Lewandowski odgryza się.

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

]]>Odgryza się za spot]]> Prawa i Sprwiedliwości p.t "Wszyscy ludzie Ewy Kopacz: Janusz Lewandowski".

"Polska jako jedyny kraj ma w Europie dwa i pół razy większy produkt globalny dziś niż miała na początku lat 90."

Przywołany przez Lewandowskiego czynnik 2.5 razy trudno uznać za sukces ze względu na niemiarodajny, niski poziom odniesienia, wynikający z chwilowego w perspektywie 25 lat zawirowania wywołanego między innymi odłączeniem rynku rosyjskiego. Był to dołek pogłębiony dodatkowo przez ewidentne błędy Balcerowicza i Lewandowskiego, które wytykają dziś już wszyscy liczący się ekonomiści, specjaliści polscy i zagraniczni, a nie tylko, jak próbuje dezawuować Lewandowski, Tymińscy i Leppery, nawiasem mówiąc malowani  na rzekomą opozyję przez ten sam UBekistan, który wystawił Lewandowskiego i Balcerowicza. Dołek Balcerowicza-Lewandowskiego widać wyraźnie na poniższym wykresie PKB per capita:

Lewandowski odgryza się.

Widać również wyraźne przyspieszenie w latach 2006-2007 przenoszące się na początek rządów PO/PSL, gdy jeszcze nie wszystko popsuli i wyhamowanie w latach następnych, zwłaszcza po 2010 roku, w którym, dzięki usunięciu "ostatnich przeszkód", poprawiono relacje z Rosją tak bardzo, że mieliśmy najdroższy gaz na świecie - płaciliśmy dwa razy więcej niż Wielka Brytania za ten sam rosyjski gaz.

Główna część tego wzrostu, który przywołuje Lewandowski przypadła na lata 2004-2014, w których na szczęście Lewandowskiego nie było w Polsce Co najwyżej mógł przyczynić się do finasowego drenażu kraju przez zachodnie banki i wielkie korporacje, na rzecz których mógł angażować się jako poseł i komisarz unijny. W końcu od tego mogła zależeć kariera jego przyjaciela, Bieleckiego zatrudnionego przez włoski bank. Na szczęście dzięki energii i przedsiębiorczości Polaków różne przeszkody nie zahamowały rozwoju. W ciągu dziesięciu lat nastąpiło podwojenie poziomu z roku 2004 (źródło: ]]>eurostat]]>):

]]>Lewandowski odgryza się.]]>

Zwróćmy uwagę na ostatnią kolumnę tabeli. Podany jest w niej GDP liczony na osobę. Widać, że wyprzedziły nas znacznie: Słowenia, Słowacja, Czechosłowacja, kraje bałtyckie. Znaleźliśmy się w ogonie. Komu to zawdzięczamy? W dużej mierze Lewandowskiemu. O "osiągnięciach" Lewandowskiego można by długo opowiadać, ale już na samym początku wolnej Polski, nim zaistniał na dobre popełnił zbrodnię niewybaczalną. Jako przedstawiciel rządu tego uczciwego, solidarnościowego zapalił zielone światło dla przekrętów zupełnie jawnie, otwarcie, zachęcając nijako do tego, obwieszczając wszem i wobec, że "pierwszy milion trzeba ukraść". Sądzę, że nie doceniamy wagi i konsekwencji takiego sygnału pochodzącego od najwyższej władzy.

Zastanówmy się jeszcze kto w latach 90 miał największe możliwości kradzieży? Podpowiem młodym, wykształconym z wielkich miast: nomenklatura czli Cisi (ubecy), Szmaciaki (towarzysze) i Gęgacze (TW i koncesjonowana opozycja, której istnieniem aparatczycy wymachiwali w kontaktach z Zachodem).

W końcu gębę nonkonformisty mu wyfasowano co to żadnemu populizmowi się nie kłania. Lemingi uwielbiają takich niepopulistycznych bohaterów nie zdając sobie sprawy, że ulegają czystemu populizmowi.

Lewandowski tak nauczył się manipulować, że inczej już nie potrafi. Teraz w obliczu zbliżającej się  klęski UBekistanu, tym razem prawdziwej i miejmy nadzieję nieodwracalnej, usiłuje rozpaczliwie ponownie rozpalić przemysł kłamstwa, pogardy i nienawiści. Ma rację gdy twierdzi, że

"To słownictwo, które przypomina lata 2005-2007",

jesli słowa te odniesiemy do następnych zdań wypowiadanych przez Lewandowskiego:

"Prezes Jarosław Kaczyński jest takim wykopaliskiem z okresu międzywojennego, kiedy Polska była otoczona przez wrogie mocarstwa. "

Faktycznie, podczas inwazji na Gruzję, tragedii smoleńskiej i po tych wydarzeniach przyjazność otoczenia powaliła nas na kolana, dosłownie i w przenośni.

"Prezes Kaczyński patrzy na współczesną Polskę przez takie okulary podczas, gdy jesteśmy w systemie zbiorowego bezpieczeństwa, czyli NATO oraz systemie zbiorowego podciągania się cywilizacyjnego, jakim jest Unia Europejska"

No bo świat nic tak nie zajmuje, jak bezpieczeństwo Polski. Wiadomo, że żadne Mistrale rurociągi, koncesje na rzecz innych rejonów świata nie zatrzymają Zachodu od bronienia Polski do ostatniego żołnierza i rakiety.  Nie musimy martwić się o swoją armię i uzbrojenie ani o system antyrakietowy. I tak się dzieje

"Polska, tak jak w latach 2005-2007 może być traktowana jako kraj specjalnej troski"

No tak Polska UBekistanu żadnej troskli nie wymaga - sama się pilnuje, by w niczym nie uchybić interesom tych, od których UBekistan uczynił ją zależną.  Lewandowski tę umiejętność wystawiania się ma najwyraźniej we krwi. Z mlekiem matki wyssał, tak jak cały UBekistan.

"Prezes Kaczyński jest wirtuozem złych emocji"

Co kontrastuje, jak widzimy, z samymi dobrymi emocjami emanujacymi z Lewandowskich, Niesiołowskich, Kuczyńskich, wszystkich tych wybitnych polityków PO z nieskończenie długiej ławki, jak niezmiennie przekonujemy się.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Witam Pana! Moim zdaniem ,to nie sa bledy,lecz swiadome dzialania na rzecz bylych goru UBecji! To ten mafijny uklad z tego jadra niszczy nadal Polske! To wtedy wykreowano Kulczykow! Rzady Kwasniewskiego? Co to bylo? Miller i klika ,co to do dzisiaj robi w Polskim sejmie?Pawlaki,Piechocinscy,Bury? Nie potrzeba wykladni! Bydlaki ,zdrajcy Polski! Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1493649

Tak to wygląda, ale tak naprawdę działają pewne mechanizmy rządzące takimi ludźmi. Warto byłoby szerzej przedyskutować co takich ludzi zepchnęło na pozycje Urbana i Kiszczaka. Frasyniuk, Huskowski, Schetyna, Pinior, nawet Dudkiewicz, żeby przywołać znane mi wrocławskie podwórko. Jednym z tych mechanizmów jest pośmiertne zwycięstwo ideologii komunistycznej. Zwycięstwo w warstwie "nadbudowy", jeśli ktoś pamięta co "ideologia" komunistyczna przez to rozumiała. Akademickim przykładem jest Barbara Łabuda która przelała swoje wnętrze na neofitę "mówiącego prozą", kierowcę MPK Frasyniuka.

Vote up!
3
Vote down!
0

JW

#1493676

Witam Pana! Moim zdaniem ,to nie sa bledy,lecz swiadome dzialania na rzecz bylych goru UBecji! To ten mafijny uklad z tego jadra niszczy nadal Polske! To wtedy wykreowano Kulczykow! Rzady Kwasniewskiego? Co to bylo? Miller i klika ,co to do dzisiaj robi w Polskim sejmie?Pawlaki,Piechocinscy,Bury? Nie potrzeba wykladni! Bydlaki ,zdrajcy Polski! Pozdrawiam! Przepraszam,ale podwojnie sie wyswietlilo!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1493650

lansuje ich pseudonimy zamiast uzywac prawdziwych nazwisk.
Zaden Lewandowski tylko syjonistyczny zlodziej Aaron Langman,zaden Balcerowicz tylko zydowska kanalia na uslugach syjonistycznej mafi Aaron Bucholtz (mason, główny „rabin” żydolichwy w Polsce).
Te gudlaje i inne setki pod tymczasowymi pseudonimami polskimi wciaz sie maja dobrze i niszcza Polske gdzie tylko moga i dlatego trzeba o nich pisac uzywajac ich prawdziwych nazwis anie jeszce lansujac ich pseudonimy bo to jest aktem kolaboracji.
Te gudlaje wlacznie z ich preziem Stolcmanem dawno powinni gnic w kryminale za okradzenie Polakow na niebotyczne sumy gdyz dzialali oni celowo i w spisku,a nie jakies tam bledy popelnili jak tu nam wciska autor.
Jka do tej pory zaden gudlaj w judeopoloni nie zostal skazany gdyz ich nie obowiazuje prawo polskie co nie raz juz udowodnily gudlajskie i szabesgojowe sadyzwane polskimi.
Czyszczenie Polski z zydowskich zdrajcow powinno byc priorytetem Polakow gdyz z ta V kolumna nigdy Polska nie stanie sie Polska przez duze P.
Na PIS nie ma co liczyc gdyz tak samo jest zazydzona,a swoj swojego nie ruszy,to powinna byc inicjatywa szerokich mas patryjotow Polskich ktorzy by byli osnowa dla nowego rzadu Polskiego pozbawionego zdrajcow zydowskich i polskich.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1493652

Gdyby to było takie proste... Tego typu widzenie to pożywka, którą UBekistan z ochotą wspomaga lokując wśród takich co tak uważają swoich manipulatorów!  Dlaszego to robi?  Korzyść jest wielokrotna. Po pierwsze kieruje uwagę na fałszywy trop, po drugie kompromituje całą społeczność ludzi prawych jako niedorozwojów, po trzecie dzieli ich, a po czwarte wprowadza w te grupy swoich i steruje nimi, bo nic łatwiejszego niż głośniej od innych krzyczeć "syjonistyczny zlodziej". Skutek: wykwity UBekistanu typu Samoobrona czy partia X Tymińskiego.

Vote up!
3
Vote down!
0

JW

#1493667

Witam Pana! Z niektorymi Panskimi argumentami sie zgadzam! Widocznie nie bardzo znasz srodowisko PISu! Gdyby nie ta Polska formacja,to jezykiem urzedowym bylby sowiecki! Szlag mnie trafia ,jak widze falszywa morde Lawrowa,przypomina mi Nalecza! Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1493693

i Polski nie będzie:

Wystarczy POpatrzeć na buźkę tego syjonistycznego złodzieja Aarona Langmana vel Janusza Lewandowskiego i widać dokładnie, co to za śmieć i na czyjej smyczy chodzi.

"dokonania"  POszustów świadczą o nim:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/suNRBOZa-0E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MHC_YvOmsDw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/O0RUK9-i0SI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Vote up!
10
Vote down!
0
#1493653

to tylko odpadek, takie wielkie nic

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1493656

Zawiedzony, to są wszystko odpadki.

A co kłamaczka to cuś ?

a tusek TW Oskar niemieckiej Stasi, to nie był odpadek od POczątku do końca ?  Nie jest śmieć tam w Jewropie ?  A krulbul bredzisław WSIowy TW Litwin, to cuś większego niż śmieć odpadek ?

Możnaby tak tę litanię POszustów ciągnąć bez końca. Wystarczy wsłuchać się w taśmy kelnerów, co te śmiecie wygadują. odpadek za odpadkiem. Im głupszy tym lepszy. U tych głupoli z tej WSIowej partii POszustów obowiązuje stara komusza i POstkomusza zasada, która nic wspólnego nie ma z automobilem: BMW, czyli Bierny, Mierny ale Wierny.

 Upraszczając, jak wcześniej zauważyłem - im głupszy tym lepszy !

W czasie pozaprzeszłym przykładów wiele było, że wymienię tylko paru towarzyszy jedynie słusznej partii robotników. Wtedy byli towarzysze: Wiesław, Stanisław, Józef, Edward....Był i Kłonica, Dąb Kocioł, i Śmietanko jakowyś i Motyka, etc. Później byli TW - Wolski, Bolek, Alek. Dziś możemy obserwować ten wylew głupizny durnowatej Ewy Peron, co to się szlaja PO dworcach kolejowych od Tatr do Bałtyku. I bredzi i bredzi i bredzi wszędzie jak narębana, w jakieś dziwne kiecki ubrana, jakieś dziwne wigibasy robi wszędzie. Na dworcach, w pendolinie, na dywanach w Berlinie. I pieprzy cuś o patriotyzmie b.......dź ! Jak jej czasem słucham to nóż mi się w kieszeni otwiera !!!  Ten gostek vel Lewandowski to jest tylko jeden z bezliku odpadków. Parę wymieniłem ale u nich wsio rawno. Bozia umem nie obdarowała więc orze jeden z drugim jak może. A że odpadki mogą niewiele bo nie mają czym, to straszne skutki destrukcji widoczne wszędzie. Jak Polska długa i szeroka jest. Od Kasprusiów do sinych fal Bałtyku.....I tylko Polskę opluwają i Polsce szkodzą te mendy z tej partii POszustów !

I na smyczach tych z lewa i tych z prawa chodzą. Jak to w kondominium. A nadzorcy wiadomo. Kim są i gdzie....

Aj waj :

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493683

To nie jest człowiek Kopacz!. To on trzyma smycz, z Kopacz!. Coś się komuś pokręciło!. Polska władza, dzieli się na "żydy i chamy"!. Ten delikwent, wraz z całą grupą posłów i członków rządu w liczbie blisko trzystu, należy do pierwszej grupy. Kopacz i reszta rządowej formacji to druga grupa!. To "chamy"!...Polską rządzą "żydy", posługując się "chamami"!.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1493654

Co ten żydek niePOwie, a pamięta jak jego żydowska partia Unia Wolności i Unia Demokratyczna, a dziś PO kradli i niszczyli Polskę, nazywając ją prywatyzacją.

Tego ta pejsata gnida nie pamięta, również nie pamięta jakie długi przez 8 lat rządu PO-PSL POd komendą ryżego Kaszuba zrobili.

I myśli że ludzie już zapomnieli.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493655

Inspirująca analogia. Nazwałbym ją bierutowcy (lub stalinowcy) i moczarowcy...

Vote up!
4
Vote down!
0

JW

#1493668

Tym zmiennikiem żydostwa i chamstwa, był gienierał Kiszczak. Zydzisko okazałe!. A chamstwo to dziś obóz prezydencki!. Spadkobiercy Bieruta!. Przy korycie, od czasów Wałęsy, przez Kwaśniewskiego i Komorowskiego!. Dwa w jednym i żyd i cham!.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493688

Witam Pana! Jako Polacy nigdy sie nie podzielilismy! Ta przypowiesc caly czas probowano nam wmowic dzielac narod na polowe! To jest nieprawda! Tych antypolskich odszczepiencow jest tylko 5%.Mowmy o ubeckich urwach,a nie o Polakach! Sa przerazeni, bo eldorado sie skonczylo! Niemcy sa tak przerazone wizja wolnej Polski,ze siegneli po Imigrantow! Ruskich ,tez tylek boli,bo to ich ustawka! Po sowietow ,to my przyjdziemy! Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1493694

Zadziwiająca jest wiara ludzi Postępu w sukces Polski po 1990 roku.

 

http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Polska_%E2%80%93_Chiny._Szokuj%C4%85ce_por%C3%B3wnanie.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493662

Lewandowski w sobotę wziął udział w konferencji prasowej poświęconej m.in. zmianom w systemie podatkowym. Nie zdążył jednak odpowiedzieć na wszystkie pytania dziennikarzy, bo... spieszył się na pociąg.

                 

W sobotę PO zorganizowała konferencję prasową, na której obiecywała reformę dzięki której warunki na rynku pracy będą lepsze, umowy śmieciowe zostaną zlikwidowane, dochody Polaków wzrosną, a system podatkowy zostanie uproszczony.
Rosati i  Lewandowski cierpliwie tłumaczyli, na czym mają polegać proponowane przez PO zmiany i konferencja przeciągała się.

W pewnym momencie komisarz europejski ds. programowania finansowego i budżetu zerknął na zegarek i stwierdził, że.. musi już iść. Grzecznie poprosił Joannę Muchę o zgodę na opuszczenie konferencji prasowej. Dziennikarzom wyjaśnił, że spieszy się na pociąg.

Czytaj więcej na http://dzikikraj.interia.pl/na-wybiegu/news-lewandowski-opuscil-konferencje-bo-spieszyl-sie-na-pociag,nId,1888802#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Vote up!
1
Vote down!
0
#1493734

PO-wscy zdrajcy Polski tylko kłamstwem i zamilczaniem problemów może liczyć na krótką pamięc ludzi. Ale czuc w tym strach przed odpowiedzialnością za osiem lat życiia zmarnowanych przez bandytów i zPOdziei...

Vote up!
0
Vote down!
0

Yagon 12

#1493735