Pożegnanie

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Chciałem pożegnać się z blogerami tego portalu. Odchodzić po angielsku nie jest naszym polskim zwyczajem. Już wcześniej ograniczyłem publikację moich tekstów na tym portalu, bo jaki jest sens pisania, gdy zaraz przyjdzie kilka trolli i zniszczą możliwość jakiejkolwiek sensownej dyskusji. Tę decyzję podjęło tu wielu. Nie jestem pierwszym i z pewnością ostatnim. Widziałem tu wielu wartościowych blogerów, których już nie ma. Jest wiele miejsc, gdzie można swoje teksty publikować, gdzie dba się o jakość dyskusji, o kulturę naszego języka, gdzie można liczyć na kulturalną dyskusję pod tekstem i blogerów. Gdzie osoby pomawiające nie mają wstępu. Dla takich ludzi z pewnością mile się pisze.

Portal widocznie ma swoją misję, tak więc życzę właścicielowi jej spełnienia.

 

Z poważaniem dla wszystkich Polaków, którzy tu jeszcze pozostają.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:17)

Komentarze

Witaj.

Przyznam zaskoczyłeś mnie. Widzisz, spieraliśmy się po męsku na poglądy, spojrzenie na świat, na wartości. Spieraliśmy się ostro może nieraz zbyt ostro. Oceniałem ciebie głównie jako blogera, twoje poglądy, postawy itp. Nie oceniałem jako człowieka, choć jesteś inteligentny, wrażliwy, posiadasz dużą wiedzę. Faceta poznaje się jak pamiętasz  "po klasie". Może to co teraz uczynię zaskoczy wielu.

Ale osobiście żałuję, że odchodzisz z NP. I tak sobie myślę,że nieraz zbyt ostro prowadziliśmy nasze dyskusje. Jeżeli wówczas ciebie obraziłem, chcę za to po ludzku przeprosić. Życie stawia przed nami prawdziwe wyznania nie tylko różnice poglądów. Wybacz i mnie.

Powodzenia i dużo zdrowia.

Tezeusz

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1657455

Tak więc czym zawiniłem za to przepraszam. A jeszcze nie odchodzimy z tego świata więc nikt nie wie, co w życiu człowieka jeszcze spotka.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657498

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1657501

też chodził mi czasami po głowie, ale doszedłem do wniosku, że nie jest to właściwe wyjście z sytuacji. Odejście jest wywieszeniem białej flagi, poddaniem się. Nie we wszystkim zgadzaliśmy się, ale w większości przypadków tak. Otrzymałeś ode mnie sporo pozytywnych ocen, minusów było niewiele. Nie życzę powodzenia jak to się życzy odchodzącemu, mam nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję i pozostaniesz.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657460

Ale czy jest sens pisać gdy dyskusję dominują wyzwiska, czy można pisać dla ludzi o moralności takiej, że zakładają na innym portalu blog pod moim nazwiskiem i tam wypisują bzdury za geja się podając. A potem tu mnie pedałem określają? Czy warto być między damskimi bokserami. Jest pewien poziom poniżej którego zejść nie można. Czy można pisać na portalu którego właściciel na prośbę o usunięcie pomówień uważa, że to wszystko w porządku.

Ten czas można poświęcić dla portali gdzie takie rzeczy się nie zdarzają. Gdzie admini dbają o poziom dyskusji. A moje teksty można przeczytać na NEon24.pl, Salon24.pl, Wolnemedia.net.

Niech się portal dalej rozwija, miejmy nadzieję, że nie stanie się kloaką internetu. Nie ma sensu kopać się z koniem.

Jak mówi powiedzenie, nie ma co dyskutować z głupkiem, bo sprowadzi cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657490

Sedno problemu. Na salon24.pl można usunąć komentarz, który

demoluje Twój tekst. Tutaj nie.

 

Tutaj jednak moje teksty mają 100 razy więcej odsłon. To mi

częściowo załatwia kwestię kolportażu.

 

Teraz, kiedy sieć kiosków "Ruch" i 500 witryn internetowych ma

przejść w ręce Orlenu, w którym Skarb Państwa posiada zaledwie

27% akcji, może nie warto gardzić niepoprawnymi.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1657745

Trochę szkoda. Zawsze chciałem zobaczyć solidny artykuł o Słowianach, taki bez żadnego przesadyzmu a powołujący się na konkretne ustalenia, czy i szczere blogowe wyznania, co w tym wszystkim takiego interesującego i dlaczego nieprzypadkowo zaprowadziło to do opcji rosyjskiej. Dzielenie się kawałkiem własnej wiedzy i doświadczeń czy choć inspirowanie jest zawsze w cenie. Jestem też pewien, że autobiografia w odcinkach, niczym RO, zrobiłaby furorę, już nie mówiąc o wspomnieniach z działań jaczejki walczącej o rosyjską linię propagandową. W każdym, nawet nudziarzu, drzemią interesujące i pouczające historie, trzeba tylko umieć je wyciągnąć. Cóż, trzeba iść do przodu i się rozwijać, cały świat wstrzymał oddech i wyczekuje 

Szeptunka na drogę i Swarożyc w plecy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657507

.....po prostu relanie zmęczyłeś się naszym b. pożytecznym portalem. Jakiś czas temu, już to tu przerabialiśmy, pisałem Ci wtedy jak dziś byś nie odchodził, lecz walczył dalej, nie dając się już jednak prowokować do bezsensownych i niekończących się sporów. Potem z przykrością patrzyłem, jak znowu dajesz się wciągać w te poniżające, męczące spory. Po co?! Mało Ci kwasu na codzień, olej jednego i drugiego.... i rób dalej to co dobre, co ważne i potrzebne, pożyteczne. Nie wiem czy jest jeszcze nadzieja dla Ciebie na naszym forum i to nie przez innych ale przez Twoje własne nastawienie. Tutaj Zawiszo trzeba być twardym, trzeba wiedzieć czego się chce, tu naprawdę niespecjalnie przejmują się innymi, to jest forum rzemieślników słowa, tu praca wre każdego dnia i niespecjalnie przejmują się dniem wczorajszym. Dlatego ostatnia rada Bratanku, nie licz na ludzkie uczucia, więcej porzuć własne uczucia, raczej nastaw się na ciężką pracę od podstaw, a zaraz inaczej popatrzysz na to wszystko na naszym portalu, wiele się zmieni, a portal pozostanie bogatszy o jeszcze jednego twradziela... . Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

P.S.

No właśnie, jak sam napisałeś mądrze: róbmy swoje!

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1657539

Nie ma we mnie zmęczenia, ja jestem blogerem od ponad 13 lat, mam swoje poglądy i poglądy te nie boję się wyrażać. Przychodząc na ten portal wydawało mi się, że jest to portal polski ze skręceniem w kierunku prawicy. Niestety, jest to portal wyrażający myśl jednej partii. Moje dzieciństwo upłynęło w kraju, gdzie wolą narodu była wola jednej partii PZPR i myślałem, że jest to już czas przeszły, że dożyłem czasu w którym politycy służą krajowi a my jako suweren możemy a wręcz musimy patrzeć im na ręce i krytykować to, co źle robią. Tu niestety nie jest to możliwe. Podałem, gdzie moje teksty będzie można znaleźć. Kogoś zaciekawią, ktoś będzie chciał w kulturalnej dyskusji wziąć udział zawsze będzie mile widziany. Ja o ile czas pozwala zawsze chętnie podam swoje argumenty, pokażę źródła pewnych może kontrowersyjnych informacji. Na kopanie się tu z koniem po prostu szkoda czasu. Lepiej nowy tekst, coś ciekawego opisać. Zawsze sprawiało mi wielką radość gdy pisząc tekst,  kopiąc po źródłach coś nowego się uczyłem. Mam taką wspaniałą koleżankę, z jednej ławy na matematyce w 7 klasie. Która każdą nieprecyzję moich tekstów historycznych mi wytknie. Przyznam się, że kilka tekstów po jej krytyce trafiło do szuflady, gdyśmy razem źródła przedyskutowali. Tak więc tekst historyczny zabiera mnóstwo czasu i lepiej spożytkowanego niż na kopanie się z koniem. W moich tekstach politycznych też staram się pisać teksty przekrojowe, więc również zabierające czas. A na papu trzeba zarobić.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657556

Zawiszo ja staram się być człowiekiem konsekwentnym i wierz mi, iż od lat wielu dobrze na tym od lat wychodzę, gdyż nie straszne mi wichry, burze i Tobie bym tego życzył.... STRoch

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1657561

Jesteś blogger'em od 13 lat! Rycerzu, woju! Nie masz pojęcia,

jakże zupełnie inaczej potoczyłoby się moje życie, gdybym 13 lat

temu zdawał sobie sprawę, jakie pożyteczne są portale internetowe,

fora dyskusyjne. Przypadkowo mi to zasugerowano z 5 lat temu.

Odtąd mogę negocjować z adminem rozsądne kompromisy.

Ale nigdy nie odejdę obrażony na jakiegokolwiek blogger'a.

Kto Ci każe kopać się z koniem?

Gdy tekst jest zbytnio zdemolowany przez komentarze, usuwam go.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1657746

Podpisuję się pod komentarzem Romana, a szczególnie pod tym zdaniem:

Nie życzę powodzenia jak to się życzy odchodzącemu, mam nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję i pozostaniesz.

Na blogu musi być miejsce na dyskusje i na różnice poglądów. Nie powinno zabraknąć Ciebie!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1657589

portal musi zdobyć czytelników którzy uszanują dyskusję. Wielokrotnie próbowałem zainteresować różną tematyką, historyczną, polityczną, obyczajową. Zwykle kończyło się tym, że wpadało kilku delikwentów o poziomie intelektualnym... dobrze, nie będę porównywał do czegoś albo kogoś, by tego czegoś albo kogoś nie obrazić. Publikując na kilku portalach, ludzi, którzy z kulturą się wypowiadali znajdowałem. Dam pani przykład:

Polski portal Salon24:

https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1096152,jak-dzielny-mateusz-z-wirusem-walczyl

Tutejszy portal:

https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/a-moze-tak-przeniesc-stolice-do-grajewa

Porówna sobie pani jakość dyskusji jaką reprezentują Polacy i jaką tu można uzyskać. Czy ktoś kogoś na porządnie administrowanym portalu od "gejów" wyzywa?

Aby na portalu pojawiały się interesujące, kontrowersyjne, pobudzające do dyskusji teksty musi się najpierw pojawić czytelnik a nie zespół trolli, co każdą dyskusję storpedują. Inaczej każdy popatrzy, kilka razy spróbuje i odejdzie, co właśnie widać na tym portalu. Wspomni pani ilu tu było ciekawych blogerów, odeszli bo w takiej dyskusji brać udziału nie chcieli.

Ten portal ma misję, nie być polskim portalem odzwierciedlającym różnorodność poglądów, jaką charakteryzują się Polacy. Każdy z nas wie, że jesteśmy narodem lubiącym się różnić, dyskutować. Narodem o szerokich horyzontach myślowych, o szerokim zakresie poglądów. I wtedy powstaje ciekawa dyskusja. Niech Pani popatrzy jak różnimy się w sprawie szczepionek. Może być dyskusja jeśli trolle dyskusję storpedują? Jeśli niepoprawni.pl uporają się z trollami z pewnością z czasem pojawi się grupa wartościowych blogerów, ale na to trzeba czasu. Ja mam gdzie pisać, są portale, gdzie pojawiają się wartościowi komentatorzy, nawet przy tekście nowego blogera. pojawia się dyskusja. Tu ma pani przykład.

https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1089555,matematyki-nauczyc-sie-nie-da

nawet na początkujących portalach

http://xn--niepodlegy-i0b.pl/#/788/naloznica-z-woli-ojczyzny/

Dlatego ostatnich moich tekstów tu już nie publikowałem.

https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1102144,skad-sie-wziely-nasze-nazwiska

Widocznie linia tego portalu, zainteresowania czytelników są inne niż ja prezentuję. 

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657594

Pozdrów od nas:

Szperaczkę, Szperacza, Szperaczuszkę, Szperaczuszka, Szperaczunieńkę, Szperaczunieńka, Szperaczychę, Szperaczycha, Zdesperaczkę, Zdesperacza, Alin.K i innych 

A ten link na świadectwo, że mógłbyś jeszcze zawalczyć:
Czarny Rycerz
 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1657624

zanim odejdzie, swoją słowną "miłość", kulturę słowa do bliźniego jakie zaprezentował na NP.  Ubecja zrywała paznokcie.           Ten nie zrywał a stawiał na swoim - jak w pzpr.  Dziękuję Niebieskiemu za takie dyskusje. Doceniam ludzi którzy budują, a jeśli nie budują, to szanują dorobek pokoleń tak materialny, historyczny i duchowy - kościelny. Polacy (Europa także) mają co chronić. Mają dowody kultury. Mają wychować zdrowe pokolenie, które pozwoli im dożyć spokojnej starości w otoczeniu wnuków, prawnuków a nie zdziczałych macic i eutanazji. Człowiek został stworzony i otrzymał rozum do szczytnych celów.     W odpowiednim czasie każdy powinien to zauważyć.  Nie potrzeba do tego przynależności partyjnych.    

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1657681

.....i proszę nie odmawiaj! Pozostań jednym z nas niepoprawnych ale weź sobie dłuuuuugi urlop. Po prostu zaglądaj do nas niepoprawnych niekiedy, pośmiej się, pożałuj nas, a potem znowu wygodny dystansik. Zobaczysz, po krótkim czasie odpoczniesz od kwasiarzy i znów cosik, u nas opublikujesz, a  wówczas to naprawdę pożyteczne forum, nic a nic przez to nie straci ale stanie się bogatsze i jeszcze b. wiarygodne. Uwierz mi Zawiszo jest w Tobie dużo dobra i jest ów potencjał, ale jesteś zbyt uczuciowy, a kwasiarze przypuszczam de facto mają to w nosie, a nawet w dupie. Nadto nie szukaj sprawdliwości u ludzi, bo jej nie znajdziesz, tym b. na takim portalu, przy czym ona zawsze jest u Boga...... . Gorąco Cię pozdrawiam i wierzę głęboko, iż nie pogardzisz moją prośbą osobistą do Ciebie. Sław

P.S. Wiesz dlaczego to napisałem?! Bo lubię ludzi szczerych, gdyż na nich zawsze można coś zbudować, nawet z czasem natomiast na ludziach fałszywych, na nich nie zbudujesz nic.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657628

Taa, trafiłeś na bardzo szczerego patriotę z ogromnym dobrem. Dopiero wyszedłeś z lodówki? Nie spotkałeś się ze wzmianką o stałym zasypywaniu kłamstwami, antypolskiej działalności, intencji celowego wchodzenia dla trollowania na złość wrogom. A równocześnie maski rycerzyka bez skazy, który obsesyjnie prezentuje swoje wymyślane przymioty. Dajcie sobie buzi i wynajmijcie na to pokój w hotelu ale nie odstawiajcie kolejnej tragifarsy, jaka to patriotyczna szlachetność. Zło należy nazwać po imieniu a to sam Niebieski postawił się w roli wroga, więc płakać można jedynie nad antypolskością i głupotą. To, co wypisujesz jest nie tylko niesmaczne ale i ohydne, jest też wykorzystywaniem sytuacji gdy nieładnie będzie napisać wprost o niemiłych dokonaniach ZN.

No sorry, że psuję stypę i gloryfikację nowego świętego ale w końcu co tam jakaś prawda, patriotyzm, narodowy interes, nie? Przez grzeczność nie spytam, co cię łączy z takimi postaciami bo nawet jak na słabe ogarnianie musiałeś coś widzieć.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657634

jeszcze nie odszedł, a ilu za nim już płacze. Kim Ir Sen dobry sen by utracił... gdyby jeszcze żył. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1657637

......Ci się w główce przejaśni. Powiedź no nam Kryspinie co myślisz o gloryfokowaniu banderowców na współczesnej Ukrainie, znaczy zbrodniarzy, ludobójców w osobie Bandery, Szuchewycza i w osobach innych zwyrodnialców od siekiery?! No Kryspinie wal z grubej rury, a nie żałuj sobie tym razem...., czekamy! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Sławomir Tomasz Roch

#1657645

Chciał coś wymusić, nie udało się to i odchodzi. Każdy głupi wie, że G. nie pertraktuje z terrorystami, co najwyżej można grzecznie prosić. Opcja druga- coś do niego dotarło bądź szykuje nowe wcielenie. Że sam robił brzydkie rzeczy i nie bez powodu były takie reakcje, to ani słowa. Zaraz powstaną wersje, że to wina G., NP to niepolski portal trolli a on był prześladowany za "prawdę". Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Dziwiłbym to się, gdyby było inaczej albo gdyby przeważył nad innymi, wtedy to dopiero by można źle myśleć o portalu! Przy jego działalności to nawet da się rozgrzeszyć kwestię zachowania kultury, przecież to tak, jakby napotkać bolszewika, który skrzywdził a chce się panoszyć. I jeszcze zaciesza, że nic mu się nie zrobi ale potem fałszywie płacze oraz zwalanie na... czytelników. Oraz brak dyskusji- jak dyskutować nad zalewem fejków? Kwestia radykalnego odporu i odcięcia się a nie zapraszania na herbatkę zadaniowego trolla o wyjątkowo złej woli. NB pozdrawiam Panią Doktór, która jasno stwierdziła jego manipulacje a teraz roni łezkę- czego to etos wyższej kultury nie robi z ludźmi. Ja rozumiem kompromis społeczny, harmonia, zasady współżycia, nawet ą i ę wyższych sfer- ale takie rzeczy są faryzeizmem, prowadzą do relatywizmu i kolaboracji. Przez grzeczność nie zapytam o taką postawę w życiu. Życzyć to można nawet nie refleksji, bo jest świadomy swych działań, tylko nawrócenia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657647

Drodzy niepoprawni blogerzy, blogerki i nasi sympatycy i Ty Gawrionie oraz Mała Mi mam obowiązek ostrzec Was przed b. złym człowiekiem (przez jego dobrze znane ohydne czyny), który na naszym b. pożytecznym portalu podpisuje się jako kontrik. To człowiek który tylko przez moją własną, skromną osobę, był już upominany setki razy (setki komentarzy na naszym forum), wzywany do opamiętania, do nawrócenia, do przeproszenia Tych wszystkich, których powielokroć obrażał, krzywdził, oczerniał ale to wszystko nie przyniosło wymiernego skutku.

To człowiek wyjątkowo zatwardziały, zawzięty, niezwykle wulgarny i prostacki w swoim języku, którym nieustannie zaśmieca nasz portal, jak i nasze osobiste blogi. Niewykluczone, iż jest to neobanderowiec, opłacany przez ludzi Juszczenki lub jemu podobnych, osądzać póki co nie wolno ale czuwać należy. Proszę byście mieli to na uwadze przynajmniej do odwołania, znaczy do czasu gdy nastąpi jakaś wyraźna poprawa, postępowania tego b. złego osobnika. Jest mi niezwakle wstyd, że musicie niekiedy oglądać i jego b. naganne wpisy i pod moimi tekstami. Osobiście wiele razy mu wybaczałem i wybaczam ale nie mogę godzić się na zło, gdyż zło niepotępione rozwija się, rośnie, staje się z każdym dniem jeszcze gorsze. Nie tędy droga! Zostańcie z Bogiem. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Sławomir Tomasz Roch

#1657644

tak, żyd mason i banderowiec.

oczywiście rzeczowo się nie odniesiesz, tylko przyczepisz jakimiś wymyślanymi bredniami o mnie. 

krótko, dziwadło- znasz działalność ZN czy nie? trzymasz z takimi?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657649

Niepoprawni blogerzy, blogerki, nasi sympatycy i inni przypadkowi czytelnicy to właśnie kontrik w całej swojej krasie i okazałości, doskonale wiedzący, iż nie macie dziś czasu, by poczytać o nim w setkach innych komentarzy na forum, choćby na moim blogu, na to liczy ta "złodziejucha moralna" ale prawda, jak oliwa na wierzch wypływa. Szukajcie, czytajcie zatem o przesławnym kontriku jeszcze dziś, a znajdziecie! Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Sławomir Tomasz Roch

#1657654

Nie pytam o twój stan psychiczny i umysłowy, tylko czy wiesz cokolwiek o działalności tzw. Zawiszy Niebieskiego, że konstruujesz o nim jakieś ładne obrazki z dupy? Chwal grzech dalej, nawiedzony ultrakatoliku

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657656

...ode mnie tutaj i teraz, w tym momencie nie wymaga, a ty jeśli znasz jakieś haniebne wpisy,  to tu i zaraz odpowiedzialnie zacytuj! Niech autor ma szansę sią odnieść do Twoich zarzutów.

Natomiast dobrze znam ciebie kontrik i twoje liczne, b. haniebne wpisy. Dla przykładu dla ciekawskich: napisz tutaj i teraz, przed całym forum niepoprawnych blogerów i blogerek, naszych sympatyków: potępiam gloryfikowanie OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, potępiam Cerkiew grecko-katolicką za święcenie pomników ludobójców spod spod znaku OUN-UPA, spod znaku czarno-czerwonej (demonicznej) szmaty . Noooooo, kontrik napisz tak.....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657657

Nie zamierzam tu wywlekać jakiś zawiszowych bredni i przykładów antypolskiej roboty, zwł. że je wielokrotnie opisywano. I to przed tak łaskawym sędzią. Rusz dupę a nie czekaj, aż podadzą na tacy. Może poza lojalką i samokrytyką jeszcze mam się okazać metryką a może napletkiem? Jakieś inne życzenia z czapy?

Zapominasz o tym, że to ty powinieneś uzasadniać swoją tezę, ja zapytałem czy znasz robotę ZN, w końcu się doczekałem odpowiedzi, wymijającej- a jakże, co wystarczająco ukazuje, że gadasz o czymś, o czym nie masz pojęcia. No tak, "nikt nie wymaga" by wiedzieć, o czym się mówi.

moje gratulacje

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657663

....przykładu?! Czy jak oto może jest?! Dlaczego?! Bo co?! Bo b. łatwo oskarżać, pomawiać innych  bez dowodów, bez odpowiedzialności?! Rusz zaraz dupę do roboty i udowodnij czarno na białym swoje zarzuty, a nie to przeproś na forum i błagaj o przebaczenie.... Z poważaniem STRoch

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657666

Sławomir będzie tęsknić za ZZ. To pewne jak amen. Może ktoś poleci mu ładne tapety Windowsa w niebieskim kolorze? Choć w sumie jak łyknie głębszego (co mi tu proponuje) i przymruży oczy to i zielony obleci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1657738

....czakamy! Pijesz, czy znów czekasz, że wszyscy raz jeszcze zapomną?! To są sprawy życia i śmierci! Z Panem Bogiem STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Sławomir Tomasz Roch

#1657658

Ze sprawą życia i śmierci to dzwoń na 112

Nie trap się ohydnymi czynami i obrzydliwościami innych, azaliż jesteś stróżem brata swego?

Jestem pewien, że Bóg kocha prostaczków i szaleńców, skoro tylu ich stworzył

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657667

....naprawdę widzi i czyta wszystko, co piszesz, jeszcze masz szansę, jeszcze masz czas..... Nie zmarnuj tego czasu, szansy życiowej! Potem już Ci niestety nie pomożemy, cobyśmy nawet b. chcieli pomóc, czy to ja. czy Zawisza, czy Rebeliantka, czy wielu innych. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657669

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zdrowia, a tu widzę, że w Tworkach podłączyli wam internet. Niepojęte.... ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1657729

Jest to też nieprzeciętny kłamca i wróg Polaków, czego kilka osób na Niepoprawnych udaje, że nie widzi. Ma on od nich wsparcie, co rzuca cień także na nich.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657660

....a przynjamniej nie chce się póki co nawrócić, jakby nie miał innego póki co zajęcia. Wszyscy (z wyjątkami) omijają go już okrakiem, bo nie chcą mieć doczynienia z prostakiem, rzucającym wulgaryzmami, po prostu. Ale tan sam facio wykańcza w tym czasie naprawdę pożytecznych blogerów. Ostatnio wczepił się jak wesz psiego ogona Rebeliantki. Gawrionie czy tego nie widzisz, czy nie chcesz widzieć, czy Cię to nie obchodzi?! Nie mogę nie zapytać, bo przecież i tak wszyscy widzą i czyatają od tygodni. Gawrionie czy Twoim zdaniem kontrik jest wzorem blogera niepoprawnego....., napisz nam, nie gardź naszą prośbą (jeśli to przeczytasz, choć co się odwlecze to wszak nie uciecze). Z poważaniem STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657664

masz się za proroka, przed którym trzeba się nawrócić? to dlatego sympatyzujesz z antypolską sektą chojeckiego i oszustem cyprianem polakiem? przy okazji- mam napisać, że sam jesteś tępym ch#, czy nie napisać? bo nie wiem, czy tylko prorokowi wolno pomawiać i wyzywać i jeszcze kazać się ukorzyć?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657676

....kim jest oto kontrik, a kto nie chce widzieć raz jeszcze, to już jego własny wybór na dziś i na jutro... . Pozdrawiam b. serdecznie całe forum ..... STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657678

tak jak pisałem wielokrotnie to jest człowiek podły i nienawracalny. Próbował mnie zdyskredytować pisząc, że byłem przeciwko lustracji Polonii, do tej pory jakoś nie "mógł" tego udowodnić. Poniżej zamieszczam jego komentarze broniące używania terminu "naziści" zamiast "Niemcy". Zwróć uwagę Sławku na to, że w tej chwili pod moim komentarzem wsparło tego typa trzech "niepoprawnych", to daje wiele do myślenia. (komentarz uzupełniony)

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/ambasada-usa-opublikowala

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657679

.....powołuję się niniejszym na kilkaset opublikowanych tu wpisów. OUN-UPA działało jak pospolite bandy mordując i paląc wszystko! 

Nie jest mi znany ani jeden fakt historyczny wymiany jeńców pomiędzy Samoobroną Wołyńską, czy Armią Krajową (AK) i OUN-UPA na Wołyniu, podczas Rzezi Wołyńskiej. Dlaczego? Ano dlatego że OUN-UPA to były pospolite bandy leśne (dosłownie) i nawet ich regularne oddziały, znaczy kurenie i sotnie, działay jak zwyczajne bandy. Po prostu przychodzili zwykle w nocy lub nad ranem: gwalcili, po czym b. okrutnie mordowali, zarzynali dosłownie wszystkich i w każdym wieku, bez wyjątku, następnie rabowali wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość, a potem spopielali do ziemi własność Polaków, by nie pozostał żaden ślad po znienawidzonych, przeklętych Lachach. To są ogólnie znane fakty, nagie fakty. Tak zniszczono nie jedną, nie dziesięć wsi polskich, tak wymordowano i zniszczono blisko cztery tysiące polskich wsi, kolonii i chutorów na samym tylko Woyłniu.

Wypuszczenie jakiegokolwiek bandyty z OUN-UPA, złapanego na gorącym uczynku i w tamtych warunkach, musiało łączyć się z b. wysokim ryzykiem, iż już następnej nocy, ten sam bandzior w innym miejscu, w innej wsi znów będzie gwałcił, mordował, rabował i palil, a na to żaden mądry dowódca i żołnierz, podczas Rzezi Wołyńskiej nie mógł sobie pozwolić, gdyż Saomoobrona Wołyńska była w wielkiej mniejszości i nie posiadała właściwie broni. Polacy na Wołyniu podczas Rzezi Wołyńskiej walczyli po prostu wobec ogromnej przewagi liczebnej OUN-UPA, która do tego stosowała batrbarzyńskie, zwierzęce sposoby walki.

Reasymując, na Wołyniu było banderowskie ludobójstwo szczególne, dokonane w niezwykle okrutny sposób przez bandziorów. To nie były regularne armie, stojące i walczące na ubitej ziemi wg ogólnoludzkiech norm, to była po prostu Rzeź Woyłyńska, a wołyńscy Polacy mieli do czynienia z nocnymi wilkami, rzeźnikami spod znaku tryzuba, zwących się OUN-UPA. Taka jest prawda, takie są fakty historyczne! Dlatego właśnie lokalni dowódcy wołyńscy wydawali doraźne wyroki śmierci wobec złapanych na gorącym uczynku banderowcach.

W przeciwnym razie gdzie owi jeńcy banderowscy mieliby być niby przetrzymywani, kto miał ich pilnować, gdy nie było się nawet komu bronić w razie ataku banderowców, kto miał im dać jeść, jak sami Polacy nie mieli co włożyć do ust sobie i swoim rodzinom. Kto nie był na Wołyniu, kto to tego nie widział, kto nie przeżył, ten absolutnie nie wie, jak wygląłdało to piekło czerownych nocy. Tamci ludzie tam byli, oni to widzieli i słyszeli, to oni też walczyli każdej nocy o przetrwanie! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657659

Zdrowia życzę.

Trochę więcej wiedzy też nie zaszkodzi. Z charakterystycznym sprowadzaniem wszystkiego do Wołynia na czele.

P.S. Jak rozumiem, ni stąd, ni z owąd, piszesz o mordowaniu jeńców. Taak, to bardzo katolickie, przypomnisz werset ze słowami Chrystusa? Bo nie mieli gdzie trzymać. A jak ktoś ma mniejsze mieszkanie, to może wyskrobać? Dobrze, że takiego Rocha mają gdzie trzymać i karmić.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657665

....dlaczego?! To proste, bo nie masz szacunku do ludzi! A to jest właśnie warunek dobrego zdrowia! Ja Ci tam nie życzę choroby, bo nie jestem głupi ale Cię jedynie ostrzegam, kontrik opamiętaj się, przeproś Tych wszystkich których skrzywdziłeś, a zaraz Ci sią poprawi, inaczej będziesz cierpiał swoje własne winy. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657673

... zasług w kwestii naświetlania tragedii Polaków na Kresach. Nikt, a przynajmniej ja się nie doczytałem. To  dzięki Tobie ja nabyłem tę tragiczna wiedzę o bestialstwach banderowców.Weź może szklankę wody,i odsapnij, gdyż wychodzi na to, że Kontrikowi wkładasz banderowski topór do ręki. Ta niepotrzebna awantura, powoduje uśmiech na twarzy (domniemywam) Niebieskiego, a miała to być stypa nie wesele. Niebieski jeszcze nas tu nawiedzi, nie byłby sobą.

Kontrikowi dopierniczysz przy innej okazji, gdy się nawinie. Nie psuj swego dobrego (szczerze!) imienia na NP.

Pozdrawiam Was obu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Apoloniusz

#1657668

.....reszta obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg w moim garażu, wierz mi. Przemydytuj proszę. a potem odpisz! Gorąco pozdrawiam STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1657677

To nie portal Awanturni lecz Niepopranwi, ostatni taki portal w Polsce. Reszta albo padła, albo się sk...ła.

Nie myślałeś o tym, to przemedytuj. Proszę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1657696

...a burdele z lubieżnymi pannami są dla tych którzy je lubią. Czy Ty także korzystasz z burdeli Apoloniuszu?! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1657698

Chociaż przyznam Ci się w zaufaniu, już dawno tak się nie uchichrałem. Aż do łez. Zwłaszcza gdy mój ulubieniec (to ten na kulawym koniu) zwymyślał podłego i nieobliczalnego zawadiakę z łypającym ślypiem. Kurcze, ale kino, no i jaki fajny burdel, sam cymes!

Pozdrawiam wszystkich uczestników Stypy!

Ps Niebieski chwała Ci, chociaż za taki pogrzeb!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1657724

Czy wypada umieszczać w jednym zdaniu słowo "burdel" z tym drugim? (tytuł)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1657728

Tak zerknąłem, co tu się dzieje, sami widzicie tę patologię i pod tym tekstem i pod innymi tekstami na tym portalu. Póki właściciel nie zrozumie, że bez skorzystania z doświadczenia innych polskich portali, czyli wyrzucenia tych, który polskie portale podziękowały, szkoda czasu na publikowane tu tekstów, którym wiele wysiłku się poświęca. Jest wiele innych miejsc, gdzie można znaleźć dojrzałego i kulturalnego czytelnika. Posłużę się historycznym przykładem gospodarki rolnej, trójpolówki. Zawsze jedno z trzech pól musiało odłogiem pozostać, by znowu ziemia plonem mogła się odwdzięczyć. A nic tak ziemi nie nawoziło jak wypalenie chwastów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657735

Pytam dla kolegi. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1657736

Chwasty się wyrywa i to z korzeniami. Nie wypala.

Wypalona ziemia pozbawiona jest pożytecznej warstwy

mikroorganizmów.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1657747

nie tylko pisać i czytać. Choć zwalczali wiarę, wierzenie w Boga czy przynależność do Kościoła (pomijam prześladowanie  i mordowanie Kapłanów) uczyli także stosunku do drugiego człowieka słowami proszę, dziękuje, przepraszam. Twoje motto cyt. "przygłupiastych trolli ośmieszam," czy "Śmiejmy się z głupich, choćby z przewielebnych."  świadczy tylko o Tobie i Twoim stosunku do drugiego człowieka, choćby wg Ciebie okaleczonego umysłowo. Jest takie porzekadło jak: "Każdy głupi ma swój rozum"  Jeżeli takiego wg Ciebie głupiego nie rozumiesz lub się z nim nie zgadzasz, to trzeba się z niego śmiać? A może współczuć jeśli nie pomodlić o dojrzałość jego i własną.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1657767

Skąd pochodzi cytat? "Szanujmy mądrych , przykładnych , chwalebnych , śmiejmy się z głupich choć i przewielebnych". To słowa zapisane w jednej z perełek naszej literatury Monachomachii przez Ignacego Krasickiego. Czy to świadczy o stosunku do człowieka, to tylko bardzo mądra myśl przeznaczona ku nauki ludzi. Zaś nie ma lepszej metody na trolle jak ich ośmieszanie. Z czasem dojdzie do głowy nawet trolla takt, że jest trollem. "I śmiech niekiedy może być nauką, jeśli się z przywar nie z ludzi natrząsa" To też słowa Krasickiego. Poczytaj jego bajki, może wnukom, to naprawdę mądra literatura którą każdy Polak znać powinien. Zawsze mówiłem, że Polakom niezbędny jest pozytywizm, nauka u podstaw. Bo właśnie na brace tej nauki bazują ci, co mówią "naród głupi wszystko kupi".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657780

1. to nie Kolejarzu a Kolejorzu. Czytaj i pisz ze zrozumieniem, jeżeli to twój chleb.

2. Poważny, a nie przygłupiasty troll przywołałby autora użytych myśli, jeśli ma innych za debili.

3. Dla ciebie jak widać- "naród głupi wszystko kupi"

Wystarczająco popisałeś się swoją wiedzą i kulturą osobistą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1657794

Błąd! Masz coś do upowszechnienia. Idziesz do wydawcy. I co?

Pytasz go o poglądy? Pytasz go o jego misję? W PRL pytaliśmy o to,

co dopiszą, a co usuną? Można było drukować nielegalnie, ale czy za

każdym razem było warto zapychać podziemne drukarnie? 

A Ty tutaj dzisiaj takie fochy? Zmień zdanie.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1657743

poniżej którego zejść się nie powinno, bo wtedy można tylko mieć obrzydzenie do samego siebie. W obecnej sytuacji nie widzę tu swego miejsca a w przyszłości? Podobnież tylko krowa nie zmienia zdania i to też nie jest pewne.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1657782

Teraz jest wojna, nie czas patrzeć na poziomy poniżej których nie można zejść.
Wszyscy już i tak brodzimy w kanałach, fekaliach czy to warszawskich ...czy też Niepoprawnych...czy też innych.

Faktem jest ,że Niepoprawni to najgorsze dno.

Przeglądam różne portale...ale na żadnym nie ma takiego opluwania i obsrywania innych - jak tu się plotkuje na temat "ścierwoneonówki". To jedyny, wzięty temat który faryzeuszowi-Tezeuszowi nie schodzi z klawiatury.

Nie wiem czy Gawrion go w tym celu zatrudnił...czy mu to po prostu pasuje. Bez znaczenia.

Nie po drodze mi z Tobą jak i z p.Oparą..bo obaj jesteście racjonalistami oświeceniowymi a nie praktycznymi katolikami...ale z Tobą można było przynajmniej wymienić poglądy.
Natomiast te chamskie "półgłówki" gawrionowe są nie do zniesienia. Gdyby nie one...może można by się dogadać. Nadzieja umiera ostatnia.

Poziom,cel i skutek pisania na portalu zależy od właściciela, który powinien wiedzieć po co jest dany portal i po co dyskusje.
Z tym jest problem . Nie każdy z naczelników i właścicieli wie po co to robi i po co w ogóle żyje.
Dlatego mamy to co mamy, i tu i tam i w Polsce.
Pozdrawiam

C+M+B 21

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1657804

.....spieraliśmy sią niejednokrotnie b. stanowczo, innym razem chwaliłem Cię za wpisy, taka po prostu  jesteś, a jednak jesteś, piszesz, wyrażasz to czujesz, dzielisz się swoim świadectwem. To przecież b. dobrze! Podobnież i ten portal, ale nie tylko bowiem ma dużo więcej b. pozytywnych zalet. I to  czyni go b. pożytecznym i b. potrzebnym medium w sieci. Po temu należą się tutaj wielkie, szczere dzięki, madliiwa dziękczynna Gawrionowi, Małej Mi i wszystkim w zespole niepoprawnych. Tworzymy bowiem b. żywe, dynamiczne forum, w którym wiele się dzieje, kotłuje, zmaga, wypala, jak owa prawdziwa, hartowana stal w ogniu. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

P.S. 

Verito no przecież już znasz mnie trochę: młody, pełny nadziei, choć zawsze z ręką na pulsie....

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1657808

Różnica między nami a nimi polega na tym, że my dążymy do świętości a oni do piekła.

Ten portal nie ma już żadnych pozytywnych zalet.
Może od początku taki był zamiar tylko skrzętnie ukryty za sposobem punktacji, która jest perfidną i bezczelną cenzurą. Nie możesz tego nie widzieć.
Dzieje się tu również wiele zła również z powodu bierności i tchórzostwa tzw. niepoprawnych.
To jeden z częstych grzechów ludzi wierzących, którzy przez brak reakcji stają się wspólnikami grzechów cudzych...nie wiem czy wiesz o czym mówię;-)
Młodym się wiele wybacza ...więc polecam:

https://news.fsspx.pl/2020/09/wiara-nie-jest-slepym-uczuciem-religijnym-rozmowa-z-ks-maciejem-gaudronem-fsspx/

http://www.bibula.com/?p=19809

Zamiast pozdrowień C+M+B+21 ;-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1657822