Kanikuła rozkłada "protesty" szKODników

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Przystępnie omówione wczoraj na konferencji prasowej przez ministra Krzysztofa Szczerskiego efekty szczytu NATO zostały ze zrozumieniem przyjęte przez dziennikarzy z całego śwaita. Oczywiście poza łżennikarzami z Czerskiej i Wiertniczej. Ci z uporem woleli robić z siebie idiotó byle tylko wypełnić polityczne zlecenia. Łżennikarz z GW- na zapytał serio cąłkiem o to, czy gdyby nie "zamieszanie wokół TK" to w Polsce mógłby stacjonować więcej niz jeden batalion amerykańskich żołnierzy. Salwa śmiechu zgromadzonych dziennikarzy była najlepszą odpowiedzią na popis ignoranta. On tak na poważnie...?

SzKODnicy zebrali wczoraj garstkę fanatyków i gromadę stołecznych urzędników samorządowych. Brodaty alimenciarz ogłosił sukces, podziekowal prezydentowi Obamie. Ale było przygnębiająco pusto.Wystapił tez Michnik w wymiętych spodniach i sandałach na gołych nogach, co chyba było protestem wobec nieopublikowania "orzeczenia" TK z marca. Jego "gazeta" dumnie nasladująca dokonania "Prawdy" i "Trybuny Ludu" relacjonując "stacjonarny marsz" szKODników dodała do tego zdjęcia z manifestacji... z wiosny. Poubierani ciepło ludzie na fotografiach od razu ujawniaja ogrom głupoty i kłamstwa autorów relacji.

 A poza tym są wakacje, świetnie wystapili nasi piłkarze na Euro, wyśmienicie spisują sie lekkoatleci na mistrzostwach Europy. Spada bezrobocie, parlament przyjął podatek od sieci handlowych, zatykający lukę, przez która co roku wypływały z Polski miliardy zlotych. Ciekawe czemu wtedy nikt nie protestował i nie  maszerowal po ulicach, gdy Polska była ewidentnie okradana przez międzynarodowe korporacje? Dziwne...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1516219

Według mnie 250 tysięcy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1516232

Z rachunków, jako to dawniej się mówiło dwója. Ten dziki tłum to nie może być tylko 250 tys. Ilu urzędników wyprowadziła sama HGW ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1516246