Pisowskie media

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Owszem, w TVP info doszło trochę prawdy, ale wciąż są tam manipulanci, kłamcy i oszuści prowadzący różne gry, podobne do tych prowadzonych przez 8 lat (a także wcześniej). Niekiedy utrzymuje się nawet dominacja UBekistanu, czego jaskrawym przykładem jest "Forum". PO strzela w tych "mediach pisowskich" z trzech rur: jako PO oraz poprzez pudła rezonansowe nowoczesnej i KODu. Wszyscy mają po równo głos razem z PiSem, mimo, że łącznie jako antyPiS o mniejszej niż PiS poparciu powinni razem dostać jeden głos, jeśli miałoby to oddawać rozkład poglądów Polaków.

Na gnoju ZSL, w którym długo prym wiodły "wicie rozumicie" wyrosły urbanopodobne indywidua pozbawione jakichkolwiek skrupułów pokroju Kosiniaka-Kamysza, które stały się gwiazdami nieschodzącymi z ekranów rzekomo "pisowskiej" telewizji. Ki diadi, poparcie ZSLu jest na granicy szumu statystycznego! Z podobnych powodów można zastanawiać się dlaczego wciąż tam pojawia się Miller?

Skąd w TVP indywidua nie gorsze od Kosiniaka-Kamysza pokroju Grabca czy Kierwińskiego, skąd zalew osobników z Liberte - kolejnego wykwitu mentalności Urbana?! NIE MOŻNA ZAPRASZAĆ ZAWODOWYCH MANIPULANTÓW, KŁAMCÓW I OSZUSTÓW! A jeśli już się zaprasza z jakiegoś powodu, to nie można pozostawiać manipulacji, kłamstw i oszustw bez ostrej riposty.

Tymczasem te same co przez 8 lat manipulacje, kłamstwa i oszustwa lecą non-stop. ]]>W dzisiejszym programie "Minęła 20-a"]]> Marcin Wojciechowski z Liberte o audycie: "czy chodziło o to by poinformować czy wytworzyć atmosferę" - czyli klasyczne zagranie UBekistanu - odwrócenie o 180 stopni, które oczywiście nie spotkało się z kontrą. Manipulacjami były jego wszystkie wypowiedzi! Posuwał się nawet dalej, dezinformując widzów jakoby w czasie audytu "pani Premier przez 15 minut rzuca obelgami na poprzedników". To także nie spotkało się z kontrą. Mało tego prowadzący wsparł Wojciechowskiego, gdy ten po raz kolejny usiłował zredukować audyt do gry pijarowskiej, przytaczając wypowiedź "specjalisty" z UJ (znowu UJ!) o tym, że "skutki pijarowskie audytu będą potężne".

Niewspółmierność skali: za pomocą absurdalnej insynuacji pijaru próbuje się wybić na aut budzące strach swoimi rozmiarami i ilością zarzuty na granicy zdrady stanu. Tą samą metodą przez 6 lat wybijano na aut budzące nie mniejszą grozę zarzuty dotyczące tragedii smoleńskiej.
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

- wcale nie brzmi dumnie. Może być odporny na propagandę, lecz z odpowiedzialnością chętnie pójdzie na kompromis. Rozrabia się, a raczej rozbełtuje ODPOWIEDZIALNOŚĆ na polityczną, moralną, cywilną, karną i piętnaście innych, ergo - żadną. Błazenada i swawola trwa nadal. Ogrodowe baseny napełniane, złote klamki polerowane, terroryści się skradają, psy bezzębne szczekają, kajdany rdzewieją, pasiaki butwieją itd. Oj, gdyby nie ten diaboliczny strach przed zainstalowaniem certyfikowanych SZUBIENIC.

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1513264

Rzeczywiście media zbyt dużo swobody zostawiają zawodowym manipulatorom, oszustom mentalnym, którzy za pieniądze tworzyli i nadal tworza rzeczywistośc równoległą...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1513272

ma tak nieludzką facjatę i tak jest bełkotliwie nieporadny w wymowie .Problem z telewizja i tak leży gdzie indziej.Za dużo jest programów z udziałem polityków , dla których świat w najlepszym razie skurczył się do Europy a właściwie do brukselskiej biurokracji. Brakuje i programu biznesowego i porządnej publicystyki i okna otwartego na resztę świata. Przecież żyjemy w globalnym świecie. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1513276

ma tak nieludzką facjatę i tak jest bełkotliwie nieporadny w wymowie .Problem z telewizja i tak leży gdzie indziej.Za dużo jest programów z udziałem polityków , dla których świat w najlepszym razie skurczył się do Europy a właściwie do brukselskiej biurokracji. Brakuje i programu biznesowego i porządnej publicystyki i okna otwartego na resztę świata. Przecież żyjemy w globalnym świecie. 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1513277

Faktycznie jeśli juz demokratycznie, to bardzo często  rażąca jest nierównówaga sił w prowadzonych dyskusjach. Przecierz jeśli w parlamencie partie rządzące ( zjednoczona prawica) maja troche wiecej niz 50% , to przedstawiciele opozycji w dysputach prowadzonych w TVP nie powinni być liczniejsi niz 50% dyskutantów.

Zdecydowanie nie mozna pozwolić też na pozostawienie ataku, szczegolnie kłamliwego bez twardej riposty - jednak ludzie TVP ogladają  :-) i skutki czesto bezczelnego i bezkarnego pyskowania opozycji są bardzo szkodliwe.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1513328

w sposobie przekazu informacji w telewizji TVP-info jest widzialna tylko w postaci nazwiska prowadzącego.Innej różnicy nie bardzo mogę dostrzec bo cały czas widze jakąś kopacz kierwinskiego i nne facjaty,które zawsze były w telewizorni.Nie wiem czy tzw dobra zmiana jest faktycznie dobrą czy tylko tzw dobrą.Kilku minutowe pokazanie jakis nieprawidłowosci w wykonaniu byłego rządu i nastepnie niemalze godzinnej riposty wprowadza tylko zamieszanie i bardziej przekonanie że poprzednicy mieli racje a obecni sa kłamczuchami.To jest jakis nienormalny system i zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi?Czasami można odniesc wrazenie ze obecna władza ma rację ale nic nie może bo poprzednicy mają lepiej opanowaną socjotechnikę i większe doswiadczenie,więc moze nie warto wczynac polemiki bo jest demokracja i kazdy moze sie wypowiadac.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1513329

Wiadomo jak to u nas w mediach jest. Układ je trzyma i tyle. Może powoli UBecja się skończy, wejdzie jakiś inny układ, bardziej przyjazny obywatelom.

Vote up!
3
Vote down!
0

Semper Fidelis

#1513423