Forum „pisowskiej telewizji”

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

]]>Pokazują miny swoje]]> na Forum TVPinfo od lat niezmiennie z tym samym przekazem ci sami czy inni oddelegowani na linię frontu,  teraz w „pisowskiej telewizji”. Eksportowa, europejska, co dorsza wykryła powtarza za Lokalną na metr kopiącą, że państwo zdało egzamin, zrobiło wszystko co mogło, że ogrom, że ograniczenia, że poświęcenie. Pochyla się nad tragedią Młoda od jajka moczona w kłamstwie, jak gąbka nasiąknięta emocjonalnym fałszem: pamiętajmy o niej ku przestrodze, ale nie podważajmy ustaleń fachowców, najlepszych.  Wtóruje jej Fachowiec z przejęciem przywołujący półbeczkę po zderzeniu z brzozą, zakończoną zmiażdżeniem górnego poszycia wskutek uderzenia w ziemię i śmiercią wszystkich pasażerów. Całość podsumowuje Wuj ze swadą, że wszystko już wyjaśniono i że nic więcej wyjaśnić się nie da, bo minęło sześć lat. Wcześniej powtarzał, że za wcześnie, że jeszcze nie wiemy, że zaczekajmy na wyniki, nie bądźmy w wodzie gorącej kąpani. Nikt nie potrafi wskazać chwili, w której „zaczekajmy” zamieniło się w „za późno”, ale niezmiennie zajmowanie się tragedią nie miało i nie ma sensu. Pojawił się też Ludzki Głos jak zwykle na Forum, ale słabo słychać, zakrzyczany zgodnie przez Eksportową, Młodą, Fachowca i Wuja zdemaskowany jako głupi i moralnie naganny.


Jeszcze pół roku temu taki przekaz wyczerpałby program, ale rozeszły się ostatnio nowe szokujące  informacje na tyle szeroko, że nie można było ich pominąć.  Musiało więc paść pytanie o odrzucenie przez Kopacz oferty pomocy ze strony struktur unijnych w trakcie rozstrzygających ustaleń ze stroną rosyjską. Musiało też paść  pytanie o zignorowanie informacji strony rosyjskiej przekazanej stronie polskiej o zamianie ciał w trumnach i utrzymywanie jej w tajemnicy do chwili pierwszych ekshumacji wymuszonych na władzy przez rodziny ofiar z powodu całkowitej niezgodności opisów zwłok,  które do rodzin dotarły z rzeczywistością.

Jak na nie zareagowali Eksportowa, Młoda, Fachowiec i Wuj? Powtarzaniem tego co powiedzieli wcześniej! Praktycznie zignorowali pytania. Potraktowali je jak retoryczne.

I to był jedyny prawdziwy przekaz w tej audycji „pisowskiej telewizji” z ich strony.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Zasadnym jest pytanie Autora - w jakim celu nadal TVP pokazuje te zakłamane gęby? Przecież PO-sitwa broni siebie od lat tak samo...oni wiedzą ,że za smoleńsk trafią do ZK...w najlepszym wypadku...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1510919

 natomiast te wymądrzajjące się z nowoczesna i gogusie Kukiza to ofiary dominującego przekazu. Mają swoją prawdziwą reprezentację w Sejmie

Vote up!
1
Vote down!
0

JW

#1510996

Niech zwia jak chca obecną TVP INFO lecz nareszcie bez jazgotu i przekrzkiwań można oglądac ten program

Dobrze ze także mogasie wypowiadac ludowcy i peowcy a ze ich klamstwa i falsz jest odkrywany do dobitnie swiadczy o poprawnosci tego programu , inna sprawa że klamstwo i falsz płynie z ""zlotoustnych ust """  oszustów , falszerzy prawdy oraz ze idą w zaparte nie przyznajac sie do winy lecz jak wiemy prawda zawsze ma problemy z wydostania sie z otchłani kłamstw i falszu  lecz osiaga swój cel , niszczy klamców i fałszerzy prawdy .

p. Kopacz tak zakopała prawde ze juz po kilku latach wyszla ( prawda) na powierzchnie ziemi . 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1510921

... to absolutnie nie akceptuję stylu (napisałeś tylko jedno zdanie złożone!), nie akceptuję błędów (literówek), braku znaków diakrytycznych i błędów interpunkcyjnych (kto Ci kazał stawiać przecinki i kropkę po spacjach?). Ogólnie - Twój komentarz jest niechlujny. Co to jest, cyt. "PISOWAKA TV"??? 

Chciałbym, byś zapamiętał, że portal Niepoprawni.pl to... nie kosz na odpadki i inne śmieci! Nie obrażaj Szanownych Czytelników oraz Użytkowników NP swoimi niechlujnymi tekstami, bo nie załugują na to!

 

Satyr 

Vote up!
4
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1510929

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...dzieki za zwrócenie uwagi temu czemuś ograniczonemu umysłowo, przyłazi toto na NIEPOPRAWNYCH i smrodzi, trol zasrany:))

 

Vote up!
1
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1510942

Widać z tego, że p. Kopacz he, he, słabym kopaczem była i źle oceniła na jakiej głębokości prawdę zakopać. Bo ta "niegrzeczna" prawda okazała się być niczym przysłowiowa oliwa, z tego zaś można domniemywać, iż grunt w którym rzeczoną prawdę pogrzebano bardziej bagnem niż np. glebą, był..

Vote up!
3
Vote down!
0

Janina otęska

#1510962

To prawda, ale tylko przez uważnego odbiorcę, a takich jest niewielu. Tak naprawdę o odbiorze decydują proporcje czasowe w przedstawianiu opinii, sposobu widzenia, w opisie zdarzeń. Już w przypadku jeden na jeden, gdy prowadzący sprzyja jednej ze stron wynik jest przesądzony. Red. Olejnik wygrywa nawet odpytując swoich oponentów. W jaki sposób? Więcej czasu zabierają jej pytania niż odpowiedzi delikwenta, a są to na ogół pytania z tezą lub insynuacje.  Bardzo charakterystyczna dla oszustów wydłużanie swoich wypowiedzi stwierdzeniami oczywistymi słabo lub wcale związanymi z zadawanym pytaniem. Tak działo się także w omawianej audycji.

 

Uwaga do purystów: widać wyraźnie, że nitram popełnił literówki typowe gdy pisze się z komórki, być może gdzieś w tramwaju, podczas przejścia ulica, bądźmy nieco wyrozumiali - najważniejsze jest treść. Bym nie był źle zrozumiany: nie namawiam do niechlujstwa.

Vote up!
2
Vote down!
0

JW

#1510995