Dlaczego akurat Kopacz wystawił Tusk?

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

To pytanie musi pojawiać się po każdym publicznym wystąpieniu pani premier. Fakt, że słynna "długa ławka", którą przed wyborami w 2007 roku Tusk wymachiwał PiSowi przed nosem  okazała się pijackim zwidem Olbrychskiego, ale żeby aż tak kompletnie nikogo na niej nie było?
No bo, jak to pytają w wojsku, co to jest Kopacz? Kopacz to Młoda Lekarka na wysuniętej placówce żywcem wyjęta ze skeczy Szumańskiej, tych starych z PRLu z Janem Kaczmarkiem nagrywanych, bo później jej odbiło jak nie przymierzając Lipińskiej.

Nie namaścił  Grupińskiego, Tomczykiewicza, Tyszkiewicza, Siemoniaka, Olszewskiego ani Halickiego - graczy mniej niż inni skompromitowanych, których jeszcze dałoby się legendować na "przywódcę Narodu", nie martwiąc się, jak w przypadku Kopacz,  o ich pojmowanie istoty rzeczy. Dlaczego nie namaścił? Bo nie gwarantowali utrzymania OMERTY smoleńskiej, sami nie będąc uwikłanymi w stopniu zagrażającym ich wolności.

No dobra, to dlaczego nie Sikorski, Klich (duży), Arabski, Cichocki, Graś czy Grad - ludzie z najbliższego otoczenia Tuska 10-go kwietnia? To też proste. Zdołali wstępnie wyblachować d-y i tyle wiedzieli, że od dalszego zacierania Smoleńska blacharka może puścić. No może poza Sikorskim, który jak Kopacz umoczył się cały i nic go już nie uratuje.  Dla Tuska jednak był mniej pewny - zbyt ambitny. Ani Jowita Kacik ani instrukcje z Brukseli nie zabezpieczały przed totalną wtopą i pogrążeniem namaszczającego.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (20 głosów)

Komentarze

http://bit.ly/1GjiJJD

Vote up!
4
Vote down!
0

Poloniatube

#1485559

Ponieważ ona jak poczuje cykora to sprzeda wszystkich nawet swojego guru tusska to po niej po prostu widać a ciężar sprawy jest dla niej za wielki ona tego nie udzwignie jest dobra kłamczucha bo kłamie nie troszcząc sie czy jej ktoś wierzy ale to cała jej zdolność.

Vote up!
7
Vote down!
0

adolfnr2

#1485562

a ten już doda jej otuchy przypominając o tym jak badała ciała ofiar i kopała ziemie oraz paru innych aferach z których ją wyciągał.

Vote up!
8
Vote down!
0

JW

#1485564

Ponieważ zastępCzyni zaliczyła bioLogiczne kształcenie i była ministrem zdrowia , wiec nie POwinna się usprawiedliwiać, że nie rozumie merytoRyki wagi przestępstw i zbrodni szpitalnych roKrocznie popełnianych, stwierdzanych, dokumentowanych w śledztwach policyjno prokuratorskich - na etapach postępowań przygotowawczych, gromadzących dowody popełnionych zbrodni i na tych etapach przesyłanych (co najmniej od 1998 roku) - do kolektywów komisji POdejmujacych decyzje tzw. „władzy”… – Która jako esencja intelektów elit państwa, niby powinna uwzględniać wiedzę medyczną dorównującą najwyższym poziomom teorEtycznym - dostępnym w państwie praktycznym… Które teorETYCZNIE ma być (kiedy-ś ?) państwem prawa, a nie tylko państwem ustaw… - do takiego ustawiania prokuratorów - profesjonalnie widzących twarde dowody zbrodni szpitalnych - liczbowo w staTys€tykach składających się na LUDOBÓJSTWO … Żeby prokuratorzy MUSIELI tuszować codzienne zbrodnie szpitalne (tajne ?) fałszując zeznania świadków ewidentnych zbrodni, które zgodnie z ustalonymi faktami, dowodami i prawem powinny być ścigane i osądzane, jako czyny prokuratorsko kwalifikowane, nazWami zbrodni… - jednak, co by na takie wnioski - „POwiedzieli LUDzie” - takie coś… przecież ( Zaprzeczycie Państwo ?) - nie może przejść przez głośniki mediów – PRAWie kołchoźników… Jeśli władza żąda od rządów, samorządów prokuratorsko sędziowskich, miast, gmin, wsi, żeby prawda nie wychodziła na jaw ( dla opinii publicznej) - to wszelkie dochodzenia stwierdzające zbrodnie szpitalne muszą POzostawać latami trwania… (wymuszania ukrywania zbrodni) - na etapie prokuratorskich działań przygotowawczych … Do CZASU wielkiej sPOwiedzi międzynarodowych wywiadów i służb bezpieczeństwa światowego… - które najlepiej wiedzą, kto kogo sadza na określonych stolcach - do tuszowania jak PO-sadzą … Jak Państwo Sądzą …SADZĄ (?) - substancją czarną - PO piekielnie zwęglonej materii - PO subkulturach sądzących, że … Pozdrawiam J.K.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1485571

odsunol od chorych bo ona nawet do badania cial sie nie nadawala,a co dopiero do leczenia ludzi.Tusk tym ocalil wile istnin ludzkich.
Oczywiscie ze Smolensk jest kluczem ale nie do wszytkiego Sikor polecial na pysk choc w zamachu smolenskim jest tak samo umoczony jak reszta.

Nic sie w wPolsce nie zmieni do czasu kiedy wprowadzi sie kare za zdrade Polski i to najlepiej kare smierci.
za to co PObolszewia zrobila Polsce to jest nie tylko celowe dzialanie na szkode Polski ale jest to zdrada Polski.
Oto dla przypomnienia dzialalnosc tych PObolszewickich zdrajcow:
Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
43) Plany wprowadzenia podatku kastralnego parcie przez prezydentów miast

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1485573

ale umieszczanie na liście rzeczy skrajnie różnej wagi, a tym bardziej  takich, które na afery nie wyglądają, obniża wymowę takiej listy. Ja wiem, że bardzo trudno wybrać 40 afer z 2300-u. (dla tych co nie zetknęli się jeszcze z tą listą: http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-3-od-1800/ - to są afery bez afer związanych ze Smoleńskiem, których jest drugie tyle)

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1485594

Anty kurator (aKurator - niema/nieMy) nie ma - tak jak kurator (pryncypialny prokurator) kurować – resocjalizować socjopatię „władzy”- opętanej anomią społeczną POwodującą anemię intelektualną jElit "wladz"- które nie są w psychicznym stanie - wykrzesać z siebie konkretnego- racjonalnego planu, zerwania z radykalną przestępczością zorganizowaną - w ten SYSTEMowy spOsób, że osoby osobliwe…

Wyznaczane przez „władzę” do „przejmowania pałeczki sztafetowej władzy” - za cenę WOLNOŚCI - utrzymywania "władzy"...

Mają (mamiąc) -bezwzględnie ukrywać najcięższe zbrodnie zbiorowe POprzednich reprezentantów „władzy” - w celu kurowania faktycznych wizerunków poprzedników, aby wychodziło NATO, że protoplaści władzy mieli dużo mniej za uszami – od służących nowej (coraz gorszej) „władzy” POsłusznej służącej najstarszej WŁADZY, która ma być najświeższa...

- najskuteczniej wybielona na skali POrównawczej - nowego tuszowania - nowych współudziałów w ukrywaniu - CIĄGle przybywających zbrodni - niewyobrażalnie obrażających teorETYCZNE idee państwa prawa…

Pozdrawiam
J.K

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1485589

wystawił Kopaczkę dlatego, że sprawdziła się w "trudnych" sytuacjach, gdy trzeba było kłamać, kłamała , gdy trzeba było szkodzić, szkodziła itd. Czyli idealna dywersantka, tak jak i ten, który ją mianował, sami swoi.

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1485576

Próbowałem wskazać na to co Kopacz wyróżniło. Wśród potencjalnych kandydatów na następców Tuska takiego umoczenia poza Radsikiem i Arabskim nie miał nikt.

Vote up!
7
Vote down!
0

JW

#1485593

Takie butelki odjechały Kopaczce przed występami w Berlinie, kiedy to Merkel była zmuszona wprowadzić ją ponownie na czerwony "wybieg". To byłby  numer gdyby  pozwoliła jej spacerować dalej do wybranego przez siebie celu, byłoby do dzisiaj co oglądać na "jutubce" i zrywać boki. Olbrychskiemu butelki odjechały zaledwie kilka dni temu, gdy uznał, że tylko coś powąchał a to nie jest powodem do tego aby nie mógł zasiąść za kierownicą.

https://www.youtube.com/watch?v=fe8DLOsu6fM

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1485578

Zdradek to tylko ego i spodnie. Jego żydowscy teściowie kupili go dla córki z powodów, które tylko im są znane. Dlatego czuł się pewnie. Teraz parasol zwinięto, być może rzeczywiście sie gdzieś na boku zabawił. a to dla Żydów za dużo...wcale mi go nie żal - zaczął drogę PO na smietnik...

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1485582

by teatr po hazardowej powtórzyć i zrobiła to. Odsunęła kogo trzeba było i kto z odsuniętych nie zachowa się jak Chlebowski (nie załapie, że to teatr) po jakimś czasie bez rozgłosu powróci do koryta, bo nic tak nie łączy i wprawia w dobry humor jak koryto. Radosław zajebać PiS Sikorski nie zaskoczył od razu. Nie załapał swojej roli, ale chyba już poniał.

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1485591