I kto tu wyszedł na panią lekkich obyczajów?

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Zamieszanie z Cugier-Kotką jeszcze się nie skończyło. Na fenomenalnie prowokacyjne pomysły wpada za to "Super Express". Tabloid parę tygodni temu pisał, jak to aktorka miała problemy z depresją i myśli samobójcze. Po włażeniu buciorami w cudze życie, teraz dziennikarze próbowali zrobić z bohaterki spotów PiS...właściwie polityczną, tudzież reklamową, prostytutkę.

Prowokatorzy przedstawili się Cugier-Kotce jako członkowie SLD. Próbowali namawiać ją, by wystąpiła w spocie "ich" partii. Podobno, kobieta się zgodziła, ale miała obawy związane z kosztami, gdyby "zdradziła" PiS. Rzekomi przedstawiciele lewicy zadeklarowali, że pokryją wszelkie koszty. Zapytali, czy przekazać informacje do Grzegorza Napieralskiego (poznałem go, całkiem nieinteligentny poseł, zupełnie inne wrażenie robi w tv, nawiasem mówiąc), na co Cugier-Kotka wyraziła podobno zgodę. Póki co, mamy słowo przeciwko słowu:

Aktorka dla tvn 24: Domagam się ścigania autorów artykułu i konfrontacji nagranego materiału z tym, co znalazło się w tekście - twierdzi Anna Cugier-Kotka. Aktorka powiedziała nam, że policji o prowokacji "SE" doniosła jeszcze przed publikacją artykułu. - Zadzwoniłam bezpośrednio po rozmowie. Domyślałam się co mogą zrobić, to pokazuje jak bardzo chcą człowieka poniżyć - powiedziała kobieta.

Policja na razie zaprzecza, jakoby zgłoszenie do KSP dotarło. Natomiast, tutaj inna rzecz jest szalenie ważna. Media biegną za newsami, oglądalnością, popularnością i klikalnością - to je nastraja. O ile mogę zrozumieć dziennikarzy, harujących przy relacjach z głosem wydawcy w uszach, o tyle nie umiem pojąć poziomu chamskiej prowokacji na - widać gołym okiem - zagubionej kobiecie. Jak już wcześniej wielokrotnie pisałem, Cugier-Kotka ma prawo motać się, wielu rzeczy nie pamiętać, a dorabianie tez pod wpływem ideologii jest po prostu nie na miejscu.

Cel "SE"? Bardzo prosty - zdezawuowanie aktorki, ośmieszenie, pęd za sławą. A to wszystko, mam takie wrażenie, bo aktorka zagrała w spotach PiS. Tylko kto na tym gorzej wyjdzie?

Mam też pytanie do Jasia Osieckiego, który chyba nie zauważył jednego z moich komentarzy pod poprzednim wpisem. Zasugerowałeś, że Cugier-Kotkę zaczepił wówczas menel, a nie młodzi "pałkarze" i to wszystko. Stwierdziłeś, iż znasz na ten temat fakty. Czy masz na to jakiekolwiek dowody?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

zgodziła się spotkać, a to nie oznacza, że się zgodziła na wszystko, co jej się przypisuje. dzienikarze chyba dążą do tego, żeby aktorka popełniła samobójstwo. ciekawe, kto wtedy przyzna się do winy.

http://www.dziennik.pl/polityka/article403167/Anna_Cugier_Kotka_mowi_ze_zamilknie.html

btw akurat zajrzałem dzisiaj na sg dziennika, a tam jak w najgorszym antypisowaskim brukowcu:

- afera - prezydent pomylił poetów - wsi24
- afera - Cugier-Kotka sprzedaje się SLD - tvn
- afera - Ziobro płaci mandaty za Patrycję - SE

i prawdziwa afera w dzienniku.pl - zmieniono pytania w trakcie trwania sondy dot.  ewent. prezydentowej Kwaśniewskiej - powód: w pytaniu wystąpiły słynne bezy.

to są informacje dla szaraczków. kto by się tam wgryzał w stocznie, bony, deficyt, media - po co się trudzić (albo - co gorsze - narażać paniskom), nakład i tak od tego nie urośnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#23845

Osiecki pewnie sam był tym menelem i stąd wie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#23856