Zadymy pod SN ujawniają głębokie komunistyczne korzenie "obronców demokracji"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Broniąc ostatniego bastionu komuny i elyty III RP czyli SN - "totalni" kompromitują się zupełnie, wymyślając coraz bardziej groteskowe akcje. Gdy nie udało się sprowokować policji w gorących dniach uchwalania noweli ustawy o SN  a parlamentarzyści rozjechali się na wakacje, jakiś mądry inaczej szKODnik urodził pomysł ustrajania pomników w całym kraju "koszulkami" z napisem - "konstytucja". Kretynizmu tej prowokacji wyjaśniać raczej nie trzeba. Konstytucja z 1997 roku napisana zgodnie przez "czerwonych" z "różowymi", przez Geremka razem z Cioskiem i Kwaśniewskim jest symbolem wszelkich patologii III RP, Jej niespójne i nieprecyzyjne zapisy od lat są gwarancją oszukiwania narodu przez elytę. Konieczność jej zmiany to oczywistość...

Po fiasku referendalnego tasiemca pytań niezrozumiałych i nieczytelnych, pan prezydent "odda" zapewne większości sejmowej wetując nowelizację kodeksu wyborczego w części dotyczącej wyborów do PE. Przegłosowane w parlamencie zmiany prowadziły wprost do duopolu wśród europosłów. Tylko PiS i PO miałyby szansę wygrać te wybory w niedużych okręgach, eliminując kandydatów innych ugrupowań. Pozostawienie poprzednich rozwiązań przywróci szanse mniejszych komitetów, dając zapewne bonus prącemu do góry SLD a może także komuś jeszcze. Ano zobaczymy...

Za to milowymi krokami zbliżają się ważniejsze dla Polaków wybory samorządowe. Nie przeceniałbym sondażowych "sukcesów" Zjednoczonej Prawicy, szczególnie tutaj - na zachodzie kraju. Wydaje się, że nie uda się zdobyć większości w sejmiku dolnośląskim, podobnie jak "odwojować" miast prezydenckich. Na razie liderzy nasi wykazują się urlopowym spokojem, skończy się jak zawsze - improwizacja w ostatniej chwili. Krótka kampania wyborcza sprzyjać będzie zakorzenionym mocno lokalnym samorządowcom, mającym środki i zaplecze do takiej szybkiej walki. Konkludując - pięć albo sześć zachodnich województw jest dla PiS straconych. Ciekawe czy kiedykolwiek dojdzie do rozliczenia odpowiedzialnych za to liderów, tych samych od lat...?

I na koniec - "walka o wolne sądy" pokazuje dobitnie jak głęboko sięgają korzenie komunistyczne dzisiejszych "obrońców konstytucji" i "europejczyków". Następca/zastępca paniulki Gersdorf wykazuje się żelaznym czekistowskim życiorysem, ""zadymiarz" spod SN - Modlinger po dziadku zapewne odziedziczył wierność partii - matce, paniulka Gawor (ta od rozwiązanego Marszu Pamięci Powstańców) okazała się funkcjonariuszką MO itd...a obok nich, ramię w ramię "bronią wolności" - Michnik, Boni, Janda, Stuhrów dwóch, TW Bolek, Mann i - za przeproszeniem - Wujec...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Jednym słowem ANARCHIA. A my piszemy, piszemy, piszemy, ..............

Vote up!
0
Vote down!
0

yenom

#1570889

ale tej swołoczy pozostało mnóstwo i w tym kłopot. Gdzie się nie obejrzysz to albo komych, albo esbek ... albo ich cichy potomek, nieodrodne dziecko swych rodziców. Usadowieni są nie przy łopacie i mieszaniu betonu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1570970

Czas skończyć z delikatnym owijaniem ich wrogości i chamstwa w eleganckie bibułki. A tak zwana totalna opozycja, to ona nie jest żadną opozycją, to żadni postkomuniści, to są czystej krwi komuniści, a dokładnie zorganizowana komunistyczna grupa przestępcza, która zrobi wszystko by ponownie dorwać się do kasy. 
Oni mówią o swoim prawie do krytyki?
 
Oni są zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką.
Dorwali się po drugiej wojnie światowej i nie odpuścili, mieli zdolność marnowania 50 miliardów rocznie, okradali nas codziennie i chcą to robić dalej.
 
To są komuniści, prawdziwi klasyczni komuniści, z piekła rodem, z Moskwy przywiezieni, na Goebbelsie wyedukowani.
Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1571058