Prawdziwa historia (pra)Słowian. O tym Corylus Maciejewski dopiero napisze

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Poniżej trzy celowo pomijane przez osoby mieniące się być „historykami” fakty. A przecież są one równie mocno udokumentowane, jak 500 letni antypolski spisek Anglo-ukraiński i znacznie lepiej, niż Rosja, kolonia angielska w XVI wieku.

Mniej więcej tak samo mocno, jak 500 angielskich statków, które za czasów Jagiełły przywiozły zbrojny ludek angielski, by skolonizować również Polskę.

 

Słowianie – założycielami Egiptu

O początkach starożytnego Egiptu ponoć nie wiemy nic. Jedynie spekulujemy.

Tymczasem prawda o pochodzeniu Egipcjan jest jasna jak Słońce.

Słońce – a raczej Bóg Słońca – Ra.

Jeszcze nie załapaliście?

To przecież rdzennie słowiański Bóg Wschodów Słońca – z odwieczną świątynią położoną w widłach rzek Wisły i Pilicy.

Dziś, nie przez przypadek, w tym samym miejscu wznosi się miasto RADOM.

Ra – dom, czyli inaczej Dom Boga Ra.

Czy budowa w II RP Centralnego Okręgu Przemysłowego właśnie wokół RAdomia była spowodowana emanacją duchową starożytnych Słowian?

Tego pewnie już nie dowiemy się nigdy.

Ale na pewno starożytny Egipt został założony przez Słowian z okolic Radomia! Świadczy o tym bóstwo, którego czcili!

 

Słowianie – zdobywcy kontynentu afrykańskiego

 

A oto kolejna „biała plama”. Przyznam, że ilekroć czytam o tym mieście w wikipedii mam ochotę gryźć z wściekłości klawiaturę.

Oto, co tam piszą:

Miasto zostało założone w XI wieku przez arabskich handlarzy i szybko stało się znaczącym ośrodkiem handlowym wschodniej Afryki. Najczęściej handlowano kością słoniową i niewolnikami. Pierwszym Europejczykiem który dotarł do M. był Vasco da Gama w 1498.

Tymczasem prawda jest zupełnie inna.

Otóż ponad 50 lat wcześniej (1447 r.) do portu zawinęła pierwsza śląska wyprawa odkrywcza z Rudy Śląskiej (startowali z portu w Gliwicach, kanałem do Odry, a potem rejs ze Szczecina).

Kiedy wylądowali wyszli im naprzeciw krajowcy niosący dary.

Nasi praktycznie nie mieli nic.

Na szczęcie jeden z uczestników ekspedycji w ostatniej chwili sobie przypomniał, że impreza wcale nie musi być na krzywy ryj.

Mom basa! – wykrzyknął z radością.

I tak już zostało.

Mom basa (czyli mam pół litra) to dzisiejsza Mombasa w Kenii.

Wieczna chwała śląskim odkrywcom!

 

Piramidy

 

Śmiech, po prostu śmiech mnie ogarnia, gdy czytam nieporadne wypociny domorosłych "historyków", którzy w układzie piramid widzą…. odbicie gwiazdozbioru Oriona.

Co za kpina!

Wystarczy przecież wziąć mapę do ręki i zobaczyć, że piramidy są dokładnie odbiciem wzajemnego położenia śląskich miast – Katowic, Siemianowic, Chorzowa i Rudy Śląskiej (tak: dr Opara i doc. Kiszczak).

Co prawda wedle niektórych (pochodzący z Litwy dr Ruskievicius i mgr Bąk) chodziło tu o Rydułtowy (wedle tej teorii piramidy mają być po prostu wyrazem tęsknoty za hałdami –

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Rydultowy_Halda_z_rura_2003.jpg&filetimestamp=20050621150952 )

wszelkie zaś doszukiwanie się „drugiego dna” jest bez sensu, zwłaszcza dlatego, że w chwili powstawania piramid Chorzów jeszcze nie istniał (była natomiast Królewska Huta).

 

Zaprawdę, wielka jest rola Słowian, bo też stworzyli największą prakulturę świata.;)

Ciekawy jestem, kiedy Braun dołączy powyższe fakty do swoich wystąpień.;)

19.09 2019

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

Cudowny tekst!

Zwłaszcza na dzisiejsze czasy. Próbowałem kiedyś czegoś o chemitrailsach i płaskiej Ziemi, ale nie wyszło mi.

Ciągle drażni mnie natomiast inna "publikacja", "Obłęd 1944" autorstwa niejakiego Piotra Zychowicza, gnidy parszywej pierwszej klasy mianującej siebie "polskim publicystą historycznym". Nie mam na takiego sposobu. To jest zbyt wielka bzdura żeby uwierzył w nią człowiek choćby przeciętnie inteligentny. Z drugiej strony doskonale spełnia rolę prowokatora skutecznie dzielącego społeczeństwo zgodnie z wytycznymi rosyjskiej propagandy (patrz inne sąsiadujące artykuły na NP). Jedynym wytłumaczeniem tego wydaje mi się chęć wydania książki w możliwie dużym nakładzie celem zysku. Wiadomo że dama sprzedajna im głośniej wydaje dźwięki zachwytu tym ma większe wzięcie a więc i zyski.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1603182