Treści z tagiem: Salon 24

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Boże jak ten czas szybko leci. 10 sierpnia 2008 roku rankiem wkleiłem na s 24 ( pisalem tam od jesieni 2007r.) bardzo ostry tekst o sowieckiej agenturze w Polsce.
Dostałem bana od pryszczagtych Igora ( tak nazywałem otwartym tesktem jego moderatorów czyli w rzeczy samej... cenzorów) i zostałem wezwany do kajania się!
Wolne żarty!...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Blog

Bloger Koteusz zajął się sprawą cenzorskiego przycisku WŁĄCZ FILTR na forum o mylącej nazwie Salon24 (jak winno się go nazywać podaję poniżej kilka propozycji do rozwinięcia).

"Całodobowa Szpiclownia" w myckach-niewidkach tak oto prezentuje swój "okólnik" dla baranów podgotowywanych do strzyżenia:

Filtr ukrywający treści.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Notka związana z protestem blogerów Salonu 24

Kiedy otwierałem swój blog w Salonie 24, a było to całkiem niedawno, w listopadzie 2011 roku, największą zagwozdką było dla mnie wypełnienie rubryki o mnie i moich poglądach. W końcu wpisałem otwarty konserwatysta i liberał, i tak już zostało. Nie miałem pojęcia, że to w jakimś sensie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PLK
Blog

Wyrzucony zostałem swego czasu prawdopodobnie za rzekome łamanie ciszy wyborczej w czasie wyborów prezydenckich ale faktyczną przyczyną było zaatakowanie przeze mnie bezpośrednio Igora Janke oraz Krzysztofa Leskiego. Wpis nosił tytuł: "PLK: 1 - Igor Janke & Leski: 0" (Leski z resztą już także zaprzestał swego trollowania).

W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Janusz 40
Blog

Napisałem komentarz do tekstu zaprzyjaźnionego blogera Salonu 24, w którym dochodzi on do wniosku, że Salon 24 - "zbadziewiał". Wklejam mój komentarz na tym portalu, gdyż widzę tu coraz więcej piszących przedtem na S24:

"Napisałem sporo, ale wcięło komentarz; zatem krótko - masz 100 % racji. Do Twojej listy dorzuciłbym zamieszczanie na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Pod wiadomą notką Igora Jankego raczył wyjęzyczyć się Jaś "Flanelka" Osiecki, pisząc coś w tym guście, iż powinno się wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem a blogowaniem. Naszym zdaniem powinno się również wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem, a ruską (czy jakąkolwiek inną) agenturą wpływu.

Jan Osiecki jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Informacje i teksty o katastrofie w Smoleńsku wywołują dyskusję, często długą i gwałtowną. Napisana przeze mnie dwa tygodnie temu notka o dr. inż. Grzegorzu Szuladzińskim oraz jego tezach podważających wiarygodność raportów MAK i komisji Millera przyciągnęła w Salonie 24 wyjątkowo licznych czytelników i komentatorów. I jakże tu nie pochwalić...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

"Donald Tusk jest skuteczny. Cholernie skuteczny - pisze Renata Rudecka - Kalinowska w Salonie 24. - Donald Tusk, premier Donald Tusk, stojąc tam dzisiaj na tym przepięknym stadionie, uśmiechając się, wyznaczył cezurę. DZISIAJ! Sto dni przed Euro 2012".

Tak było też w 1974 roku, gdy tow. Edward Gierek, stojąc na placu Huty Katowice,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

Janke co Ty robisz?!

 

Może i nie odpowiednie miejsce na takie pytanie,lecz pomyślałem,że może w ten sposób "zachęcę" człowieka do odpowiedzi na list i moje pytanie:

http://niepoprawni.pl/blog/1586/nie-cenzurujcie-mnie

 

Salon24.pl wpisuje się na listę cenzorujących mnie po innych mediach którym moje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Humor i satyra

Do tego, że polska scena polityczna przypomina chwilami tragifarsę powinienem już się przyzwyczaić. Ale dalej zdarzają się sytuacje na tyle zaskakujące, że nie idzie skwitować ich jedynie wzruszeniem ramion czy ironicznym uśmieszkiem.  

 

Część pierwsza - wiaderko polskiego Leonarda.

Otwieram wczoraj jakże popularny portal...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Co rusz pojawia się na NP kolejny zbanowany na salon 24 i zadziwiony, że dzieją się tam dziwne rzeczy!
Nie tylko mnie już nic nie zadziwi w zachowaniu Igora Janke.
Poświęciłem mu nawet obszerny wpis na NP.
A już dokumentnie mnie dobiła poniżej zacytowana ankieta nt wyjątkowo obrzydliwego filmidła-produkcyjniaka dwójki wrednych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Free Your Mind
Blog

W Polsce mnóstwo rzeczy związanych z naszym życiem działa na zasadzie: coś za coś. Gdy w jakiejś dziedzinie nam się powiedzie, to zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że jesteśmy słabi i beznadziejni, że „to nie to”, że „no i co z tego”, że „inni są o wiele lepsi”, albo też zwyczajnie nasz sukces będzie trzeba okupić jakimś wyrzeczeniem. Czymś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
Po kilku dniach nowego regulaminu w Salonie pora może ocenić, co zmiany przyniosły jego użytkownikom. Powiedzmy wprost - niczego dobrego nie przyniosły.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog
Tak śpiewa Tadeusz Sikora. Treść ballady dotyczy najnowszej historii Polski i gorzko podsumowuje postawy moralne Polaków. A ja zapamiętałam refren i wciąż nucę go myśląc o pewnym salonowym faux pa. – „I jak teraz wyglądacie, przyjaciele”? Jakoś nie mogę się otrząsnąć po awanturze wokół utworzonego przez MarkD „Hyde Parku” i w konsekwencji...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog
Wczoraj mogliśmy spotkać się w Warszawie na trzecich urodzinach Salonu 24. Zanim napiszę kilka słów o samym spotkaniu, muszę stwierdzić, że zastanawia mnie dość duża rotacja gości, podobna zresztą do rotacji samych piszących w Salonie.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Jedyny mądry z całego towarzystwa. Potrafił przywalić prosto z mostu "Dziennikowi". Naprawdę, dziwię się, że gazeta opublikowała słowa i nagranie z rozmowy z artystą. Komentarz pod wypowiedziami oczywiście musiał zostać dodany przez redakcję.

Co konkretnie powiedział Rubik?

"Skoro sami dziennikarze DZIENNIKA przekraczają granice...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog

Krzysztof Czuma w wywiadzie dla Jerzego Jachowicza stwierdził, że nie będzie się procesował z Kataryną. Jak to mówi młodzież, rychło wczas nam to ogłosił. Ale, z czego mam niezły ubaw, rżnie totalnego głupa, jak zwykle.

Synek ministra, jak można przeczytać na stronie internetowej "Dziennika", nie pamięta, żeby do "kogokolwiek o coś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Michalski kłamał właściwie w większej części swojego felietonu. "Dziennik" szantażował Katarynę i opublikował dane o niej, wbrew jej woli. Mało tego - przygotował zakrojoną akcję, by zaciemnić sytuację, pt. "Co powiedzą autorytety?". Gazetka poszła na wojnę z blogerami i potwierdza to kolejnymi publikacjami na stronie internetowej. Do kręgu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Sprawa Kataryny nie rozwiąże się ot tak. Redakcja "Dziennika", na czele z Michalskim, nie potrafi blogerki, ale myślę, że Nas, Wszystkich - przeprosić. Mało tego, gazeta woli robić z siebie ofiarę wojny internautów i szuka do poparcia swoich kłamliwych tez autorytetów.

Wiemy na pewno, że dziennikarze czytają nasze blogi. I co ciekawe,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Blog

Myślałem w nocy, że kiedy opadną emocje, "Dziennik" po prostu przeprosi Katarynę za, nie będę owijał w bawełnę, draństwo. W ostatnim poście pisałem krótko, dlaczego blogerka nie chciała ujawnić swoich personaliów, do czego miała pełne prawo. Dziennikarze gazety rżną głupa i wypisują bzdury, począwszy od redaktora Michalskiego.

Kiedyś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Podtrzymuję to, co napisałem w poprzedniej notce. Moim zdaniem, Andrzej Czuma doskonale wiedział o zamiarach syna. Niestety - "Magazynu 24 godziny" nie oglądałem, ale widziałem fragmenty w Internecie. Wcześniej obejrzałem "Fakty".

Minister sprawiedliwości nie wypadł w nich najlepiej. Tłumaczył się mętnie i próbował rozbawić, że Krzysztof...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bożena
Blog

Bloger, czy też blogerka Oda (Salon24) tak mocno się przejęła moim wczorajszym wpisem na temat ateizmu, że postanowiła nadać temu rangę dabaty na S24. Po ilości komentarzy wnioskuję iż spokojnie mogę powalczyć o popularność z "Inicjatywą" A.M. Nicponia, którą kiedyś był on ogłosił. Nieskromnie sądzę, że odzew byłby większy:-) Ale jeszcze mniej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rekontra
Kraj

Igor Janke –  24 grudnia godz.  00.12

„Szkoda, że tyle emocji i ostrych słów mało świątecznych padło. Dopiero teraz zajrzałem dotarłem do Pańskiego postu. Byłem dziś wcześniej tylko krótko w Salonie. Zresztą dziś - jak wszyscy wiemy - mamy duże problemy techniczne. „

 

Poprzedniego dnia:...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

W związku z:

- zabanowaniem "Antysalona"

-brakiem wyjaśnienia na ogólnym, dostępnym dla wszystkich forum

- idiotyzmem adminów

Teksty będą ukazywać się na:

 

www.blogmedia24.pl

 

www.niepoprawni.pl

 

Na Salon24 powrócę 17.08.2008 bez względu na sposób wyjaśnienia sprawy....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

Antysalon być może nie przebiera w słowach ale jak się wczytać w te zbite teksty, przeciez chłop szczerze pisze i w większości spraw ma racje.

Poza tym to bardzo miły i bardzo grzeczny człowiek.

Chcę wejść na jego blog - a tu nie ma Antysalona.

Dlaczego został usunięty?

Tak - cholera - nie można! Proszę o podanie...

0
Brak głosów