Izrael próbuje wzniecić rozruchy ukraińskie w Polsce ?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Polskie organizacje żydowskie twierdzą, że w Polsce, z powodu noweli ustawy o IPN, powszechnie narasta klimat ksenofobii i antysemityzmu. Oczekują zdecydowanej reakcji polskich władz. Solidaryzują się też m.in. z Romami, muzułmanami i Ukraińcami, którzy ich zdaniem również doświadczają w Polsce wrogości i dyskryminacji. „..”Wponiedziałek polskie organizacje żydowskie opublikowały oświadczenie, w którym wyraziły swoje „oburzenie z powodu narastającego w kraju klimatu nietolerancji, ksenofobii i antysemityzmu”. Ich zdaniem, w mediach, w tym publicznych i internecie, a także wśród polityków rozpowszechnił się język nienawiści. „...]]>( źródło )(link is external)]]>

Grzegorz Strzemecki „Emanuel Ringelblum. W swojej Kronice getta warszawskiego pisał on wiele o Żydach - współsprawcach holocaustu. Oto jej fragment w którym zostawił również wezwanie do potomności:

Każdy Żyd warszawski, każda kobieta i każde dziecko mogą przytoczyć tysiące faktów nieludzkiego okrucieństwa i wściekłości POLICJI ŻYDOWSKIEJ. Ci, którzy pozostali przy życiu, nigdy tego nie zapomną, trzeba będzie należycie za to karać.

Jednak ci którzy pozostali przy życiu sprzeniewierzyli się temu wezwaniu pomordowanych. Żaden żydowski współsprawca holocaustu nie został ukaranyi ta ochrona żydowskich zbrodniarzy i kolaborantów stała się zatrutym fundamentem na którym zbudowano państwo Izrael. Państwo to, karzące i domagające się karania zbrodni na Żydach, konsekwentnie chroni Żydów-zbrodniarzy. Ta postawa plemienno-rasowej solidarności w obronie zła jest haniebna, podła i urąga jakiemukolwiek poczuciu sprawiedliwości. „..”Od dziesiątków lat Izrael i Żydzi z całego świata sprzeniewierzają się temu wezwaniu pomordowanych. Nie ma miejsca nawet na moralne potępienie żydowskich katów na własnym narodzie. Bałwochwalczy kapłani pseudoreligii i odrażający geszefciarze przedsiębiorstwa Holocaust inc. urągają pamięci ofiar holocaustu zasłaniając głównych morderców - Niemców nickiem "nazistów", a ich żydowskich kolaborantów chroniąc przemilczeniem, zasłoną "niepamięci" i kneblem zastraszenia, który właśnie usiłują zaaplikować Polsce. Żeby ten odrażający geszeft na trupach pomordowanych Żydów mógł się kręcić dalej wskazują Polskę jako zastępczego winowajcę i ofiarnego kozła.”..”
Dlatego polską racją stanu jest natychmiastowa akcja upowszechnienia w świecie wiedzy o roli, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, o czym pisała Hannah Arendt, w słynnej książce Eichman w Jerozolimie. Nie chodzi tu o żaden gest zacietrzewienia i odwetu, ale o niezbędne tło, bez którego nie da się obiektywnie ocenić postaw Polaków - i tych szlachetnych, i tych nikczemnych.
Jest aż nadto widoczne, jak wielu Żydów chce widzieć w swoim narodzie tylko ofiary, a w Polakach przede wszystkim, albo wyłącznie sprawców i ubić na tym gruby interes. Nie da się tego zmienić bez ukazania roli, jaką sami Żydzi odegrali w unicestwieniu własnego narodu. Dopiero opowiedziana w ten sposób historia inaczej ukazuje rolę Polaków: w okolicznościach, w których Żydzi wydawali na śmierć własne dzieci, znalazło się wielu Polaków, którzy ryzykując życie swoje i swoich rodzin decydowali się na to by ich ratować. W okolicznościach w których Polskie Państwo Podziemne skazywało na śmierć za zadenuncjowanie Żyda, żydowskie judendraty same sporządzały listy wytypowanych na śmierć i dostarczały ich Niemcom jak bydło na rzeź.”...”

Żeby temu położyć kres, świat musi dowiedzieć się prawdy o żydowskich współsprawcach holocaustu. W tym celu jako drugiego naocznego świadka wezwiemy poetę Icchaka Kacenelsona, który jednoznacznie wskazuje tych współsprawców - żydowską policję, zbiry okrutne i dzikie. Opisuje jak wykonują brudną robotę za Niemca, który z uśmiechem się temu przygląda. Jest to fragment wiersza O bólu mój, pochodzącego z tomu Pieśń zamordowanym żydowskim narodzie:

Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,
On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!

]]>( źródło )(link is external)]]>

-------
Ważne

Solidaryzują się też m.in. z Romami, muzułmanami i Ukraińcami, którzy ich zdaniem również doświadczają w Polsce wrogości i dyskryminacji.

Izrael i Żydzi z całego świata wypowiedzieli Polsce hybrydowo-propagandową wojnę. Nie możemy pozwolić sobie na to by ją przegrać, bo oznaczać to będzie znowu utratę faktycznej niepodległości.

----
Mój komentarz

Kiedy Duda wymiękł i skierował ustawę o IPN odezwały się głosy, że to uspokoi Izrael. Ostrzegałem,ze będzie wręcz odwrotnie.

Prz okazji tego konfliktu polsko -żydowskiego wychodzi na jaw, że niektóre organizacje żydowskie w Polsce są jawną agenturą Izraelska. Powinny zostać poddane pod obserwację polskich służb i gdyby się okazało,że ich członkowie mają kontakty z izraelskimi służbami specjalnymi należałoby je zdelegalizować. Tak samo jak na Zachodzie poddaje się kontroli służb religijne i cywilne organizacje muzułmańskie.

Izrael i część polskich organizacji żydowskich prowadzi kampanie nienawiści przeciwko Polakom i szczuje Ukraińców , Romów i muzułmanów na Polaków i państwo polskie

Warto by uświadomić liderom polskich organizacji żydowskich, że Polska nie będzie tolerowała ani mowy nienawiści skierowanej przeciwko Polakom, podjudzania jednego narodu przeciwko drugiemu, ani tym bardziej prób destabilizacji państwa polskiego. W wypadku Żydów , obywali polskich mówimy w tym wypadku o zdradzie stanu.

A o to chyba chodzi agenturze izraelskiej , kiedy szczuje dwumilionowa mniejszość ukraińską mieszkającą i pracującą w Polsce przeciwko Polakom , bo do tego sprowadzają się podłe słowa paru Żydów sugerujące, że cała mniejszość żydowska w Polsce uważa że Ukraińcy są dyskryminowani. Iście goebellsowska, kłąmliwa, cyniczna i podła manipulacja mająca na celu rozpalenie konfliktu ukraińsko -polskiego Izrael i izraelska gentura tylko czekają na ukraińskie zamieszki w Polsce.
Możemy spodziewać się różnych prowokacji izraelskich służb i izraelskiej agentury, których celem będzie potwierdzenie oskarżeń liderów niektórych organizacji żydowskich.

Celem akcji Izraela i jego agentury jest również skłócenie lojalnych wobec Polski polskich Żydów z Polakami oraz wzbudzić w Polakach nastroje antysemickie

Dlatego warto pamiętać o słowach Kaczyńskiego Dziś wrogowie Polski, można powiedzieć, że dzisiaj diabeł podpowiada nam pewną bardzo niedobrą receptę, pewną ciężką chorobę duszy, chorobę umysłu - tą chorobą jest antysemityzm. Musimy go odrzucać, zdecydowanie odrzucać - mówił Jarosław Kaczyński podczas obchodów 94. miesięcznicy smoleńskiej. „...]]>(źródło )(link is external)]]>

film Historia powstania państwa Izrael Stanisław Michalkiewicz
Marek Mojsiewicz
Powieść Pas Kuipera jest gotowa i można ją kupić Cena 35 złotych Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wysłana na ksiazka@paskuipera.pl(link sends e-mail)
Więcej na stronie internetowej powieści ]]>http://paskuipera.pl(link is external)]]>
Marek Mojsiewicz
Subskrypcja bloga ]]>https://www.facebook.com/Marek-Mojsiewicz-133715660024501/(link is external)]]>
Strona powieści Pas Kuipera na Facebooku ]]>https://www.facebook.com/PasKuipera]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)