Majdan zmiótł Komorowskiego!

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Zanim do tej być może szokującej dla niektórych tezy dojdziemy, zastanówmy się, co było przed Majdanem. Przy okazji przywołam pewne obrazy, o których nikt nigdy nie powinien zapominać.

Majdan zmiótł Komorowskiego!Horror rozpoczął się jak w filmach Hickoka, już na początku, zaraz po przejęciu przez byłego szefa FSB, Putina, władzy w 1999 roku: od operacji terrorystycznych FSB - wysadzania bloków mieszkalnych w Moskwie i innych rosyjskich miastach, by zyskać pretekst do inwazji na Czeczenię, Zajął się tym najbliższy współpracownik Putina Patruszew.

Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>

 • zacieśnienie terroru wewnętrznego, pokazowe procesy, dalsze skrytobójstwa zwłaszcza tych, którzy odważyli się demaskować zbrodnie Putina, m. in. ludobójstwo w Czeczenii - Litwinienki i Politkowskiej,  
 • ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>
 • masowe ogłupienie Rosjan coraz bardziej szowinistyczną propagandą przekłada się na stale rosnące poparcie dla PutinaMajdan zmiótł Komorowskiego!

Tuż przed operacją gruzińską Patruszew został doradcą Putina a szefem FSB Bortnikow. Po tym przetasowaniu historia przyspieszyła:

 • inwazja na Gruzję, podbój Osetii i Abchazji - 1/3 terytorium Gruzji,]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]> ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]> ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>
 • prowokacja gruzińska wobec Polskiego Prezydenta, w czasie gdy usiłował ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]> ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>   zwrócić uwagę światu na nieprzestrzeganie podpisanego z Unią porozumienia w sprawie Gruzji, do którego wcześniej udało mu się  przywódców świata skłonić i tym samym zatrzymać inwazję. ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]> W kraju haniebną rolę odgrywają wówczas Tusk i Sikorski wraz z polskimi służbami dyplomatycznymi usiłując torpedować zabiegi Prezydenta, i służby których zadaniem było chronić prezydenta. Zwłaszcza ABW które wykazało się "śledztwem" wpisującym się w fałszywą narrację Putina, odrzuconą, gdy okazało się, że nikt tej narracji na Zachodzie nie "kupuje". No i media, które pod batutą marszałka Sejmu Komorowskiego wyszydzają trudne, mądre i odważne działania Lecha Kaczyńskiego, niezwykle istotne dla bezpieczeństwa Polski, także strategicznego, surowcowego.
 • rząd Tuska torpeduje tarczę antyrakietową
 • osadzenie rosyjskiej kukły na Ukrainie - Janukowycza.

Co robi w tym czasie Zachód? Francja, Niemcy i Włochy, penetrowane przez rosyjską agenturę wpływu robią "interesy", często szemrane bądź wikłające korupcyjnie... Stany natomiast przetrącone po zamachu na WTC (niewykluczony udział długiego ramienia Rosji!) i zajęte konfrontacją z islamskim terrorem dryfują niezdolne przeciwstawić się putinowskiej "walce z terroryzmem" na Kałkazie, gotowe przymknąć oko na wiele dla uzyskania wsparcia i swobody w działaniach przeciwko rozgrzanym islamistom.  Tuż po aneksji 1/3 Gruzji następuje zmiana prezydenta. Zostaje nim murzyn - tabula rasa, jeśli chodzi o rozumienie tego, co dzieje się w świecie, a zwłaszcza w jaki sposób gra Putin i do czego jest zdolny wraz ze swoimi szympansami i siłownikami.

]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>Trudno o konstelację  bardziej sprzyjającą  ostatecznemu rozwiązaniu kwestii polskiej, a ściślej polskiego Prezydenta - ]]>ostatniej instytucjonalnej reduty wolnej Polski]]> po przyśpieszonych wyborach w 2007 roku. Przywracanie wpływów WSI, reakcje n]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>a prowokację gruzińską w Polsce i na świecie, przemysł pogardy i nienawiści rozkręcony ze zdumiewającym powodzeniem w Polsce i w innych krajach, a zwłaszcza  w Niemczech i w Czechach, rozegranie Tuska którego kulminacją była prawdopodobnie słynna rozmowa na molo zapaliły zielone światło Putinowi.

 • praktycznie, wciągnięcie Putina w "kiwanie" Prezydenta przez Tuska i Komorowskiego skończyła się tym, że "ruskie szympansy" odzyskały dawne sterowanie Polską, o czym świadczy, oprócz wcześniejszych reakcji na zamach w Gruzji, remont samolotu rządowego w Rosji pod nadzorem FSB oraz rozdzielenie wizyt premiera Tuska i Prezydenta profesora Lecha Kaczyńskiego
 • no i dochodzi do ataku Rosji na Polskę - do zamordowanie polskiego ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>  ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>  ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego!]]>  ]]>Majdan zmiótł Komorowskiego! ]]> Majdan zmiótł Komorowskiego! Prezydenta w Smoleńsku - wówczas jedynego przywódcy na świecie  odczytującego poprawnie działania i cele Putina i skutecznie wpływającego na przywódców świata oraz  światową opinię poprzez spektakularne działania i aktywność dyplomatyczną.  Zamordowanie polskiego Prezydenta otwierało drogą dalszej ekspansji. 
 • osadzenie Komorowskiego i rozbudowa wpływów agentury w Polsce, zacieśnianie "dobrosąsiedzkich stosunków" z Rosją, Ossowo, najwyższa cena za rosyjski gaz, wprowadzanie w Polsce standardów rosyjskich, przemysł pogardy i nienawiści, skrytobójstwa
 • Majdan zmiótł Komorowskiego!zablokowanie gazociągu Nabucco i zastąpienie go rosyjskim South Stream,   rejterada Polski w sprawie gazociągu Nord Stream i w konsekwencji przełamanie oporu państw bałtyckich,
 • osadzenie ruskiej kukły w Gruzji - Bidziny Iwaniszwili
 • Janukowycz rozkłada Ukrainę jak jego polscy odpowiednicy swój kraj  i wycofuje ze ścieżki europejskiej.

Jak na to reaguje świat? Tak jakby to wszystko nie wydarzyło się. Stany realizują politykę "resetu", zacieśniają przyjazną współpracę z ludobójcą Putinem i oswajają zgodnie z wyobrażeniem Obamy o świecie terroryzm islamski, Niemcy realizują metodami pokojowymi cele Hitlera (nie wszystkie, trzeba uczciwie przyznać), Francja buduje dla Rosji nafaszerowane najnowocześniejszymi technologiami  okręty desantowe mistrale i przekazuje całą technologię do produkcji następnych, Włochy korumpują się na potęgę na kontraktach z Rosją, Polska "istnieje tylko teoretycznie", ma zacementowany układ, "ciepłą wodę", "ch. d. i kamieni kupę", ogłupiające masy media, ]]>afery]]>, za które tropieni są i ]]>skazywani ci, którzy je wykrywają]]>, a ]]>dopuszczający się bezprawia nagradzani]]>.

I nagle pojawia się opór. Nie wielkich tego świata tylko zwykłych ludzi. Ukraińcy wybierający wcześniej Janukowycza, nie mniej otumanieni przez media niż Polacy wybierający Komorowskiego, zobaczyli odjeżdżający czysty, wygodny i normalny pociąg do Unii. Rozejrzeli się, a wokół  pobolszewicki smród rozciągający się po horyzont i żadnej nadziei, że może to się kiedykolwiek zmienić. Żadne media nie były w stanie przebić tak silnego przekazu. Dotarł nawet do najbardziej otumanionych.   Stąd wzięła się ta zaskakująca determinacja. Stworzenie własnych kanałów przepływu wiadomości na Majdanie przełamało monopol mediów i uodporniło na manipulacje, które na żywo były demaskowane. Taki przyspieszony kurs identyfikowania manipulacji jak w Polsce w czasie solidarnościowego przebudzenia (dzisiaj znów zapomniany). Nawet autorytet unijny Sikorskiego, o roli którego w zbrodni smoleńskiej Ukraińcy niekoniecznie zdawali sobie sprawę (tak jak do dzisiaj Polacy), nie pomógł, gdy zorientowali się, że jego propozycja jest nikczemną pułapką.  Majdan nie słuchał mediów, tylko na żywo reagował na kolejne zagrywki i bezbłędnie rozszyfrowywał je, a trzeba powiedzieć, że zagrywka Sikorskiego nie była łatwa do rozszyfrowania biorąc pod uwagę warunki otwartej konfrontacji siłowej i liczne ofiary powtarzających się pacyfikacji, skłaniające do jak najszybszego przerwania konfrontacji.


Prawie 50-to milionowy kraj to nie jakaś tam Gruzja.  Powiało grozą, na Zachodzie pojawiły się przerwy w grillowaniu. W ciągu miesiąca zmienił się stosunek do Rosji o 180 stopni (nie do końca, jak się dzisiaj okazuje), a w ślad za nim narracja. Jak u Orwella. Komorowski, Sikorski i Tusk zaczęli prześcigać się w potępianiu Rosji równie gorliwie jak wcześniej, zaraz po zbrodni smoleńskiej, ocieplali stosunki. Mogli tak, bo to uwiarygadniało ich, a nic za tym nie szło, poza tym co Niemcy ustalili z Francją. Potrzebowali dopompowania bo przekaz puszczał. Grubo ]]>ponad 2300 afer]]> i niejasna  rola w tragedii smoleńskiej przebijały się nawet przez impregnat zwolenników.

Majdan zmusił świat do odwrócenia wektorów. Takiego zakrętu nie wszyscy wyrobili, a tym co wyrobili impregnat na prawdę popękał i stali się nieszczelni. To wystarczyło by przechylić szalę zwycięstwa na stronę Polski w ostatnich wyborach. Ta nieszczelność to bardzo zdrowy objaw. Zachęcam zatem wszystkich z popękanym impregnatem do lektury podlinkowanych i innych afer, wszystkiego o czym mówiono, że chore i że szkoda czasu. Wiedza nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Czekają książki, raporty, pisma, filmy dokumentalne, świadectwa, uczciwe telewizje i radia.  Platforma nabiera wody i tonie, nie trzymaj się jej do końca, bo jej nigdy nie było i już nie będzie. To był tylko zły sen.

Putin też byłby tylko złym snem, gdyby jego wyniesienie miało zależeć od zwykłych ludzi nieoszukiwanych przez media.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

nie Majdan tylko gówniarze.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1482007

i bardziej im nie pasowało, bo dwójmyslenie jest im bardziej obce.

Vote up!
5
Vote down!
0

JW

#1482015

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zaczął się w 2005, tylko przywódcy zawiedli. I dlatego teraz gówniarze muszą wziąć to za mordę i posprzątać.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1482016

Pozdrawiam Autora i szczerze gratuluję znakomitego opracowania. To jedno z lepszych, jakie czytałem w ciągu ostatnich kilku tygodniach.
 
No i ta teza: "Majdan zmiótł Komorowskiego!" - jeżeli jest ona prawdziwa, a na taką wygląda - to mamy nową jakość w wymiarze ludzkiej świadomości zbiorowej określonych społeczeństw, zdolnej trwale zmieniać rzeczywistość.
 
Od dawna zastanawiałem się jak traktować Majdan na Ukrainie, w chwili jego wybuchu? Oczywiście bezpośrednim impulsem była próba zatrzymania kroczenia Ukraińców ku integracji z Europą i szerzej z cywilizacją zachodnią przez ekipę Janukowycza; i wepchnięcia ich spowrotem pod but Moskwy. Ale był chyba czymś więcej - jednym z buntów wolnościowych, jakie przetaczały się przez świat. Można do nich zaliczyć spontaniczne "wiosny" w wybranych krajach arabskich, protest przeciw ACTA, a także wybór Orbana na Węgrzech. 
 
W Polsce w ostatnim czasie takim podłożem prowadzącym do wybuchu było rozbudzenie świadomości obywatelskiej w grupie popierającej Kukiza. A zaczęło się to za granicą, gdzie zwyciężył zdecydowanie. 
 
Jak wiemy większa część (praktycznie co trzeci) wyborców Kukiza z pierwszej tury zagłosowała na Andrzeja Dudę i tym samym przeważyła szalę zwycięstwa na jego korzyść; przyczyniając się tym samym do porażki Komorowskiego.
 
Co znamienne - bez wyborców z zagranicy nie było by dzisiaj Prezydenta Andrzeja Dudy. 
 
Ciekawe, że Komorowski wraz z jego partią PO i rządem uchodzili (przynajmniej w mediach głównego nurtu) za orędowników przemian demokratycznych na Ukrainie. Jednak nietrudno było odczytać, że są to raczej puste gesty niż realna pomoc.
 
Oczekiwania społeczeństwa polskiego i wymóg przeciwdziałania rosyjskiemu zagrożeniu były powszechne. Stąd też naciski na zwiększenie dynamiki zbrojenia dla polskiego wojska oraz wsparcia logistycznego, ekonomicznego i militarnego dla Ukrainy wobec agresji Federacji Rosyjskiej w Donbasie i aneksji Krymu.
 
Sztab Komorowskiego trafnie odczytywał nastroje Polaków w kwestii bezpieczeństwa narodowego, stąd szybkie rozstrzygnięcie przetargu na śmigłowce - wybór caracala oraz antyrakiet - patrioty. Niestety te posunięcia (skąd inąd trafne) zostały też ocenione przez społeczeństwo jako niewystarczające. 
 
Ale wróćmy do Majdanu. Tym razem w Polsce. Od dawna było wiadomo, że jego wybuch w Warszawie jest tylko kwestią czasu. Gdyby wygrał Komorowski, jego wybuch byłby przesądzony. Oczywiście rządzący o tym wiedzieli i dlatego próbowali się zabezpieczyć; np. spec- ustawą o pomocy siłowej z krajów UE.
 
Wróćmy na chwilę do Majdanu w Kijowie. I do tego kto mieszał w tym kotle najbardziej. Jak wiemy - to bojówki rosyskie (tzw. tituszki), oraz rosyjscy strzelcy wyborowi prowokowali krwawe eskalacje licząc zapewne na utopienie powstania we krwi. Ale Rosjanie się przeliczyli. Podobnie jak w Odessie, gdzie wielu rosyjskich prowokatorów usmażyło się w ogniu, który sami wzniecili. 
 
W Polsce dużym przełomem politycznym były tzw. taśmy prawdy, albo "spisek kelnerów". Dziwne, że jest to tak niedoceniane. Efektem był całkowity zanik polskiej polityki zagranicznej, co się uwidoczniło zwłaszcza w polskich inicjatywach wobec Ukrainy. Od samego początku wskazywałem na to, że stoją za tym Rosjanie. Dzisiaj właściwie już mało kto ma co do tego wątpliwości.
 
Co jest istotne w tym wszystkim? - To, że rosyjska brudna gra wobec takich krajów jak Ukraina, Polska, Kraje Bałtyckie, Syria nie jest w stanie zniweczyć wolnościowych aspiracji tych ludów i państw.
Imperialna polityka Kremla jest skazana na niepowodzenie. Niestety szaleniec Putin nie przyjmuje tego do wiadomości.
 
Musimy oczywiście działać bardzo ostrożnie i nie śpieszyć się; wiemy że niedźwiedź jest ranny i coraz słabszy.
Zaśpiewajmy mu więc piosenkę jaką lubi: "Bój to jest ich ostatni"...
Vote up!
8
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482018

"Oczywiście bezpośrednim impulsem była próba zatrzymania kroczenia Ukraińców ku integracji z Europą i szerzej z cywilizacją zachodnią przez ekipę Janukowycza; i wepchnięcia ich spowrotem pod but Moskwy. Ale był chyba czymś więcej - jednym z buntów wolnościowych, jakie przetaczały się przez świat. Można do nich zaliczyć spontaniczne "wiosny" w wybranych krajach arabskich, protest przeciw ACTA, a także wybór Orbana na Węgrzech." 

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/104464/1482018
Mam nadzieję, że tak jest w istocie, bo można by stracić wiarę w ludzi.

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1482058

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482023

Wredna ruska trollownia przystąpiła do akcji dezinformujacej. A główno dowodzący na tym odcinku Bibrus gdzie? Może by sam podał jakie są obecne ruskie wytyczne na tą okoliczność?

Vote up!
9
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482037

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482039

Mam złą opinię w ruskim necie? A szczególnie na neonowym ścierwomedium? Cieszę się. To dla mnie żadna nowość, a wręcz nobilitacja. 

A ta Wretka to wcielenie kogo z tej ruskiej budy? Chciałbym wiedzieć, bo po stylu nie poznaję, chociaż mam pewne intuicje.

Więc żegnam ozieble. 

I wypraszam sobie tą poufalość per pan, bo będę zmuszony użyć inwektyw. Zrozumiałaś? Jeżeli tak to przekaż do centrali.

Vote up!
7
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482042

zostaw to to, proszę zostaw, zaraz przeniesie sie na gadu-gadu i bedzie robił "swoje"

Vote up!
7
Vote down!
0
#1482045

Jak takie indywiduum profanuje niezwykle ciekawy i inspirujący tekst?

Vote up!
5
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482048

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482050

I nie będę już taki grzeczny. 

Forma per "pan" jest obraźliwa na forach internetowych, bo przeciwieństwem jej jest "cham". Zmuszasz mnie abym używał jej wobec ciebie?

Departament Stanu USA przyznał się do 5-ciu miliardów? Na moje to mogli by dać Ukraińcom dziesięć razy tyle na wojnę obronną przed ruskim najeźdźca. Jednak te 5 mld sa jedynie ruskim wymysłem propagandowym.

Przestań trollowac i kierować dyskusję na poboczne tory. Lepiej odnieś się do niezwykle ciekawego tekstu Autora.

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482053

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482057

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Józef z Moskwy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zgdz sę. Spntnczny zryw n Mjdn ksztwł S 5 mld dlrów. krńsk md tż tym pszą.
Vote up!
2
Vote down!
-10
#1482061

Podaj choć jedno wiarygodne źródło.  Nie musi być nawet ukraińskie. 

Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z Russia Today lub Sputnikiem i temu podobnymi ruskimi propagandowniami bo cię śmiechem zabiję. 

Możesz to potraktować jako groźbę karalną bo po to tu mącisz prowokatorze,  nieprawdaż? 

Vote up!
4
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482083

Ja też ostrzegam WSZYSTKICH niepoprawnych by z pania/nem nie wdawali się w żadną polemike. Wiem że NEon własnie pada na ryj stąd tez szukanie tu "przyjaciół" to w twoim przypadku daremne.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1482044

czy ta Wredka to nasza dawna znajoma, obecnie funkcyjna na tym neonowym szambie?

I robi teraz za naganiacza?

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482046

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482051

Czy twoja kochanica na dyżurze?

Vote up!
7
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482054

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482060

Obama przez prawie cały czas trwania Majdanu, a było to pół roku, robił "reset" z Putinem! Pierwszy gest w stronę Majdanu uczynił pod sam koniec, gdy zorientował się, jak bardzo ludzie zdeterminowani są tam i że nie da się trzymać dłużej strony Putina bez narażenia się na infamię.   O relacjach z Putinem świadczy cała jego polityka i wiele bardzo symptomatycznych zachowań. Przypominam słynną rozmowę Obamy z Putinem przed drugą kadencją - parę słów nieformalnych przedostało się do mediów i były to słowa bardzo nipokojące.

Ten gest, jeśli był, a nie mam powodów Ci niewierzyć,  był jeśli zastanowić się, symboliczny, bo 5 mln dla takiego kraju to tyle co na prezerwatywę jako pomoc dla licznej rodziny.

Vote up!
8
Vote down!
0

JW

#1482064

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482067

rmacja, czyli pomieszanie prawdy, półprawdy i kłamstwa w odpowiednich proporcjach by czytelnik wyszedł z mózgiem napompowanym jak dmuchany ryż.

Vote up!
3
Vote down!
0

JW

#1482277

...masz kolejny minus.

I może przestań już "jarać".

EOT!

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1482136

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t mnsy t wsz jdyn rgmnty. Żłsn.pl
Vote up!
1
Vote down!
-4

Wredna do Bulu

#1482144

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482063

Powstały na ten temat szersze opracowania szczegółowo udokumentowane, a zatem WERYFIKOWALNE, z których niezbicie wynika, że mieliśmy do czynienia ze scenariuszem podboju podobnym z grubsza do tego na Ukrainie. Rzekomo siły odśrodkowe, a w rzeczywistości wojna hybrydowa.  Wcześniej w Nadniestrzu. To stara bolszewicka metoda. Pół Polski zostało w 1939 roku odkrojone przez Stalina z dokładnie tą samą narracją.

Vote up!
8
Vote down!
0

JW

#1482068

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482070

Powtarzasz takie brednie, że  aż żal. .. ściska. 

Jak Gruzini mogli napaść na samych siebie?  Napisz najpierw co robiły rosyjskie wojska okupacyjne w Osetii,  która jest częścią Gruzji?

I teraz analogicznie jak Ukraińcy zechcą odzyskać Krym nieprawnie zagrabiony im przez Rosję to też napiszesz, że Ukraina jest agresorem?  

A o tezie Autora,  że upadek Komorowskiego miał początek na kijowskim Majdanie to nie łaska podyskutować?  

Przestań trollowac,  bo tu nie neon, gdzie z myśleniem ciężko. Wiem, że dyżur nudny, ale to nie powód,  aby drwic z prawdy i faktów. 

Vote up!
6
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482079

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

których nikt zdecydowanie demaskował albo nie wyciągał wniosku, które taka sytuacja wymusza, czyli niezwłoczne wejście w stan wojny z Rosją.

Vote up!
1
Vote down!
-6
#1482081

skakać po głowie przez takich putlerkow,  którzy utwierdzają się tylko przez to w przekonaniu,  że są bezkarni.  Zamiast tępo się przyglądać jak Rosja napada na kolejny kraj (vide rejon Donbasu na Ukrainie ), powinniśmy pogonić ruskich żołdakow kopniakami aż by się zatrzymali na Placu Czerwonym, na co zasługują. Rosjanie są mocni w gębie i wojnie hybrydowej,  co jest właściwie formą terroryzmu.  A z terrorystami się nie dyskutuje - ich się likwiduje. 

Nieprawdaż towarzyszu? 

Vote up!
6
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1482085

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pn kdy wybr sę d Dnbs, żby wclć w życ swj bńczczn grźby? Przyd sę pn b jk n rz t krńcy msw dzrtrją ckją z grncę przd brnką d bndrwskj d rm. T dbry znk b wychdz n t, ż są jszcz nrmln krńcy, z którym kdyś będz mżn sę przmć jk jż wytłką wszystkch bndrwców. Czy mż pńsk fb n t n pzwlją jst pn mcny tylk w gęb njchętnj wysłłby pn Plków? B pn t chyb z nnj ncj, kczwnczj.
Vote up!
4
Vote down!
-7

Wredna do Bulu

#1482087

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A tu Ukraina walczy:
- raz z terrorystami
- innym razem z armią inwazyjną, ale nie wchodzi w stan wojny z agresorem
Klasyczna mowa, tak, nie
- albo jeszcze innym razem z zielonymi ludzikami, ja takich nie widziałem, więc opierając się na różnych pogłoskach podejrzewam, że to ufoki

Weź za nimi traf...

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1482088

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

njwyrźnj fb lb jszcz grzj. Pz tym prpnję pćwczyć sztkę czytn z zrzmnm. N pprwę głdy n wdzę szns. st n jst częścą Grzj. Fktyczn, ttj z pwnścą n nn, tm mżn spkjn dysktwć przd wszystkm jst z km. Ttj d rz czkją nwktywy. Mm ndzję, ż jdnk nn mgą pszczycć sę wększą kltrą nż pn. n mż są pzbwn fb, któr pn nękją. Współczję.
Vote up!
4
Vote down!
-7

Wredna do Bulu

#1482084

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482089

Proszę zapoznać się z pojęciem "wojna hybrydowa"

Vote up!
5
Vote down!
0

JW

#1482080

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482086

Które elementy wojny hybrydowej są wymyślone?

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1482091

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1482092

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482093

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1482094

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482101

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1482095

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Wredka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wredna do Bulu

#1482098

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kornell nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzę tutaj działczy związku ukraińców w Polsce

Vote up!
3
Vote down!
-5

Pozdraawiam

Kornell

#1482104

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Józef z Moskwy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tworzenie Piątej kolumny, która przyczyni się do obalenia istniejącego systemu. Ideologiczne, polityczne, ekonomiczne, społeczne ‘markery’ nie są ważne – liczy się wszystko co może pozwolić osiągnąć swój cel. Dlatego nie trzeba się dziwić kiedy w tej samej klasie zobaczymy neoliberał ów i islamistów. Organizatorzy piątej kolumny - to tylko zasoby różnego stopnia użyteczność. Niezadowoleni znajdą się wszędzie. Dlatego materiał ludzki na piątą kolumna jest zawsze. Mają zapewnione finansowanie w sprawach organizacyjnych i medialnych ,rekrutacja i szkolenie kadry do przyszłej kolorowej rewolucji.
Po utworzeniu piątej kolumnie, należy zacząć ją używać w następujących obszarach:
Dyskredytacja każdego działania władzy - nie ważne - dobre lub złe - główną linia programową powinna być teza ‘wszystko źle’
Obecna władza to ‘tyrani’ i ‘dyktatorzy ‘
Pogłębianie realno istniejących podziałów - społecznych, narodowych, ideologicznych
Organizowanie prowokacji na akcjach protestacyjnych w celu wywołania przeciwdziałania władzy po czym na rzeczywistych przykładach oskarżyć o ‘łamanie praw człowieka’. Najlepiej jak się poleje krew wtedy reżym jest krwawy.
Hasła i slogany o konieczności przeciwstawić się władzom na wszelkie sposoby – celem jest wdrożenie idei ,że walka i zabójstwa przedstawicieli władz, jest to normalne.
Po osiągnięciu tych wyników, do akcji wkraczają zagraniczni kuratorzy.
Aktywna działalność w mediach do całkowitej dyskredytacji rządu zagranicą.
Ogłoszenie wyższych przedstawicieli elit politycznych i biznesowych personae non gratae. Już na tym etapie część elit, która stawia własne dobro nad ogółem schodzi się na ścieżkę kolaboracjonizmu.
Zamrożenie kont prywatnych i publicznych, przejęcie nieruchomości za granicą. Blokowanie kont nie tylko pozbawia reżym środków finansowych. Pieniądze zostaną wykorzystane do amortyzacji kosztów kolorowej rewolucji '.' W rzeczywistości - takie 'kolorowa rewolucja' ma być opłacana z pieniędzy z kraju, w którym zainicjowana.
Wprowadzenie sankcji wobec państw ‘krwawego reżymu’. Prywatne firmy , które stracili rynki i kontrakty w pewny stopniu osłabią swoją lojalność wobec niewygodnego rządu.
Następuje polityczna, ekonomiczna i informacyjna blokada.

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1482124

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Józef z Moskwy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

https://www.ytb.cm/wtch?v=J6yqRYP8
Vote up!
1
Vote down!
-7
#1482130