„Parada wolności” powininna być zdelegalizowana

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Mój dziadek, świeć Panie nad jego duszą, często powtarzał fundamentalną jego zdaniem zasadę: otóż chama należy bić w mordę, bo jak się go głaszcze, to wtedy ugryzie.

Amok opętanej homopopędem seksualnym hołoty sięgnął szczytu.

Już nie wystarczy im paradowanie prawie nago z dyndającą tęczową flagą wsadzoną w cztery litery czy też nakładanie oklejonym sztucznymi penisami trykotu.

Ośmieleni filmikiem Sekielskich oraz publikacjami GazWyb poszli na całość.

To już nie jest walka z rzekomą nierównością prawną.

Tzw. tęczowi triumfująco pokazują, że można bezkarnie drwić z uczuć więcej niż połowy społeczeństwa, a kiedy tylko ktoś się spróbuje przeciwstawić szczuć na niego z całych sił wyzywając od homofobów i katofaszystów.

Niedawno w Warszawie przeszła tzw. Parada Równości, którą patronatem objął prezydent stolicy.

Według Rafała Trzaskowskiego „Parada Równości to uczenie postawy otwartości i tolerancji”.

Jak wygląda postulowana przez Trzaskowskiego tolerancja można się było przekonać już przed wymarszem homo-, bi- i transaktywistów. Kolejny raz zadrwili z katolików, tym razem parodiując Mszę Świętą.

Jeszcze nie przebrzmiały echa antychrześcijańskich wybryków podczas V Trójmiejskiego Marszu Równości, gdzie w wyjątkowo obrzydliwy sposób poniżano Katolików, a już mamy "powtórkę z rozrywki".

Przed rozpoczęciem kontrowersyjnej imprezy środowisk LGBT w Warszawie w sieci pojawił się film z obrazoburczą inscenizacją Mszy Świętej.

Homoaktywiści, którzy lamentują nad swym trudnym losem, rzekomą dyskryminacją i brakiem szacunku postanowili ponownie opluć Katolików.

Również dzisiaj, przed homo-paradą prezydent Trzaskowski i wiceprezydent Rabiej zrobili sobie pamiątkową fotografię, którą Rabiej zamieścił w mediach społecznościowych. -Nie każdy z nas musi chodzić do kościoła, ale musimy szanować tradycje. To sedno wartości - brzmi podpis pod zdjęciem.

https://niezalezna.pl/274953-po-gdansku-przyszedl-czas-na-warszawe-aktywisci-lgbt-w-obrzydliwy-sposob-zadrwili-z-katolikow?fbclid=IwAR2yAURNQcAD5rK7YhdoxrEUPBD9-aUS3kTrmtyeZUStkB8e-PUYur0K5SQ

Są zadowoleni, uważają bowiem, że sztuka odwrócenia pojęć udała im się w Polsce tak samo, jak w Niemczech czy innej Francji.

Jest dokładnie tak, jak pisałem 10 maja 20198 r.:

Permanentny atak na społeczeństwo przedstawiany jest… jako agresja drugiej strony!

To nie my bronimy się przed lewackim atakiem, ale… to oni są atakowani.

Bo przecież oni walczą o tolerancję… nietolerancyjnie dążąc do wyrugowania z przestrzeni wszelkich symboli towarzyszących nam od stuleci.

Szydzą z naszej wiary, ale to ich ma chronić prawo przed „mową nienawiści” z naszej strony.

Stosują siłę fizyczną, ale to oni są rzekomo poturbowani.

http://pressmania.pl/dosc/

 

Nie ma wyboru, proszę państwa.

By ocalić cywilizację, zachować społeczeństwo, musimy, o ironio, zachować się zgodnie z zaleceniami ich lewackich guru.

Przykładów nietolerancji środowisk LGBTQwerty mamy co niemiara nie tylko przy okazji kolejnych „parad”.

Czarę przelała warszawska manifa 8 czerwca 2019 r.

Do świadomości ludzi dotarło, że przedstawiany jako „:ksiądz” Szymon Niemiec to tylko zwykły tęczowy błazen od lat parodiujący msze święte na homoparadach.

Nie wierzę, by ktoś jeszcze na poważnie twierdził, że jest on „duchownym” nieistniejącego nigdzie „kościoła”. Również dlatego, że w pseudoobrzędzie towarzyszył mu jakiś homotrefniś w durszlaku założonym na głowę, udający ministranta.

Na szczęście są jeszcze za słabi, by atakować mocniej.

Mimo to uczestnicy „parady” nie ukrywają swojej nienawiści.

 

- Stare ku**y w końcu wymrą, głosujące na PiS, i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce.

 

Powyższa wypowiedź jednego (jednej?) uczestnika warszawskiej Parady Równości wystarczy aż nadto.

„Normalne ręce”, czyli tzw. lewactwo z całym obciążeniem LGBTQwerty.

Trawestując Saint-Justa, pierwszego wielkiego lewackiego zbrodniarza, środowisko to wyznaje zasadę, że:

Nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji!

Zamiast tolerować inne poglądy chcą reszcie społeczeństwa odebrać prawo głosu. Tak, jak to się już prawie udało we Francji, Holandii, Szwecji czy w Niemczech.

Lokalny ideolog lewaków, niejaki Rafał Suszek, zasadę Saint-Justa rozwinął w ten oto sposób:

Częste przywoływanie tu konstytucyjnego prawa nacjonalistów do wolności zgromadzeń i wolności słowa, jest absurdem, bo za wolnością musi iść odpowiedzialność za słowa. A każdy, kto głosi i praktykuje nienawiść – kulturową, rasową, religijną, o podłożu seksualnym lub politycznym – i zadaje gwałt ,,innym”, nieprzystającym do ciasnej nacjonalistycznej miary ,,polskości”, odmawiając im niezbywalnych praw podstawowych, sam wyrzuca siebie poza nawias wspólnoty przywilejów i swobód podstawowych.

A zatem potraktujmy ich tak, jak oni chcą traktować społeczeństwo.

Skoro nienawidzą ludzi tylko i wyłącznie ze względu na wyznawaną przez nich wiarę sami wyrzucają się poza nawias wspólnoty ludzkiej cywilizacji, ergo: muszą być pozbawieni swobód podstawowych.

Dokładnie z postulatem dr Rafała Suszka.

Nie ma bowiem miejsca dla nienawistników wszelkiej orientacji.

Homoseksualizm nie może być bowiem parawanem osłaniającym nazistowskie ciągoty tęczowych.

Jeśli organizatorzy „parady równości” nie potrafili już dwukrotnie zapobiec manifestowaniu nienawiści do inaczej myślących impreza powinna być zakazana.

Albo niech się odbywa na zamkniętym terenie.

Na razie, patrząc na poziom manifestantów, najlepsze byłoby pomieszczenie po byłym chlewie w jakimś opuszczonym PGR-ze.

 

9.06 2019

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

nic im nie zrobią, bo wolność w demokracji. organizator znow okaże sie niewinny, popierający politycy poudawają, że nie wiedzieli i nie chcą obrażać a jak ktos cudem zarobi grzywnę, to jeszcze się zaśmieje i zostanie męczennikiem. peowskie samorządy chętnie krzykną o konstytucji. coś trzeba zrobić ale co? o sądach i samorządach to nie ma nawet co gadać. taktyką marksistowskich bojówek jest prowokacja i konflikt, by ukazac przeciwnika jako faszystę i stale poszerzać granice a swoich przymuszać do stanięcia za nimi. trzeba to rozkminic, kto konkretnie za tym stoi, decyzyjnych i aktywistów nie ma tak wielu, świrów od takich "happeningów" też nie (pozornie jest legion chętnych, w praktyce to konkretne osoby). większość pewnie jest z lewackich organizacji, które mają finansowanie z zagranicy. tylko co dalej, skoro organizator może byc dowolny a miasto wyrazi zgodę. tu faktycznie przyda się rodzaj delegalizacji. zakaz imprez publicznych godzących w wartości narodowe, z pełną odpowiedzialnością organizatorów.

ciekawy jest przekaz lewaków- robią ze swoich ofiary, ze incydenty są rozdmuchiwane, zamiast wściekłego ataku np. femin dziewuch. problem nie zniknie a zostanie użyty w walce politycznej, bo pis i konfederacja wzięły sprawę seksualizacji na sztandary. aby sprowokowac i nagłaśniac konflikt, nie dziwi atak na Kościół (to nie odosobniony przypadek ale cała kampania, czy ktoś ją planuje czy nie). to jest groźne. otóż kiedyś nastąpi chwila, gdy KK a i my z nim bedziemy niszczeni, by nic nie znaczyć jak na Zachodzie. usunie się wiarę z przestrzeni publicznej, nikt chyba nie mysli, że cudem ostawi się nam kwestię wiary. a do ataku na KK najlepiej pasuje "tolerancja" bojówek LGBT+. najpierw wykreować konflikt, potem obrzydzać aż wreszcie za jakiejś oswieconej europejskiej władzy przeforsować zmiany prawne. trzeba wiec dawac odpór, incydenty czy nie, i obserwować czy powiązane z zagranicą ośrodki nie zaczynają przed-finalnego szturmu. przeciez marzą o zniszczeniu Kościoła choćby aferami i odszkodowaniami jak w Irlandii, nie kryją się z tym. jak sie uda na tym froncie, to mamy pozamiatane, lewacka poprawnośc będzie rządzić a to się odbije na wszystkich i bedzie arcytrudne do odkręcenia, bo zło juz sie stanie a nawet jak przyjdzie jakiś trump, to nie cofnie czasu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594171

- w atakach na Polskę biorą udział i Żydzi.

Oni na równi z Kościołem Katolickim, Polską nienawidzą też Polaków co daje się odczuć nawet w oczach tej nienawistnicy ambasadorki Izraela-Anny Azari.

Dziś juz oficjalnie dołączyli do marszu zboczonych wariatów na paradzie aby drażnić i destabilizować Polskę. To jeden z elementów ich żydo-bolszewickiej prowokacji aby Polaków oczerniać w oczach świata jako kraj nietolerancyjny.

Przykro to stwierdzić już z całą pewnością ale do bolszewików i faszystów którzy historycznie są nam nie przychylni dołączyli i żydzi z żydem Trzaskowskim w stolicy który objął funkcję po żydówce H.G.Waltz która zdaje się wyjechała już do Izraela.

Powoli wyłania się obraz krajów zainteresowanych zaplanowaną katastrofą smoleńską z zamiarem kolejnego rozbioru Polski i zrobienia z niej kibla dla lewackiego ścierwa.

Apeluję do Polskiego Rządu o ustawę o obowiązkowym posiadaniu broni palnej dla wszystkich Polaków po ukończeniu 18 roku życia. Może i zdarzą się ataki na takie parady zboczeńców i zostanie zastrzelonych z kilkudziesięciu zboczeńców ale to tak jest w demokracji nawet w kraju najbardziej demokratycznym czyli USA.

Idźmy ich drogą i dajmy Polakom pozwolenie na broń palną bo nikt nas nie obroni jak nie obronimy się sami !!!
Link do tematu niżej:

http://telewizjarepublika.pl/warszawscy-zydzi-przeszli-w-paradzie-rownosci-quotjestesmy-za-otwartym-i-wielokulturowym-spoleczenstwem-polskimquot,81044.html

Przypominam też o sprawie nielegalnego przejmowania nieruchomości przy pomocy bandytów w togach w całej Polsce ! - warszawska mafijna "reprywatyzacja" to wierzchołek góry lodowej !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1594176