Susza ma uratować PO - sitwę...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tematem dnia w me(n)diach są na przemian - "kilometrówki" pana prezydenta Dudy sprzed lat i zatrzymanie przez CBA byłego zięcia śp.Prezydenta Kaczyńskiego.Tylko wyjątkowi odporne na wiedzę lemingi mogą uwierzyć w przypadkowość tych zdarzeń. I nie ma znaczenia, że kancelaria prezydenta Dudy odparła klarownie "zarzuty" antypolskiej gadzinówki - "Leesweeka", poparte relacjami świadków zdarzeń sprzed kilku lat. Podobnie próba negatywnego skojarzenia byłego męża Marty Kaczyńskiej z Prezesem Jarosłaem Kaczyńskim, skonstruowanie zbitki myślowej dla lemingów jest moim zdaniem niecelna. "Uderzanie w kraty" nie działa na Polakach juz od maja. Cała taktyka przerażonej PO-sitwy i "łże - elyty", którym władza wymyka się z rąk, jest czytelna i głupia po prostu. Straszenie PiS-em, prezydentem Dudą, robienie propagandy, w której jakby nie było ośmiu lat odpwiedzialności PO-PSL za stan państwa to hucpa. "Katonom" z sitwy przypominam gratis - a o zegarkach kolesi zapomnieliście? A gdzie rozliczenie "kilometrówek" Zdradka? A samolot nie wpisany do majątkowego oświadczenia dewianta z Biłgoraja? A taśmy z "Sowy"? A tysiące sfer i aferek przez osiem lat? Zapomnieliście...? Polacy pamiętają...

 Pani premiera, z wrząca wodą w głowie, była uprzejma uraczyć łżennikarzy bon-motem, który znów niebezpiecznie zbliżył ją do granicy śmieszności i idiotyzmu, jaką przesunęła przecież w ciągu letnich tygodni daleko. Uzbrojona w trampki za 600 zł Kopacz-ka powiedziała m.in. - "...gdyby pan poszedł do lekarza z anginą, a w tym czasie widzi pana sąsiadka i mówi, że pan...poszedł zmienić płeć. Jakby się pan wtedy zachował?". Przyznam, że ostatni raz podobne bzdury jako "polish jokes" wypowiadał amerykański detektyw Banaczek, w serialu nadawanym przez ogłupiacz w siermiężnych czasach PRL-u. Konia z rzędem temu kto wie, co ta kobieta wygaduje! No chyba, że sąsiadka z bon -motu to - zaatakowana przez anginę...Grodzka...

Podobno "susza" zmusi nie-rząd PO-PSL do wprowadzenia "stanu klęski żywiołowej", a tym samym do przesunięcia wyborów i referendów co najmniej o trzy miesiące. Tonąca sitwa...brzydko się chwyta. Tylko po co im to? Do końca roku zadłużą kraj jeszcze bardziej, przehandlują resztę narodowego majątku i tyle. Na co liczą? Na zmianę nastrojów społecznych? To absurd, mogą najwyżej doczekć ulicznego kryterium i zamieszek na jesieni. Wiele razy pisałem, że PO-mafia nie nadaje się na opozycję. Ma tak wiele "trupów w szafie",ż e po zmianie władzy wielu "liderów" od razu ławy sejmowe zamieni na ławy oskarzonych. Do UE też nie bardzo można zwiewać, "prezydĘ Europy" także boi się o swój byt, nikomu nie pomoże. Tylko paniczny strach przed ujawnieniem prawdziwego stanu państwa, tysięcy afer i przekrętów, gigantycznej korupcji i nepotyzmu podpowiada takie ruchy. Tylko - pamiętajmy - za nimi nie stoi nic poza kłamstwem i me(n)dialną zasłoną. W III RP nie ma armii, nie ma policji, służby są kompromitacją, a milion urzędników nie nadaje się na kordon do ratowania PO-bandy!. Naciśnijmy dziś na nich mocniej, gdy trzeba nawet na ulicy. Dość "wersalu" dla sitwy Panie Prezesie - a my wszyscy - pomożemy!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Myslę ze jeszcze jest za wczesnie aby polacy ruszyli na ulice.To jeszcze musi troszkę potrwac,może do wyborów albo do jakiejs bardziej radykalnej podwyzki cen na artykuły spozywcze.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1491304

Jeszcze troche pieniedzy mozna pozyczyc z bankow krajowych i zagranicznych, jeszcze troche posiedziec na stolkach i pobrac pensje i premie "nie dla zlodziei" ...

Nie zdziwie sie wcale - wrecz wydaje mi sie to bardzo prawdopodobne, ze PO wprowadzi stan kleski zywiolowej - trudno o lepsza wymowke - bedzie to "troska" o rolnikow i ich rodziny... Media podaja, ze rolnicy traca 500 mln zl moze 1 mld - ile to jest wobec budzetu panstwa? Okolo 0,3% .  Ile to jest wobec deficytu budzetu?  Okolo 1,5% - zaiste kleska, ktora moze powalic .... przeciwnikow politycznych. Bo przeciez usuwanie skutkow "kleski" moze potrwac i rok - a wybory moga odbyc sie nie wczesniej jak 90 dni po zakonczeniu 'Kleski"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1491319

Witam! Rozbudowany rak administracji panstwowej do niebotycznych rozmiarow toczy nasze spoleczenstwo! To celowe dzialanie sitwy,majace dostarczyc POdstawowe maszynki do glosowania! Mniemam ,ze w obecnej sytuacji zagrywka susza,jako kleska zywiolowa przyczyni sie do natychmiastowego upatku tej mafii! Ostatnio zauwazamy typowe ruchy POwalonego przeciwnika na kolana,ktory walczy z narodem Polskim! Sa to jednak bardzo szkodliwe dzialania dla kraju! Wytrwalismy 8-lat,wytrwamy jeszcze te dwa miesiace! Przelozy sie to na jednocyfrowy wynik wyborczy tego antyPolskiego ukladu mafijnego! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1491323

Można było spodziewać się,że dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy droga nie będzie usłana różami.

To będzie „ciężki kawałek chleba”

Teraz dopiero teraz zaczną się mobilizować kanalie i hieny.

Zaczną się opluwania,szukanie “haków”,podważanie autorytetu.

Do wolnej Polski jeszcze daleka droga.Od determinacji narodu polskiego zależą dalsze nasze losy.

A pasożytów,nierobów,cwaniaków i oszustów mamy w kraju tak wielu,że to się w głowie nie mieści.Mamy też “święte krowy”,które podobnie jak w Indiach mają specjalne przywileje.

Mogą np.obs..ć kogo i co chcą i nic im za to nie grozi.A spotkać ich można w rzadzie,parlamencie,sądownictwie,no i oczywiście w me(n)diach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

przeciw bezprawiu

#1491324

Stan klęski żywiołowej w III RP trwa już dziewięć lat tzn od dnia nierządów PO +PSL. Zatem nie mówimy o wprowadzeniu, a jedynie o przedłużeniu stanu klęski żywiołowej . Jak minie susza, nastąpią powodzie i znów rządzący będą bezradni, a zatem po raz kolejny stan klęski żywiołowej trzeba przedłużyć, później przewiduję roztopy, które zahamują prace polowe i kolejne przedłużenie stanu klęski żywiołowej  aż do czasu fali upałów..... i w ten sposób unikniemy referendów, wyborów, a obecna władza może dalej trwać i kolejno ogłaszać stan klęski żywiołowej ! FAJNE ! Mafia jest sprytna bo przecież szanuje demokrację praworządność, troskę o społeczeństwo itd itp a przede wszystkim własny interes.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1491356