Kije przeciw lufom karabinów

Obrazek użytkownika Wiktor Smol
KawiarNIA

Pamiętaj! Oni strzegą pseudo demokracji przy pomocy broni gładkolufowej, gazu, paralizatorów, kajdanek i pałek. Mają swoich prokuratorów, sędziów i swoje więzienia. Oni „rozmawiają” przy pomocy kopniaków.

 

Różne i różniaste inicjatywy miały poprowadzić ten kraj ku lepszej przyszłości. Ale zawsze jakaś menda się znajdzie i zaprzepaści naszą szansę, i znowu stajemy na samym końcu długiej kolejki po lepsze, aby załapać się na „drugi krąg”.

Już nie pamiętam dokładnie ile tych kręgów było – wiem, że podejść było sporo.

 

Źle sypiam ostatnio, przypuszczam, że jedną z przyczyn jest dystans jaki dzieli Polskę od lepszej przyszłości. W związku z tym niewyspaniem nie czuję się też najlepiej i zaczynam kombinować, co by tu jeszcze spieprzyć, pardon, naprawić.

Rozglądam się i widzę, że bazę mamy całkiem niezłą, więc coś dobrego uda się chyba zrobić panowie.

 

Mieliśmy rozmaite, rożne, różniaste partie i partyjki, stowarzyszenia i idee, fundacje i frakcje. Teraz mamy to co mamy. Obecnie mamy „najlepszy rządy” od głoszenia haseł: „Polska w budowie” i najlepszą od nicnierobienia opozycję.

 

Wszystko to co mamy, kiedyś usiadło i uzgodniło program „Co z tą Polską”. Potem wstali i wzięli się do roboty – siedzą. Szkoda tylko, że nie w kryminałach, gdzie ich miejsce, tylko na Wiejskiej.

No to mamy to co mamy. W zależności od potrzeby chwili raz mamy kibiców, a innym razem kiboli; raz światłych obywateli, innym razem oszołomów.

 

Dobrze pamiętam. Ktoś kiedyś, w ramach nowego trendu „co nie jest zabronione – jest dozwolone” założył sobie kościół i został papieżem. Inny ktoś z kolesiami założył partię i jak z niej wykolegował wspólników został premierem. Jeszcze inni założyli związek zawodowy lub sportowy i zostali prezesami. W spółkach z udziałem skarbu państwa powołali rady nadzorcze i spijają nektar.

 

Ja nie mam aż takich ambicji – nie ciepię na tytułomanię i pieczątko-manię. Przeciwnie. Ja lubię konkret, i jeśli już miałbym mieć władzę i dzierżyć ją w dłoniach, to myślę, że taką „władzą” natenczas byłby kij do bejsbola.

Sport jak każdy inny – urazowy, jak piłka kopana, kolarstwo górskie i szosowe, czy dajmy na to sporty motorowodne i samochodowe.

Ale chyba najbardziej urazową jest inna „dyscyplina sportu”: życie – w karkołomnej próbie wiązania końca z końcem. Sztuka, prawda?

 

Zatem, aby wreszcie wejść na właściwą ścieżkę i dalej podążać właściwym kursem, podjąłem decyzję powołania do życia Polskiego Związku Zawodowego Amatorów i Sympatyków Bejsbola – nadszedł na to czas najwyższy. Nie ukrywam, że chcę zostać jej animatorem.

 

Mistrzostwa Polski w Rozgrywkach Ulicznych Polskiego Związku Zawodowego Amatorów i Sympatyków Bejsbola zaczniemy wiosną – mistrzostwa odbędą się równolegle w największych miastach.

Pod hasłami: „Bierzemy sprawy w swoje ręce” i „Kto nie jest z nami, jest przeciw nam” zaczniemy redukować masy udające władzę, która przez ostatnie 23 lata skutecznie uniemożliwiała wejście Polski na właściwą ścieżkę i kurs.

 

Mam nadzieję, podobną do tych, którzy ją mieli zakładając takie inicjatywy jak np. fundacja Owsiaka, że nam się też uda. Z tym jednakże wyjątkiem, że brak transparentności u Jurasa, u nas będzie formą czystych rąk.

Owsiak wierci się i kręci, zupełnie jakby miał owsiki lub coś na sumieniu – trudno mu rozliczyć się zebranych środków.

 

My z zebranych środków dokonamy właściwego zakupu „innych środków”, a po zakończeniu Mistrzostw Polski w Rozgrywkach Ulicznych policzymy, co do jednego, wszystkich pokonanych na placu boju.

 

Regulamin rozgrywek nie przewiduje żadnej amatorszczyzny i nie pozwolimy się sprowokować, ani nie damy się zaatakować żadnej „wycieczce” - lewakom-faszystom zza Odry, nawet gdyby byli uzbrojeni w sztachety wzbogacone gwoździem.

 

Tylko bejsbolem można przywrócić ład i zagwarantować początek zmian. Nic tak jak bejsbol nie prostuje postawy i krzyża moralnego.

Co nie nasze oddamy tym co ich. Prowokatorów sowieckich przekażemy Rosji. Neofaszystów i lewaków zza Odry oddamy Merkel. Górali z Syjonu oddamy Izraelowi.

 

Nikogo nie będziemy więzić, ani nikogo z obcych nie będziemy chować w polskiej ziemi.

Dość długo, i długo za długo, pasożytnicze nieroby i trutnie żyli na koszt polskiego podatnika. Koniec chamstwa, kunktatorstwa i wyszydzania – skończyły się dekady; „aby żyło się lepiej”

 

W Regulaminie Rozgrywek zamieścimy punkt, w którym damy możliwość dobrowolnego zrzeczenia się udziału w mistrzostwach.

 

W tym celu, na 48 godzin przed Rozgrywkami, zarządzimy memorandum dla tych wszystkich, którzy od 1944 roku działali na szkodę Najjaśniejszej i Jej współobywateli z możliwością opuszczenia Polski z zakazem dożywotniego powrotu. Tym, którzy jednak nie mają dokąd, i raczej po co wyjechać, obiecujemy sprawiedliwy proces oparty na tych samych standardach, jakie obowiązują teraz.

 

Po mistrzostwach zajmiemy się regulacją prawa i administracji.

W Sejmie RP, na pięcioletnią kadencję, zasiądzie 186 zawodowych posłów. Działalność Senatu zostanie zawieszona do pierwszych wolnych i demokratycznych wyborów. Zlikwidowane zostaną Sejmiki wojewódzkie. W radach gminy, miast i powiatów zasiądą radni na zasadzie rozstrzygniętych konkursów z zakresu zarządzania.

 

Dla celów przeprowadzenia uczciwych wyborów zostanie uruchomiony system informatyczny podobny do tych obsługujących elektroniczne systemy bankowe.

Każdy obywatel, na podstawie swojego osobistego PESEL, będzie mógł oddać swój głos na swojego kandydata z możliwością sprawdzenia, czy system prawidłowo odnotował oddanie jego głosu. Ten sposób zagwarantuje uczciwość i całkowitą przejrzystość wyborów. W pierwszych wolnych wyborach kandydować będzie mógł każdy posiadacz dedykowanego kija z osobistym numerem PESEL.

 

W jaki sposób nabyć dedykowany kij?

To proste. Wystarczy przesłać, na podane poniżej konto Animatora Polskiego Związku Zawodowego Amatorów i Sympatyków Bejsbola, 25 złotych, oraz dowolną kwotę na wspieranie i działalność statutową tworzącej się inicjatywy.

Na podstawie dokonanej wpłaty system odnotuje dane Członka i zarezerwuje dla niego osobisty kij z unikatowym numerem.

 

Po mistrzostwach, dla kandydatów ubiegających się o posadę zawodowego posła, w wyspecjalizowanych punktach zostaną naniesione indywidualne numery PESEL.

 

W następnej części przedłożę szczegółowy Program i Regulamin Związku.

W razie wątpliwości lub pytań , a też propozycji własnych proszę o pierwszy kontakt za pośrednictwem PW.

 

Pamiętaj! Oni strzegą pseudo demokracji przy pomocy broni gładkolufowej, gazu, paralizatorów, kajdanek i pałek. Mają swoich prokuratorów, sędziów i swoje więzienia. Oni „rozmawiają” przy pomocy kopniaków.

My już mamy dość! Nie nadstawimy więcej drugiego policzka.

 

Z pozdrowieniami - Animator ;)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jestem starym zawodnikiem,ale bardzo chętnie zapiszę się do Polskiego

Związku Zawodowego Amatorów i Sympatyków Bejsbola.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234514

Celne, choć sam jestem miłośnikiem "Siekierezady" :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#234551

cyt."coś dobrego uda się chyba zrobić panowie".
A panie to przy garach? i najwyżej głosy oddawać?
To niesprawiedliwa dyskryminacja.

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#234552

 Alez nikt tego nie powiedział.Panie to nasze piękne kwiatki,

którym każdy z nas chętnie się przygląda i podziwia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234557

możemy być kwiatkami - tojadu (zwanego mordownikiem) lub bielunia(czarcie ziele), to dla przeciwników !

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#234573

 Brrr.Całe moje szczęście,ze jestem sojusznikiem.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234582

To karygodne niedopatrzenie :) Paniom należy zaproponować Tonfy - mniejsze to , lżejsze i poręczniejsze w użyciu :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#234558

ANIMATORZE :

To ma cholerny sens.
Przypominam sobie wydarzenie, gdy miałem jeszcze polską TV w domu.
Nie potrafię przypomnieć sobie dokładnie na jakim stadionie rzecz się działa ale to było chyba gdzieś na Śląsku.
Stadion piłki kopanej, przerwa jakiegoś meczu, albo po meczu czy też przed meczem.
Nie widziałem początku zajścia ale pewnie interesujący jeśli nie finał, to tuż przed.

Wiecie jak wyglądają stadiony,...Pełne trybuny, zielona murawa. Atmosfera.
Kamera złapała długie ujęcie jak wyposażony we wspomniany wyżej kij od bejsbola kibic gnał przed sobą po bieżni uzbrojonego i w broń gładkolufową i w biały hełm na zakutym łbie i w tarczę z plexi , okutanego w te przeciwpancerne czarne ochraniacze goryla, takiego ZOMOwca.
Nie był pałowany kijem ale wiał aż miło.
Taki sprinter, uciekał przed SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
A później dal głos do kamery już w innej scenerii.
Powiedział , że przecież.... no tak, uciekał, bał się, no ale jest przecież tylko człowiekiem....
To są bandyci i to są tchórze.

Potwierdzeniem ich mentalnych predyspozycji i charakteru był następny obrazek, który zapamiętałem.
Czasowo chyba bardzo nieodległy od wspomnianego wyżej przypadku.
Otóż chyba w Jeleniej Górze miał miejsce strajk okupacyjny pielęgniarek.
Nie pamiętam dokładnie gdzie to było, czy w Szpitalu czy w jakimś urzędzie.
Ale pamiętam zachowania tych uzbrojonych po zęby palantów w białych kaskach.
Wpadło to cholerne bydło ZOMOwskich tchórzy tam gdzie były NASZE Piękne , Kochane Polskie Dziewczyny, Protestujące Pielęgniarki
i
bohatersko zaprowadzali porządek !
Bili, poszturchiwali,
Ciągnęli opierające się Nasze Dziewczyny jak worki ziemniaków po korytarzu miejsca protestu.

I NIE BALI SIĘ NIC.... gieroje !

Szacunek za inicjatywę.

MOŻE TA INICJATYWA JEST DROGĄ BY ODZYSKAĆ ZAGRABIONE ?
ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ ?

Jestem daleko, ale gdybym był blisko nie zawahałbym się ani sekundy mimo krzyżyków na karku i cherlawej postury.
bo przecież najważniejsza jest ODWAGA, prawda ?

Pozdrawiam gorąco.
Zawalczmy. Dla TYCH co po nas i by Uczcić TYCH, KTÓRYCH JUŻ NIE MA.
NASZYCH NIEZŁOMNYCH.

ZAWALCZMY !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234567

Fajne, fajne. Moi przodkowie stawiali kosy na sztorc.
Służę kamieniami z mego pola i ruin budynków, które pozostały
po wyczynach "władzy".
Kije bejsbolowe są mi obce, ale tu nie chodzi o bejsbola.
Sądzę jednak, że prędzej do czynienia będziemy mieli z marszami głodowymi, okupacjami gmachów rządowo-administracyjnych, biernym oporem a la Ghandi.
Generalnie jestem za każdą metodą, która zmiecie to łajno.
Bo nawet gremialne pójście do urn niczego już nie zmieni.
Prawda jest "łysa".
Robert Helski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234578

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234590

Ja chciałbym pozostać przy swoim "patyku".
Tak ze względu na bardzo stare sentymenty.
A i równouprawnienie też większe:)

Bo o skuteczności, przez grzeczność nie wspomnę...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234604

Rospinie,
za komentarz do Twojego " patyka " ode mnie Masz to :

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234608

Dzięki:)
"Patyki" to sport dla Wojowników.
Elitarny, bo wiek przynosi mądrość i spokój, a te
z kolei prowadzą do mistrzostwa.

Dla tych zaś, których przeraża 2.5 kg metrowa brzytwa,
polecam coś znacznie lżejszego, zupełnie pozbawionego
ostrych krawędzi, ale także BARDZO skutecznego.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234618

Witam,
gdy codziennie wbijają miliony gwoździ w miliony głów, to trzeba się kijem zasłonić i broń im z ręki wytrącić.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#234630