Treści z tagiem: agenci i rezydenci

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

[video:https://youtu.be/gUYj1aWqFFE autoplay:0]

Jak się okazuje rząd ma studio filmowe, w którym kręci odcinki Jamesa Bondanielsa z udziałem kancelarii premiera. Żartuję, ale sprawy to nie do żartu. Wczoraj p.Łukasz Bugajski był w internetowej TV,  u Roli. Warto tę godzinę rozmowy przesłuchać... W całości.

Czy to komuś otworzy...

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:11)
Obrazek użytkownika elig
Świat

Pierwszego listopada 2013 w dzienniku "Die Welt" ukazał się artykuł Guenthera Lachmanna o aferze podsłuchowej ujawnionej przez Snowdena, /niemiecki oryginał - / http://www.welt.de/debatte/kom... /. Następnego dnia fragmenty tego tekstu przedrukowały i omówiły polskie portale, n.p. Onet.pl / http://wiadomosci.onet.pl/swia... /, ale ze...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Historia

Zastanawiam się, czy istnieje szczegółowa lista ofiar stalinizmu w Polsce, lista osób zabitych i tych uznanych za zaginionych z okresu, kiedy ustój w postaci Dekretu PKWN przynieśli ze sobą spadochroniarze Stalina.

Być może, gdzieś w przestronnych lochach podziemi rosyjskich służb takie dane się znajdują. Trzeba bowiem pamiętać, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wiktor Smol
Kraj

Jeśli przyjąć za prawdziwe twierdzenie, że Polska jest zniewolona poprzez znaczący wpływ obcej agentury, której podległa jest najwyższa władza w Polsce i większość rodzimych służb, to sytuacja musi budzić niepokój.

 

Gdzie i jak zainstalować agenta, jak usadowić i uwiarygodnić rezydenta w środowisku danego kraju, w tym,...

0
Brak głosów