Dzisiaj śmieszą, jutro jednak mogą być groźni

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Czy w Krakowie powstaje polska wersja Armii Joela?

 

Najkrócej o amerykańskiej:.

Jeśli chodzi o określenie „Nowa Rasa”, to nie znajdujemy go w Biblii, natomiast dobrze jest ono znane w naukach New Age. Cytuje fragment nauczania „Ascended Masters” na temat „Nowej Rasy Objawionych Synów Bożych”: "Podwaliny pod NOWĄ RASĘ na Ziemi Jezus zaczął tworzyć już kiedy sam tutaj żył. Ewangelia Jezusa Chrystusa, kiedy był na Ziemi, była bardzo prosta, mówiła: KRÓLESTWO NIEBIOS przybliżyło się do ludzi, jest dostępne poprzez uwierzenie w synostwo Boskie, wszyscy ludzie są dziećmi Boga, wystarczy w to uwierzyć, a ta wiara zmieni świadomość ludzkości." [9]

Jednym z propagatorów tej nauki w kościele był prorok Paul Cain (znany z grupy fałszywych proroków "Kansas City Prophets" - już po napisaniu przez nas poniższego artykułu wiele lat temu, został zdyskredytowany jako ukryty praktykujący homoseksualista i alkoholik): "Paul Cain opowiadał nieraz o niesamowitym nawiedzeniu, jakie przeżył w wieku 19 lat, które zainspirowało jego przyszłą służbę. Pewnego razu ukazał mu się anioł w całej swojej chwale i majestacie, trzymający miecz, który wskazywał na tablicę z napisem: "Armia Joela w trakcie szkolenia".

Kiedy Paul zapytał Pana, co to ma oznaczać, Pan wskazał mu na drugi rozdział księgi Joela - [2:1-11].

Od tamtej pory Paul wierzy, iż pewnego dnia objawi się "Nowa Rasa" będąca armią Pana dni ostatecznych, dzięki której wypełni się nareszcie Boży plan na ziemi. To są właśnie ci, którzy zdobędą cały świat dla Chrystusa, będą w doskonałej jedności (kolejne chwytliwe hasło Ruchu Późnego Deszczu), niepokonani i nieśmiertelni. Zwycięski, triumfujący Kościół Dni Ostatecznych.

"I Bóg pragnie, abyśmy sobie wreszcie zdali z tego sprawę, że powstanie wielka armia zwycięzców przygotowanych do wielkiej służby, którą ja nazywam uwieńczeniem wszystkich minionych wieków.

(...) i mówię wam, Bóg nagle się pojawi w swoim Domu i cały świat będzie nam mówił: Nie musicie prowadzić nas do Boga, nie musicie nam mówić, gdzie On jest - WIDZIMY GO W WAS (...)".

Wraz z zapowiedzią pojawienia się "Armii Joela" według proroctw członków Ruchu Późnego Deszczu, wiąże się też pewna groźba:

"Często ludzie, którzy nie przyjmują "nowej rzeczy" i kurczowo trzymają się starego porządku na tym świecie, dostają bardzo ostre słowa [od Pana]. To my zdecydujemy, czy kolejne Boże poruszenie stanie się dniem zbawienia czy dniem sądu dla tych, którzy to odrzucają (...) spotka ich surowszy sąd. Ta następna fala [Ducha] nie zostanie powstrzymana i wszelka opozycja wkrótce odejdzie w zapomnienie (...) przeszłość już nie istnieje, a ci, którzy wciąż chcą w niej trwać, przestaną być częścią tego, co Bóg dzisiaj robi [na świecie]."

OBJAWIENI SYNOWIE BOŻY czyli ARMIA JOELA

Armia Joela to bardzo ważny element w naukach Ruchu Późnego Deszczu jak i u tzw. Wstawienników oraz w Apostolskiej Reformacji C. Petera Wagnera. Są to super-namaszczeni ludzie, którzy doszedłszy do duchowej doskonałości pod przywództwem nowych apostołów i proroków, będą rządzić w Kościele i na całej planecie oraz w okręgach niebieskich. To oni będą Chrystusem na ziemi, gdy już nastąpi ten od dawna oczekiwany moment zamieszkania "chwały Pana" w nich - "zwycięzcach". I nie ma tu mowy o powtórnym przyjściu Jezusa na ziemię - to wszystko ma się stać zanim Jezus powróci, zanim wszyscy zmartwychwstaniemy czy zostaniemy pochwyceni.

]]>http://www.5sola.pl/2015/04/todd-white-nowa-rasa-objawionych-synow.html]]>

Marzenia o podobnej armii, armii zesłanej przez samego Boga nieobce są na cytowanym przeze mnie już wcześniej portaliku.

Samozwańcza prezydentka Tymczasowej Rady Stanu – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego niejaka Teresa Garland wzywa do aktów przemocy.

Dosłownie.

W odezwie z dnia 2 listopada 2019 roku nawołuje:

Szanowni Państwo. Uważam że czas w którym Polacy mieli szansę na przejęcie władzy we własnym kraju pokojowo dobiega końca. Okienko w historii które otworzyło się dla Polaków w ostatnim okresie czasu, w mojej opinii zamyka się. Przypuszczam że Polacy nie wykorzystali swojej szansy na pełną suwerenność lecz ją zaprzepaścili. Obawiam się że wkrótce zostanie nam już tylko podjazdowa wojna partyzancka. Polska PRAWDZIWA Armia składająca się z rdzennych Polaków-Patriotów była, jest i zawsze pozostanie niezwyciężona. W wojnie asymetrycznej jesteśmy jako Naród Polski najlepsi, bo nasi żołnierze są najlepsi.

Jednak w związku z zaistniałą obecnie sytuacją gdzie na naszych oczach tj. na oczach garstki świadomych Polaków, bezczelnie i bezoporowo jest przejmowany nasz kraj, przy uśpieniu mediami przeważającej części społeczeństwa polskiego, uważam że trzeba się zastanowić nad tworzeniem podziemnej Armii zbrojnej żołnierzy Sprawiedliwości. Taka armia świadomych i sprawiedliwych ludzi-Aniołów wysłanych do Polski przez samego Boga, wykonywałaby zadania tych, którzy swoje zadania i obowiązki z racji bycia na służbie Narodu Polskiego zaprzepaścili i o nich zapomnieli. Każdy żołnierz Armii Sprawiedliwości – AS, walczyłby samodzielnie i samotnie w celu egzekwowania SPRAWIEDLIWOŚCI. Takiej armii nikt i nigdy by nie pokonał, gdyż każdy byłby dla siebie sam generałem, dowódcą i żołnierzem. Myślę że mottem przewodnim każdego takiego żołnierza mogłoby być przesłanie Marka Aureliusza: „Niczego nie pragnąć, niczym się nie trwożyć, każdy dzień traktować jako ostatni.” Dla ratowania ducha i człowieczeństwa w człowieku, lepiej by ginęły jednostki przede wszystkim te szkodliwe niż całe społeczeństwa i narody. Pytanie: Czy znaleźliby się jeszcze w Polsce tacy świadomi, odważni i święci żołnierze sprawiedliwości, Męczennicy za wiarę, za Naród Polski, za dobro, za prawdę, za miłość i za sprawiedliwość, gotowi na wszystko czyli na śmierć, na psychiatryk, na więzienie, by ofiarować swoje życie dla ratowania bliźniego, dla ratowania dalszego trwania Narodu Polskiego?

Teresa Garland

]]>https://akademiapolityczna.wordpress.com/]]> *

Sekunduje jej doradca „prezydentki”, niejaki Janusz Górzyński.

W tekście o nieco długawym tytule Niewolnica seksualna w szponach wrogów Kościoła również wzywa do mordowania wrogów.

ŚMIERĆ MASONERII NAJWIĘKSZYM POMOCNIKOM SZATANA NA ZIEMI!!!

(op. cit.)

Swoją drogą ciekawe, czy chęcią zabójstwa obejmował także ś. p. Jana Olszewskiego, o którym Grzegorz Braun mówił na spotkaniu w Skierniewicach w grudniu 2014 r., że jest wybitnym masonem.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=FTplq1KIX6Y]]>

 

Czym w istocie jest ten portal świadczą wcześniejsze wpisy.

Prezydentka Garland propagowała m. in. list od Jezusa Chrystusa:

]]>https://www.youtube.com/watch?v=xfz5Lnv0cf0]]>

 

Po wsłuchaniu się w treść homilii można dowiedzieć się, iż prócz listu Jezusa Chrystusa informacje wybrańcom przekazuje również Bóg Ojciec.

Czynił to już wcześniej, zapewne po uzgodnieniu z JE Władimirem Putinem:

Bóg stawia Polakom ULTIMATUM – Boża Polska NEUTRALNA – lub Polska zgładzona!

(op. cit.)

 

Kto kryje się za nie ukrywającą swoich przemocowych dążeń grupką?

Historia, zarówno najnowsza, jak i ciut wcześniejsza uczy, że nowe ruchy religijne powstają najczęściej z inspiracji służb sąsiednich mocarstw.

Wg Sun Tzu, którego Sztuka wojny stanowiła i stanowi podstawę wykształcenia oficera Związku Sowieckiego oraz Rosji, zamiast prowadzić kosztowną (i niepewną) wojnę, lepiej jest przejąć kraj pokojowo. Destabilizując wartości tak, by w końcu mieszkańcom zatraciło się rozeznanie – kto swój, a kto wróg?

Efekty widać coraz wyraźniej. Oto na cytowanym wyżej portalu trwa nagonka na PiS i to do tego stopnia, że niejaki Janusz Górzyński nazywa Zbigniewa Ziobro antychrystem.

Dziwnie natomiast milczał i milczy nt. Schetyny, Tuska itp. Nie mówiąc już o Kiszczaku czy Jaruzelskim.

Jednocześnie przemycane są pragnienia Kremla.

Na szczęście schemat przejmowania kraju jest dość dobrze znany.

Możecie zobaczyć go pod tym adresem.

]]>http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/kgb2.jpg]]>

 

Jednocześnie celowo stwarza się miraż łatwości osiągnięcia celu.

Przykładem szczególnie jaskrawym jest wypowiedź „prezydentki” Garland z 12 września 2019 r.

Otóż:

ETAP 2 – zebranie ponad 7 milionów podpisów poparcia obywateli dla w/w ustaw. Ta liczba to trochę więcej niż połowa uprawnionych do głosowania. Być może wystarczy liczba mniejsza. To jest kwestia jeszcze do dyskusji.

]]>https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/09/12/tymczasowa-rada-stanu-wstepny-plan-dzialania/]]>

 

Jak można w ogóle udawać, że jest się zainteresowanym krajem, skoro nie zna się podstawowych danych, możliwych do zdobycia w ciągu kilku sekund?

Czy to lenistwo umysłowe pani Garland, czy też przejaw piramidalnej wręcz głupoty? Albo świadome liczenie na to, że tymczasową radę stanu popierać będą wyłącznie idioci, akceptujący dowolną liczbę?

Wystarczy przecież wejść na stronkę PKW i zobaczyć, ilu Polaków jest uprawnionych w wyborach!

Np. w wyborach 2015 było ich 30.511.135.

Podobnie w 2019 r. – udział w wyborach wzięło 18.470.710 obywateli czyli 61,74% ogółu uprawnionych. Oznacza to, ze mogło głosować 29.916.926 obywateli.

Jakby nie liczyć połowa oscyluje koło 15 milionów.

Jak powiedział ongiś dr Štrosmajer gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się pani jak gołębica.

Dokładnie tak, pani Garland.

 

7.12 2019

_____________________________

* Odezwę przytoczyłem w całości, aby nikt nie próbował zarzucać, ze czynię to „wybiórczo”, w czym od dłuższego czasu celuje pewna Manipulantka nie umiejąca znaleźć choćby cienia argumentu meriti.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (6 głosów)