Bill Gates: Świat wiedział o wirusie 5 lat temu

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

 – Jeśli cokolwiek zabije ponad 10 mln ludzi w ciągu kilku następnych dekad, to prawdopodobnie będzie to wysoce zakaźny wirus, a nie wojna. Nie rakiety, ale mikroby – mówił twórca Microsoftu 5 lat temu na konferencji poświęconej wirusowi ebola – donoszą zszokowane media, zawsze i słusznie przecież wyśmiewające „teorie spiskowe”, czyli każdą wiedzę niezgodną z obowiązującą propagandą.

Bill Drzwiowy kłamie: pamiętajmy, że jest zwolennikiem zmniejszenia liczby ludzi na świecie - depopulacji!

Odkąd Onet zmienił właściciela trochę zmądrzał: - To nic oryginalnego, ale mający posłuch i duży wpływ na rzeczywistość Gates powiedział głośno to, o czym świat wiedział, ale milczał i niewiele robił, by się przygotować]]>Źródło:  ]]>

"Kiedy zdasz sobie sprawę, że dosłownie opisuje koronawirusa": ]]>https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=6Af6b_wyiwI&feature=emb_...]]>

Gdy Bill Gates przestrzegał przed wirusem już 5 lat temu. Tymczasem internauta Jordan Sather napisał: „Zabawne, że patent na koronawirusa został złożony w 2015 i przyznany w 2018 roku”.  

Źródło: ]]>Jordan Sather  ]]>

Ktoś może zapytać, no dobrze, ale jaki Bill Drzwiowy ma interes w tym, by wybić 1/10 ludzkości? Jaki interes ma w szerzeniu koronawirusa? No właśnie:

Bill Gates jest specjalistą w temacie najgroźniejszych chorób dręczących ludzkość. Na co dzień jego największa na świecie fundacja tworzy leki i szczepionki na malarię czy polio. W ten sposób chce on uratować każdego roku miliony istnień ludzkich.]]> Źródło:]]>

Komuś szykuje się ogromna kasa... Tymczasem lęk przed koronawirusem jest tak ogromny (niestety słusznie), że nikt nie będzie badał tych szczepionek, i tego, co tak naprawdę zawierają.

Bill Drzwiowy i ci, co za nim stoją, są jakby socjalistami: wymyślają problemy, przeciwko którym dzielnie potem występują... Pamiętajmy, że Bill Gates jest zwolennikiem zmniejszenia liczby ludzi na świecie - depopulacji.

Proszę obejrzeć, póki jest w necie: ]]>The next outbreak? We’re not ready | Bill Gates  ]]>

 

                          Jest nadzieja dla chorych!

Tymczasem należy zachować ostrożność w stosowaniu alternatywnych metod, jak i szczepionki Billa Gates'a zwanego Drzwiowym (klucznik piekieł...). Żarty na bok. Ten sam bloger Jordan Sather pisze: 

Mężczyzna zmarł po spożyciu fosforanu chlorochiny - jednego z leków przeciw malarii, o których Trump wspominał w ostatnich dniach. 

Tymczasem sukcesy wykazuje stosowanie w leczeniu SARS-CoV-2 (COVID-19) zatwierdzonej do użytkowania w 1949 r. przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) chlorochiny, która wykazuje również aktywność przeciwwirusową, np. przeciw flawiwirusom, retrowirusom i koronawirusom o czym pisał:

Martin J. Vincent i inni, Chloroquine is a potent inhibitor of SARS coronavirus infection and spread, „Virology Journal”, 2, 2005, s. 69, DOI: 10.1186/1743-422X-2-69, PMID: 16115318, PMCID: PMC1232869 (ang.). 

Amerykański bloger nie ma racji, ponieważ z badań wynika, że lek ma „tylko” 90 proc. skuteczność:

Stosowanie leków przeciwmalarycznych w walce z koronawirusem bada francuski profesor Didier Raoult. Badania kliniczne udowadniają skuteczność: szybszy spadek gorączki i krótszy czas wyzdrowienia. 

24 pacjentom „podawano 600 mikrogramów hydroksychlorochiny przez 10 dni. Po sześciu dniach wśród pacjentów, którzy przyjmowali lek, odsetek zakażonych spadł do 25 proc. w porównaniu do 90 proc. wśród pacjentów, którzy otrzymywali placebo]]>Źródło: ]]>

Przy okazji warto zadać pytanie, jak koronawirusa przechodzą osoby, które były szczepione przeciw grypie. Czy jest jakaś zależność? 

Uwaga! Jako skuteczny lek przeciwko koronawirusom są reklamowane preparaty przeciwko dezynfekcji!

Nie wiem czy preparat do dezynfekcji (np. do czyszczenia akwariów) w małych ilościach, leczy – zabija wirusy, ale z takimi metodami należy być ostrożnymi, bo wielu szarlatanów może sobie stroić psychopatyczne żarty. Proszę o tym pamiętać, gdy będziecie szukać różnych informacji na ten temat w Internecie: 

- (...) Kerri Rivera, opublikowała artykuł na swojej stronie internetowej pod nagłówkiem: „Dobra wiadomość: koronawirus zniszczony przez dwutlenek chloru”. Rivera opowiada się przede wszystkim za wykorzystaniem MMS w leczeniu autyzmu. W 2015 r. Została skutecznie wykluczona ze sprzedaży dwutlenku chloru do leczenia autyzmu w Illinois. Ale nadal jest aktywna w Internecie i powiedziała w swoim niedawnym poście: „Wiemy już, że CD jest bezpieczna do spożycia przez ludzi i została wykorzystana do pomocy ciału w leczeniu wielu chorób, w tym autyzmu, malarii, opryszczki i AIDS.  

Niech wypowiedzą lekarze i farmaceuci. Stosowanie szarlatańskich metod, może tylko zaszkodzić. Wiem, że może nie powinienem o tym pisać, ale zdesperowani ludzie mogą szukać pomocy nie tam, gdzie powinni.

 

Komentarz:

Jest jeszcze nasz ulubiony TVN:

27 stycznia 2020 roku sprawa patentu na koronawirusa podana przez Jordana Sather’a została wyśmiana, jako „teoria spiskowa”, przez tę „lubianą” przez nasz wszystkich „patriotyczną” redakcję.

]]>Źródło:  ]]>

Informacyjna „uczciwość” stacji TVN jest wszystkim dobrze znana, ważne jednak, by pamiętać, kto w imię ujarzmienia i wyciszenia społeczeństwa, a przecież stacja ta należy do amerykańskiego kapitału – kraju, gdzie tworzono koronawirusa – sieje dezinformację. 

Jak już napisałem, powinna powstać lista firm i osób, które w czasach tej zarazy, zachowują się nieprzyzwoicie i sieją dezinformacje, także tę, że środek do czyszczenia ubikacji może być skuteczny w walce z tą „AIDS naszych czasów, tyle, że przenoszoną drogą kropelkową”.  

Czy Bill Gates faktycznie, co wyśmiało TVN24 prowadził fundację prowadzącą badania nad Koronawirusem? Tak. Proszę samodzielnie badać źródła. Pamiętajmy, że rozwój swojego majątku w pierwszej połowie lat 90-tych zawdzięcza, podobnie, jak wielu "naszych" miliarderów, interesom - zamówieniom publicznym z państwem. Nie twierdzę, że nie jest zdolny, ale tak to każdy by potrafił zostać miliarderem.

Gdy w wyszukiwarkę wpisałem: Does Bill Gates run a coronavirus research foundation? / Czy Bill Gates prowadzi fundację prowadzącą badania nad Koronawirusem?

To jaki pierwsza pokazała mi się strona Fundacji Gates'ów: ]]>Kliknij]]>

]]> https://www.gatesfoundation.org/TheOptimist/coronavirus ]]>

Żyjemy w ciekawych czasach, gdzie miliarderzy, tak bardzo chciwi przecież, zamiast płacić godnie pracownikom, dają swoje ogromne pieniądze, często zarobione przy poparciu "deep state" - głębokiego państwa, czyli ciemnych interesów, dzielą się swoimi pieniędzmi...

Danuta Stenka w reklamach proszku do prania 30 lat temu pytała: I ja mam w to uwierzyć?

 

Tekst do swobodnego wykorzystania w Internecie za podaniem danych Autora

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (14 głosów)

Komentarze

Ponoć na pierwszym miejscu są potrzeby fizjologiczne, z wymianą gazową oraz dostarczaniem pokarmów.

Dalej bezpieczeństwo oraz za nim gdy już płuca wypełnione, bandzioch pełny a pęcherz próżny, pojawia się potrzeba akceptacji.

Niektórym do tego wystarcza lustro a inni potrzebują tłumów wrzeszczących imię Idola.

I tak idąc coraz dalej, znajdziemy w końcu potrzebę bycia... Bogiem.

Tak, o ile oddziały zamknięte są pełne takich indywiduów to gdy mają oni odpowiednią kasę, narzucają swe szaleństwo jako normę.

 I nie wystarcza im już oddawana boska cześć.

 Oni chcą stanąć na Jego Miejscu.

 Zapominając, co stało się ze znacznie potężniejszym Poprzednikiem.

 No to co, Mister Gates?

 Smoła już ma odpowiednią temperaturkę?

Vote up!
8
Vote down!
0

Brian

#1623056

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1623059

Za długowłosym okularnikiem zatrzasnęły się drzwi. Znów wykopano go ze studenckiej impry.

Tee Drzwiowy! Wyp...dalaj! Tylko siarę nam robisz swoją paplaniną o nowych czasach! Nawet nie potrafisz załatwić dobrego towaru! I drugi głos: K..wa! To C.uj nie trawka! Z czym do ludzi, fuck!

Taa, słowa owego "pożegnania" dźgały jak jasna cholera. A przecież towarzystwo składało się z podobnych długowłosych okularników.

Tu, niby wśród swoich nie był akceptowany. Fuck! Jak to możliwe? What???

What, nie myśl tak głośno, powiedział wysoki biały mężczyzna ubrany a,la Elton czy jaki Tom Jones.

Palił grube cygaro, na palcach pyszniło się parę złotych sygnetów. I przysiągłby że z mankietów marynarki wydobywał mu się lekki dymek. Jednak Wiliam był zbyt upalony, żeby ręczyć za swoje oczy.

I co? Znowu kopy? A ja mam tutaj gwarancje sukcesu, rozumiesz, będą cię uwielbiać. Laski i chłopaki wszystkich możliwych płci zapchają ci wyro.

Tłumy zawyją Twoje Imię a Twoja Firma opanuje umysły całego tego- tu kopnął czubkiem buta podłogę pod sobą.

A, aa, ale?

Co, ale?

Myślisz, jaka cena.

Upalony umysł Drzwiowego zaczynał rozumieć z Kim ma do czynienia.

Co ty, jaka tam Dusza! Elegant zaniósł się śmiechem.

Jest reinkarnacja, wędrówka dusz, i będą czy już są(spojrzał na zegarek) "Schody do Nieba".

Rozumiesz, Bhudda i tacy tam. Nawiasem, nie chciałbym się z Nim spotkać ale to ch..j.

Aaale, trochę to dziwne. Standardowa cena za takie coś?

No, wiesz, w umowie jest malutki akapit. Właściwie to sama przyjemność. Normalnie- tu pokazał na drzwi zza których tamtego wyrzucono. Zemścisz się, kumasz czaczę?

Że co??

Sorry, to powiedzonko powstanie za parę lat. To mała taka... hmmm. Jakby powiedzieć. O! "Mini cenka"! W promocji:)

Zaśmiał się.

Czyli?

Przy okazji pomożesz nam zabić kilkadziesiąt milionów tych wieśniaków- znów wskazał na drzwi.

Wchodzę, w oczach Drzwiowego zapaliły się złośliwe ogniki.

Nie boisz się pobierania krwi?

No co Ty, bo od teraz to chyba na Ty?

Tamten wyciągniętym nie wiadomo skąd piórem nakłuł serdeczny palec Billa. ten podpisał się na niewielkim pergaminie z ogromną ilością załączników drobnym drukiem.

Aha, jakby co to.

Tak??

Znajdziesz się w pięknym towarzystwie, rozumiesz, Stalin, Hitler, Beria, Czyngis chan i wielu większych o których ta durna historia nie pamięta. Będzie o czym rozmawiać.

Vote up!
3
Vote down!
0

Brian

#1623108

Gates

https://africacheck.org/fbcheck/bill-gates-did-warn-in-2015-of-possible-global-virus-outbreak-but-not-coronavirus-specifically/

Sather

https://www.buzzfeednews.com/article/ryanhatesthis/qanon-supporters-and-anti-vaxxers-are-spreading-a-hoax-that

 

Czy naprawdę fundacja gatesa produkuje szczepionki i ma na nich zyskać?

A nie "tylko" finansuje i ulepsza produkcję a do tego w ramach g!obalnego partnerstwa dokłada kase, by móc zaszczepić ludzi w biedniejszych krajach,ha?

 "Nikt nie będzie badał tych szczepionek"- no jasne, bo tak Roman Kałwa powiedział, a to szpec, guru i jasnowidz

 

MMS to oczywiscie brednie ale rozpowszechniane wśród wariatów ( i to rzekomo na wiele chorób)

 

Nie ma dowodów na sztuczne stworzenie wirusa przez USA, jak powtarza Romuald K. za ruską i chińska dezinformacją.

Są natomiast badania wskazujące na naturalne pochodzenie wirusa, ale -co za zdziwienie- są pomijane przez szukających sensacji albo możliwości obwinienia USA (np. takiego Romualda K.).

 

Gates zawdzięcza kasę sobie i swojej firmie, stał się bogaty na długo przed tym, nim w latach 90-tych miał wg Romualda K. bez trudu bogacic się na rządowych zamówieniach, został miliarderem w '87. w wieku bodaj 31 lat.

 

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1623119

Obecnie jest to nowa, jeszcze nie zbadana do konca sprawa. Dlatego pojawiaja sie najrozniejsze teorie. Niektore bardzo ciekawe. Dobrze o nich wiedziec, ale niekoniecznie trzeba w nie bezgranicznie wierzyc. Sprawa Wloch tez jest interesujaca. Czas wyjasni po co to wszystko bylo, a my nie majac na to wplywu, nie powinnismy sie zanadto tym przejmowac.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623126

Trollujesz Brother ;-)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1623317