Minąl rok opowiadanych głupot i zrealizowanych przekrętów...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj upłynąl rok trwania niesławnej pamięci nie-rządu Kłamaczki.W związku z tym na ekranie ogłupiacza co chwila ukazywała się nienachalnie urodziwa twarz pani premiery. Bełkotliwie mówiła ona o "sukcesach" swojego nie-rządu. Zaczęło się jak na komedianctwo państwa z dykty przystało od słów - "To był rok spełnionych obietnic". Potem było juz tylko śmieszniej. Zastanawiam się co bardziej podziwiać - głupotę czy bezczelność Kopacz-ki. W momencie gdy okazało się, że w styczniu okłamano górników i zaczęła się akcja protestacyjna na Śląsku, telewizor przekonuje o "spełnionych obietnicach". Protestują nauczyciele, strażacy, pielęgniarki, policjanci, urzędnicy sądowi a w me(n)diach - radość i sielanka. Ekipa sterowana przez nieudaczników - Michała Kamińskiego, Muchę, Kierwińskiego , jakiegoś Tomczyka czy Tomczaka oraz mojego ulubieńca - Rutnickiego, zmierza zdecydowanie na śmietnik historii. I dobrze. Wzorem Bredzisława PO-sitwa nadal żyje w równoległym świecie i wierzy, że Polacy mocno śpią. Przebudzenie będzie bolesne...Wielu rozsądniejszych PO-szustów zamilkło, zapewne niejeden szuka już kontaktu z nową władzą, przekonując, że przecież oni nigdy nie popierali idiotyzmów i przestępstw zaplecza Kopacz-ki. Na koniec swojego wystąpienia pani premiera jeszcze raz pokazała twórcom kabaretowym swą przewagę. "Moim marzeniem jest by stanąć w tym samym miejscu za 4 lata i powiedzieć - obiecałam, że zrobie i zrobiłam". Jak skomentować taką wypowiedź bez pomocy psychologa...?

Na nowy rok akademicki władze Collegium Civitas zrobiły swoim studentom niespodziankę rodem z horroru.Wczoraj zainaugurowano bowiem działalność nowej "jednostki organizacyjnej" pod nazwą - "Centrum Praktyki Politycznej Bronisława Komorowskiego". No, Szanowni Państwo!  Pękła kolejna granica hucpy i absurdu. "Elyta" oraz "autorytety" III RP, z pogardą dla rzeczywistości, zaproponowały młodym Polakom - "korzystanie z doświadczeń pana prezydĘta". Na razie nie podano co będzie obejmował program "zajęć " z Komorowskim. Podpowiadam więc uczelnianym mędrkom zupełnie gratis. Warto wprowadzić ćwiczenia z ortografii, bo jak pamiętamy dokonania Bigosława na tym polu zapisały się na trwałe w annałach nauki polskiej. Może też poświęcić nieco czasu na ćwiczenia z łażenia po krzesłach w parlamencie, okradania koronowanych głów ze sztućców i kieliszków, opowiadanie prezydentom i premierom koszarowych dowcipów. Przedałby się także kurs z okradania galerii sztuki z cennych dzieł, no i krótki kurs z obslugi radiostacji, w języku rosuyjskim i niemieckim.  A praktykę studencką koniecznie trzeba odbyć w Ruskiej Budzie.

Na koniec swego "urzędowania" w MEN-ie genderowa ministra Kluzik -Guzik pochwaliła się dziś niebywałym w dziejach oświaty "sukcesem". Otóż po długich "negocjajcjach" z ministrem zdrowia udało sie jej "wywalczyć" powrót...bułek drożdżowych do szkolnych sklepików. Teraz przygotowane zostanie "rozporządzenie" o bułkach a potem pani ministra rozpocznie z tym samym ministrem "negocjacje" w sprawie... powrótu kawy do szkół ! Ludzie!!! Bareja czy Mrożek to grafomani i marni literaci przy PO-bandytach. Kluzik- Guzik zasygnalizowała jeszcze dwa podobnie ważne dla poziomu polskiej edukacji tematy - ilości soli sypanej do ziemniaków w stołówkach szkolnych i podawanego tam bialego pieczywa. Jakie to szczęście, że zostały IM juz tylko 24 dni...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Przez Kluzik premiera nie mogła odfajkować jeszcze jednego sukcesu. Gdyby PEK poczekała lub Kluzik przyspieszyła to premiera miała by jescze jedną "krateczkę" pt: "Drożdżówki w szkołach"

Vote up!
4
Vote down!
0

Masaraksz

#1494772

PO-PSL do wora, a wór do jeziora, ups do więzienia.

Wielki sukces Kluzicy, szneki(drożdżówki po poznańsku) w szkołach, po ciężkich rokowaniach.

Nawet koń który mówi Romek, by się uśmiał.

Tylko żal że tylu Polaków na tych imbecylów głosowało.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1494776

Witam Pana! To warcholskie bydlo otrzyma jednocyfrowy wynik! Klaniam sie!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1494785

Witam! Drozdzowki hitem Popaprancow! Jeszcze troche,a o nich zapomnimy! Beda pamietac Polskie sady!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1494781

Parę m-cy temu PO i PSL-jak najbardziej..w ramach zmiany Konstytucji chięli do niej dopisać - "ochronę" lasów ..

Tą manierą , że; sprzedaż lasów byłaby możliwa w szczególnych przypadkach jak to proponowano. np; ze względu na "WAŻNY INTERES SPOŁECZNY" roboty drogowe itp.. a PO i PSL ów by wyznaczało..

Wtedy się nie udało i PO i PSL czytaj -władza .. obecnie , już bez zmian w Konstytucji ten dodatek przyjmuje w formie ustawy...

Oto powód dla którego nie chcieli REFERENDUM o zakazie sprzedaży lasów..

Jeszcze jedno

w Szwajcarii, już wpłynął pozew przeciw VW..za fałszowanie danych motorów dizla..

proponuję za każdy tysiąc imigrantów nasłanych na nasz kraj przez Niemcy.. 100 000 podpisów pod pozwem zbiorowym od volkswagena..

Niech Niemce nie będa takie cwane..

Ludzie można dostać odszkodowania od VW.

.-wystarczy POZEW ZBIOROWY...

Tak już robią w innych krajach..

Za stocznie, za tanią siłę roboczą ..za inne dyktaty..

Nie szczypać się -kasować!!!!P

Pozdrowienia...

Vote up!
4
Vote down!
-1

poko

#1494783

cwane Niemce powiadasz Poko.

To mordercy. Dzisiaj byłem w bibliotece, już wczoraj, i wpadł mi tam w oko ostatni numer magazynu "The economist" Na okładce coś takiego:

a w treści szok. Nie przeczytałem całego artykułu. Przeleciałem pobieżnie. Ale skurwysyństwo gigantyczne tych germańskich psów. Zamontowali jakiś elektroniczny czip w układzie silnik - rura, i jak samochód był testowany na jakość spalin, to ten czip coś tam blokował, i z rury lecialo OK. Test zaliczony. Samochód do dealera, na rynek, można sprzedawać.....A jak samochodzik wyjeżdżal za bramę "testowni", to czipek przestawał działać i w normalnej eksploatacji na ulicach, podczas normalnego ruchu gówno emitowało w rurę spaliny przekraczające 

40 x 

testowaną normę !!!!!!!!

W pale się nie mieści.  Statystycznie wyliczono, że rocznie na raki, itp, itd, umierało w związku z tym około 58 000 ludzi w samych tylko USA !

A w innych krajach ?

Czy to nie ludobójstwo ?! 

 

Kiedyś, dawno wpadł mi w oko tekst, albo i w ucho w tv, tekst najwybitniejszego w tamtych czasach polskiego lekarza, hematologa,

Juliana (?) Aleksandrowicza. Światowej sławy hematologa. I zapamiętałem, choć pamięć mam kiepską, tamte jego słowa dotyczące człowieka i jego wspaniałej natury.

Pisał prof.doktor Aleksandrowicz, że organizm człowieka posiada niebywałe zdolności samoleczenia, ale.... Gdy na przykład jest w stresie okurat, czy osłabiony, czy coś tam i przypadkiem stoi i czeka na przejściu, bo  akurat zapaliło się czerwone dla pieszych a zielone dla samochodów..... I jeśli zdarzy się przypadkiem, że taki"podrasowany" Volkswagen" ruszy z kopyta i z rury ta chmura wyjdzie, to wystarczy jeden przypadkowy oddech, i łyknięcie jakiejś tam porcji tych spalin, w tym przypadku 40x przekraczającej dopuszczalne normy i wyrok śmierci jest ! 

I człowieka nic nie jest w stanie uratować...... To mówił Prof. Julian Aleksandrowicz, polski hematolog, światowej sławy. To mówił przed wieloma laty...... A samochodzików wszędzie było dużo, dużo, bardzo dużo mniej. Niż jest  dzisiaj.

Na "zdrowie"  !

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1494824

Witam! Jakie to szczescie ,ze moge komentowac Panskie spostrzezenia! Ciesze sie,ze dni tej mafii sa policzone! Te czerwone psy wszystko obiecuja ,aby zostac przy korycie! Pozdrawiam! Caly czas z AK! Klaniam sie!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1494786

nawoluje do reaktywacji AK.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1494819