W cieniu "Ody" PO-mafia przygotowuje wyborcze, "książeczkowe" fałszerstwa...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś "totalni" urządzili groteskowy "protest w obronie Europy". A może w intencji pozostania Polski w UE, z której nikt nie ma zamiaru jej wyprowadzać?  Zresztą powód do "manifestowania" od dawna nie ma znaczenia. Ważne, że kolejny raz "apolityczni obywatele" pokazali w me(n)diach jak bardzo obawiają się braku możliwości swojego powrotu do koryta publicznych pieniędzy, od których zostali oderwani kartkami wyborczymi w 2015 roku. Dobrze wiadomo co to za "demokracja", w której nie można kraść, korumpować i "prywatyzować" ? Lamenty i popiskiwania stale tych samych pajaców z tzw. elyty - Róży Thun, głupka Szczerby, brodatego alimenciarza i paniulek- idiotek z "nowośmiesznej" wzmocnił dziś głos babiszona - Wellman. Tylko, że Polacy są już zmęczeni tym cyrkiem. Po grudniowym przesileniu parlamentarnym widać wyraźnie odpływ zwolenników protestów dla protestów. Histerycznie wrzeszczało tez "coś" co nazywało się Lempart albo Lampart. Twierdziło, że PiS przygotowuje się do "torturowania i mordowania" kobiet. Zdaje się, że Lempart czy Lampart także siebie do tego grona dość odważnie zaliczyła. W warszawskim "proteściku" uczestniczyło ze dwa tysiące betonowych lemingów, powrzeszczeli i poszli. Dodatkowo odśpiewano "Odę do radości" wedle której w "zjednoczonej Europie" - "wszyscy ludzie będą braćmi". Taki hymn jaki i prezydĘt Europy....Poleciłbym wysłać tekst "Ody" do wszystkich imamów w zachodnich meczetach z wyjaśnieniem niewłaściwości zachować islamskich terrorystów, którzy ideę "braterstwa" rozumieją cokolwiek inaczej... Przy okazji na audiencji u papieża obok skacowanego wiecznie Junckera pojawił się premier Luksemburga z mężem (żoną?) i został przyjęty...o tempora...Brakowało tylko genosse Schulza w czarnym, służbowym uniformie taty...

I na koniec - PIS zbyt łatwo daje sobie narzucać narrację "totalnym" i tygodniami traci energię odpowiadając na ich manipulacje i brednie. Szkoda czasu Panowie i Panie. Bo w cieniu tej me(n)dialnej zadymy elyta stara się przemycić swe pomysły, mające pomóc w sfałszowaniu wyników wyborów samorządowych w 2018 roku. Jak ? Ano znów za pomocą "książeczek", skompromitowanych doszczętnie trzy lata temu. Według PKW - nie ma dla nich alternatywy. No to może jest alternatywa dla obecnego składu PKW ? Dodanie hologramów do kartek do głosowania to pic dla naiwnych, bo przecież w sieci można je nabyć za bezcen niemal. Nie wystarczy zmienić rewolucyjnie ordynację. Trzeba patrzeć samorządowcom na ręce - a one od lat wymagają oczyszczenia. Jak mawiał Wielki Językoznawca - "Nieważne jak kto głosuje - ważne kto liczy głosy" I tu w projekcie ordynacji zmian nie ma. Nadal wybory burmistrza w gminie będzie "organizował" tenże burmistrz wraz z urzędniczą sitwą. To już dziś oczywiste, że będzie chciał obsadzić większość składów komisji - swoimi. I kto mu zabroni, gdy w wyniku "losowania" ze składów wypadną przede wszystkim kandydaci konkurentów i opozycji - czytaj prawicy? Czy antidotum są tu przezroczyste urny? Dal mnie fundamentem możliwych fałszerstw są "książeczki" i urzędnicy samorządowi zainteresowani trwaniem sitw, których są częścią. Jest jeszcze czas na korekty - co polecam rządzącym, zajętym "walką" z groteskowymi wrzutami "totalnych". Bez oderwania PO-sitwy od samorządowego żłoba Dobra Zmiana nie przetrwa...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Gdyby nie zwycięstwo PiSu nigdy bym nie wiedział że tyle debili luzem po ulicach biega.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1535799

KOD ma "prezydęta Europy" na du.ie czy w du.ie ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1535827

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1535800

Gdyby ludzie myślący i mający na celu demokratyczne wybory chcieli wdrożyć prosty system: każdy z głosujących zamiast tzw książeczek z hologramami dostaje karty do głosowania wg systemu każda lista oddzielna dla innej partii lub bezpartyjnych (jak w poprzednim systemie) i po zakreśleniu swojego kandydata pozostałe karty w lokalu wyborczym wkłada do niszczarki! Do tego by wyeliminować możliwość celowego dodawania np. krzyżyka przy innym nazwisku by głos był nieważny - wprowadzić zasadę ważności takiego głosu z głosem przydzielonym pierwszemu na tej liście. I jak sądzicie czy ktokolwiek mógłby jeszcze cokolwiek zmanipulować w tych głosach poza dodawaniem fałszywych dodatkowych list? 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1535803

Pan Prezes Jarosław Kaczyński mówi stanowczo: sugestie, że chcemy wyprowadzać Polskę z UE są kłamstwem. Polska stoi na czele tych, którzy nie chcą Europy dwóch prędkości. Sugerowanie, że chcemy wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej to oszustwo i manipulacja.

Popieram!

Polskę czeka seria ważnych debat w Unii nt.:

- przyszłego budżetu;

- imigrantów;

- polityki klimatycznej;

- etc.

Co będzie jeżeli polska racja stanu będzie celowo sabotowana, co w konsekwencji prowadzić będzie do przyjęcia serii niekorzystnych dla naszego kraju rozwiązań:

- obetną/zablokują nam finansowanie;

- narzucą wysokie kary za CO2;

- wprowadzą kwoty na przyjęcie uchodźców;

- etc.

Nadal chcemy wierzyć politykom, tak jak dziewczyna na pierwszej randce chce wierzyć w to co mówi do niej chłopak, choć dobrze wie o co mu chodzi :-))
Zapytam - skąd się wzięły te ploty o wyjściu Polski z UE? Nikt nic nie wie, a one krążą. Z powietrza się chyba wzięły. Istne gusła…

PS

Dokładnie pamiętam jak było.

Jan Paweł II wypowiedział się za wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej i klimat… ocieplił się na tyle, że BINGO!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1535804

Horror! Na poparciu POpaprańskiej manifestacji same pogrobowce komuny,mordy ze wzrokiem ząbiaków,ledwo powłuczące  nogami staruchy wspierające jedno drugie!Skąd takie zaparcie?Czyżby widmo zmniejszanych dochodów przez ustawę deuzbekazycyjną? Dziwne zachowanie rządu jest nie do zrozumienia wydaje się że eutanazja dla posiadaczy czerwonych książeczek partyjnych powinna być jak najszybciej uchwalona!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1535815