Tzw. opozycja ujawniła plany zamachu stanu w Polsce...straszne...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Plenarne posiedzenia Sejmu przybierają dzięki tzw. opozycji coraz bardziej kabaretowy wygląd. Ponieważ temat "obrony" prezesa TK już spowszedniał, a brzydki PiS wycofał się z dyskusji aborcyjnej, zaczęły się gorączkowe poszukiwania nowego temetu, godnego "europejskich" sztandarów PO, "N", PSL czy szKODu. No i wymyślono. O tym, że tę wrzeszczącą w parlamencie reprezentację łże-elyty III RP, prowadzą ci sami ciągle oficerowie, świadczy identyczny przekaz we wszystkich,"samodzielnych" przecież, ugrupowaniach "opozycyjnych" i "niezależnych" me(n)diach. Otóż tematem tym jest - to nie żart - tworzenie przez pana ministra Macierewicza - prywatnej armii pod nazwą Obrony Terytorialnej. Co więcej, zgodnie z nową prawdą etapu, pan minister nie tworzy już (jak straszono wcześniej) prywatnej armii PiS-u, ale swoją własną! Po co mu to? - zapyta naiwny leming. Wątpliwość z prostotą cepa rozwiewają natychmiast "opozycjoniści" płci obojga czy trojga nawet, dopuszczeni do mikrofonu przez łżennikarzy.. Podobno pan minister Macierwicz za pomocą Obrony Terytorialnej planuje...zamach stanu! Jakie podobno - to juz fakt...me(n)dialny. Czyli pan minister chce powsadzać tzw."opozycję" do nowej Berezy? - spyta dociekliwszy leming. To oczywiście też się stanie - wyjaśnią natychmiast PO-szuści, "nowośmieszni" czy nieliczni juz członkowie "zielonej zarazy" - ale pan minister chce też obalić...rząd PiS-u! - zdradzą na wizji diaboliczny plan. Fakt, że minister Macierwicz jest wiceprezesem PiS-u nic nie znaczy dla "postępowych i europejskich" mądrali. Co więcej - ściszając głos dodają "lepiej poinformowani" kolesie z sitwy - pan minister w wyniku zamachu aresztować nakaże samego pana prezesa Kaczyńskiego! Kto nie wierzy, że ten bełkot powielany jest wszędzie niech posłucha "dyskusji PO-lityków czy ekspertów" w dowolnym me(n)dium elyty III RP lub (czego nie polecam) poczyta ich wynurzenia na łamach GWna czy innej polskojęzycznej gadzinówki. Rzecz jasna, pan minister jest rosyjskim agentem wpływu i swoje działania konsultuje bezpośrednio z prezydentem Putinem przez satelitarną tubę wojskową. 

O wynurzeniach Herr "Heil" Protasiewicza czy TW Bolka w niemieckiej gazecie pisać nie warto- nie należy poważnie traktować ludzi, wobec których medycyna jest bezradna.Myślę, że Polacy rozumieją już, iż cały wrzask próżniaczej elyty III RP wynika z jednego - konsekwentnego odrywania PO-złodziei przez rząd od publicznej kasy. Fundacje, stowarzyszenia, spółki, redakcje- przez osiem lat tuczyły się publicznymi pieniędzmi. Sama tylko fundacja tow, Stępnia (w cywilu byłego prezesa TK) wydoiła państwo i samorząd stolicy na prawie 50 mln złotych rocznie. Można było żyć lepiej? Towarzysko-mafijna pajęczyna oplotła Polskę, rozrywanie jej budzi strach i rodzi pomysły takie jak z Obroną Terytorialną. Mam przy okazji darmową radę dla rządu. Otóż wszystkich kandydatów na "męczenników demokracji" - brodatego alimenciarza, tow. Rzeplińskiego, Stępnia, Zolla, Wałęsę, Krzywonos itd. należy traktować tak jak na to zasługują. Zamiast starać się poważnie odpowiadać na ich brednie trzeba to - po pierwsze - ośmieszyć, pokazać absurdalność i komiczność ich "argumentów". A po drugie, konsekwentnie ujawniać przestępcze powiązania łże-elyty oraz osobiste profity z dojenia III RP, płynące na prywatne konta. To wystarczy by PO-sitwa nigdy sie nie odrodziła.

I na koniec - kiedy zawiodła elytę III RP "wenecka komisja", kiedy przewodniczący KE musiał przyznać, że nie ma instrumentów nacisku na suwerenny polski rząd, zdrajcy i konfidenci z tzw,.opozycji zwrócili sie o pomoc do...ONZ-u! To nie żart. Właściwie nie do samego ONZ-u ale do tzw. "Komisji Praw Człowieka". A ona szybko "zaniepokoiła się" sytuacją TK, polityką antyabrocyjną i antydyskryminacyjną polskiego rządu. To dzieje się naprawdę Szanowni Państwo!  Agenda ONZ, w skład której wchodzą przedstawiciele tak rozwiniętych demokracji jak Chiny, Rosja, Arabia Saudyjska czy Nigeria - martwią się o polską demokrację. Jak powszechnie wiadomo Arabia Saudyjska to moanarchia absolutna, Chiny czy Rosja po swojemu (czyli według nauk Mao czy Stalina) rozumieją demokrację, a nigeryjskie rozwiazania demokratyczne to od lat wzór do naśladowania dla wszystkich dyktatorów, nie tylko w Afryce. Prawdę mówiąc mało mnie obchodzi "opinia" tej Komisji ale zastanawiam sie do czego zdolni są jeszcze krajowi zdrajcy i konfidenci? Czy poproszą w końcu oficjalnie "sojuszników" o zbrojną interwencję w Polsce? Zbliża się 11 listopada - uważajmy...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:30)

Komentarze

 Witam! Wcześniej głównych beneficjentów postkomunistycznej Ośmiornicy chronił żyrandol Bula. Obecny mafijny układ nadal chroni ideowo inaczej skundlone towarzystwo w togach.Znamienne słowa,że to się samo oczyści,zaowocuje tylko wtedy,jak rząd pomoże ustawą o dogłębnej lustracji i dekomunizacji sądownictwa To będzie właściwe i nad wyraz konstytucyjne w kraju demokratycznym.Pozdrawiam!

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1524832

Obgryzaja czerwonymi klami poslinione wargule nie mogac sobie darowac swojej wieloletniej ,,g-u-p-o-t-y'' tak sie ,,zarobili''w swoich klamstwach,oszustwach zlodziejstwach i positwaczeniu wszystkiego,ze stracili calkowicie minimum logiki -teraz pluja sobie w te zafajdane czerwone pyski zalujac,ze przeciez wystarczylo tym ,,znienawidzonym polskosciom'' po-obiecywac to i tamto np.1000. na biede z dziecmi jakies plany. Biedamieszkan. no i co tam jeszcze by wymyslili ,,oficerowie prowadzacy''i gupota by znowu dala sie wyslizgac i BYLO BY JAK ZAWSZE !!!!!! Ateraz kiedy cale mleko sie wylalo,kombinatoryka z rzeptiuchem nie wychodzi,z nowosmiesznych cala Polska rbi sobie jaja potforma juz niebawem zdechnie a reszta sie zwyczajnie przesrala co robic ? Co robic pomyslnz rewolucja pomylonych idiotek nie wypalil
No to kto ma zrobic ta wymarzona przez zaprzancow rewoluje Z A G A D K A ?????

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

yrazec

#1524833

SBS i KBW, f a k t y c z n e  "prywatne" wojska   r e n e g a t ó w  komunistów  z PPR
"Od początku były problemy z kadrami – wciąż było za mało zdrajców. Do budowy terrorystycznych struktur używano więc przede wszystkim sowieckich specjalistów, poza tym wykorzystywano resztki kapepowskich „funków”, którzy już przed wojną byli na żołdzie sowieckim. Poza tym szkolono nowe kadry przeznaczone do terroryzowania Polaków. Byli to tzw. kujbyszewiacy – choć nie wszystkich szkolono
 rzeczywiście w Kujbyszewie...

( ) KBW był najbardziej zbrodniczą jednostką w historii naszych wojsk. Według oficjalnych raportów jego oddziały w okresie od marca 1945 do kwietnia 1947 r. zabiły ponad 1,5 tys. żołnierzy podziemia niepodległościowego, raniły 301 tys., wzięły do niewoli – 12,2 tysiąca. Poza tym aresztowały ponad 13,3 tys. tzw. współpracowników i osób „podejrzanych” o przynależność do antysowieckich organizacji konspiracyjnych. W walkach zginęło kilkuset żołnierzy i oficerów KBW. Oddziały KBW osłaniały też ściąganie obowiązkowych kontyngentów ze wsi, a w czerwcu 1956 r. wzięły udział w pacyfikacji Poznania. "
całość 
https://wzzw.wordpress.com/2013/02/09/udzial-w-zbrodni-po-zbrodni/

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1524834

Aleksandra Pawlicka, Newsweek:

Obrona Terytorialna Macierewicza ma służyć brutalnemu rozgromieniu marszów opozycji.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0
#1524839

... czy to nie jest ta twoja Faworyta z Kalisza ? :-))))

pozdr.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1524842

To nie cebulara z Kalisza, una olewa Józusia, teraz puszcza love do Alfonsa pomidorowego.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1524845

... no to nam się Józio pochlasta z rozpaczy :-)))

A swoją drogą to trza koniecznie odnotować  :  to jest doborowy tercet .

Spółka z o.o. * Alfonso Tomate Siciliano* z sidzibą na Neonie24

Szef- Alfons pomidorowy

Gł. księgowa - cebulara z Kalisza

Parobek - juhasik z Rabki, który nagania młode góralki na wyjazd na Sycylię.

ps.

wkład finansowy mają doś spory bo zajumali składki blogerom z Nełonu :-)))) ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1524855

To spory ma ten kapitał założycielski.Gdzieś kilka tysiączków.
 
No i lizanie rzyci Oparze by wkupić się ponownie w łaski.
Admin i RedNacz w jednym
 
Ot sabaka

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1524856

Oferując wysokie zarobki, przy zbiorze pomidorów, 12 godzin pracy i 10 euro za te 12 godzin minus potrącenia za jedzenie i spanie.

I ochrona przez Sycylijskich chłopaków z Koza Nostra.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1524862

:-))))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1524852

W programie – Bez Cenzury – Alef Stern mówi o tym, jak doszło do zamachu w Norwegii, swoich przepowiedniach w tej sprawie i przyszłości Polski oraz terminach planowanych zamachów. Z pisarzem rozmawiają Fiatowiec i Bloger Sek.

https://czasprzebudzenia.wordpress.com/w-polsce-planowany-jest-zamach-%E2%80%9Eterrorystyczny%E2%80%9D-i-stan-wojenny-alef-stern/

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1524841

jakiś Wszechświatowy ONZ, to nasza rodzima opozycja pewnie też uruchomiłaby u niego jakąś Wszechświatową Komisję do zbadania niepokojących dla niej zdarzeń w Polsce. Tak się bowiem zachowuje opozycja, która ma pod górkę z myśleniem i nie potrafi przygotować żadnego sensownego programu dla kraju. Widać to było po ich 8-letnim rządzeniu. Ostatnio doszły do mnie pogłosy jakoby ZUS od stycznia miał odbierać renty rodzinne. Widocznie Kosmos nie odpowiada na wołania opozycji więc wracają na Ziemię.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1524865

Po co nam Obrona Terytorialna Pana Antoniego Macierewicza ???

A po TO: 

https://youtu.be/fSOAKsiOugo

sKODziałe, kijowskie głupki !

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1524869

 Witaj! Nic nie dodam.Słowa dawno pisane ,wreszcie w chwili prawdy namacalnie się realizują.Pozdrawiam!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1524878

społeczeństwo nie łyknęło, że OT powywiesza "opozycję" a może i by się ucieszyło, skoro PiS ma większość, więc trzeba ich straszyć, że OT obali rząd. kretynizm, za to może pojawi się gdzieś w zachodniej prasie.

a lewaki tak się boją tych wszelkich bojówek i pogromów, że aż "zawodowo". Może są tacy, co wierzą, bo przykładają swoją miarkę? Zresztą może granty dostaną na walkę z faszyzmem a i ponoć pojednoczyć się niektóre chcieli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1524933

"konsekwentnie ujawniać przestępcze powiązania łże-elyty oraz osobiste profity z dojenia III RP, płynące na prywatne konta. To wystarczy by PO-sitwa nigdy sie nie odrodziła" - czyli najwyższa pora na wdrożenie programu Więzienie 25 lat +.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1524940

Piszesz Moherze więzienie, a Myślisz 25 lat ciężkich robót. Tak. Tylko TAK  !!! 

Żadne tam garowanie !  Gdzie za frico wikt, opierunek, spacery ćpanie i inne bajery. Węgla ci u nas dostatek. Do fedrowania. I kamienia w kamieniołomach do łupania też !  Konfiskata majątków i muszą psie syny odpracować te wszystkie ukręcone lody.

TERTIUM NON DATUR !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1524945

te "rewelacje" Patrii/Astry na temat ministra Macierewicza: http://niepoprawni.pl/polecanka/w-co-gra-antoni-macierewicz-szef-mon-idzie-na-starcie-z-kaczynskim-duda-i-szydlo

I oczywiście dostrzegam niezwykły "patriotyzm" Patrii/Astry. Choć taki rodzaj nastawienia wobec Ojczyzny to "patriotyzm inaczej".

Chroń nas, Panie Boże, od takich przyjaciół, bo z wrogami sami damy radę!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1524947

Une z NEonu by chcieli jak mówi Opara, całkowite oddanie pod kuratele Putina.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1524952

zdrajców!

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1524953

... ten pogromca kangórów- niejaki Rysio Opara., jest tylko pionkiem.

Za nim stoi Mietek Kapciowy i Dukaczewski.

Ten ostatni nalot na nasz portal , to WSI-owe Alfonsy.

Wiesz Marek autor tego wpisu , na samym końcu swojej notki, umieścił bardzo ważne zdanie :

...............

 // zbliż się 11 lisopada - uważjmy // w domyśle na prowokacje !!!!

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1524955

Jak paru KOD-mitów dostanie w ten ubecki czerwony ryj, to trzeciej wojny nie będzie.

Sam obił bym pedałka alimenciarza, ale g*wna nie ruszam, by nie śmierdziało.

Sąd zajmie się tym ścierwem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1524959

Wydaje się, że raczej nie trzeba się obawiać zbrojnej intwerwencji.

Raczej będą chcieli - jak za Jaruzela, aby Kodomici i inne męty zrobiły czystkę w Polsce swoimi rękami.

Ale za pieniądze unijne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1524979