Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Wolna Polska toczy bój z UBekistanem na wielu frontach od pierwszych dni istnienia. Na inauguracyjnej sesji sejmowej urządzono spektakl plucia na PiS. Trzydziestu posłów .nowoczesnej kolejno wchodziło na mównicę i siarczyście spluwało plwociną zlizaną po poprzedniku. UBekistan słusznie obawia o pozycje w strukturach państwa, w gospodarce, powiązania ze służbami peerelowskimi, rosyjskimi, z obcymi interesami, o monopol medialny, boi się odpowiedzialności za "kupę kamieni", za  osłabienie bezpieczeństwa, za korupcję i afery, przy których bledną "osiągnięcia" SLD+PSL w latach 2001-2005, choć spowodowały wycięcie SLD, no i wreszcie jest świadomy roli jaką odegrał w tragedii smoleńskiej. Bój się toczy nie tylko o uprzywilejowane pozycje, ale także o odpowiedzialność finansową i karną.

Do tej pory atak nie miał paliwa, UBekistan bił pianę z niczego: z zarzucania niespełnionych obietnic po miesiącu rządów, oskarżeń o populizm, przewidywania strasznych skutków, z faktów prasowych, z krzywych min "wrogów ludu", z różnych prowokacji i innych operacji,  z przypisania rządzącym bezprawia Rzeplińskiego, z echa bicia piany w mediach zachodnich, w UE, w Komisji Weneckiej, z zachowań wszelkich sił, dla których stanem optymalnym była Polska Bartoszewskiego zamknięta w pułapce "brzydkiej panny bez posagu". Monopol medialny speców od tumanienia pokroju Waltera i cała gama technik żywcem wyjętych z instrukcji ujawnionych przez Golicyna sprawił, że znaczna część Polaków pozostawała zdezorientowana angażując się po stronie Ubekistanu. Szczególnie generacje powojenne o najdłuższym stażu w PRLu, czyli dzisiejsi 55-75-a latkowie, w dodatku, ze statystycznym przechyłem inteligencji. 

Przed polskim rządem stanęły nie lada wyzwania. Nie tylko patologie, za którymi kryły się demony zła stawiające zaciekły opór. Rząd rozpoczął z impetem budowę państwa, instytucji, gospodarki, obronności, więzi społecznych, poczucia wspólnoty narodowej, wykuwanie przynależnego Polsce miejsca na arenie międzynarodowej, uwalnianie od renty neokolonialnej, itd.  Podjął działania na budzącą podziw skalę. Mimo obstrukcji UBekistanu, zmuszania do interwencji w sztucznych problemach w kraju i za granicą odnotował w krótkim czasie olbrzymie sukcesy we wszystkich tych dziedzinach.

Ta tytaniczna praca i jej budujące wyniki nie oznaczają jednak końca zagrożenia. Ubekistan czyha na każdy pretekst do dzielenia, do podkręcenia nastrojów, do ataku totalnego. Z najmniejszej błahostki wszczyna raban na cały świat, organizuje zgęstki ludzi kodowanych  za pomocą mediów. Nie przynosiło to jednak oczekiwanych skutków, bo powiększający się wyłom w murze kłamstwa osłabiał jego siłę. I oto pojawił się punkt zaczepienia: ustawa zaostrzająca ochronę życia. Punkt zaczepienia nowych kłamstw. Wniesienie ustawy to fakt, więc doczepiono przekaz, że kobiety będą karane, że będą umierać, że będą skazywane na opiekowanie się potomkami niezdolnymi do samodzielnego życia nawet jak nie będą chciały i że za tymi wszystkimi zagrożeniami stoi ...PiS.

To, że mamy do czynienia z kolejnym atakiem na PiS pokazują wszystkie dzisiejsze manifestacje, które w istocie zamieniały się w orwellowskie seanse nienawiści właśnie do PiS, ze szczególnym uwzględnieniem pana Prezesa i pani Premier! To przecież nie uczestniczące w nich dziewczątka z pryszczami maskowanymi drogimi kosmetykami wymyślały transparenty i hasła, nie  sześćdziesięciolatki kodowane promieniowaniem TVNu i nie ofiary środowisk akademickich przekonane o swojej omnipotencji, przez co łatwiej manipulowalne. Narracja powstawała w tych samych miejscach, w których gorączkowo od 10 lat przygotowywane są scenariusze wojen z PiSem, czy szerzej z każdym zagrożeniem postpeerelu, jego beneficjentów i mentalnych i nie tylko mentalnych spadkobierców.

Trzeba chronić życie, tu nie ma miejsca na dyskusję skoro cywilizacja ma istnieć i rozwijać się. Przemawiają za tym nie tylko wiara, podstawowe wartości, człowieczeństwo. Aborcja na życzenie oznacza także uprzedmiotowienie kobiety, na końcu odebranie transcendentnego wymiaru miłości kobiety i mężczyzny. Nie mniej jednak pospieszyliście się Drodzy Przyjaciele ze środowisk katolickich z inicjatywą ustawodawczą. Wielkość dzisiejszych manifestacji pokazuje, że tę chronienia życia nie wszyscy rozumieją, że potrzebna jest wciąż wielka praca i ...zneutralizowanie szczekaczek UBekistanu sprawujących rząd dusz w znacznej części naszego społeczeństwa.

Te manifestacje pokazują, że wasze dobrymi intencjami usłane działania mogą okazać się przeciwskuteczne. To nie jest pierwsza taka sytuacja. Ochronę życia nienarodzonych na ostrzu noża postawił poseł Jurek przed wyborami w 2007 roku. Gdy Jarosław Kaczyński odmówił, słusznie uznając, że to pogrzebałoby szanse na zwycięstwo, Marek Jurek odłączył się od PiS i założył nową partię. Partia ta nie dostała się do Sejmu, a PiS stracił większość na rzecz środowisk, które gotowe były ustawę aborcyjną raczej zliberalizować. Gdyby Kaczyński przyjął  ultimatum Jurka to PiS straciłby jeszcze więcej, bo zrozumienie potrzeby ochrony życia było wówczas znacznie mniejsze niż dzisiaj. Ostatecznie Polska straciła aż 8 lat na dryfowanie bez sensu, opłacalne tylko dla nielicznych, w dodatku prowadzące do zagrożenia samego bytu państwa...

Dziś tak jak w 2007 roku nic nie jest jeszcze przesądzone. Państwo prawa i sprawiedliwość wypruwające z siebie żyły na wielu frontach  może nie wytrzymać otwierania dodatkowych. To jeszcze nie ten moment. Przekonajcie najpierw do ochrony 70% Polaków, zwłaszcza w kategorii wiekowej 16-36.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (15 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1521124

tym przyłożeniem ręki?

Vote up!
5
Vote down!
0

JW

#1521128

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Stop Aborcji" lub popieranie tych co tak zagłosują.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Verita

#1521131

...porządnie dzisiejszej nocy, ze tak nadajesz non stop?:))))))))

Zadzwoń gdzieś może ktoś się skusi i mu potem nie odpadnie:)))))))))

Nie mieszaj mnie w potyczki ze swoimi przydupasami.

Vote up!
6
Vote down!
-7

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1521134

czy tylko zamanifestować swoją postawę?

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1521135

Jak rozumiem, to kolejna sugestia, że Ruscy na Ruskich jadą i Ruskimi poganiają. Choroba, mi się zdawało, że to nacja na ż, posiadła sztukę  tresury medialnej, inżynierii społecznej i stworzyła sobie na świecie narzędzia do tej tresury.oraz że jest niezwykle aktywna a) w sterowaniu umysłami miliardów oraz b) w tej tu konkretnej sprawie też.

Wydawalo mi się, że np. Dmowski uważał, że kultura,/cywilizacja rosyjska, nie będzie tak atrakcyjnie wyglądać i silnie oddziaływać jak niemiecka, więc nie ma obaw przed okiełaznaniem z tej strony Polaków, czyli uważała Ruskich za mało nibezpiecznych w oddziaływaniu kulturowym.

Wydawalo mi się też żę Dmowski, dostrzegał też umiejętności zakulisowego działania nacji żydowskiej ... brrr, co ja piszę, wróć,  z ostrożności napiszę: niektórych przedstawicieli niektórych środowisk ż-skich (ciekawe, że tak nie piszemy przy innych nacjach, jakiś wyjątek gramatyczny czy co?).

A tu się zawsze "okazuje", że Ruscy i Ruscy, (jak rozumiem ta odmiana wyłacznie słowiańska), choćby i gołym okiem można było dostrzec działania tych na ż:)))

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1521138

wynaradawiali, zamykali polskie szkoły i mordowali wielokrotnie kwiat Narodu, wyganiali na Syberię i w inne równie "przyjazne" miejsca  miliony Polaków, to nie Żydzi dopuścili się ludobójstwa w latach 1937-38 (200 tys. zamordowanych mężczyzn, dzieci włącznie z niemowlętami, kobiet, starców), w obozach, w Katyniu w wielu innych miejscach. To nie Żydzi zbudowali atrapę państwa kontrolowanego wielkokanałowo przez  niezliczonych szpicli i niezliczone grupy operacyjne, to nie Żydzi ustawili FOZZ, WSI, Solorza, Waltera. To nie Żydzi ludziom nieskłonnym do zagłębiania i rozumienia mechanizmów podsuwają proste jak drut wyjaśnienie, że "wszystko przez Żydów".

Vote up!
8
Vote down!
-6

JW

#1521148

wypacza rzeczywistość bardzo znacząco - moim skromnym zdaniem. Bardzo bardzo znacząco.

Jakby tu w miarę grzecznie ująć? Mnóstwo razy widzałem, jak wytresowani stosuja tą własnie metodę. Jesli ktoś osmiela się gdzieś zauważyć rękę panów na ż, to stawiają "zarzut", że wszystko przypisuje się "nacji"... Czyli jak ma być, cyfrowo? Zero jedynkowo?  Nie wolno ich dostrzegać? Nie twierdzę, że komunizm jest wyłacznie ich dziełem, stworzonymi i prowadzonym wyłącznie na ich korzyść, ale gdybym tak stwierdził, nie byłbym tak daleko rzeczywistości, jak gdybym stwierdził, że to dzieło, a przede wszystkim pomysł i prekursorstwo wyłącznie Rosjan. Np. bankster Schiff, który wpierał "rewolucjonistów" w walce z caratem i robił to ze względów etnicznych (by następny reżim był lepszy dla jego etnicznych pobratymców), stanowczo nie był Rosjaninem z pochodzenia, oj nie był.:))).

Te wszystkie dywagacje nie zmieniają istoty mojego pierwotnego komentarza. Kto przoduje na świecie w zarządzaniu manipulacją medialną, inżynierią społeczną, oddziaływaniem na umysły miliardów, w "zarządzaniu percepcją"? Ruscy?:))))))))

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1521191

jeśli przebije się ponad podwórko, dołączają się tacy, którzy odnajdą w tym swoje poglądy lub interes. Jeśli przebicie osiągnie masę krytyczną znajdzie się w niej wiele różnych  środowisk, w tym żydowskie. Pański błąd polega na tym, że bierze pan pod lupę działania niekorzystne dla Polski i przy odpowiedniej rozdzielczoci lupy dostrzega Żydów i krzyczy "Żydzi za tym stoją". Nie myśli Pan o tym, że tą samą metodą mógłby Pan wykazać, że za wszystkimi działaniami dobrymi dla Polski stoją Żydzi!

W rzeczywistości ani jedno nie jest prawdą ani drugie.

Jeśli chciałby Pan dociec przyczyn jakichś działań, a w szczególności zweryfikować czy Żydzi działają świadomie, z premedytacją przeciwko Polsce, to trzeba byłoby zacząć od hipotez dotyczących motywacji i możliwości konsensusu.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JW

#1521353

 dla Polski i nigdy nie dostrzegają "nacji", nawet gdy jest widdoczna. A jesli dostrzegają, to jakoś to racjonalizują, przykrywają, odwracają kota ogonem. PS Jak się nie ma opaski na oczach, to nie trzeba lupy...:)

Po co jeszcze raz o tym samym? Pisałem już cbyba, że jesli gdzieś są i to są z kretesem, to zasadne jest dostrzeganie ich, jesli w jakimś działaniu/grupie stanowią np.10,  20, 50 czy 70%, przy odsetku w społeczeństwie 1 promil czy nawet 1%. Z kolei jesli w jakimś działaniu stanowią 20, 50 czy 70% pomijanie ich jest irracjonalne.

Cóż ja przywołuje rózne spostrzeżenia, warte uwagi, cytaty z ksiązek czy publicystyki, a nie tylko swoje domniemania/dywagacje. Dodam jeszcze ciekawe stwierdzenie prof. (bądź co bądź:))  R. Brody (na razie pomijam Niemojewskiego o Dwużydzianie Polaka, choć jednak nasuwa się takie spostrzeżenie).

"Często przytacza się bardzo słuszne rozumowanie: "Przecież pochodzenie człowieka nie ma żadnego znaczenia, ważne jest, czy ludzie dobrze spełniają swoje zawody, funkcje, stanowiska".  Tylko, że rozumowanie takie nie dotyczy sytuacji, z jaką  mamy do czynienia. Wszystko zaczyna się od problemu, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy w oczywisty sposób niedobrze spełniają swoje funkcje. Rozumowanie idzie całkiem innym torem. Najpierw stwierdzamy, że Gazeta Wyborcza, czy Tygodnik Powszechny kłamie i manipuluje, a potem dopiero zastanawiamy się kim są ludzie, którzy to realizują. I nagle odkrywamy na podstawie całkowicie oficjalnych, publicznych przekazów, że w jakiś szczególny sposób  w grupie tej dominują osoby pochodzenia żydowskiego. Możemy się zastanawiać jak to się stało, że przy tak nielicznej mniejszości, całkiem przypadkowo i fluktuacyjnie, właśnie w tak wrogich Polsce środowiskach, zebrała się grupa ludzi, których łączy żydowskie pochodzenie. Przy powszechności takich obserwacji, nie da się utrzymać złudzenia, że w grę wchodzi przypadkowość - zatem mamy do czynienia ze świadomym doborem, ze wszystkimi wypływającymi z tej konstatacji wnioskami. "

 

"

Vote up!
3
Vote down!
0
#1521454

w Polsce, byli większością w aparacie terroru i władzy. To oni witali naszych okupantów kwiatami i wskazywali palcem domy w których mieszkała inteligencja. Stanisław Skalski kilka lat przed swoją śmiercią w wywiadzie dla "Przekroju" powiedział, "gdy wróciłem do Polski byłem bity i torturowany przez żydów".  Dzisiaj też biorą oni czynny udział w wynaradawianiu, antypolskiej propagandzie i walce z patriotyzmem. Niech Pan zwróci uwagę na to w czyich rękach jest większość polskojęzycznych mediów (Niemcy i Żydzi) i na to ilu z nich jest w PO i Nowoczesnej. Proszę zwrócić uwagę na to, kto wywiera naciski by sprowadzić do Polski muzułmańskich najeźdźców. Pisze Pan, że "to nie Żydzi" wynaradawiali i mordowali, a kim wysługiwał się Lenin i Stalin? A co powiedzieli przywódcy żydowsko-masońskiej loży B'nai B'rith tuż po jej zalegalizowaniu? Jeżeli nie wie Pan to odpowiem, "naszym najważniejszym celem jest doprowadzenie do zlikwidowania Radia Maryja i tv TRWAM". Niech teraz zastanowi się Pan nad tym dlaczego tak im zależy na zniszczeniu tych mediów, czy właśnie te media nie przeszkadzają im w wynaradawianiu Polaków?

Vote up!
9
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1521222

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521150

w konwencji "a u was biją Czarnych" w odpowiedzi na stwierdzenia syntetyczne. Albo krytyka czegoś czaego w tekście nie było. Być może nie jest to idiotyzm tylko świadome zabiegi erystyczne pod niezbyt uważnych czytelników. Tego nie wiem.

Vote up!
6
Vote down!
-4

JW

#1521159

Życie trzeba chronić, lecz najpierw społeczeństwo
zdeprawowane przez lewackie rządy - wyedukować!
Inicjatywa ustawodawcza w sprawie zakazu aborcji
Pojawiła się za wcześnie, bo wciąż jednak poprzez
medialne tuby - „rządy dusz” sprawuje opozycja.

Wydaje się że nie jest zasadne obecnie, po raz kolejny
podejmowanie tego drażliwego problemu, który może być
całkiem słusznie porównany do otwierania kolejnego
frontu walki. Chyba że chce się tym świadomie przykryć
- jakiś o wiele poważniejszy aktualny problem.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1521155

nie ma trudnego zadania w środowiskach skrajnych. Zdobyć zaufanie i przebić się na wysokie pozycje w tych grupach - dziecinna igraszka, wystarczy być bardziej skrajnym od wodzirejów. Z pewnością nie przepuściła takiej okazji jak wystawienie tematu, do którego społeczeństwo nie jest przygotowane, przeciwnie, przez 70 lat było intensywnie tumanione w tej materii. Tematu, o którym z góry było wiadomo, że PiS w większości poprze i straci poparcie ogólne czyli zostanie osłabiony mandat do budowy fundamentów państwa.

To nie wszystko. Do tej pory elektorat antypisu trwał w uśpieniu z powodu degrengolady i nieustającego kompromitowania się swoich liderów. Teraz obudził się. Może to być początek bardzo szkodliwej dla Polski radykalizacji. To czego przez rok nie udało się wywołać mimo nieustającej pełnej mobilizacji wszelkich środków, teraz wystrzeliło lepiej niż ktokolwiek z UBekistanu mógł marzyć.

Vote up!
7
Vote down!
-3

JW

#1521163

Czyżby miał coś do przykrycia? Może CETA? Może to, że nie realizuje obietnic o kwocie wolnej i o VAT?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1521459

,,To nie żydzi zlikwidowali Polskę"

Krasnoludki to zrobiły?

http://niepoprawni.pl/blog/6496/eugeniusz-kosciesza-prawda-o-tzw-wielkiej-rewolucji-pazdziernikowej

Vote up!
8
Vote down!
-4

Lotna

 

#1521173

Ach ta kiepsak obserwatorka Maria Dąbrowska:))) "Maria Dąbrowska w swoich dziennikach pisała pod datą 17 czerwca 1947 r.: "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków"."

I drugi kiepski obserwator: K. MacDonald: "Zwróćmy uwagę na implikację, że działały tu procesy autodecepcji [samozwiedzenia, samookłamania]: członkowie "pokolenia" zaprzeczali skutkom dominującego doświadczenia adaptacji społecznej, które zabarwiało wszystkie ich późniejsze percepcje, tak że w najbardziej realnym sensie nie wiedzieli oni do jakiego stopnia są Żydami. Większość z nich posługiwała się jidisz w mowie codziennej i miała słabą znajomość języka polskiego nawet po wstąpieniu do partii (str. 54). Ich krąg towarzyski składał się wyłącznie z Żydów, których spotykali w żydowskim środowisku pracowniczym, sąsiedztwie i żydowskich organizacjach społecznych i politycznych. Kiedy zostali komunistami, romansowali i pobierali się między sobą, a ich konwersacje towarzyskie odbywały się w jidisz (str. 116). Jak w wypadku wszystkich intelektualnych i politycznych ruchów omawianych w mojej pracy "The Culture of Critique" [Kultura krytyki], ich mentorami i wpływowymi osobowościami byli inni etniczni Żydzi, w tym zwłaszcza Luksemburg i Trocki (str. 62, 89). I kiedy mówili o swoich bohaterach, byli nimi w większości Żydzi, których wyczyny osiągały niemal mityczne proporcje."

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1521195

nie jest tajemnicą i znane są tego powody zgłębiane w niezliczonych publikacjach, ale od ideologicznego zaczadzenia nie byli wolni przedstawiciele innych narodów. Oni wszyscy na przełomie wieków wierzyli w nią, uważali za odkrycie drogi do ogólnej szczęśliwości i w imię tej ideologii mordowali. Żydzi nie byli w tym zaczadzeniu jakimś wyjątkiem.

W pewnych okresach znajdowali się nawet na cenzurowanym. Przywołam dwa najbardziej znane epizody: czystki Stalina z lat trzydziestych i czystki Hruszczowa z lat sześćdziesiątych. Obydwaj nie zawahali się posłać do piachu swoich żydowskich towarzyszy gdy zaczęli zagrażać ich pozycji czy planom. Stalinowi nie przeszkadzało to by parę lat później posłużyć się niedobitkami komunistów polskich, których nie zdołał dopaść gdy z Hitlerem dzielił świat i którzy znaleźli się w Rosji do instalacji bolszewii w Polsce. To też wiadomo, że w znacznej mierze byli to Żydzi. Ale to nimi posługiwał się Stalin, a nie oni Stalinem! 

Komuniści mieli na sztandarach plan likwidacji krajów narodowych, a więc czynnikiem sprawczym w operacjach unicestwiania Polski była  ideologia.  Robili to Żydzi, ale nie tylko. Wasilewska, Dzierzyński i wielu innych polskich komunistów nie było Żydami.  

Czy Żydowcy komuniści traktowali ideologię instrumentalnie? W końcówce komunizmu, w latach 70-tych i 80-tych, gdy dla wszystkich stało się jasne, że to bezsensowna utopia, pewnie tak. Jesli przyjrzymy się takim indywiduom jak Urban trudno mieć wątpliwości. Z początku wieku XX w. jednak nie. Z ich zarliwych elaboratów biła autentyczna fascynacja utopią.

Stalin reprezentował Rosję podbijającą Polskę po wojnie nie Żydzi. Wcześnie Caryca doprowadziła do rozbioru wespół z pozostałymi sąsiadami Rzeczpospolitej, a nie Żydzi.

 

Itd. itd.

Vote up!
6
Vote down!
-3

JW

#1521218

ale jak napisałem kilka minut wcześniej wysługiwał się żydami, oni też w czasie rozbiorów "wsypali" wielu przywódców powstań. Stalin też nie miał do nich zaufania i dlatego ta ich gorliwość odwróciła się później przeciwko nim. Na samej górze Wasilewska i Dzierżyński  byli wyjątkami. Stalin był Gruzinem, czy dlatego za miliony pomordowanych należy winić Gruzinów?

Vote up!
8
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1521223

Por. moją odpowiedź J23 z 6 Października, 2016 - 13:17

Poza tym początki bolszewii zostały szczegółowo opisane, również pod kątem uczestniczenia w nich Żydów.  Znakomici historycy tacy jak prof. Żebrowski zdołali w końcu przebić się do opinii publicznej. W swoich opracowaniach niczego nie ukrywają, ale też zdecydowanie odrzucają demonizacje Żydów przez nawiedzonych nosicieli jedynej prawdy.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JW

#1521355

dostrzeganie nadreprezentacji Ż, ty ciągle wmawiasz, że wszędzie tylko widzą tylko i wyłacznie Ż, i piszesz o jakimś demonizowaniu. Albo to brachu zła wola z twej , albo brak rozsądku, co skutkuje niezłym wytresowaniem - tak to widzę:)))

Przeczytaj jednak tego Niemojewskiego Dwużydzian Polaka i zastanów się czy się tam odnajdujesz:)))

A co najważniejsze: piszę o tym po raz trzeci chyba, to ty przytoczyłeś jak to ruskie, oczywiście czysto ruskie kgb, steruje umysłami ludzkimi via media. Jeśłi w dzisiejszej/współczesnej sytuacji medialnej, widzisz wsród notabli procederu inżynierii społecznej wyłącznie lub głównie Ruskich, to chyba hiper hiper hiperdemonizujesz Ruskich, a kogoś, jakąś inną etnę niezwykle sprawną w sztuce "sterowania mediami i umysłami odbiorców" pomijasz, nieprawdaż? Za każdym razem pomijasz, starasz się  sprowadzić do pojedynczych przypadków ewentualnie, nietworzących (twoim zdaniem) jakijeś jakości którą można określić

Vote up!
4
Vote down!
0
#1521455

Chamska wypowiedź kogoś podpisującego się "Równa Babka" (4 Października, 2016 - 00:37) kompromituje portal. Bardzo proszę o usunięcie jej.

Vote up!
8
Vote down!
0

JW

#1521421

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy gawrion zacznie wreszcie , przynajmniej od czasu do czasu , czyścić to szambo ,które nagromadziiło się na NP ?  Czy mu już ten smród równego gówna nie przeszkadza?  Ma przecież stowarzyszonych ,którzy również mogliby mu pomóc i się zabrać za sprzątanie.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Verita

#1521506

i będzie pięknie i czysto. Mają tu wszyscy dość tępoty i prymitywizmu, całego tego zerowego gówna, które roznosisz po portalu. Do ruskiej budy, albo niemieckiej nory tam jest twoje miejsce, będziesz mnie tykać to na Niepoprawnych zrobię ci taką jazdę, ze rodzona siostra cie nie pozna. Zrozumiałaś?

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1521519

mam nadzieję, że i więcej ludzi skorzystało, zamiast fiksować się na niewinnych ruskich i złowrogich żydach

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1521552