Tzw. "opozycja" zrzuciła dziś PO-maski...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tzw. "totalna opozycja" sięgnęłaby dziś parlamentarnego dna, gdyby nie fakt, że dno parlamentaryzmu już dawno temu ktoś z PO-sitwy ukradł. Polacy obejrzeli z ekranu ogłupiacza spektakl zacietrzewienia, głupoty, ignorancji i wyjątkowego zaprzaństwa. "Nowośmieszni", PO-mafia i "zielona zaraza" (ta najmniej) po raz kolejny pokazali kim są naprawdę. A nie są na pewno polskimi posłami, strzegącymi wolności i suwerenności kraju i obywateli, którzy obdarzyli ich mandatem zaufania. Wyreżyserowany przez oficerów prowadzących seans nienawiści do polskich władz wybranych legalnie, polskiej racji stanu i "tego państwa" nie pozostawia złudzeń, że ludzie ci, wyzuci z honoru i godności, wrzaskiem i ordynarnym chamstwem, zakłamać chcą rzeczywistość. Oni jeszcze żyją w równoległym świecie III RP, państwa z dykty. Nadal uważają, że im wolno więcej, że są ponad prawem, że elyty nikt nie tknie. Ale "europejscy" kolesie wiedzą, że czas zdania rachunku przed Polska i Polakami z ośmiu przeputanych i przekradzionych lat nadchodzi szybko. Ostatnim ratunkiem sa lewaccy kolesie z UE, którym przecież umożliwiali przez lata niszczenie Polski, nabywanie za bezcen polskiego majątku narodowego, polskiej ziemi, banków i mediów. Teraz KODfidenci liczą na pomoc i ochronę. Mega-oszust i szkodnik, płemieł tysiąclecia przez siedem lat, ukrył się Brukseli na etacie niemieckiego lokaja i czasem tylko popiskuje cicho. Reszta jednak PO-sitwy i jej mutacji jest w Polsce i wie, że tylko "europejskie wsparcie" może uratować ich cenne parlamentarne życiorysy przed zamianą ław sejmowych na...sądowe.

Trudno znaleźć określenie  dostatecznie ostre by nazwać PO-słów głosujących dziś przeciw uchwale broniącej narodowej suwerenności!!! Ci ludzie sami siebie pozbawili praw honorowych. To już tylko zdrajcy i konfidenci. Zrzucili maski, a jak twierdzą niektórzy - zrzucili także PO-maski...Haniebne słowa Gregora, Neumanna czy Swetru tylko przybliżają te "formacje" do miejsca dla nich odpowiedniego na lata - do śmietnika historii. Ale swoją drogą - ileż trzeba mieć w sobie strachu i panicznych obaw by udawać "obrońców demokracji" po ośmiu latach planowego niszczenia Polski i okradania Polaków. Dzięki Boże , że znów poplątałeś ich i tak nietęgie umysły...

 Najlepszym dowodem na całkowitą degrengoladę tej tzw. "opozycji" był popis PO-sła Ajchlera (do niedawna betonowego komunisty z Piły), który bełkocząc z trybuny sejmowej był łaskaw stwierdzić, że ustawa - prawo łowieckie -  dziś właśnie zrobiła 360 procent do tyłu". Dodał później, nim pan marszałek Kuchciński odebrał mu głos, że - "...jako klub PO wstrzymiemy się od głosu" Swym wiekopomnym wystąpieniem PO-seł Ajchler dorównał niemal Biolesławowi W., który też kiedyś ośwaidczył Zdumionym dziennikarzom, że własnie - "zmienił zdanie o 360 stopni". Nie dzieje się dobrze w PO-mafii skoro kolesie od rana zagłuszają strach alkoholem albo innymi "nowoczesnymi" środkami....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

POkazują kto lepiej wyliże dupska dla Berlina i Brukseli, kto wierniejszy i POsłuszniejszy, wykonywaniu POleceń z Berlina i Brukseli i dla kogo srebrniki judaszowe się należą.

Dzisiaj POmaska z PO mafii POkazała dobitnie gdzie mają Polskę i jej dobro.

POwrót do koryt i całkowite służalstwo dla Berlina i Brukseli, oto plan PO mafii wraz z ludowymi pijawkami z PSL i Nowoczesną

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513539

to dla swiatowego gudlajstwa przygotowuje sie kraj nad Wisla

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1513547

 Witam! Po wypowiedziach tej wrogiej Polsce chołoty,świadomie łamiącej poselskie ślubowanie,powinni być zawieszeni,lub wykluczeni z grona poselskiego! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1513544

 Witam! Na targowicę ,mamy jedyne słuszne lekarstwo. Nie oglądać się na UE i zacząć rozliczać afery. To ta banda złodziei 8-mio letniego łupienia Polaków musi zadrżeć ze strachu. Muszą paść wyroki bezwględnego więzienia i przepadek zagrabionych majątków! Polacy tego pilnie oczekują. Sprawy sądowe nie latami,ale miesiącami Pozdrawiam!

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1513545

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/80953-100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

przypadkiem

#1513546

Odkryli sie wrogowie Polski i panstwa Polskiego  to  PO ,Nowoczesnea ,PSL .

Wielu wyborcow , zwolennikow tych sabotazystow pewnie sie nie zgadza z kierunkiem politycznym sabotazystow , donosicieli kapusi  kierownictwa tych partii. oczywiscie znajdyie sie grupa poplecznikow kacykow tych parti i im nalezy wytlumaczyc ze zle robia popierajac swych kacykow .

Z wrogiem wewnetrznym ciezko  sie walczy, gdyz nie mozna uzyc drastycznych dzialan wobec nich , wrogom zewnetrznym mozna dac szybki i skuteczny odpor wszelkimi srodkami lacznie z militarnymi.

Jestem przekonany ze obecny rzad poradzi sobie i z tym problemem a sabotazysci polityczni poniosa nie tylko koswnkwecje polityczne lecz i karne za nawolywanie do wojny domowej .

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1513549

Nic nie musieli zrzucać ponieważ zrobili to już w 2005 roku markując, (w obecności kamer - to przypomnienie dla Kukiza) zamiar stworzenia koalicji PO-PiS. Już wtedy pokazali swoje warcholsko-zaprzańskie oblicze! Dla nich "Polskość to nienormalność" więc podobnie myślą o suwerenności (o ile znają i rozumieją znaczenie tego słowa)! Do śmierci na kolanach będą służyć brukselskej eurokracji.

Unia Europejska nie pomoże im w obaleniu rządu ponieważ sama się sypie, jeśli pójdzie na dno, to opozycja rodem z piekła i  III RP pójdzie razem z nią.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1513551

PO przeniosła walkę na pole w którym ma szansę, może nie na wygraną ale na poniesienie jak najmniejszych strat. Wyobraźmy sobie o czym byśmy teraz rozmawiali gdyby nie było sprawy TK. O aktach oskarżenia za zamach, aferę hazardową, likwidacji polskiego przemysłu, odbudowie państwa i przywróceniu perspektyw dla młodych, aby nie wiązali swoich planów życiowych z emigracją.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1513552

Burek, ich strategia funta kłaków niewarta.

Przestępstw i faktów łamania prawa nie zagadają niczem i nie zakrzyczą. 

A dywan, coby zamieść mogli POd niego afery, zajumał razem z żyrandolem i sokowirówką, ten strażnik żyrandola, złodziej Litwin

 

a TUTAJ :

 

Data: 21 maja 2016 07:28:03 GMT-4
 

Prezes TK na bankiecie u ambasadora Schnepfa - Nowy Dziennik - Polish Daily News - wydarzenia, informacje, wiadomości
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/prezes-tk-na-bankiecie-u-ambasadora-schnepfa

Na co czeka Waszczykowski, nie potrafie zrozumiec.........ciekawostka na temat czerwonego, jaruzelskiego  prezia TK

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1513563

Trafiłeś Yagonie 12 w samo centrum wydarzeń w Polsce. Idzie bardzo ostra walka na noże między G.Strychniną a Pierdu Komerunie na Rubikoniu, kto bardziej dokopie Polsce w Eurokołchozie. Ale wydaje mi się, że pejsaci wajchowi Sachs i Soros już położyli lachę na G.Strychninie i inwestują teraz w Pierdu (jego częste wizyty w Stanach i Angli, oczywiście chodzi tutaj o kapuchę). Clinton oczerniając Polskę i Węgry wykonuje tylko polecenia Sorosa (wiadomo od dawna, że Clinton i Obama to dawni koledzy Sorosa). A tak swoją drogą chciałbym zapytać Clintona, jak tam Pani Lewiński, co to mu robiła laskę?. Klika Obleśnych Dewiantów najwyraźniej się kończy, a o pani  POdpasce nie będę pisał, bo szkoda klawiatury. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1513553

Zadałem sobie trochę trudu i wysłuchałem tych głupków.

tych śmieci, dla których Polska nie istnieje i nic nie znaczy. Dla których Polska Nasza to ten kraj !!! tylko, który głupki, wykonując zadania obcych, niszczyli przez lata i niszczą dalej. Patrzyłem na durnowaty uśmieszek głupka rubikonia i jego kretyńskich słów słuchałem. Patrzyłem na to dziwadło co wymachiwało łapkami i zmieniało zdanie o 360 stopni. Destrukcyjne śmiecie, które moim zdaniem powinno być wyeliminowane z ław sejmowych. Potraktowane jak na to zasługuje, czyli właśnie tak jak śmiecie. Stamtąd gdzie to kretyńskie badziewie zostało "wybrane", należałoby przeprowadzić wybory uzupełniające i jak uważam, do sejmu trafiliby ludzie, dla których Polska to nie będzie tylko ten kraj.

Wciąż widzę durnowaty uśmieszek rubikonia i wciąż słyszę to jego bredzenie od rzeczy. Podobnie jak widzę wściekniętą maskę tzw. prof. od owadów i szczawiu i od mirabelek experta. To też są Himalaje kretyństwa. Kiedy on wreszcie trafi do czubków ? Nie mają głupki żadnych emocjonalnych związków z Polską. Dla nich Polska nie istnieje i nic nie znaczy. Słowa takie jak Wolność, Suwerenność, Niepodległość, Niezależność, to są fantasmagorie i głupki nie kojarzą tych słów z niczem. Z ich wypowiedzi wynikało, że żyją w swoim wyimaginowanym świecie, który nic wspólnego nie ma z Interesami Naszej Ojczyzny. A wręcz przeciwnie !  Których interesem jest tylko destrukcja. Patrzyłem, słuchając wyważonych słów Pani Premier Beaty Szydło, na maskę tej stukniętej kopanej ex. Kamera pokazywała zbliżenie na jej twarz, na ten durnowaty uśmieszek i na usta, które cóś tam mamrotały pod nosem. I takie cóś było premierem Mojej Ojczyzny. Ile jest tego śmiecia !  Ile jest tego guana ! Które już dawno powinno zniknąć z życia publicznego a za swe "dokonania" wylądować w ZK.  Kiedy wreszcie ?!

Zacytowała Pani Premier Beata Szydło słowa przysięgi poselskiej składanej przez każdego z tych (p)osłów ! Już ten drobny fakt działalności niezgodnej z tym ślubowaniem, NIEGODNEJ ! Powinien głupków wyeliminować z życia publicznego. Powinien być przyczynkiem do utraty mandatów poselskich raz na zawsze. Ta Platforma Obywatelska taka sama jak kiedyś obywatelska była milicja, winna być uznana za organizację przestępczą, a jej członkowie za przestępstwa, których się dopuścili, których dokonali, za te niezliczone afery, za te ukręcone na przestrzeni lat lody, powinni wylądować gdzieś we Wronkach czy innych ZK za kratkami, i powinni zacząć odsiadywać długoletnie wyroki !  Polska zaczęłaby być Polską !  Dopóki to śmiecie zasiada w ławach sejmowych, dopóki te głupki rubikonie mają możliwość zabierania głosu, wydalania z siebie głosu, i dopóki mają możliwości działań destrukcyjnych, dopóty normalne funkcjonowanie sejmu polskiego jest niemożliwe i niemożliwy jest powrót do normalności w Naszej Ojczyźnie. Paranoję taką trzeba leczyć, a paranoików takich eliminować raz na zawsze z życia publicznego w Naszej Polsce ! głupek nie kojarzy że dostał kopa od Narodu. Że został WYAUTOWANY w wolnych wyborach. Że dostał czerwoną kartkę ! Że Naród - Suweren  Powiedział  - WON !!!

głupek jest głupkiem i głupkiem pozostaje. Dla głupka Polskość to nienormalność, co widać było dokładnie podczas obrad sejmowych w dniu 20 Maja A D 2016.

głupki - A kysz !!!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1513555

Dla przedstawicieli partii, której guru mówił: "Polskość to nienormalność" - Agnieszki Pomaski, uchwała w sprawie obrony suwerenności RP to świstek wart tylko podarcia. Ci ludzie nie potrafią już nawet trzymać masek na twarzach. Wychodzi z nich nienawiść do wszystkiego, co polskie...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1513556

Odnoszę się do znanej chińskiej Bandy czworga, której nazwa powstała po aresztowaniu jej członków, ze względu na podobne manewry polskiej czwórki i jej  agentów.  Wcześniej, po śmierci Mao, od 1971 r. postanowili przejąć rząd za wszelką cenę. O tym moźna poczytać na: 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Banda_czworga

Tak oto dzisiaj, nasza czwórka  w Brukseli z udziałem prezydenta i komisarzy, byłych i obecnych; Donalda Tuska, Janusza Lewandowskiego, Bieńkowskiej i Jacka Dominika, z udziałem pożytecznej agentury z kraju nienormalności, dąży w podobny sposób chińskiej bandy. Jak sie skończył los Bandy czworga, tak może się stać z polską ferajną.  Doprawdy warto to poczytać.

Myślę, że to co wykonali teraz w Sejmie posłowie opozycyjnych  watah, łącząc te wcześniejsze i zapowiadane akcje, daleko nie odbiegają od tych chińskich. Tylko czy polskie prawo i sprawiedliwość, da sobie radę z bandziorami i zdrajcami od lat 8 III RP+25 letniego zniewalania i okradania Polski  przez gang okrągłostołowy? Daj Boże... 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1513558

Oto Judasze i zdrajcy, co za srebrniki sprzedali Polskę.

https://youtu.be/5ffs_kLR-p8 (link is external).

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1513560

Platfonsy na kopach powinny wyjechać z Sejmu RP!

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1513562

to zrobiło naprawdę ???!

Za takie coś bezwzględne wy.......e z Sejmu. Sąd i wyrok.

paskudna suka !

ścierwo !

myślę, że dopadną ją kiedyś Nasi Chłopcy, Patrioci i dostanie parę razy z liścia a łeb ogolą na łyso. Jak to drzewiej bywało w historii, za podobne czyny przeciw

RZECZYPOSPOLITEJ

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1513564

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1513574

Czytanie z Księgi Syracydesa Syr 27,4-7

 

Gdy sitem się przesiewa, zostają odpadki, podobnie okazują się błędy człowieka w jego rozumowaniu. Piec wystawia na próbę naczynia garncarza, sprawdzianem człowieka jest jego wypowiedź. Hodowlę drzewa poznaje się po jego owocach, podobnie serce człowieka po rozumnym słowie. Nie chwal człowieka, zanim poznasz, jak przemawia, to bowiem jest próbą dla ludzi.

Droga Pani Premier, dziekuję za te słowa w Sejmie.

Żadnego kompromisu, ani milimetra w tył. Pełne poparcie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1513704