Holocaust był wydarzeniem okultystycznym

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Holocaust to ofiara całopalna. Po prostu, gdy dewiancki naród zaczął przegrywać wojnę, którą sam wywoła, prawdopodobnie stwierdził, że muszą składać ofiary z ludzi swoim demonicznym bogom. Normalni ludzie nie noszą trupich czaszek na mundurach a w zbrodniach nie uczestniczy cały naród. Palenie ludzi trwało do ostatniej chwili, ponieważ Niemcy praktycznie do końca wierzyli w zwycięstwo w wojnie.

 

Nazizm został rozliczony tylko na terenie okupowanym przez ZSRR. PRL ich gnębiła, ale III RP pozwoliła pogrobowcom SS pisać na pomnikach zlokalizowanych na Śląsku „Gott mit uns”. RFN od samego początku swojego istnienia chroniło nazistowskich zbrodniarzy:

 

„Temat roli BND, niemieckiej służby wywiadu zagranicznego, w ukrywaniu nazistów po wojnie, jest od kilku lat bardzo intensywnie poruszany przez niemieckie media. Podczas gdy tajemnicą Poliszynela było od lat, że naziści otrzymywali pomoc od pozostających w strukturach nowych Niemiec nazistów, w ostatnich latach coraz wyraźniej widać, że nikt z nowych niemieckich władz - z Konradem Adenauerem włącznie - nie chciał ich ścigać.

- Za Eichmannem nie wydano nawet listu gończego - pisze "Spiegel", analizując powody dla których BND, świadome miejsca pobytu Eichmanna od 1952 roku, nie podjęło żadnych działań”.

 

Nieznane nagrania Eichmanna: "żałuję, że nie zdziałaliśmy więcej", Polskie Radio,

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/340137,Nieznane-nagrania-Eichmanna-zaluje-ze-nie-zdzialalismy-wiecej

 

Dzisiaj Niemcy nas pouczają i obarczają swoimi winami. Ta bezczelność wynika z parasola ochronnego, jakie otrzymali od Amerykanów. II wojna światowa wciąż trwa. Zachowanie USA i Izraela, a także Niemiec i Francji (współuczestniczącej rządem Vichy w zagładzie), atakujące Polskę, nie wzięło się znikąd.

 

W II wojnie nie zginęli tylko Żydzi. Oprócz nich najwięcej zginęło Rosjan, Chińczyków, Polaków. Szkoda, że dzisiaj nikogo to nie interesuje.

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.2 (głosów:4)

Komentarze

Za atakami na Polskę nie stoją tylko Żydzi i Izrael

Sytuacja ta pokazuje jednak, że jako kraj nie mamy przyjaciół. Są jakieś głosy oburzenia na arenie międzynarodowej? Ktoś wspiera Polskę? A kto ma to robić, tchórzliwi Czesi, czy Węgrzy, co sami współpracowali z nazizmem!?

"Obliczmy, ile Polski będziemy musieli oddać, jeśli nasze rządy zgodzą się na roszczenia:

„Według najnowszych danych (z 20 czerwca 2018) średnia cena hektara ziemi rolnej w Polsce wynosi 43 097 zł” pisze „Gazeta Pomorska” powołując się na dane ARIMR. 300 miliardów dolarów, to w zaokrągleniu 267 680 km² ziemi rolnej. Polska ma powierzchnię 312 679 km²".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Romuald Kałwa

#1590432

... pamiętać o innych "operacjach symbolicznych" :

https://www.fronda.pl/a/podziekowanie-za-swiat-chrystusa-prof-roszkowskiego,83578.html

http://kontrrewolucja.net/historia/wyprawa-po-zloto-czyli-obelisk-antychrysta

Zapewne autentycznych .

Czy np.

http://youtu.be/JXOmyMeV-Z0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1590442

Gdyby Autor (przynajmniej sowiecką) Rosję do tego dopisał ze swoim okultyzmem, niemalże lustrzanym odbiciem okultyzmu hitlerowskich Niemiec, byłoby to dający się przetrawić tekst. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1590459

Zamiast zawistnie wbijać szpilę proszę wziąć się do roboty i napisać obszerny artykuł z dowodami o satanizujących staliniętach.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Romuald Kałwa

#1590487