2022: koniec znanego świata

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Wbrew zwolennikom teorii spiskowych nie chodzi wcale o NWO, depopulację szczepionkową czy plandemię. Nie sądzę również, aby Rosja zaatakowała Zachód i to z użyciem broni atomowej.

Na to ostatnie ciągle jesteśmy po pierwsze zbyt silni, po drugie zaś najbliższe otoczenie Putina i on sam w przypadku globalnej rozpierduchy nie miałoby gdzie wydawać zagrabionych do tej pory pieniędzy.

Koniec Imperium Białego Człowieka (czyli Cywilizacji, jaką znamy) nadchodzi w sposób demokratyczny, a zatem póki co nieunikniony.

Oto komunikat amerykańskiej kogresmenki Ilhan Omar:

Dzisiaj Komisja Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów uchwaliła ustawę o zwalczaniu międzynarodowej islamofobii w głosowaniu po linii partyjnej [chodzi o dyscyplinę partyjną - HD]. Ustawa zostanie przegłosowana przez całą Izbę Reprezentantów w najbliższy wtorek, 14 grudnia. Akt prawny, którego autorami są Ilhan Omar (D-MN) i Jan Schakowsky (D-IL) ma na celu zaradzenie wzrostowi liczby przypadków islamofobii na całym świecie. Ustawa wymaga od Departamentu Stanu USA powołania Specjalnego Wysłannika do monitorowania i zwalczania islamofobii oraz włączenia sponsorowanej przez państwo przemocy islamofobicznej i bezkarności do corocznych raportów Departamentu dotyczących praw człowieka. Utworzenie Specjalnego Wysłannika pomoże decydentom lepiej zrozumieć powiązany, globalny problem antymuzułmańskiej bigoterii. Ustanowi również kompleksową strategię ustanowienia przywództwa USA w zwalczaniu islamofobii na całym świecie.

„Jak ogłosiła w tym roku Organizacja Narodów Zjednoczonych, nienawiść do muzułmanów osiągnęła rozmiary epidemii i każdy kraj musi podjąć działania” – powiedział deputowany Omar. „Jestem podekscytowany możliwością przedstawienia przepisów prawnych mających na celu rozwiązanie tego kryzysu wraz z reprezentantem Janem Schakowskym. Chciałbym podziękować przewodniczącemu Meeksowi za podjęcie tego projektu w Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Nie możemy się doczekać, aż uchwali tę ustawę i wyśle ją na biurko prezydenta”.

Powyższa wiadomość ukazała się 10 września 2021 r. tu:

]]>https://omar.house.gov/media/press-releases/house-foreign-affairs-committee-passes-combating-international-islamophobia-act]]>

Na razie ustawa przeszła przez Izbę Reprezentantów (14 grudnia 2021 r.).

Senator Cory Booker ze stanu New Jersey przedstawił teraz w Senacie propozycję ustawy towarzyszącej propozycji Omar. Niektórzy krytycy uważają, że jest to czysto teatralny zabieg, który nie zostanie przedłożony do głosowania. Zdaniem innych, senatorowie dokonają poprawek, a następnie skierują ustawę ponownie do Izby, co sugeruje, że antybluźniercze zapisy mogą stać się częścią amerykańskiego prawa.

Naród cieszący się największą wolnością na świecie jest teraz bliski doprowadzenia do sytuacji, w której Departament Stanu zamiast bronić niezbywalnych praw człowieka będzie stał na straży religijnej ideologii. Będzie to powodem do świętowania dla naszych rozsianych po całym świecie wrogów wyznających teokratyczny islamizm.

Rząd Stanów Zjednoczonych wyznaczy „Wielkiego Muftiego Ameryki”, który będzie decydował, co jest, a co nie jest islamem. Każdy amerykański muzułmanin, a szczególnie (antyteokratyczny) antyislamista, będzie marginalizowany przez rządowego arbitra w sprawach islamu.

]]>https://euroislam.pl/czy-rzad-amerykanski-bedzie-zwalczal-islamofobie/]]>

To najwyraźniej kalka antysemityzmu.

Z tą tylko subtelną różnicą, że w przypadku namalowania swastyki na murach synagogi nie wylatywał w powietrze położony w pobliżu kościół, czy też żaden starozakonny nie siadał za kierownicę ciężarówki i na widok grupy ludzi na drodze dodawał gazu.

Takie zagrożenie będzie niestety powodowało, że wszelkie incydenty antyislamskie zgłoszone przez społeczność islamską będą ścigane o wiele ostrzej, niż w przypadku podobnych zachowań wobec innych denominacji.

Przykładem niech będzie darcie Koranu i Biblii. Za to pierwsze można trafić za kraty; drugie natomiast... jest wyrazem ekspresji artystycznej.

Prawdziwym problemem jest natomiast interpretacja pojęcia islamofobia.

Cytowany już euroislam podaje:

Żeby pojąć, jak niebezpieczny jest projekt tej ustawy, należy zrozumieć pochodzenie i historię terminu „islamofobia”. Pod koniec XX wieku do obiegu wprowadziły go działające na Zachodzie islamistyczne ruchy, takie jak Bractwo Muzułmańskie, mające na celu uciszenie zachodniej debaty, w której muzułmanie stanowili mniejszość, i tym samym uniknięcie ideologicznej różnorodności w powstających instytucjach islamu.

Termin został spopularyzowany przez bezwzględnego teokratę, ajatollaha Chomeiniego i prowadzony przez niego ruch społeczny w 1989 r., kiedy ajatollah nałożył fatwę na brytyjskiego pisarza Salmana Rushdiego za jego słynną dysydencką powieść pt. „Szatańskie wersety”. Następnie pojęcie to zaczęto wykorzystywać wewnętrznie w większości krajów muzułmańskich pod „neokalifatowym” parasolem Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC). Oskarżenia o islamofobię miały posłużyć autokratycznym reżimom w zwalczaniu dysydentów poprzez tortury, więzienie lub śmierć, pod pretekstem ochrony Boga i wiary w islam. Innymi słowy, jest to termin, który służy do zniewolenia krytyków tyranii szariatu i określania ich mianem bluźnierców.

Na Zachodzie oskarżenie o „islamofobię” wykorzystuje się przeciwko każdemu, kto krytykuje religię, islamistów lub dżihadystów. W rezultacie zbrodnie islamistycznych terrorystów i ich sponsorów na całym świecie są wybielane i maskowane przez poprawność polityczną. Czemu miałby służyć taki bastion w Departamencie Stanu?

Nie zapominajmy, że radykalna amerykańska lewica forsuje obecnie teokratyzację tożsamości amerykańskich muzułmanów. Partia Demokratyczna spędziła kilka ostatnich lat na rozdzieraniu Ameryki poprzez rasowe dzielenie naszego narodu i fundamentalnych amerykańskich zasad. Wraz z nową ustawą wykorzystają oni globalną broń w postaci etykietki nietolerancji religijnej i przekażą ją w ręce islamistów. Dokładnie ten plan przez ostatnie osiemdziesiąt lat w ONZ realizuje czerwono-zielony sojusz postępowców i islamistów.

(op. cit.)

To również zagrożenie dla nas. Nagle bowiem brednie dezertera Emila Czeczki (zwanego ostatnio Emilem Cz.) będą traktowane jak kolejna wersja prawdy objawionej przez wspomnianą już Ihan Omarę i jej koleżanki.

Obrona wschodniej granicy UE przed turystami Łukaszenki wówczas okazać się może... zbrodnią przeciwko ludzkości.

A w USA oficjalnie zostanie ogłoszona przeciw Polsce fatwa.

Z dnia na dzień staniemy się takimi samymi katami jak ci z SS czy NKWD. Wystarczy tylko, by ustawa ta przeszła przez Senat i stała się obowiązującym prawem.

Koniec świata może więc nastąpić nie w wyniku globalnej rozpierduchy z użyciem środków masowego rażenia, ale… w wyniku demokratycznego głosowania. Co prawda trzeba uściślić: koniec naszego świata. Bo ten, który przyjdzie, co prawda każe obywać się bez psów i alkoholu, ale za to obdarzy nas czterema żonami.

Gorzej, że w takim przypadku teściowych można mieć aż… szesnaście.

Teraz rozumiecie, dlaczego w Raj na Ziemi wierzą tylko Świadkowie Jehowy. ;)

2.01 2022

fot. youtube

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (11 głosów)

Komentarze

Wierzysz w to, że Żydzi/Naród Wybrany,  chce podzielić się z innymi semitami swoim "wybraństwem" i do tego dopuścić ich do władzy i .......pieniędzy świata?!

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1639618

Szczerze powiedziawszy nie mogę zrozumieć, jakie interesy stoją za takim działaniem...

Vote up!
1
Vote down!
0

MK

#1639621

A ja myslalam, ze to wlasnie Chrzescijanie sa najbardziej  znienawidzeni - przez lewactwo, ale tez przez inne grupy wyznaniowe. Faktem jest, ze chrzescijanie najbardziej traca zycie za wiare,

Vote up!
1
Vote down!
0

Gosia

#1639718

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- są Żydzi którzy często wykorzystują do tego celu pośredników, czasem innej narodowości. Widziałem film w necie jak amerykański Rabin bluźnił naszego Papieża ale to tak że z połowa słów to przekleństwa. Taka to u nich "kultura" i "tolerancja".

Dlaczego tak się dzieje ? - z wielu powodów. Wynika to z cech Żydów i z tego że chrześcijaństwo przypomina im o niebywałej podłości Żydów którzy dla władzy i pieniędzy łapami Rzymian zamordowali w okrutny sposób Jezusa.

To piętno chciwych morderców będzie nad nimi wisiało do końca świata.

Jak wiecie Żydzi nie uznają ani Jezusa ani Matki Boskiej - stąd te ich prowokacje "cipko-maryjek" na ulicach naszych miast podczas ich demonstracyjnych prowokacji. Chcą tak nas celowo sprowokować i wywołać antysemickie reakcje aby pokazać je światu.

Za tym obojniakiem o pseudonimie Margot kiedy go aresztowano za atak na działacza Pro Live wstawiło się dwóch najważniejszych Rabinów i szybko go zwolnili z aresztu - mówi Wam to coś ????

Uważam że te ataki na księży na misjach to prowokacje Mossadu.

Może dodam że w Holandii wyszła wersja Biblii która pomija ten wątek z Jezusem. Żydzi na nowo piszą edytowaną historię chrześcijaństwa :)

Inni w tym lewactwo czy Arabii chrześcijaństwo traktują raczej obojętnie. Prawdziwy problem jest chyba tylko w Azji w Indiach lub Pakistanie ale nie znam podłoża ich zachowań wobec chrześcijan bo też uważają się za "tolerancyjnych".

Vote up!
1
Vote down!
-2

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639719

"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami".

- czy to nie było o Tusku i jego bandzie zdrajców i obcych agentów ? - "macie oczy a nie widzicie ślepcy" - chciało by się powiedzieć.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1639720

..."2022, będzie dla każdej świadomej istoty – rokiem powoli odzyskiwanych wartości t.j: wolności, równowagi, czy autokontrola nad własnym życiem, co wyklucza jakikolwiek przejaw segregacji (podziału)"...

..."Drodzy Państwo, nie dajmy sobie w przyszłym roku wpoić poczucia winy – za działania państwowej korporacji (5), rządu i międzynarodowych korporacji (6) posiadających Poland Republic of (5) na własność, co jest niezgodne z konstytucją i prawem naturalnym (7), a zatem zostaliśmy sprzedani, a to oznacza jawną zdradę stanu, ludobójstwo i globalny terroryzm, mający na celu podporządkowanie sobie człowieka, za pomocą ideologii globalizmu, będącego w istocie masońskim – mondializmem (9)"...

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/12/29/segregacja-czyli-odwieczny-problem-podzialu/

Vote up!
0
Vote down!
-3

r.z.

#1639736