„Zna się na zarządzaniu” choć ewidentnie nie umie czytać

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Blog

Żeby obnażyć głupca trzeba pozwolić mu się wypowiedzieć.*

„Polemika” z antyszczepanami przypomina mi dawne czasy, gdy z zapałem na pewnym portalu z nazwy przynajmniej religijnym toczyłem boje ideologiczne z sekciarzami. Dokładnie tak samo przekręcali moje wypowiedzi a czasem popadali w śmieszność zaprzeczając im i jednocześnie przytaczając argument ZA.

Historia jak widać się powtarza. Pewna od wielu już lat „znająca się na zarządzaniu” emerytka ozdabiająca portal swoimi wpisami zarzuciła mi kłamstwo.

Dokładnie tak:

Bloger, zwalczający amantadynę, napisał dzisiaj:

"Tymczasem jeszcze jesienią (18 listopada) 2020 roku Pfizer Inc. [NYSE: PFE] i BioNTech SE [Nasdaq: BNTX] ogłosiły zakończenie III fazy badań."

Jest to nieprawda.

Potem zaś dodaje zupełnie tak, jakby nie była w stanie zrozumieć cytowanych przez siebie słów:

Pozytywną decyzję dotyczącą rynku UE oparto na całości dowodów naukowych przedstawionych Europejskiej Agencji Leków przez firmy w ramach przeglądu etapowego oraz na treści wniosku o warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu, który firmy złożyły 1 grudnia 2020 roku. Przekazane dane pochodzą, między innymi, z przełomowego badania klinicznego fazy III, którego wyniki ogłoszono w zeszłym miesiącu i niedawno opublikowano w czasopiśmie ”The New England Journal of Medicine”(link is external). Wyniki badania fazy III wykazały skuteczność szczepionki na poziomie 95% wśród uczestników bez wcześniejszego zakażenia SARS-CoV-2 (cel pierwszorzędowy badania) oraz u uczestników z i bez wcześniejszego zakażenia SARS-CoV-2 (drugi cel pierwszorzędowy), w każdym przypadku ocenianych od 7. dnia po podaniu drugiej dawki szczepionki.

https://niepoprawni.pl/comment/reply/154136/1634752

Tak więc wg „znającej się na zarządzaniu” ja kłamię pisząc o zakończeniu badań III fazy na dowód czego podaje, że znane są już wyniki badania III fazy i opublikowane w czasopiśmie medycznym.

To już jawny obłęd.

Skoro są znane wyniki oznacza to, że badania są zakończone. A zdobyte w ten sposób dane opracowano.

Doprawdy, by to zrozumieć wystarczy wiedza wyniesiona ze szkoły podstawowej. Wszak uczą tam czytania ze zrozumieniem.

Tymczasem „znająca się na zarządzaniu” emerytka nie potrafi pojąc, co sama zamieściła.

Co więcej ja zadaję pytanie o badania kliniczne amantadyny, emerytka zaś robi ze mnie jej przeciwnika.

Na jakiej podstawie?

Jedyne logiczne wytłumaczenie: „znająca się na zarządzaniu” wieloletnia już emerytka jest aktywną członkinią sekty, dla której amantadyna stanowi świętość najświętszą.

Jej skuteczność została objawiona i jako taka nie może zatem podlegać ziemskim weryfikacjom.

Pytając o badania amantadyny dokonuję w jej pojęciu czegoś w rodzaju świętokradztwa. To tak, jakbym zaproponował gorliwemu islamiście dokonać analizy chemicznej Kamienia z Kaaby.

To i tak dobrze, że portalowy firerek antyszczepanów chciałby tylko usunięcia mnie z portalu a nie np. kamieniowania. ;)

Tymczasem prawda jest taka, że argumenty przeciw szczepieniom, jakie m.in. ta sama emerytka podnosi gdzie tylko może jak ulał pasują do amantadyny właśnie.

Przypominanie tej oczywistej oczywistości powoduje tylko wściekły ryk, wyzwiska i powstawanie pseudoartykulików nie wiadomo dokładnie na jaki temat za to obnażające chamstwo i zawiść, jaką firerek żywi wobec lepszych od siebie.

Tymczasem sytuacja jest poważna. Do szpitali trafiają osoby głównie niezaszczepione (w Polsce już ponad 60% osób pow. 15 roku życia jest zaszczepionych) i po prostu za chwilę mogą zablokować służbę zdrowia.

To właśnie jest jeden z celów wojny hybrydowej prowadzonej p-ko Polsce (i NATO).

Trawestując faktyczne guru „znającej się na zarządzaniu” mamy odpie.dolić się od NORD STREAM i Ukrainy.

Dlatego prócz nagłego wzrostu aktywności antyszczepanów granica z Białorusią będzie coraz bardziej naruszana by tylko odwrócić naszą uwagę.

Przynajmniej do czasu, gdy ruska armia „wyzwoli” Donieck i Ługańsk (czyt. staną się częścią Rosji).

„Znająca się na zarządzaniu” aktywnie uczestniczy w tym projekcie. Wątpię jednak, by czyniła to świadomie.

Appendix:

Przyłapana na łgarstwie "znająca się na zarządzaniu" w linkowanym w komentarzu tekście okroiła moją wypowiedź. To już nawet śmieszne nie jest. To najwyraźniej jakaś sekta.

6.11 2021

_________________________________________

* Sun Tzu

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (9 głosów)

Komentarze

Namawianie publicznie na portalach społecznościowych ludzi by się nie szczepili i popadli w zwiazku z tym w ciężką chorobą lub śmierć jest karalne. Ministerstwo Zdrowia prosi o takie informacje na swoich stronach z podaniem takich faktów. Po sprawdzeniu kieruje takie sprawy do Prokuratura - taka procedura - można sprawdzić. Można zgłosić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634866