Jarosław Adolf Kaczyński

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Nie powiedział......ale przecież mógł powiedzieć...

...a skoro mógł powiedzieć...
...to znaczy, że prędzej, czy później powie... Więc nie ważne, co powiedział, a czego nie powiedział! Ważne, co jeszcze może powiedzieć!
..dlatego oburzenie Autorytetów jest słuszne, wszystkie chwyty dozwolone a przeciwdziałanie nazistowskiemu zagrożeniu konieczne.

Brak głosów

Komentarze

Mam takie samo zdanie jak Ty. Kaczyński nie musi już nic mówić, bo media i mądrale z różnych opcji i tak wiedza co powie i już się oburzają. Pisałam, ze jego zwykłe - dzień dobry - moze być źle odebrane, bo co też Jarosław miał na mysli chwaląc dzień? Dlaczego własnie ten dzień jest dobry?
itd, itp.

Na szczęscie nie wszystkim da sie zrobić wodę z mózgu, ale przeraża mnie, że i tak zbyt wielu ludzi daje się wmanewrować w tę chorą nienawiść do Kaczyńskich.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#93218

Jan Bogatko

Pan Janusz Palikot, znany celebryta Nowego Oświecenia, czuje już nosem rozlaną krew w Polsce. Pan dr Wajda po raz kolejny stwierdza przypadek choroby psychicznej u lidera opozycji. Ostatnio taką propagandę uprawiano w III Rzeszy i w ZSSR. W tym tygodniu coś popełnię na ten temat.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#93221

kłamstwa, a pod spodem oszczerstwa

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wajda-kaczynski-glupol-powinien-sie-leczyc_156461.html

Wajda o historykach:
- Ale kiedy dziś obserwuję tzw. historyków, którzy - na usługach zgranych polityków - fabrykują od nowa historię Polski według ich zamówień, nie mogę stać obojętnie wobec tej manipulacji.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,8497120,Honorowy_obywatel_Walesa.html#ixzz128waoXyV

Vote up!
0
Vote down!
0
#93247

"dzień dobry"... A może tego dnia ktoś umarł, wydarzyła się jakaś tragedia? Czy Jarosław Kaczyński mówiąc "dzień dobry" cieszy się z tego nieszczęścia? Nie można tego wykluczyć...

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#93231

PrzyKutznęły i sWajdały się ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#93228

zaprzyjaźnione media kłamią dalej:

http://www.blogpress.pl/node/5997#comment-22781

Vote up!
0
Vote down!
0
#93229

Ojej! Ale na początek - "zamiast "r" kliknąłem na "d".... i bardzo mi się ten misklik spodobał :))
A teraz do rzeczy. Chodzi o onetowe "niusy" z cyklu "TOP100" czyli o wyliczankę publikacji wymieniających (dotyczących) polityków. Wyliczankę prowadzi niejaki portal napisali.pl
Jakiś miesiąc temu zupełnie przypadkiem przyszło mi na myśl by sprawdzić kto zacz są ci napisali.pl. No i okazuje się, że strona ta należy do gdupy onet - czyli de facto ITI. 12. Września, z okazji kolejnej onetowej porcji TOP100 pt. "TOP100: Bracia Kaczyńscy na czele" dowiadujemy się, że wówczas (27.08-11.09) Jarosław Kaczyński "wystąpił" aż w 453 tekstach. Wszedłem sobie na stronę napisali i sprawdzam źródła. Okazuje się, że onet i tvn24 wygenerowały aż 172 (!!) niusy dot. Jarosława (onet - 94, tvn24 - 78). Ponad 1/3 ogółu informacji to grupa ITI. Sami piszą i sami siebie liczą. Ciekawe... Ale mniejsza o to. Wówczas napisałem na onecie krótką notkę zawierającą informację, że napisali to onet i przedstawiłem liczby niusów 4 czołowych publikatorów
(1. Onet, 2. TVN24, 3.Rzepqa, 4. GazWyb). Stoczyć musiałem bój z tzw. moderacją onetu, ktory po prostu odmówił publikacji wpisu. Dopiero gdy zażądałem szczegółowego uzasadnienia odmowy mój wpis został opublikowany.

Ostatnio nastąpiła kolejna "TOP100" wyliczanka. I co w niej widzimy? Ano to, że w wyliczance napisali.pl informacja o niusach na onecie niemal CAŁKOWICIE ZNIKNĘŁA zarówno z zestawienia dwutygodniowego a co ważniejsze - również z miesięcznego i trzymiesięcznego! 94 niusy onetu, dotyczące Jarosława, pracowicie wyliczanie przez napisali.pl w zestawieniu z 12.09 PO PROSTU ZNIKNĘŁY! Sami możecie sprawdzić używając opcji "porównaj źródła".

Zastanawia mnie fakt takiej nieoczekiwanej zmiany miejsc.
Nie chce mi się bowiem wierzyć, że moja króciutka notka na onecie wywołała aż taką reakcję. No i warto zadać sobie pytanie - dlaczego dotychczas generowano taką rzeczywistość, która w gruncie rzeczy była kolejną manipulacją gdupy ITI? Czemu służyć miało to kłamstwo?
Może temu, że kłamstwo dla ITI to chleb powszedni i ta gdupa żyć bez niego nie może?

Pozdrawiam
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#93233

Przechodząc kiedyś obok obskórnej piwialni pełnej różnych mend, alfonsów, Q..ew i drobnych pijaczków ujrzałem przy jednym ze stolików dobrze ubranego, dystyngowanego gościa, który wogóle tam nie pasował. Wodził swoimu mądrymi oczami po zebranych siorbiących piwo i gdy tylko próbował coś do nich powiedzieć, dało sie słyszeć zewsząd: co ty pier....sz, poje...ło cię, spierd...aj na drzewo, albo oooo wielki uczony się znalazł.
Mam coraz wieksze wrażenie, że mieszkam w obskórnej pijalni piwa, której szefuje kilku bandziorów, którzy dorwali się do kranu z piwem.

P.S. Jak sie potem przypadkowo dowiedziałem, tym sympatycznym panem był jeden ze znakomitych profesorów.

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#93244

A, dziękuję, dziękuję! ;-) Wprawdzie nie jestem znakomitym ani tym bardziej profesorem, ale parabola przednia! ;-)
Pozdrawiam parabolicznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93413

ale wymóżdżone! nie przegrzeje się panu mózg w ręczniku?

Vote up!
0
Vote down!
0
#95454

i sprzyjających im mediów - najważniejszą wadą Jarosława Kaczyńskiego jest fakt, że w ogóle jest.
Po niej każda inna jest nieważna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93257

[quote]Wajda o historykach:
- Ale kiedy dziś obserwuję tzw. historyków, którzy - na usługach zgranych polityków - fabrykują od nowa historię Polski według ich zamówień, nie mogę stać obojętnie wobec tej manipulacji.[/quote]

Ale głupol ten Wajda! Ni z gruszki, ni z pietruszki ! Wyraźny stygmant demencji i totalnego zleminżenia!
Dziś tzw. historycy rządzą naszym krajem i go rujnują - szanowny panie Wajdo! I to oni fabrykują historię, a raczej antyhistorię Polski, a pan im włazi w dupę i daje się na starość manipulować. Wstyd! Ot co!

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#93409

nie wsiadl do samolotu 10.04.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93451

dosłyszą, ale , ale tymi szufladami dziamolą!"
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#93436

Ku*wa, nie mogę słuchać co te dwie idiotki wygadują.

"Monika Olejnik w Radiu Zet podpuszczałaMałgorzatę Szmajdzińską, nie podając nazwiska Kaczyńskiego wprost:

Monika Olejnik: Ale to jest przykre, że pół roku po tragedii te podziały są coraz większe, co widać po tym, co się dzieje pod pałacem prezydenckim. Pani jeszcze nie było wczoraj wieczorem...
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska: Nie, nie, ja późno wróciłam.
Monika Olejnik: Wielka manifestacja, kilkutysięczna, gdzie krzyczano oddajcie ukradziony krzyż, że to są prawdziwi Polacy.
Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska: Chciałam powiedzieć, złożyć deklarację, że ja też jestem prawdziwą Polką i ci wszyscy, którzy wczoraj byli to też prawdziwi Polacy, my się niczym nie różnimy, tylko my potrafimy powściągnąć swoje emocje w takich sytuacjach i na pewno nie nadawać temu wydarzeniu, które wczoraj miały miejsce takiej mocno politycznego zabarwienia, to niczemu dobremu nie służy.

Tok FM nie pozostawał w tyle. Rano rozmowa z Julią Piterą:

„- Czy to cieszy PO, że prezes Kaczyński tak się zachowuje? - pytał Grzegorz Kozak. - Nie, dla mnie to jest przerażające. Nigdy bym się nie spodziewała, że z ust Jarosława Kaczyńskiego usłyszę o "prawdziwych Polakach", to był język, który on sam krytykował. Za moment pewnie dowiemy się o mediach polskojęzycznych - odpowiadała Pitera. - Ta cała specyficzna nomenklatura, do tej pory używana przez skrajny w poglądach margines, stanie się obowiązującą w środowisku Jarosława Kaczyńskiego.”"

Vote up!
0
Vote down!
0
#93437

prof. Król już ustawia JK przed Trybunałem Stanu. Bo wygłaszał przemówienie nie tam, gdzie trzeba.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#93561