Treści z tagiem: ankieta

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Szanowni Niepoprawni! Zgodnie z zapowiedzią publikuję wyniki sondażu przeprowadzonego na portalu w dniach 8-11 października 2019 r. Wyniki nie wymagają chyba komentarza. Zgodnie z moim wpisem publikowanym niecałe 2 tygodnie temu nasze preferencje oscylują głównie wokół partii, które można uznać za polskie. Według wyników naszego badania partie antypolskie znalazły się na marginesie i nie dostały by się do parlamentu.

 

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Wybory już w przyszłą niedzielę. Na kogo oddasz swój głos? Zapraszam do udziału w ankiecie. Dzięki ankiecie będziemy w stanie określić jak mocno jesteśmy odchyleni od ogólnopolskiej normy ;)

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:24)
Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Dziś zakończyłem zbieranie głosów w ankiecie dotyczącej porównania PO i PiS w zakresie zarządzania państwem w głównych obszarach. Dziękuję uczestnikom za swój wkład! Niestety prawie pod sam koniec opracowywania wyników skopał mi się plik arkusza kalkulacyjnego i musiałem wszystko odtwarzać od nowa, więc na razie przedstawię Wam wyniki bez swojego komentarza.

4.72414
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:29)
Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Postanowiłem zrealizować badanie w zakresie oceny Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Badanie skupia się na ocenie kluczowych dziedzin, obszarów zarządzania Państwem. Planuję aby ankieta była dostępna przez tydzień. Zebrane wyniki planuję opublikować w przyszłym tygodniu i jeśli starczy mi czasu, to opatrzyć własnym komentarzem.

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

1. Komitet Obrony Demokracji
2. Korwin
3. Kukiz’15
4. Lokalne Komitety Wyborcze Wyborców
5. Młodzież Wszechpolska
6. Mniejszość niemiecka
7. Obywatele RP
8. ONR
9. Platforma Obywatelska/Nowoczesna
10. Partia Razem
11. Polskie Stronnictwo Ludowe
12. Prawo i Sprawiedliwość
13. Sojusz...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

Ktoś kiedyś napisał, że Bronisława Komorowskiego nie pozostawiłby w jednym pokoju z pieniędzmi, Andrzeja Dudę z żoną lub siostrą, a Aleksandra Kwaśniewskiego z butelką dobrego alkoholu. Jeśli jestem mężczyzną pomiń tę ankietę, ale jeśli jesteś kobietą lub gejem, zagłosuj i sprawdź wyniki!

 

Odpowiedź na pytanie: Który z polskich...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Link do ankiety:  http://superklaster.pl/czy-jes...

 

Trudno mi zrozumieć bezradność medialną PiS. Europa Zachodnia ściąga „brudną armię” o jakiej marzą marksiści. Postępuje zniszczenie Europy, a europejscy politycy polskie władze traktują jak szmatę. Ne rozumiem dlaczego PiS w tej sprawie nie ogłosi referendum. Dlaczego nie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Interesuje mnie prawdziwy stosunek ludzi do Polski. Od wielu lat wiem, że wielu Polaków jest patriotami, mamy renesans patriotyzmu, ale również wielu ma spore problemy ze swoją polskością.

 

Niektórzy z polskości są dumni, a inni się jej wstydzą, czy nawet...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Zachęcam Państwa do głosowania. Ankieta zawiera najbardziej popularne ugrupowania rozmieszczone w kolejności alfabetycznej i możliwe opcje wyboru:

http://superklaster.pl/na-kogo-zaglosowalabys-w-wyborach-do-sejmu-gdyby-byly-dzisiaj  ...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:3)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

To mi się podoba, nie ma co liczyć na Tuska, Komorowskiego & company. Umiesz liczyć, licz na siebie. Niedawno ktoś oficjalnie zapowiadał zwiększenie budżetu na wojsko, a tu premier zapowiedział, że nie. Nie pozostaje nam nic innego, niż naśladować białostocczan.

http://niezalezna.pl/58837-bia...

Kto następny ?  Są pozytywne...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Koteusz
Historia
Jest to początek pytania z ankiety w Salonie24. Całość brzmi tak: Czy ujawnienie przez Antoniego Macierewicza w 1992 roku nazwisk, posłów, senatorów, ministrów, którzy byli agentami SB, było słuszne? Pytanie ankiety Salonu24 jest tak sformułowane, że czytający „dowiaduje się” z niego, iż: a/ Antoni Macierewicz poszedł sobie do...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog

 Pomału zbliżam się do końca swojej pracy. Dziś zapowiedziana wcześniej pierwsza z dużych ankiet. Będę bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku/kilkunastu minut na jej wypełnienie. Pytam w niej o opinie na temat mediów, od czasów Leszka Millera do dziś. Ponieważ zdaję sobie sprawę, że część czytelników może czasów Millera nie pamiętać, proszę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Oniemiałem, słuchając w środę wieczorem radia WDR 3. (Kolonia). Martin Sander w programie Resonanzen (Echo) dwoił się i troił, by wytłumaczyć falę protestów wobec ACTA w Polsce, by przyznać w końcu, że Tusk stracił kontakt ze społeczeństwem.

My wprawdzie wiemy o tym od dawna, ale słuchacze lewicowej rozgłośni (w Niemczech brak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Nie wiem czy należy wierzyc ankietom więcej niż sondażom. Sam aby mieć mozliwość obejrzenia wyników zagłosowałem dla żartu.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Blog

Drodzy Niepoprawni! Miło nam poinformować, że z myślą o letnich upałach ;) chcielibyśmy przygotować dla Was specjalną ofertę – wyjątkowe koszulki Niepoprawnych.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Ni z gruszki, ni z pietruszki, prezydent Rosji zabrał głos na temat Katynia. Miedwiediew stwierdził, że „to bardzo smutne, iż jedna czwarta Rosjan wciąż uważa,  że dokumenty świadczące o winie Józefa Stalina i NKWD za mord na polskich oficerach w 1940 roku

 

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

W ostatnich dniach opublikowano dwa sondaże na podobny temat.

Rzeczpospolita.

Pomnik tak, ale raczej na Powązkach

Agnieszka Niewińska , Matylda Młocka , Robert Biskupski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Wyczytałem, że jakaś “superniania” podpadła. Nawet Jan Pospieszalski się zaangażował i apeluje by zaprzestać robienia z siebie „cielęciny” i nie ulegać supernianiowym. Wyczytałem, że jakaś “superniania” podpadła. Nawet Jan Pospieszalski się zaangażował i apeluje by zaprzestać robienia z siebie „cielęciny” i nie ulegać supernianiowym wpływom....

0
Brak głosów