Reklama.

Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Dzisiaj na wydaje.pl opublikowałem swoją książkę. Nosi ona tytuł „Więzienia” i jest zbiorem moich wspomnień z niemieckich i polskich więzień.
Początkowo, aby zwiększyć objętość, dodałem do głównego tekstu różne inne swoje artykuły. Jednak ostatecznie umieściłem tam tylko teksty więzienne. Objętość jest znacznie mniejsza, ale za to adekwatna do tytułu.
Nie ma w niej nic ponad to co już umieściłem na blogach. Tylko połączyłem notki razem. I poprawiłem błędy jakie zauważyłem.
Początkowo planowałem większą redakcję tekstów. Ale stwierdziłem, że już nic bym nie był w stanie lepiej napisać, a tylko bym popsuł. No, bo jak zmienić swoje wspomnienia? Więc zostawiłem to tak jak jest.
Cena: 10zł. Kompletnie z kapelusza. Jeśli uważacie, że za dużo – napiszcie. Jest możliwość zmiany.
Poza tym nie o to mi chodziło. Nie uważam się za żadnego pisarza, mój cel był zgoła inny.
Zawsze uważałem, że choroba to za mało aby móc czegokolwiek żądać od innych. A tak przynajmniej mam jakiś towar. Od ludzi będzie zależało czy go będą chcieli kupić.
Swoją drogą, nie wnikając w wartość artystyczną, jest to dosyć wierny opis realiów więziennych w których przyszło mi żyć. Każda strona przywodzi na myśl sytuacje z którymi się tam zetknąłem.
To tyle.
..............................................
Choruję na chorobę neurologiczną. O pracy nawet nie ma mowy. Napisałem wspomnienia o swoich przeżyciach w więzieniach. Niemieckich i polskich. http://wydaje.pl/e/wiezienia5
....................................................

Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0
#288304