KOD Bolka.***

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Wałęsa nie tylko zarabiał dwa razy więcej na donosach niż w stoczni, nie mówiąc o mieszkaniu od ręki, gdy inni czekali 20-30 lat. On mógł być ich. Identyfikował się z aparatem PRLu tak dalece, że podpowiadał SBekom w jaki sposób rozgrywać zalążki oporu w Stoczni po 1970 roku.

]]>]]>To jednak było dopiero preludium. Chyba docenili go i zlecili przeniknięcie do jednego z najważniejszych krystalitów późniejszej S: do Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i tak zapewne było. Założyciel tej struktury psującej krew władzy mieniącej się robotniczą, Krzysztof Wyszkowski, uznał, że mimo wyczuwalnej ubeckiej smugi ciągnącej się za "robotnikiem chcącym walczyć z komuną" zdoła go przekręcić dla Polski.*****

Nie docenił gamonia jakim mu się zapewne wydawał. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że w okresie 1976-1980 prowadziło "gamonia" ponownie WSW. Pierwsze kontakty nawiązał już w czasie służby w wojsku. Głównym zadaniem byłoby uwiarygodnienie go w tej strukturze. Lokowanie i legendowanie śpiochów i nielegałów w szeregach "wroga" było wówczas jedym z priorytetów peerelowskich służb.

Gdy wybuchły strajki w 1980, w których istotną rolę grali działacze WZZW, trudno było o lepiej zalegendowanego "robotniczego przywódcę". Wraz z Jurczykiem, również człowiekiem służb, był głównym zabezpieczeniem całego ruchu S w chwili podpisywania umów, dającym namiestniczej władzy czas i być może źródłem kluczowych informacji niezbędnych do propagandowego, logistycznego i strategicznego przygotowania stanu wojennego. Później po roku 1989 służył de facto za osłonę i zabezpieczenie uprzywilejowanych pozycji aparatu PRL i służb. Oczywiście nie on jeden z dawnej S, ale chyba tylko Michnik i Mazowiecki mogliby z nim konkurować, jeśli chodzi o skalę wyrządzonych szkód.

Mimo rozkładu PRLu, nowa Polska miała olbrzymi potencjał na początku przemian, nie mniejszy niż po 1918 roku. Mogliśmy być znacznie dalej niż jesteśmy pod każdym względem, gdyby nie działania Bolków już po 1989 roku, gdyby nie Wałęsa, Bartoszewski, Michnik, Geremek, Mazowiecki, Kuroń, Komorowski, Tusk, Małachowski, Szczypiorski itp, ludzi z wszczepionym KODem zniewolenia, których ustawiła na najwyższych pozycjach w państwie bezpieka cywilna i wojskowa pod nadzorem Kiszczaka. To dzięki Bolkom kontrolowanym przez ludzi Kiszczaka i resortowym dzieciom w newralgicznych dla państwa instytucjach i w gospodarce, z lidera przemian w 1990 spadliśmy na ostatnie miejsce już w 1997 roku.

Ten KOD Bolka degenerował instytucje państwa do stanu określonego obrazowo przez min. Sienkiewicza jako ch. d. i kamieni kupa. To KOD Bolka sprawił, że Sawicka została bohaterką niemal narodową, podobnie doktor G., Blida, sędzia Milewski na telefon z kancelarii premiera czy sędzia Łączewski skazujący najuczciwszego człowieka w Polsce tropiącego przestępców szczególnych - wysoko ustawionych, którzy przez 20 lat byli NIETYKALNI, często powiązanych z przestępczymi strukturami mafijnymi wyrosłymi z dawnych służb. Ten KOD Bolka niszczył bohaterów i wspaniałych ludzi takich jak senator Kern, demoralizował i reatomizował społeczeństwo. KOD Bolka doprowadził w końcu do największej zbrodni w najnowszej historii, do zbrodni smoleńskiej.

Ten KOD Bolka wciąż degeneruje tkanki społeczne, gra na resentymentach, przenosi się na nowe pokolenia. To pod wpływem KODu Bolka Kijowski i Petru skutecznie szczują na Polskę zdezorientowane ofiary Michnika, Waltera, Baczyńskiego (Jerzego) i Urbana, cynicznie manipulując nimi. Wciągają do rozgrywki Unię, by za pomocą kłamstw i oszczerstw dezawuować nasz kraj i za wszelką cenę doprowadzić do upadku rządu. Za wszelką cenę, co oznacza, że Polska i Polacy nie liczą się w tej grze degeneratów obciążonych genetycznie KODem Bolka.

*** do napisania tej notki skłonił mnie wczorajszy program publicystyczny Marka Czyża w TVP info, telewizji "pisowskiej" wg "zaprzyjaźnionych" mediów i "zaprzyjaźnionych" mentorów, w którym to programie dominował w stosunku 4:1 dominujący od 25 lat fałszywy wizerunek Wałęsy podtrzymywany "złotymi myślami" typu "zrobił więcej dobrego dla Polski", "nie ma prawa zarzucać mu czegokolwiek ktoś kto nie poniósł "takiej" ofiary", "to ubeckie spreparowane kwity, więc nic nie warte", "zasług Wałęsie nikt nie odbierze", "musimy chronić prawdę o roli Wałęsy w historii Polski", "nagonka na Wałęsę jest żenująca", "Zgnoić i unurzać przeciwnika w błocie to metoda polskiej prawicy" (to ostatnie to pani profesor z wyższej szkoły czytania GW wydzieliła myśl nie swoją), itp.

***** Jak to wyglądało w szczegółach? Ano tak: ]]>https://wzzw.wordpress.com/2016/02/23/%E2%96%A0%E2%96%A0-krzysztof-wyszkowski-afera-z-bolkiem-jest-dla-glupich-wazni-sa-inni/]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (23 głosy)

Komentarze

O tatusiu Lejba Kohne:REKLAMA

 
 
 

Lech “Bolek” Wałęsa – Lejba Kohne – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, agent SB – od lat 70tych, Tajny Współpracownik SB pseudonim “Bolek”, hucpiarz, świnia Orwell’owska, zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence i “okrągły stół”; Odegrał ogromną rolę w zablokowaniu autentycznego rozliczenia z komunizmem i utrzymaniu polityki “grubej kreski”, przywrócił świadczenia zbrodniarzom z UB i SB; przyczynił się do zniszczenia autentycznej “Solidarności” i antykomunistycznej i niepogległościowej prawicy w Polsce; kawaler Orderu Orła Białego – był prezydentem żydokomuny i wszystkich UBeków.Oto słowa pułkownika Wojska Polskiego: “Widziałem akta Wałęsy, zebrane przez nasz wywiad wojskowy. Ojcem Wałęsy był niemiecki Zyd Kochne, służący w wojsku niemieckim. Bronił w 1945 roku Gdyni przed nacierającą armią sowiecką. Wraz ze swym oddziałem zdążył się wycofać drogą morską na zachód Niemiec i tam poddał się Amerykanom. Udowodnił swoje ukrywane przed Niemcami żydostwo i został zabrany do USA. Tam umarł w dostatku. Wałęsę wychowywał brat ojca, który pozostał w Polsce”

 

http://www.filmweb.pl/film/Wa%C5%82%C4%99sa.+Cz%C5%82owiek+z+nadziei-2013-608184/discussion/Lech+%E2%80%9CBolek%E2%80%9D+Wa%C5%82%C4%99sa+%E2%80%93+Lejba+Kohne.Czyli+dlaczego+komuna+nigdy+nie+upad%C5%82a+w+Polsce.,2557890

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1507633

Witam! Nikt nie zawroci narod Polski z drogi Dobrej Zmiany! Strach pseudo wymiaru sprawiedliwosci przed czystkami zaowocowal poswiecenie Bolka w imie ochrony mafijnego ukladu! To proba manipulacji skierowana w strone glownego prokuratora Z.Ziobry,ktory zacznie swoje rzeczywiste urzedowanie poczatkiem marca! Ponad 800 afer do rozliczenia! Nie POmoga lamenty i wrzaski! Sprzatanie Smieci wielka miotla czas zaczac! Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1507645

Po to właśnie służby stworzyły PO, "nowosmieszną" czy KOD by po klęsce styarych struktur - SLD, UD, UW, PSL nadal mieć możliwość manipulowania Polakami i szczucia jednych na drugich. Dla tych ludzi antyPolaków najgorszy scenariusz to POlacy zjednoczeni i prawdziwie polski rząd i prezydent...nie za to im płacą obcy by na to pozwalali...łże-elyta trzyma się nadal mocno...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1507647

Vote up!
3
Vote down!
0

JW

#1507658

Czy do rozliczenia Wałęsy potrzebne są teczki? Wystarczy przecież realna ocena Jego wpływu na wszystkie wydarzenia polityczne, na który miał, lub próbował mieć wpływ. Począwszy od , na szczęscie nieudanej próby rozwiązania strajku w sierpniu w stoczni, niemal natychmiastowe odcięcie kolegów z WZZ od wpływu na decyzje, poprzez "wygaszanie" wybuchających strajków (Wałęsa strażakiem - kto to pamięta?), itd, wygranie wyborów z Gwiazdą dzięki poparciu esb-ecji aż do czerwcowego zamachu stanu, najbardziej decydującego "osiągnięcia". Oczekuję, że niezależnie od "teczek", które nic nie zmienią w real - polityk, znajdzie się historyk potrafiący pozbierać i poddać ocenie cały negatywny wpływ tego szulera na losy Polski. Bo wydaje się, że ten medialny szum wokół teczek ma tylko to przysłonić.

Vote up!
4
Vote down!
0

Stasiek

#1507663

Są historycy, którzy mogą zrobic to od ręki.

Vote up!
3
Vote down!
0

JW

#1507679

jako najlepszego agenta Kiszczaka, niesie ze sobą zmianę oglądu wydarzeń solidarnościowych!. Upada mit o tym, że to ruch Solidarności, obalił komunizm w Polsce!. Okazuje się, że spod podwójnego dna historii najnowszej, wyłania się konik trojański!. Ten konik, ma napisane na czole, Kiszczak!. Posiłkując się spiskową teorią dziejów, powraca jak mantra, temat naczelnego pociągacza sznurków w Polsce. Uwiarygodnia się wersja znakomitego, przemilczanego pisarza i hitoryka, Henryka Pająka!. On od lat demaskuje powiązania żydów, z władzą w Polsce. Mało tego, pokazuje ich obecność w najważniejszych czakrach Polski. We władzach, rządzie, Belwederze, Sejmie i ministerstwach!. W mediach i biznesie!. W kulturze i sztuce. Zupełnie tak, jakby wszyscy Polacy, byli kretynami, analfabetami i narodowością trzeciego sortu!. Wszędzie na czubku każdej dziedziny życia siedzą gudłaje. Wyparli Polaków ze wszystkich dziedzin życia!. Potwierdza się prawda o żydowskim spisku wobec Polski!. Kiszczak, jeden z paskudniejszych przedstawicieli tej nacji, pobierał korepetycje z zakresu pracy, od samego George Sorosa!. Okrągły stół i Balcerowicz, Solidarność i Wałęsa, Geremek z Kuroniem w tle, to było wykonywanie poleceń tego mędrca Syjonu!. Do tego Frasyniuk, Borusewicz, Moczulski, Olechowski, Mazowiecki, Wąsacz, Suchocka i stada innych, długonosych i zadowolonych ze swojego statusu żydów!. Cała polska polityka to jeden wielki żyd!. Urbana zastąpił  "Bartoszewski"!. Olechowskiego, Tusk, jego Kopacz!. Sami antypolscy gudłaje. To oni, pod flagą Solidarności wykonywali zalecenia Sorosa. On zaplanował i zrealizował, obalenie komunizmu w Europie wschodniej!. On wykupił na niemieckie słupy, całą papierową prasę w Polsce!. Wszystkie media elektroniczne, portale i konta pocztowe, wreszcie prywatne Telewizje!. Cel jest jeden i jest czytelny. Tu nie będzie Polski!. Tu trwa budowa Judeopolonii!. Pełną parą, na cały gwizdek. Zaplanowano nawet przerzedzenie ludności Polski do liczby 10 milionów, za pomocą chemtrails!. Masowych szczepień przeciw rozsiewanej z samolotów świńskiej grypie. A także przyklepanej przez Komorowskiego, produkcji żywności GMO!....Strach się bać!. Ja dobiegam siedemdziesiątki i mnie gudłaje, mogą skoczyć na kant. Ale nasze dzieci i wnuki, będą mieć zgotowane piekło. Do władzy, przebiera wyglansowanymi cholewkami, kolejny nominant Sorosa, Petru!....Przepraszam za rozwlekłość, ale to wszystko ma jeden cel!. Unicestwienie narodowości, Polak!.....

Vote up!
4
Vote down!
0
#1507667

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ccassiumm7 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Paj%C4%85k

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-4

casium

#1507689

Judasz po tym jak zdradził Chrystusa miał dwa honorowe wyjścia pierwsze przyznać się do winy, żałować i prosić o przebaczenie , drugie powiesić się. Wybrał jednak ten ostatni  wariant. Obecnie Bolek stoi przed podobną alternatywą, ale jak sądzę nie skorzysta z wyjść honorowych i wybierze trzeci wariant tzn IŚĆ W ZAPARTE !!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1507680

Nieźle napisane! Osobiście zawsze daleki jestem od jakiegokolwiek sądzenia, osądzania, ale myśleć wolno jak najbardziej. Jest absolutnie wskazane by myśleć, rozważac różne warianty, gdyż to jest źrenica roztropności, czyli nieodłączny fundament każdej mądrości. Kod Bolka to b. ciekawe spojrzenie na sprawę, rzuca pewne światło i pobudza do myślenia. Nie ma wątpliwości, że człowiek na którego są pewne, konkretne papiery nie jest już nigdy więcej sobą, gdyż z tą chwilą, jest ich już zawsze dwóch: ten jeden który chciałby być nadal wolny i czysty i wciąż o tym marzy i ten drugi, który chwyta go zaraz za gardło i przypomina delikatuśnie: ale hola, hola no wiesz, pamiętasz, a zatem zastanów się, no bo w razie czego, no wiesz......

Vote up!
3
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1507690

To rozdwojenie osobowości pozwala prowadzącym na psychologiczne podejście do ofiary : to nie Lech kapuje - kapuje jakiś "Bolek" !  Kapowanym jest odczłowieczony figurant, osobnik, "jakieś bolki".

Vote up!
2
Vote down!
0

#1507804