Blogosfera polityczna.pl - projekt badawczy. Ankieta 1/2012: Blogerzy a media tradycyjne

Obrazek użytkownika Budyń78
Blog

 Pomału zbliżam się do końca swojej pracy. Dziś zapowiedziana wcześniej pierwsza z dużych ankiet. Będę bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku/kilkunastu minut na jej wypełnienie. Pytam w niej o opinie na temat mediów, od czasów Leszka Millera do dziś. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że część czytelników może czasów Millera nie pamiętać, proszę w takich sytuacjach o zaznaczanie odpowiedzi "trudno powiedzieć" i zostawienie mi wiadomości w komentarzu do ankiety. Ankietę wzorowałem na podobnych badaniach, przeprowadzanych m.in. przez OBOP, o których, w swoim czasie, planuję napisać oddzielny tekst.

http://moje-ankiety.pl/respond-21182/sec-6rVOCcMk.html

 

 

dp 14III@danz.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sorry, trochę wadliwie skonstruowana ta ankieta według mnie.
Brakuje możliwych pól wyboru, a te które są nie spełniają precyzji wyboru.
Na moim przykładzie:
1. Telewizji nie mam od 7-8 lat, tzn. mam urządzenie o nazwie telewizor, ale nie mam kabla i telewizji sie u mnie w domu nie ogląda. Jeżeli coś oglądam to w necie.
2. Radio - słucham albo Trójki, ale tylko rano, tak od 7 do 9, a z komercyjnych to tylko radio Wa-Wa

Błędne według mnie przyporządkowania (wadliwe słownictwo)
przychylność/nieprzychylność/neutralność mediów, powinno być: uczciwie relacjonuje poczynania (polityka, rządu) lub przymyka oczy na potknięcia, złośliwie przedstawia drobne uchybienia. Tak to według mnie powinno być nazwane i ja taką ankietę wypełniłem.

Pozdrawiam

Venenosi bufones pellem non mutant
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#234527

Rzeczywiscie, ankieta troche jakby zbyt ograniczajaca swobode wyboru.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#234641

mało znaczący polityk, który przez chwilę był przy sterach władzy. Pewnie marzy mu się powtórka, bo jest znowu lansowany przez lewicę na przywódcę. Muszę powiedzieć, że pamiętam dobrze te czasy, ale trudno mi powiedzieć, która stacja telewizyjna, w jaki sposób odnosiła się do ówczasnej władzy. Przykro mi nie wezmę udziału w tej ankiecie  - terka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 - terka

#235401