Treści z tagiem: Cugier-Kotka

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Umorzenie sprawy pobicia p. Cugier-Kotki pokazuje, że prokuratura wie co prawda, że dzwonią, ale w którym kościele - o tym już nie ma pojęcia.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Zamieszanie z Cugier-Kotką jeszcze się nie skończyło. Na fenomenalnie prowokacyjne pomysły wpada za to "Super Express". Tabloid parę tygodni temu pisał, jak to aktorka miała problemy z depresją i myśli samobójcze. Po włażeniu buciorami w cudze życie, teraz dziennikarze próbowali zrobić z bohaterki spotów PiS...właściwie polityczną, tudzież...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj
„Spontaniczna kara” która spotkała aktorkę za użyczenie twarzy i głosu niesłusznej stronie naszej sceny politycznej, ma stanowić ostrzeżenie na przyszłość dla wszystkich potencjalnych odstępców, którym przyszłaby do głowy dezercja ze „stronnictwa miłości”.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Wczoraj, późnym wieczorem, dowiedzieliśmy się z "Rzeczpospolitej" i TV24 o pobiciu pani Anny Cugier-Kotki. Pierwsza wiadomość, ta z "Rzeczpospolitej", brzmiała bardzo dramatycznie, podobnie, jak wywiad z aktorką na antenie TVN 24. Później pojawiło się kilka niejasności, teraz zaś pora chyba na pierwsze zebranie i przeanalizowanie dostępnych informacji.
0
Brak głosów