!
-2

norwid

#1583889

Pański komentarz odbudowuje wiarę w ludzkość :).

 

Pozdrowienia

Vote up!
11
Vote down!
-10

wawel24

#1583926

---niech żywi nie tracą nadziei
I przed narodem niosą oświaty kaganiec;.. (J. Słowacki)

Dziękuję i pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-8

Verita

#1583930

Oświaty niech niosą kaganek, ale nie  pochodnię absurdów i bredni.

Vote up!
11
Vote down!
-7

AgnieszkaS

#1583934

A ja Andy wiem że autor widzial  w Christchurch i to osobiście bojówki faszysty Kaczynskiego

Co więcej Bosak i Winnicki mają taśmy, które zostaną opublikowane lada dzień prze wyborami.

Ale w jednym się z Tobą zgodzę

Ten wpis to typowa sowiecka agitka dla lemingów

Vote up!
13
Vote down!
-8

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1583893

Czy poważny bloger, któremu chodzi o dociekanie prawdy, będzie posługiwał się wypocinami teoretyków spiskowych z Veterans Today jako tekstem źródłowym?

Brenton Tarrant spędził 9 dni w Izraelu w październiku, 2016 roku.

http://english.almanar.com.lb/698722

Tarrant twierdzi, że inwestował w piramidę finansową BitConnect (bitcoin) i tak zdobył pieniądze na podróże.

https://www.forbes.com/sites/billybambrough/2019/03/22/new-zealand-mosque-shooters-mention-of-bitconnect-could-setback-bitcoin-acceptance/#24b47ae5352f

Najciekawszy w tej historii jest fakt, że ów rzekomy agent izraelski po przeprowadzonej akcji nie został przez zleceniodawców  usunięty. Mało tego, Brenton tarrant zrezygnował z przydzielonego mu przez sąd adwokata i będzie bronił się sam.

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/03/18/new-zealand-shooter-represent-court-former-lawyer-says-appears/
 

Vote up!
12
Vote down!
-9

AgnieszkaS

#1583891

Autor jest przekonany że tymi fejk newsami wzbudzi zainteresowanie to się grubo myli.
O ile znalazł na Neonie kretynów i debili do polemiki to tu jedno można powiedzieć
Tu autorze nie Neon
Tu autorze nie Veterans Today
Tu autorze nie Sputnik.

ps. znamienne że jednym z pierwszych komentarzy po jego wpisem na Neonie był kto ?
ikulalibal 
Tak to ten stalinowski palant z polskim paszportem, i drugą sowiecka sucz, też z polskim paszportem Trojanka.
Fajnych ma komentatorów.
Zrobił sobie super wizytówkę

Vote up!
11
Vote down!
-8

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1583895

Te dwa internetowe sowieckie byty, oraz niejaka fretka mają swoje konta na sowieckim Twitterze
Znakomicie piszą cyrylicą , zwłaszcza w szkalowaniu Polski i Polaków.
Trzy gnoje

Vote up!
11
Vote down!
-7
#1583898

Ciekaw jestem czy ten "miarodajny" bloger wie coś o wizycie Brentona Tarrant  na Ukrainie.

Skoro wiele o tym jest w sieci to i autor też pewnie to potwierdzi
Widziano go obok Poroszenki i to jest pewne w 100%

Vote up!
11
Vote down!
-8
#1583897

Zwracam uwagę Szanownej Pani, że notka dzieli się na dwie części. Pierwsza autorstwa mojego (wawel24, od 9 lat bloger S24), druga autorstwa blogera RAM (którego notki często czytam, bo poruszają tematy niewygodne, omijane, które sam wyszukuje robiąc obszerną "prasówkę" we włoskiej sieci i prasie, następnie tłumacząc wyszukane teksty na polski). W mojej introdukcji do notki RAM-a informacje powtórzone po Duffie zajmują jeden, końcowy akapit i są poprzedzone uwagą, że Duff często swoje hipotezy podaje jako fakty. Natomiast tekst RAM-a opiera się głównie na tekście autora Maurizio Blondet. Ani u RAM-a, ani u mnie VT nie jest żadnym głównym źródłem. 

Główne źródła są zaś te:

2004 Israel–New Zealand passport scandal
https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Israel–New_Zealand_passport_scandal

2005  Aircraft failure leaves Clark bruised and shaken https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10120387

2011 - Mossad spy ring 'unearthed because of Christchurch earthquake'https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzealand/8649223/Mossad-spy-ring-unearthed-because-of-Christchurch-earthquake.html 

2011- "two Israeli teams arrived in Christchurch: an unaccredited urban search and rescue team that was escorted from the CBD after they were found in a restricted area, and a forensics team that allegedly had access to a national police database"https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10739852

2015 - Jihadis from New Zealand?  Who does recruitment and radicalization?https://www.washingtoninstitute.org/policy-analysis/view/new-zealands-jihadis

2016- Netanyahu 'told New Zealand backing UN vote would be declaration of war' (2016)https://www.theguardian.com/world/2016/dec/28/netanyahu-told-new-zealand-backing-un-vote-would-be-declaration-of-war

2017 -Israel permanently downgrades its ties to New Zealandhttps://www.timesofisrael.com/israel-said-to-permanently-downgrade-ties-to-new-zealand-senegal/

2018 - Jacinda Ardern says US embassy in Jerusalem hurts peace process, as dozens of Palestinians are killedhttps://www.stuff.co.nz/national/politics/103901797/jacinda-ardern-says-us-embassy-in-jerusalem-not-way-towards-resolution

 

Jeśli Szanowna Pani zainteresowana jest zgłębianiem działalności G.Duffa - zapraszam na Salon24, gdzie w komentarzach pod tąż samą notką jest wymiana opinii o tym autorze.

 

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
11
Vote down!
-10

wawel24

#1583902

Maurizio Blondet jest dokładnie taki sam wiarygodny jak RAM i....
Wawel 24
Sorry że boli
Ale ma boleć
Kto oprócz RAM-a zna tego "włoskiego Michnika"

Vote up!
9
Vote down!
-9
#1583905

Wyraźnie nie rozumie Pan kwestii...

Specjalnie dla Pana:

2004 Israel–New Zealand passport scandal
https://en.wikipedia.org/wiki/2004_Israel–New_Zealand_passport_scandal

2005  Aircraft failure leaves Clark bruised and shaken https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10120387

2011 - Mossad spy ring 'unearthed because of Christchurch earthquake'https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/australiaandthepacific/newzealand/8649223/Mossad-spy-ring-unearthed-because-of-Christchurch-earthquake.html 

2011- "two Israeli teams arrived in Christchurch: an unaccredited urban search and rescue team that was escorted from the CBD after they were found in a restricted area, and a forensics team that allegedly had access to a national police database"https://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=10739852

2015 - Jihadis from New Zealand?  Who does recruitment and radicalization?https://www.washingtoninstitute.org/policy-analysis/view/new-zealands-jihadis

2016- Netanyahu 'told New Zealand backing UN vote would be declaration of war' (2016)https://www.theguardian.com/world/2016/dec/28/netanyahu-told-new-zealand-backing-un-vote-would-be-declaration-of-war

2017 -Israel permanently downgrades its ties to New Zealandhttps://www.timesofisrael.com/israel-said-to-permanently-downgrade-ties-to-new-zealand-senegal/

2018 - Jacinda Ardern says US embassy in Jerusalem hurts peace process, as dozens of Palestinians are killedhttps://www.stuff.co.nz/national/politics/103901797/jacinda-ardern-says-us-embassy-in-jerusalem-not-way-towards-resolution

 

Proszę przeczytać i w oparciu o te źródła przedstawić całościową wizję wydarzeń w Christchurch 2004-2019.

Wszystko poza tym to Pańskie impresje lub trolling. Impresje na wyrost.

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-11

wawel24

#1583919

Jak widać KGB czuwa
Więc o trollowaniu masz prawo pisać
Jesteś w tym MISZCZEM

Jeszcze napisz że ziemia jest płaska z winy PIS-u i Kaczynskiego, 
No to czekamy na te "miarodajne" debilizmy rodem że Sputnika
A ten swój wyruchany ruch schowaj sobie głęboko w odbyt, będzie ci na sercu lżej

 

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1583963

- PiS sprzedał Polskę Żydom!
- Masz dowody? Co konkretnie?
- No popatrz co robią!
- No co?
- No nie widzisz jak klękają przed nimi?
- Gdzie? Kto?
- Wszyscy!
- Podaj jednego, jeden przykład.
- Nie mamy o czym rozmawiać....

Schemat moich rozmów z narodnikami

Vote up!
9
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1583999

Veterans Today, czyli wylewające z siebie teorie konspiracyjne online medium, o wyjątkowo prorosyjskim ukierunkowaniu, nie powinno być cytowane nawet w poślednim, czy śladowym charakterze. 

 

Pozdrawiam,

Vote up!
11
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1583933

Podobno zamachowiec z Nowej Zelandii przejechał 2000 km po Polsce i bardzo chwalił polskie autostrady wybudowane na Euro 2012.
Ale zatrzymał się na dłużej tylko na warszawskim Żoliborzu. Czasem wpadał na Nowogrodzką.
Podobno na jednym magazynku miał napis Konstytucja
8-))))))))))

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-9
#1583921

Ba

Nawet widział się z Wawelem przez całe 24 h.

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1583965

"Tarrant twierdzi"

Bądźmy poważni...

Vote up!
9
Vote down!
-10

wawel24

#1583928

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1583935

10/10  :)

 

pzdr.

Vote up!
6
Vote down!
-9

wawel24

#1583936

Szanowny kolego
Czytając ten wpis, dość przekonująco dałeś mi do zrozumienia, że plotki o śmierci Elvisa Presleya są mocno przesadzone.
8-)))))

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-10
#1583901

E.

Pzdr.

Vote up!
8
Vote down!
-7

wawel24

#1583920

Kościół Chrystusowy - to nie jest przypadkowy wybór, to Symbol - iluminowani kabaliści & co kochają symbole.

Zbyt wiele symboli na raz - napisów, manifestów, fotek ..... śledczy dostali rzadko spotykany nadmiar danych.

 

 

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-8

CISZA

#1583923

"śledczy dostali rzadko spotykany nadmiar danych"

Dokładnie o ten nadmiar danych chodziło. Swoisty test Rorschacha. Co prokurator - jeden ze 105 - zechce, to zobaczy i narodowców weźmie na widelec. Z krajów z których postaci są wypisane na magazynkach owego Hitmana.

Pozdrawiam serdecznie Ciszo :)

Vote up!
9
Vote down!
-10

wawel24

#1583925

"Kościół Chrystusowy - to nie jest przypadkowy wybór…"/cisza/

Wszystko na to wskazuje, że to nie był przypadkowy wybór. Brenton Tarrant zafascynowany był Andersem Breivikem, który uważał się za rycerza Templariusza, czyli członka zakonu rycerskiego, który w XII wieku strzegł Grobu Pańskiego w Jerozolimie i walczył z muzułmanami. Tarrant twierdził, że otrzymał błogosławieństwo od tajemniczej grupy zwanej  Odrodzeni Rycerze Templariusze (reborn Knights Templar). Nie jest istotne, czy stwierdzenie to jest prawdą. Ważne jest natomiast, iż Brenton Tarrant uważał się za wcielenie "nowego Templariusza". Jego wybór meczetów w Christchurch ma w związku z tym znaczenie symboliczne.

 

Jeśli chodzi o notkę powyższą to jest ona całkowicie oderwana od rzeczywistości. Zastanawia mnie, czy ci, którzy ją tak wysoko oceniają przeczytali cały tekst? Mam wrażenie, że nie. Nie rozumiem celu w tworzeniu tak bzdurnych powiązań i insynuacji. Chyba chodzi o to, aby celowo ogłupiać co niektórych czytających. Brenton Tarrant działał samotnie i nie był agentem Mossadu, czy coś w tym stylu.

A co do wyimaginowanego centrum zainteresowania, czyli Narodowców, którzy uważają, że znaleźli się nagle pod lupą nieprzyjaznego im EU i polskiego rządu, to następna pomyłka. A cóż oni mają z Tarrantem wspólnego? Jemu się przywidziało, że broni chrześcijan, a im, Narodowcom, bliżej jest z muzułmanami.

Vote up!
12
Vote down!
-8

AgnieszkaS

#1583932

"Brenton Tarrant zafascynowany był"

"Tarrant twierdził", "Brenton Tarrant uważał się".

Rozczula mnie Pani...

"Brenton Tarrant działał samotnie i nie był agentem Mossadu, czy coś w tym stylu."

Aaa, chyba, że tak. To zamyka dyskusję. Nie wiedziałem o tym. Dobrze, że Pani nie śpi, by spać mógł ktoś ;). Przekonała mnie Pani. Czy coś w tym stylu. ;)

 

Rozczulenie moje widzę ogromne... Pozostaje życzyć przyjemnej lektury "Manifestu", kompilacji "zdań" (bo nawet nie twierdzeń, czy ciągów myślowych) autorstwa kilku oficerów, którzy dość niechlujnie zrobili research stron narodowej prawicy ze środkowej Europy. 

Pozdrowienia od
Azefa, podobno też zamierza zostać... ekofaszystą ;). I mówi, że cara trzeba zneutralizować. Musimy go poprzeć. Czemu mielibyśmy Jewno Azefowi nie wierzyć. Tak przekonująco czyta, ups, mówi.

 

Vote up!
10
Vote down!
-10

wawel24

#1583937

Burdelomama z Neonu z załogą tu była
Pałeczki zostawiła

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1583966

Nowa Zelandia w zasadzie skapitulowała.

Policja rozbraja obywateli, policjantki zakładają hidżaby.

Szybko poszło.

 

 

https://imgur.com/gallery/ez0mdoM

Vote up!
8
Vote down!
0
#1584010

Populacja Nowej Zelandii - 4.69 milionów (2016)

----------------------------------------------------------

Populacja muzułmanów w Nowej Zelandii: 

spis powszechny w 2006 roku - 36.072

spis powszechny w 2013 - 46.149

---------------------------------------------------------

w ciągu siedmiu lat nastąpił wzrost o 28% populacji muzułmanów (wzrost wykładniczy).

https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_New_Zealand

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1584017

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czytajac insynuacje Husky, to dowiadujemy sie, ze Elvis umarl dwa razy i dwukrotnie ozywal :-))) i na domiar tego Husky wyklada to nam rzeczowo, intelektualnie i ma na to dowody  naukowe :-))))

Ze o logice juz nie wspomne :-))))))

Vote up!
3
Vote down!
-6

chris

#1584054

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika marek chrapan nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niestety, zainteresowanie "naszego rządu" Narodowcami nie jest "pomyłką" - po rozpoczęciu akcji "NIE DLA ROSZCZEŃ"  żydowskich, parę dni temu z rana zjawiła się u mnie żydoPiSoPOlicja, wchodząc po cichutku spenetrowali całą posesję bez mojej wiedzy i załomotali pięścią w okno (z drugiej strony budynku) dopiero kiedyśmy się wzajemnie zobaczyli. Drzwi z widocznym z daleka przyciskiem dzwonka i "żarowym" napisem 3x, ominęli. Oficjalnie chcieli mi zadać bardzo grzecznie pytanie - "panie Marku czy możemy zadać pytanie?" - "Czy dokonał pan obrazliwego wpisu w internecie?" - NIE!  Taki "powód" potajemnych odwiedzin trójki - dwoje po cywilnemu i mundurowa- żydoPiSoPOlicjantów jest oczywiśce normą w ŻydoPiSie co potwierdza ich akcja podobnych odwiedzin w siedzibach  organizatorów akcji "NIE DLA ROSZCZEŃ".

Vote up!
8
Vote down!
-11

antyleming

#1583940

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję za ten wpis, ale jak Pan widzi po punktacji - racjonalność to towar deficytowy. Przynajmniej w pewnych kręgach. Co zrobić...

Vote up!
6
Vote down!
-10

wawel24

#1583990

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A jaka tam racjonalnosc.To jest zgraja glupkow, kretynow , a na dodatek syjonistow lub ich wielbicieli. Celowo koltunstwo czynia tu zadyme " niby z zydami" , by juz calkiem oglupic ludzi...Rebe mysli, ze gdy skrobnie kilka artykulow o szydach, to sie wybieli, londynczyk, ze wklei kilka zdjec z przygupiastym tekstem, jakis nowy AS wywiadu sie produkuje i to jako mate harisssssss ;-))))) i kilku innych zaczadzonych lub zwyczajnie jebnietych...

Wawel24, po co tak delikatnie..., gdy sraja na Ciebie i to z grubej rury. Koltunstwu i zydom nie wolno popuszczac, bo wejda na plecy. Nachajka do reki i walic po grzbiecie, chocby tu werbalnie internetowo. To przeciez chamstwo najgorszego sorta ! wyuczyli to to za nasze pieniadze i teraz mamy, jak nie muzeum zydow, to jakis londynczyk z Tarnowa, to znowu rebe z dyni, jakies szemrane towarzystwo...o bardzo patriotycznym oddechu i to juz od lat wielu... Homeopatycznie wawel24 to samo tym samym :-)))))

ynteligencja pracujaca, rodem z PRL-u

:-)))))))))

utytuowani kretyni

:-)))))))

i przewaznie stare fiuty :-))))))

choc po tych ich przechwalkach, to nawet mlodsi ode mnie

;-)

 

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1584036

Z tego, co słyszałem to już wcześniej było kilka przypadków "wizyt smutnych panów prawych" u osób zajmujących się akcją "nie dla roszczeń żydowskich". Sromota.

 

Vote up!
7
Vote down!
-7

wawel24

#1584016

Proszę się cieszyć, że to nie turecka policja przyszła zadać to pytanie, albo innego państwa ościennego. Nie miałby Pan wtedy czym pisać swoje durnoty.

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1584018

Nie wiem czy autor publikując ten tekst bierze w tym udział świadomie, czy nieświadomie. W czym? W klasycznej zagrywce dezinformacyjnej stosowanej przez agentów wpływu i zazwyczaj wysmażonej przez ludzi FSB, lub wprost przeciwnie.

Cechą charakterystyczną wrzucanych bzdur jest powoływanie się na jak najwięcej "wiarygodnych" źródeł. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że czytelnik nie będzie sprawdzał, czy są to linki do czegoś godnego zaufania, czy do jednego z tysięcy portali i ludzi zakręconych, opanowanych obsesją, lub też profesjonalnie tworzących fałszywe doniesienia.

Warto zawsze być nieufnym wobec tych wszystkich, którzy zawsze podpierają się nieznanymi "autorytetami", albo świadomie przeinaczają doniesienia.

Niedawno pewna komentatorka tutaj, która zawsze w zanadrzu ma stosowny link, użyła nazwiska jak najbardziej godnego szacunku profesora Dakowskiego, wspierając swoje tezy. Tymczasem autorem zalinkowanych bzdur był kompletnie inny internauta, który swoje słowa wrzucił na stronę profesora.

Tak więc uwaga na tych, co zawsze, pełniąc rolę przekaźnika, rozpowszechniają w sieci dezinformację. Liczne linki są sygnałem ostrzegawczym.

 

Co do tego tekstu, to jest on taki nielogiczny i tak prymitywnie skonstruowany, że szkoda tu dyskutować. A autor aby bardziej uwiarygodnić ten humbug w kolejnych komentarzach dodaje następne linki. Masakra.

Vote up!
10
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1583949

Janusz

Rubelki nie śmierdzą

Zadanie wykonał i myśli co tu wypocić jeszcze, jakiego fejka wkleić.
Za dwa dni napiszę że sam osobiście to widział i z mordercą wywiad przeprowadził.
A ten na trop Kaczynskiego go naprowadził
Co za kretynizmy
Ale się nie dziw

To stara szkoła Neonu.

Olej to to

 

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1583964

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Drogi Panie, chyba już kiedyś prosiłem Pana o to, by nie zaszczycał Pan swoją osobą i twórczością tego bloga. Tak będzie lepiej. W przeciwnym razie - podobnie jak w przypadku Józia - poświęcę Panu jakiś osobny satyryczny tekst poetycki (może jakiś mini-poemacik) i - chcąc nie chcąc - przejdzie Pan do historii.

 

Ceterum censeo "Sakievicz's troll" esse delendam!

Vote up!
6
Vote down!
-10

wawel24

#1583992

a ty Neon pomyliłeś z NP

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1583996

Gdy wchodzisz do kogos na jego bloga, to zachowuj sie odpowiednio.Co z ciebie za figura? Jezeli faktycznie u tych Angoli siedzisz, to chyba troche oglady juz powinienes u nich " zlapac", a twoj koles z dyni kolejny "yntelektualista" z koziej dupy, zreszta tak jak ty sam rowniez powinien nauczyc sie kindersztuby jak i to cale wasze koszerne towarzystwo.

 

Vote up!
7
Vote down!
-8

chris

#1584037

spier...laj zawodowy gnoju

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1584070

O mnie piszesz, ze nie potrafie polskiego, a sam chyba ze sklerozy zapominasz slow. To slowo pisze sie spierdalaj. Co kultura nie pozwolila ci napisac poprawnie caly wyraz? czy to obluda ? Gdy sie mowi A, to i trzeba umiec powiedziec B. Ale ty zasrancu o chyba juz ponad szescdziesiecioletnim stazu zyciowym jednak jaj nie masz... Usune sie na bok zaraz po tobie i twoich kolezkach... Niestety mamy Polin i zydostwa w takiej konstalacji nie toleruje. I to niezaleznie jakiej opcji, a z PiS.u, to juz szczegolnie. Za PRLu wszystko bylo jasne, za III RP przy SLD, PO tez bylo jasne.Tylko teraz PiS oglupil juz ludzi calkowicie i wykancza Narodowcow, tj. ostatnie podrygi Polakow. I ty ze swoja feranja przyczyniacie sie tutaj, by to trwalo nadal. Albo zes rzeczywiscie glupüi do n-tej potegi, albvo jdynie zwykly parch. Jest mi to obojetne. Bede was parchy tutaj tepil tak dlugo jak tutaj bedziecie pisac. Wstret mnie ogarnia, gdy w obecnej sytuacji panstwa takie scierwa nadal tlumacza Polakom, ze jedynie PiS moze wyprowadzic kraj na prosta. Wiekszej obludy nie znam...I nie jestem na tym portalu osamotniony. Kretynie z Tarnowa , wasze ciagle pomowienia ludzi, ktorzy nie sa za PiSem, pomowienia, ze sa ruskimi trollami kolo dupy mi lataja...  Powiadam bede was tutaj tepil do konca waszych dni. Za dobrze znam wasza mentalnosc bym zlapal sie na wasz domniemany patriotyzm, tak samo jak nie dalem sie zlapac na Kuronia, Michnika i to cale socjalistyczne parchate towarzytwo i pisze tu o latach siedemdziesiatych..., gdy Polacy wierzyli, ze oni to Podziemie...takie samo podziemie jak teraz PiS... Wiec albo oprzytomniejesz tak jak Marek , albo jestes od zaraz dla mnie parchem, jak i twoi koledzy po fachu, a ostatnio nawet jakas kolezanka dolaczyla do peletonu... Byles tutaj latami gwiazda, Jozio " pierwsze skrzypce", teraz bedziesz albo Polakiem albo parchatym smieciem... dwuzydzianem Polaka...trzeciej drogi nie ma... I podaruj sobie te bluzgi, ja tez potrafie przeklinac..., to nie jest zaden wyczyn... Powtarzam Marek sie opamietal i wiem, ze nie on jeden tutaj...To sa ludzie godni podziwu ! a nie jacys zaslepieni, ktorzy ida w zaparte, gdy kraj tonie w parchatych interesach...W dupie mam te twoje pogrozki.Grozic to mozesz palcem w bucie... Mam 83 lata i ty Jozku z Tarnowa jak przypuszczam,  z jajka do jajka nawet nie przeskakiwales, gdy ja juz zajmowalem sie polityka i to byly czasy, gdy tracilo sie wowczas zycie , a nie jedynie stukalo po klawiszach, czy tez wklejalo jakies zdjecia...

Vote up!
6
Vote down!
-6

chris

#1584096

W wieku 83 lat to i zwoje mózgowe masz proste jak stalowy drut, chazarski kołtunie.
A i na pieluchy to taki jak ty geriatryk musi sporo wydawać.
Stąd ta frustracja kretyna z Tel Avivu
Spadaj

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1584099

Józek ty tylko sobie popatrz, skąd ten obsikany Król Parchów vel Stary Śmierdziel pisze.

Gdzieś z niemieckiego domu starców dla byłych oficerów Stasi i prowadzących z GRU.

Oto zdanie z jego tekstu z godz.17:47

"... Albo zes rzeczywiscie glupüi do n-tej potegi, albvo jdynie zwykly parch."

Widzisz? Zawsze brak polskich znaków, aleprzypieczentował to ten niemiecki u - umlautktóry zaznaczyłem.

Literówki pomiń -to jego standard, jak zachlewa pałę. Spada wtedy maska oficera śledczego i pozostaje pijane bydlę.

Więc gdzieś tam w Vaterlandzie podcierają mu tyłek i karmią wurstem.Pewnie jest zamknięty w pokoju, więc tylko chleje i stuka w ten szkopski komputer na korbę.

Prawdziwy Król Parchów. Na złodzieju czapka gore, więc jak każdy mosiek wszystkich dookoła widzi jako współplemieńców.

Vote up!
7
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1584116

Tak Januszu

To Prawdziwy Król Parchów.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1584120

Przeciez pisalem, ze jestem w Austrii na wczasach. Widzisz kretynie nadal nie potrafisz czytac uwaznie. gdybys grzecznie zapytal, to bym ci odpowiedzial. Jestem tu , gdzie juz od lat przyjezdzam. Kiedys pisalem, ze bywal tutaj rowniez Bartoszewski i Helmut Kohl. Czy ty koltunie pamietasz te moje komentarze sprzed kilku lat? Nie ? no widzisz, a ja twoje komentarze na temat IDY pamietam doskonale... I to jest wielka roznica miedzy nami. Poza tym jestes zasraniec w krotkich majteczkach. To naturalnie jest metafa do twojego stanu umyslu... Walesa, oficer sledczy, jakis twoj kolega gangster z dawnych czasow...no nie staraj sie rebe i tak na to nie wpadniesz i to nawet przez przypadek...moj gorset siedzi wysmienicie :-))) tak jak moja polszczyzna :-)))))))))))))

Ze ty koltunie nie wpadniesz na to kim jestem , to oczywista oczywistosc, ale i ci co mnie rowniez czytaja nie wpadna na ten rebus :-)))) to coz dopiero ty ? cwierc inteligencie :-))))

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

chris

#1584121

To jest stracona egzystencja i nic poza tym.

Pieluchy to ty potrzebujesz, bo masz uplawy... z czaszki ci sie leje...mozg rozpuszczony... leci jak z kranu...

Zwyczajny pustostan...

Powtarzam tak jak do rebe z dyni. Kretynie z Tarnowa nigdy nie zorientujesz sie z kim  wlasnie komunikujesz...

Pojecia nie masz i dobrze. Przed kazdym polglowkiem nie mam zwyczaju sie otwierac... ciemniak ma pozostac ciemniakiem... tak jest bezpieczniej dla wszystkich i dla ciemniaka tez :-)))))

Blyszcz nadal na Niepoprawnych jako polityczny i nie tylko bawidamek..., to jest to co potrafisz robic. Pamietaj jednak koltunie skonczony, ze caly czas bedzies mial moj oddech na plecach i twoje parchate towarzystwo rowniez.

Vote up!
6
Vote down!
-6

chris

#1584118

Już dawno temu frajerze zabezpieczyłem się przed twoim  "oddechem"

 

Podaj adres dostaniesz za free

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1584119

 w sidlach wlasnej niemocy :-)))))

Malpa wyszkolona potrafi uzyc sporo slow, a debil z Londynu artykuluje sie obrazkowo :-)))))

by niesmialo i glupkowato dodac jakies plaskie zdanie, a czasami sa to jedynie poszczegolne dwa trzy slowa...

Delirka miedzy komorkowa :-)))  Kilka komorek zdruzgotanych swoja niemoca wpada w delirie :-))))

Pacjent wpada w panike, wertuje googla znajduje odpowiednie zdjecie...i... intronizacja wlasnej glupoty :-)))))))))

Skoro juz tyle wiesz, nawet firmy reklamujesz, to teraz to zaloz, bo fetor siejesz ogromny, nie mozna wytrzymac...

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1584126

Temu złamasowi z - jak pisze - Austrii Hitlera, wydaje się,że my palancinę jakoś obserwujemy, czy interesujemy się.

7miliardów ludzi na świecie, a ty człowieku zwracaj uwagę na onucę, proruskiego durnia z nazistowskimi konotacjami, autentycznego, obrzezanego Króla Parchów.

Jesteśmy niegrzeczni i z Józefem robimy sobie ubaw z agenciny, a on sika po nogach, bo panowie mają nastrój by sobie z fornalem obrzezanym powymieniać grzeczności.

Tak jest zawsze z tymi parchami i zaraz się rozedrze i zacznie nas oskarżać o zbrodnie ludobójstwa.

Klasyczny ćwok i trep z jaskiń komuny.

POKAZOWY EGZEMPLARZ - KRÓL PARCHÓW PEJSATYCH

Vote up!
6
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1584132

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cos ci podpowiem.

Kolejny raz, to zrob sobie zdjecie z tylu glowy, bo z przodu, to ci sie po prostu yntelekt wylewa i ..., to jest  straszny widok.

:-))))))))))))))))))))))))))))

Piszesz, ze mna sie nie interesujesz, ale biegasz za mna wszedzie :-)))))

 

Koltunie z Orlowa na portalu odnosimy sie zawsze do tresci, a nie do osob. Czy to jest agencina czy tez nie, to nie ma nic do rzeczy. Do rzeczy ma to, co dana osoba pisze i do tego sie odnosimy. Czy zrozumiales chazarski koltunie ? !

Poza tym pisalem kretynie , ze w Austrii jestem na urlopie, czy to takie trudne do zrozumienia ?

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-7

chris

#1584158

Takie dostałeś zadanie, by jak ta wesz łonowa szkodzić, lecz też wzbudzać obrzydzenie.

Oczywiście, że Austria. Punkt kontaktowy obcych wywiadów i gangsterów, pod opieką Mossadu i ruskiego FSB.

Tu zlikwidowano Kulczyka, tu ujęto Masę i stąd do Australii przerzucono pana Oparę, który dzisiaj opiekuje się nie tylko Neonem24, lecz wszystkimi pro-moskiewskimi onucami w sieci typu Król Parchów.

By do treści się odnosić, ktoś treści musi wypowiadać. Widząc lub słysząc zachlanego, obsikanego, niechlujnego starca i jego nieustanny deliryczny bełkot, to wszystkim się mówi, nie żeby go słuchać,, lecz żeby go na kopach wyrzucić z domu.

Spieprzaj dziadu za Ural, gdzie twoje miejsce.

Vote up!
6
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1584161

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

z ciebie zaden przeciwnik .Nerwy ci puszczaja i nawet poklocic sie po ludzku nie potrafisz. Na ucho ci powiem, ze do Usraela tez jezdzilem i to nawet kilkakrotnie. Przewaznie do Tel aviv-u. I z tego powodu, ze mam dzisiaj dobry humor, to ci koltunie dopowiem. Jezdzilem tam , by spotkac dobrego znajomego, niestety juz zmarlego Ephraima Kishona, wielce utalentowanego satyryka.Tak tak , istnieja rowniez normalni ludzie i sa wsrod zydow rowniez i rowniez w Izraelu.. Szenicyna mamy w Warszawie. Ale ja mysle tu o zydach,  nie o parchach i to nie wazne czy bolszewickie parchy czy Hamerykanskie parchy.

https://www.youtube.com/watch?v=mnhCUNB3h5I&t=64s

Ludzi z Mossadu, to mozna latwo w Krakowie spotkac, nie trzeba z tego powodu w ogole wyjezdzac z Polski.

Czytam juz kolejny raz z rzedu, ze ty i twoja ferajna macie wielki problem z tym neonem , Ruszkiewiczem jakimis Oparami itd. Kretynie idz to lecz, bo dostaniesz wylewu.To jest u was juz jakas fobia, jakas obsesja...

Kretynie przeciez nie mozecie niczym przez kalke tylu ludzi tak traktowac, co kto nowy sie pojawi i wam nie pasuje, to agent z Nen-u. Wasza glupota graniczy z ciezarem Ziemi.

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

chris

#1584167

Janusz

zostaw tego obszczymurka

szkoda czasu

Vote up!
7
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584181

Wiesz ,tu już nie tylko czuć jego nieświeży oddech
tu czuć padliną
czyżby onuce zgniły 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584180

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To ty zyjesz ? a na miescie mowili, zes juz walna w kalendarz :-)))

Ale ty uparty jestes :-)))

Przestan sie meczyc, zrob miejsce innym :-)))

I tak juz jedynie gowno produkujesz, to po co blokujesz te kilka metrow szesciennych? ladnie to tak ? nachalny jestes zaczadzony

:-)))))

Vote up!
3
Vote down!
-6

chris

#1584408

A ty żydowski parchu jeszcze nie zgniłeś ;-)))

Wali tu trupim jadem na tysiące kilometrow 

A tak na marginesie to większego kretyna piszącego takie komentarze w sieci nie znajdzie ,żydowski gnoju

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1584440

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ty rowniez tracisz nerwy niczym rebe? Ty tepy jestes jak obuch siekiery :-)))))

Kolek do ntej potegi. Jezeli nadal jestes zaczarowany PiS-em, to albos parch, albo glupiec. Innej mozliwosci nie ma.

Czy pamietasz niemoto jak mnie powitales, gdy juz po rozwodzie na Niepopkach znowu tu sie pojawilem?

Czytajac wowczas wiele komentarzy i niemalo zdziwiony narracja wiekszosci , zapytalem czy to juz MIDRASZ ?

Napisales: My tu same chazarskie zydy... nie przypuszczalem wowczas, ze rzeczywiscie napisales prawde.

Mozna znalezc w histori portalu.

Powtarzam, albo parch z ciebie, albo zwykly glupek.

Vote up!
3
Vote down!
-5

chris

#1584454

Faktycznie
Masz rację
Wali tym żydowskim ścierwem non-stop

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584498

To już jego, tego pejsa ,równia pochyla na końcu której jest pokój bez klamek i kaftan bezpieczeństwa

Vote up!
2
Vote down!
0
#1584515

O co pan nie prosił? Chyba w myślach w obawie o demaskację wypisywanych bzdur.

Z głupotą będę walczyć zawsze i wszędzie.

Chcesz pan pisać dla wybranych - pisz pan listy i nie zaśmiecaj internetu.

Vote up!
6
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1584043

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ales skacowany... przestac chlac...i  nie czyn wiecej takich zblizen, cos okropnego, te chazarskie rysy twarzy az powalaja...

rebe jak glupota moze walczyc z glupota ? przeciez to paradoks sam w sobie...ach ty kretynie jak zwykle sobie dodajesz :-))) Jezeli nawet bym zasmiecal, to zawsze lepsze od podlej manipulacji, ktora ty sie bawisz i to od lat...

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1584053

AgnieszkaS pokochała Tarranta, swoją młodą, nieskażoną duszą - tak chciał los. Ale Pan? Silny mężczyzna i takie uleganie słabościom?

Vote up!
6
Vote down!
-9

wawel24

#1583998

A taki Tarant to powinien ciebie zdzielić z liścia i to tak solidnie byś kał z uszów wyciągał

Panial Pawka

Vote up!
11
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584000

"kał z uszów wyciągał"

Serdecznie Panu dziękuję! Powiększył Pan grono skatologów. I to z jakim animuszem i inwencją! Jest już was trzech w dziale skatologia. Fascynujące! Jednak są jeszcze tacy ludzie. Serce roście patrząc na te czasy!

Vote up!
6
Vote down!
-9

wawel24

#1584001

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1584004

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ugór twardy.

"Nie wiedziałam...że oni już teraz nie tylko robią bokami...ale i uszami". No cóż. Bezustanna innowacyjność. Może to o nich pisał Condorcet w swym "Szkicu obrazu postępu ducha ludzkiego poprzez dzieje" ;).

Pozdrowienia

Vote up!
5
Vote down!
-9

wawel24

#1584008

Nie lepiej napisać wprost do mnie swoje uwagi jeśli już. Chyba że "poza oczami" to taki dziś standard

8-)))))

Pozdrawiam

ps.

Ja nie drwię z Pani nicka a potrafię i to dość dosadnie

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1584009

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1584021

//...najmniej  zarzutów mam do pańskiego nicka //

i dlatego znów go ........zniekształciłam

8-)))))))

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1584075

Faktycznie ! Dobre ! Przepraszam, naprawdę niechcący.

Pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
0

Verita

#1584079

przeczytałem dla zabawy, wcale nie dziwi, jakie to mętne z gadaniem o zachodnio-żydowskich false flagach, z debilnyumi "argumentami" typu jak rzekomy bialy suprematysta mógłby pochwalić Pakistan/ Pakistańczyków, oczywiście wygląda na typową dezinformację, robienie szumu dla popularności kacapskich teoryjek, każących nie wierzyć w nic zachodniego. no i jakość i z intencją publikacji- net kipi znacznie ciekawszymi materiałami, ktore i tak nie są jednoznaczne a mnie nie podniecają dla wyrabiania sobie obowiązkowego zdania na każdy temat. swoją droga ciekawe, że jak na świecie mordują chrześcijan to jakoś nie ma histerycznych bajek o false flag i innych takich, widać prawidłowy spisek musi koniecznie być w prasówce i oczywisty dla każdego genialnego odkrywcy. podobne bajki to można napisac po dwóch mocnych piwach o dowolnym polskim większym mieście. da sie na tym zarobić? takie skojarzenia mi przychodziły i to z prawdziwych faktów, ze z palca móglbym napisac lepsze historie i to nawet z polskiego podwórka

Vote up!
8
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1583950

Wzruszył mnie Pan. Z palca.

Vote up!
6
Vote down!
-8

wawel24

#1583995

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czytam Cie i czytam i mysle sobie z jakiego klucza Cie jeblo...no i juz mi wyszlo.

Ktos , kto stawia w jednym zdaniu Stalina i Chrystusa Pana musi byc porzadni intelektualnie pierdolniety z duza domieszka mentalnego uwielbienia wlasnej swiadomosci, ale niestety rowniez gleboko ugruntowany w kompleksach odnosnie nicosci, ktora jego wiedza sie otacza. Slowem calkiem zwyczajnie jebniety, choc z intelektualnym posmakiem.

pzdr. ;-)

Vote up!
5
Vote down!
-8

chris

#1584041

Wszystkie trole ze stajni Sakiewicza proszone o nieblokowanie ciągów komunikacyjnych i przesuwanie się w kierunku bloga J.Lichockiej. ;)

Vote up!
7
Vote down!
-10

wawel24

#1583989

Wszystkie sowieckie trolle że stajni Ruszkiewicza proszone o nieblokowanie ciągów komunikacyjnych i przesuwanie się w kierunku ścierwo -blogów RAMA, Kosiura,Zakutego Łba "Czy coś w tym stylu" 
Jednym słowem won (czerwone pajace) za Don

Vote up!
12
Vote down!
-4
#1583993

"All that sakiewicz`s trolls…"

It should be:

All those Sakiewicz trolls.

Vote up!
8
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1584032

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wawel24 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zastanawiające jest, co pcha pewnych ludzi między ostrza potężnych szermierzy... Byłażby więc owa chęć zwykłym li tylko masochizmu pragnieniem?

Ale ad rem.

Język angielski:

"It should be: All those Sakiewicz trolls."

1 oboczność, 1 niezgrabność plus 2 błędy.

Język polski:

"A co do wyimaginowanego centrum zainteresowania, czyli Narodowców, którzy uważają, że znaleźli się nagle pod lupą nieprzyjaznego im EU i polskiego rządu, to następna pomyłka. A cóż oni mają z Tarrantem wspólnego? Jemu się przywidziało, że broni chrześcijan, a im, Narodowcom, bliżej jest z muzułmanami."

5 błędów.

Wniosek? Angielski szewc chadza bez polskich butów. Bywa.

Podsumowując przemiłą z Panią konwersację za pomocą kolejnych komentarzy wszystko co mogę, to rzec jej w te słowa: all that she wants is another miskick.

Sądzę, że najrozsądniej będzie nam, przemiła, przeambitna komentatorko od dnia tego orientować nasze internetowe drogi wedle o dwóch prostych równoległych aksjomatu euklidesowego (beware of what is flashing in her eyes, she's going to getcha!).

להתראות ילדה להתראות ילדה בריאה אני

שומעת את בכי של ארצי

אני הולך להילחם על הארץ בין בני ארצי

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-9

wawel24

#1584038

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Świetny tekst, którego upubliczniam...świetne reakcje trolli hasbary, które się do cna wypatroszyły...dla mnie nowość to reakcja @ norwida...no cóż o tych z Londynu, tych z Gdyni, tych zabiedzonych, tych Andych andych, Agnieszek S już dawno wiedziałem ...ich reakcja jest typowa...solidarność plemienna :)))...

Vote up!
6
Vote down!
-10

http://trybeus.blogspot.com/

#1584024

Wszystko w porządku w kurniku?

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1584027

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wszystko w porzadku w ynteresie? dziewczyny umyte ? gumki rozdane ?

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1584039

więc kogut lata i pilnuje, żeby politrucy pisali zgodnie z antypolskimi instrukcjami jego umiłowanego zbrodniarza płk. KGB Putina...

Vote up!
8
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584065

Dawno, dawno temu, kiedy nie byliśmy jeszcze nawet "drugą Japonią"
Opowiadało się różne dowcipy:
O milicjantach
O babie
O Polaku, Amerykaninie i Niemcu
O Żydach
i było śmiesznie,
........teraz coś człek chlapnie o Rosjanach czy Putinie a adwersarz: sru i zawał.
Tak nam zdurniało społeczeństwo...
8-))))))))

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1584117

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wiadomym jest, ze najlepsze kawaly o zydach  tworza i opowiadaja sami zydzi ...i smieja sie nie z danego dowcipu, tylko z goi, ze wlasnie sie z tych dowcipow smieja i z ich glupoty.

Taki sam mechanizm funkcjonuje do bolszewickich dopcipow, bo to "tyz szydzi" :-))))

Wiec ,albos jeszcze niezorientowany w tych tematach, albo pozyteczny.....

Przez grzecznosc wybor pozostawiam Tobie :-)))

Vote up!
3
Vote down!
-6

chris

#1584170

na Chrześcijanach to intrygi Izraela i Mossadu. Oni na równi z Arabami nienawidzą Chrześcijan a może nawet bardziej bo to realne zagrożenie ich wiary gdzie na samym początku z obawy o utratę władzy wydali na śmierć Jezusa uwalniając przy tym bandytę Barabasza.

Taka to ich kur*ska moralność i sprawiedliwość.

To samo widzimy dziś i w polskich sądach gdzie Pani prezio Sądu Najwyższego o nazwisku sugerującym pochodzenie z w/w nacji wypuszcza na wolność największych aferałów i bandytów siejąc strach, zgorszenie i ferment w uczciwych Polakach.

Sku*wili się na początku i robią to z lubością do dziś, z tej matni już nie ma wyjścia. Zdaje się że brali bezpośrednio udział w wymordowaniu dzieci Cara zakładając tę swoją rewolucyjną partię bandytów i morderców z naczelnym ludobójcą stalinem. Potem już im szło "gładko" - w Katyniu i innych miejscach kaźni. Nie inaczej zachowywali się wobec Polaków po 1945 roku w UB-eckich mordowniach.

Ratunkiem dla Świata jest pomoc USA w zrzuceniu pasożytniczego,żydowskiego jarzma z ich barków. Na tym powinna się skupić dziś uwaga całego świata.

Kongres Stanów Zjednoczonych składa się w 70% z Żydów lub ich sympatyków i przegłosowywują co roku 70 miliardów dolarów bezzwrotnej "pożyczki" dla Izraela. Sposób przejęcia Państwa przetrenowany skutecznie na Ameryce próbowali zastosować na Polsce i naprawdę o mały włos by im się to udało.

Dodam Wam że mówił mi o tym syn żydowskiego UB-eka już w 1998 roku że jest taki plan wobec Polski ale ja nie chciałem w to wierzyć tak jak w to że bolek to TW-u komunistów.

Apeluję tą drogą do Arabów abyśmy zjednoczyli swoje Narody i połączyli siły w USA i pomogli Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej uwolinić się spod okupacji Izraela. Tam też fałszują WYBORY !!!

PS.- proszę osoby które się nie zgadzaję z moją opinią o polemikę i komentarz oraz odwagę cywilną w wyrażeniu swojego stanowiska. Ja o taką demokrację walczyłem abyśmy mieli prawo do swobodnej wypowiedzi.

Głośny, niedawny wyrok Sądu w Izraelu: "strzelanie do bezbronnych, palestyńskich dzieci nie jest zbrodnią".

Vote up!
10
Vote down!
-3

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1584044

No tak, Ty apelujesz, a jakas wsza dla Ci juz minus i bylo ich troje, jak widac...- 3...

tak przyjeli Twoj apel...

 

A na polemike, to trzeba nieco poczekac i wpierw kilku z tego towarzystwa powyzej operd...c ! Bo celowo spuscili temat do klozetu i chca wykoleic dyskusje...ruskie trolle , neon i takie tam....syjonistyczne gowno !

Ten pseudointelektualny motloch rodem z PRL-u o koszernych konotacjach ma swoja walke o niepodleglosc...chca Polske tylko dla siebie i nie maja zamiaru ja dzielic z bolszewickim zydostwem... to cala filozofia i cala prawda... ich prawda objawiona... dlatego wlasnie to parchate towarzystwo trzeba spychac na margines..., bo chwilowo zajmuja jeszcze" pierwsze strony " Parchy do Usraela, albo gdzies na ksiezyc..., ale z Polski won!

 

Vote up!
6
Vote down!
-7

chris

#1584056

- administratorzy "niepoprawni.pl" powinni ożywić ten portal i przebudować wygląd jak i dodać możliwości technicznych tak jak zrobiła to "niezależna.pl" przed paru laty. Szybkie kmentarze i riposty też by dodały kolorytu politycznego.

Jest pytanie techniczne - czy komentatorzy mogą dodawać zdjęcia w komentarzu ? -bardzo mi tego brakuje.

Dziś "niezależna.pl" to najbardziej poczytny, prawicowy portal w Polsce.

"Zanim prawda założy buty do podróży to kłamstwo już obiegnie kulę ziemską".

Pod Monte Casino też niemieccy faszyści początkowo wygrywali. To taka odpowiedź  dla tych trzech minusów.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1584060

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jasne, ze moga wklejac zdjecia . Jozek z Ladynu jest tutaj specjalista w tej dziedzinie. Nawet od lat komentuje poprzez zdjecia..., albo nawet irytuje ich nadmiarem... i czasami nie na temat, ale jednak wkleil juz chyba kilka milionow.

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1584064

Miłość co capi!

 

A więc miałoby być

że miłość do kacapi... nie capi!

Capi...! Zdecydowanie capi!

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1584061

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wez Pan na wstrzymanie.

No nie wiem dlaczego? Moze przez tego awatara, lub cos innego, no w kazdym razie probuje wylaczyc Pana z tego zaczadzonego towarzystwa antyruska fobia, a wlasciwie bolszewickim zydostwem...

Prosze mi w tym nie utrudniac ...Kretynow, ktorzy wszystko zwalaja na Putina tutaj dosyc. To do qwy nedzy nie Putin chce od nas potrojnego dochodu narodowego ! Janie na litosc Boska nie Ty rowniez !!!

Bolszewicy napadli na nas tak samo jak Niemcy i Austryjacy, a jakos nie slysze codziennie komentarzy o niemieckich onucach i austryjackich.Londyn nas sprzedal, a Jozek chetnie tam siedzi i pierdoli glupoty na temat ruskich onuc ! Qrwa nie zaproszono nas nawet na zasrana defilade na koniec wojny ! A on tam siedzi i pierdoli na komunistow...

Prosze wiec Janie z miara... z umiarem ,  a nie niczym zaczadzony nienawiscia , czy inna przypadloscia...

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1584063

To nie są żadne antyruskie fobie, lecz trzeźwa (sic!) ocena, wynikająca z doświadczeń historycznych ostatnich trzystu lat, niezmiennie zbrodniczej i ludobójczej polityki Rosji (w białym czy czerwonym wydaniu) w stosunku do Polski i Polaków oraz innych narodowości zamieszkujących Rzeczpospolitą. 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

jan patmo

#1584066

Janie
Nie licz na to że tym "spadom" po wizycie w 44r swoich naturalnych ojców przywiezionych na bloszewickich tankach, coś do pustego czerepa dotrze.Nigdy
Te bolszewicko-żydowskie gnidy nigdy nie miały nic z Polska wspólnego.
Poza tym że się nauczyli pisać po Polsku zresztą z bykami ortograficznymi.Polski język trudna język
Zostaw Janie toto w spokoju same się wykończą i zaplują i mam nadzieję że udławią,jadem nienawiści do Polski i Polaków

 

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1584071

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I za to Cię lubię :).

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1584109

No mi nie jest do smiechu...widze jak ludzie traca resztke swojej swiadomosci...

Coz by to bylo, gdyby owi mieli wladze ?

Az strach sie bac... koltunstwo na calego....

Oni sa nie tylko dla samych siebie zagrozeniem, ale i dla innych...

Z drugiej strony, gdy analizujemy okres  tzw. III RP od Walesy do Dudy, to widzimy postep. Postep intelektualny, ale i degradacji wartosci. Facet od noszenia akumulatorow swiatlego umyslu nie byl, ale prawnik ? tu oczekujemy nieco wiecej... I jaki moral z tego? Ano taki, ze swinstwo w drodze metamorfozy  uleglo jeszcze wiekszemu zeszmaceniu...

Od klakiera z Niepoprawnych wiele wymagac nie mozna, ale od  klakierowego KAPO to juz tak ;-)))))

Stoi wyzej, to i klaszczec powinien inaczej..., a te tepaki klaszcza wszyscy w ta sama nute... przeciez to oczywiste, nie trzeba dlugo analizowac. Glupki na zlecenie.

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1584124

daj mu caluśka, usta-usta

z języczkiem oczywiście

Vote up!
7
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584179

Nie mam pojęcia jak wy to robicie z józiem , czy całujecie się wzajemnie po tyłkach, czy po genitaliach, i czy z języczkiem, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Zboczeńcy mnie w ogóle nie interesują, a więc te swoje rady zachowaj dla swoich kumpli ze środowiska.
My ze "Zdecydowanym..." preferujemy męską przyjaźń, koleżeństwo, szacunek i honor, ale co wy zboczeńcy możecie o tym wiedzieć ? . Interesuje was wyłącznie to, gdzie komu wetknąć język, czy coś tam jeszcze...

Do budy zboczeńcu...

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1584322

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A do tego pedal :-))))

A to sie parchy produkuja...

Jozki, rebe, oj bedzie trokat pedalski :-))))

patrioci i prawicowcy :-))))) socjalistyczni prawicowcy :-)))) o pedalskich manierach :-))))

Vote up!
2
Vote down!
-4

chris

#1584455