To nie był "pucz" ale nowa Targowica...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po emisji filmu "Pucz" nakręconego w większej części na publikowanych w sieci "dokonaniach" Nitrasa i PO-maski coraz lepiej zrozumieć można sytuację z wieczornych godzin 16-go grudnia w i przed parlamentem. Nikt już chyba, poza uzależnionymi od kłamstw TVN-u i GWna lemingami, nie ma wątpliwości, że niewiele tam było przypadku i improwizacji w działaniach tzw. totalnej opozycji. Najpierw ujawniono, że "ciamajdan" organizowano jednocześnie w sali sejmowej i przed budynkami parlamentu, szczegóły uzgadniano i na bieżąco korygowano. "Przypadkowo" zaniknął w dużej części kraju sygnał telewizji publicznej. Przy okazji okazało się, że w "amerykańskiej" spólce EmiTel zajmującej się przesyłem sygnału TVP aż roi się od byłych komunistycznych aparatczyków i byłych oficerów służb. Potem wyszło na jaw, że chwilę po tym jak brodaty alimenciarz wezwał "PO-laków" pod Sejm, pojawił się na Wiejskiej samochód ze sceną, nagłośnieniem i oświetleniem, gotowy do pracy, a wiec był zgłoszony w warszawskim ratuszu kilka dni wcześniej. Dominować miał jeden przekaz -me(n)dialny, eskalujący napięcie i wiodący do krawych rozwiązań na ulicach. Wyli z udawanej trwogi Li(z)s, Żakowski, Michnik, Kolenda- Zalewska, dziesiątki łżennikarzy uruchomionych przez swoich oficerów prowadzących. Udający rannego lewak- Diduszko, pijani i naćpani "Obywatele RP" i szKODnicy, prowokowali policję do ostrej reakcji. Wiać miało grozą. Potrzebna była krew i ofiary. Jednocześnie w Sejmie PO-lumpy i "nowośmieszni" agenci banksterów mieli za zadanie doprowadzić do trwałego paraliżu parlamentu i rządu. Doprowadzeni do zbydlęcenia ludzie gotowi byli rzucać się pod samochody polityków PiS, atakować ich fizycznie, szturmować Sejm. Jak nazwać akcję szKOD-u w Krakowie, gdy gromada okłamanych cynicznie PO-idiotów blokowała prezesowi Kaczyńskiemu wstęp na Wawel, na grób Brata. Wszystkie te symptomy pokazują jedno - to jest jak ślad kciuka na miejscu zbrodni - akcję zaplanowano i ułożono w Polsce i poza granicami. Finansowi grandziarze, lewacy z UE, Niemcy Angeli no i krajowi postkomuniści przebarwieni na licerałów w stylu Balcerowicza, Cimoszewicza, Borowskiego, Rosatiego czy Święcicki ułożyli projekt zamachu na legalnie wybrane polskie władze. Pod batutą tria - Urban, Michnik, Smolarowie - rozpoczęto akcję "pucz".

Zupełnie "przypadkiem" przyjechał tego dnia do Wrocławia ober-łajdak Tusk i pod skrzydłami Dutkiewicza judził i nawoływał do ataku na polskie władze. Kilka godzin temu politycy Kukiz 15 i PSL ujawnili, że tragicznego dla polskiej demokracji wieczora, bankster Swetru przyniósł innym liderom tzw. opozycji projekt "apelu" do PE i Rady Europy o interwencję w Polsce! Z entuzjazmem przyjął go Gregor i tylko opór PSL i Kukiz 15, nie dostrzegających "zagrożenia demokracji i rosnącej faszyzacji kraju" zniweczył podły plan. Poza tym odmówili oni wynoszenia spraw polskich do instytucji obcych. Pomysł "nowośmiesznego apelu" (napisanego podobno prze paniulkę Lubnauer) zdechł.Na razie nie wiem dlaczego politycy Kukiz 15 i PSL trzymali ponad miesiąc informacje te w tajemnicy - i to z czasem wyjdzie. Ale sam fakt wezwania pomocy obcych przeciw Polsce usuwa tych ludzi z grona polityków i sytuuje na ławce razem z targowickimi zaprzańcami. Oczywiście w pomyśle widać łapsko Tuska i innych unijnych antypolskich lewaków. Przecież między apelem "patriotów" do carowej Katarzyny II z kwietnia 1792 roku oraz "apelem" z 16-go grudnia nie ma różnicy. W obu przypadkach wzywano obcej pomocy przeciw suwerennym i legalnym polskim władzom. To zdrada i zaprzaństwo najwyższego sortu.

Oczekuję od władz mojego kraju szybkiego, skutecznego i bezwzględnego rozliczenia każdego z tych ludzi. I nie ma znaczenia, że wielu kryje się za immunitetem. Mozna go łatwo uchylić. Ci ludzie - PO-szuści, "nowosmieszni", szKODnicy - skretyniali wykonawcy zbrodniczych rozkazów - zaczną wtedy mówić. Nie zechcą sami trafić do ZK na lata. Ujawnią więc mocodawców, "płatkinków", doradców a może i niektórych oficerów prowadzących. Żadnych sentymentów, żadnych wyjątków. Tu chodzi o suwerenność i wolność Polski. Nitras, Szczerba, PO-maska, Mucha, paniulki z N., Kierwiński, Olszewski - Kierbel, Tomczyk czy Tomczak muszą zapłacić za hucpę, którą nam zafundowali. Ale odpowiedzialność musi też dotknąć ich mocodawców, od tego co sprzedał "zioło" Nitrasowi poczynając aż po tych, co "pucz" wymyślili i wyreżyserowali. By nigdy już wieczór 16-go grudnia się nie powtórzył...

 I na koniec - zakłamany niemiecki portal Der Onet podał przed chwilą "treść apelu", z którego w cudowny sposób "wyparowały" fragmenty o wezwaniu na pomoc "zagrozonej demokracji" - PE i Rady Europy. Zamiast jest jakiś bełkot o "instytucjach międzynarodowych"., do których biedna tzw. opozycja będzie się skarżyć. czyli kolejny fałsz, me(n)dialny parawan by tumanić lemingi. Nie mam złudzeń - Gregor i Swetru pójdą w zaparte i nazwą ujawnioną dziś uchwałę - apel" zakłamstwo. A co maja mówić? Ich wiarygodnośc zeszła poniżej zera...No i jutro Rychu leci do Brukseli by ze swoim kumplem o imieniu Guy (jak to czytają Belgowie - nie wiem) dalej knuc i opluwać Polskę. A nie prościej odebrać mu paszport i wysłać do ...Portugalii?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Oczywiście to wszystko prawda, ale nie ma dowodu, czyli tekstu proklamacji "opozycji" do RE, i KE. Jest jedynie wypowiedź kukizowców i Kosiniaka-Kamysza. No i mamy dokument, któy opublikował der Onet, na którym widnieje podpis Kamysza, mimo, że ten twierdzi, że niczego nie podpisywał. Wygląda to na fałszywkę. Bardzo trudno będzie udowodnić, że ta "prośba" do Brukseli zostałą przygotowana. Ponadto, nie wysłano jej, bo jak twierdzi Chruszcz (kukiz 15)  Schetowi i Petru (ps. Madea), chodziło o dokument CAŁEJ opozycji a nie tylko obu partii opozycji totalnej. A więc karanie targowiczan (bo PO i N to targowica, bez wątpienia) się po prostu nie uda. Obóz rządowy może sprawę rozegrać PRowsko (choć patrząc na nieudolność na tym polu nie mam wielkiech nadziei na sukces) a w targowiczan uderzyć w Sejmie zaostrzając regulamin. Za blokowanie mównicy semowej powinna być z automatu kara odsunięcia od 3 posuedzeń i wstrzymanie diet i forsy na biura poselskie. Bedzie wycie, ale trudno. Total;niacy wybrali zły sposób blokowania Sejmu. W każdym parlamencie w Europie i w US za coś takiego są poważne kary. Nie zobaczymy sięc totalniaków w ZK, choć się im za to należy, Szkoda.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1530728

Ja już zapowiedziałem, że o zdrajcach będę pisał jak o zdrajcach. Żadnego dobrego słowa. Oni liderowo zasługują na więzienie lub wysłanie do wnętrza Amazonii, gdzie są plemiona-kanibale.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1530755

Przebieg łajdactwa nie wyklucza Kukiz15 - to parcie na siłowe rozwiązanie, a teraz wybaczenie.... I ta zwłoka. W interesie obu ugrupowań jest rozliczenie się ztego. Mało osób zastanawia się, jakby sprawy się potoczyły, gdyby nie film "faceta kładącego się"? Komunikaty już były o ofiarach. Państwo jest silne egzekwowaniem prawa, a nie liczbą paragrafów....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1530756

TVN teraz daje szansę wytłumaczyć się Kijowskiemu. Starają się, atmosfera, pytania, scenografia, dramatyzm.

Wszystko na nic, bo to debil:)

 

                   Kijowski Apeluje

 
Zapewne większość z Was słyszała różne rzeczy na temat tego, co się dzieje w KOD-zie. O bałaganie, o zaległościach, o procedurach, o fakturach i okolicznościach ich wystawiania czy przelewach. Od 27 lat żyjemy w wolnym i niepodległym, praworządnym kraju. Kraju, w którym ktoś, kto jest uczciwy, nie ma niczego do ukrycia. Tylko osoby, które mają coś do ukrycia (np. prawdziwą kwotę za ochronę osobistą) – kombinują. A to wydadzą książkę, której honoraria przekraczają przychód ze sprzedaży, a to wynajmują lokale na działalność. Jak ktoś chce coś ukraść, to nie wystawia faktury.
W KOD-zie wszystko jest jawne.
W KOD-zie funkcjonujemy za pieniądze ze składek członkowskich, a nie z państwowych dotacji.
W KOD-zie staramy się widzieć dobro w ludziach. Szukamy tego, co łączy, a rezygnujemy z tego, co dzieli. Musimy pamiętać co jest naszym wspólnym celem.
Jakim trzeba być człowiekiem, by dla politycznej korzyści ustawiać członków rodziny przeciwko sobie. Siostrę przeciwko bratu, żonę przeciwko mężowi, dzieci przeciwko rodzicom. Aż strach pomyśleć, do czego jeszcze mogą się posunąć…
W moim życiu, jak każdy człowiek, miałem wzloty i upadki. Czasem było dobrze, kiedy indziej gorzej. Ale jedna myśl nie opuszcza mnie od dawna. Wiecie, co jest najważniejsze? Trzeba lubić ludzi! Nawet w polityce. Po prostu lubić.
KOD funkcjonuje w bardzo trudnych warunkach. Dźwiga wielkie zaufanie ludzi w czasach niespokojnych. Trzyma w swoich rękach coś wyjątkowego – wiarę ludzi w demokrację!

 

Starajmy się, jak możemy. Nie dajmy się rozgrywać. Tylko tak bezpiecznie ominiemy pułapki i zwyciężymy.
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1530787

"Udający rannego lewak- Diduszko, pijani i naćpani "Obywatele RP" i szKODnicy, prowokowali policję do ostrej reakcji. "

klasyczna prowokacja dużo wcześniej przygotowana przez "mocodawców" i POżytecznych idiotów"

doskonały artykuł,gratulacje :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1530821