Totalny odlot Gregora...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tzw. "opozycja" zrobiła dziś śmiało kolejny krok do samozagłady. Dobry Bóg odebrał zupełnie rozum "liderom" PO-sitwy - Gregorowi i Tomusiowi Czereś...pardon - Siemoniakowi. Postanowili bowiem (co dwie głowy to nie jedna), że złoża wniosek o wotum nieufności wobec ministra Antoniego Macierewicza. Powodem jest znajomość sprzed lat - minister Macierewicz zasiadał w radzie fundacji "Głos" razem z byłym agentem SB. Fundacja nie działa już kilkanaście lat, jeszcze dłużej minister nie utrzymuje żadnego kontaktu z TW SB. No i co z tego ? "GWno" i tak znalazło temet na pierwszą stronę i jak przystało na elytę łżennikarstwa wyprodukowało obrzydliwy paszkwil. Na podstawie tego "artykułu" Gregor i Tomuś wygłosili dziś w ekranu ogłupiacza swe mądrowści. Gdyby przyjąć logike czerskich kłamców i PO-lityków to należąłóby zawiesic wydawanie "GWna" bo przecież tam, pod skrzydłami Michnika pracowal wiele lat jeden z najobrzydliwszych agentów bezpieki - TW "Ketman" czyli Maleszka. A sam Michnik już dawno temu powinien zamilknąć bo przeciez jego brat - Stefan (dziś nazywa się Szwedowicz) - był stalinowskim prokuratorem i ma na sumieniu wielu prawych Polaków z Podziemia. A kolesie z PO ? Czemu sami się nie podadzą do dymisji skoro w ich szeregach działa były TW SB "Znak" czyli Michał Boni, w ich szeregach cenionym fachowcem jest TW "Karol" czyli Jerzy Buzek? A TW "Litwin" ? Czemu tolerują u siebie donosicieli i łamistrajków - np. Krzywonos - złodziejkę związkowych pieniędzy czy Niesiołowskiego, który zatrzymany przez SB już na pierwszym przesłuchaniu "sypnął" wszystkich kolegów w tym...ówczesną narzeczoną! Tylko absolutny brak zasad, godności i przyzwoitości podpowiada tym ludziom by za "idoli" elyty robili do dziś - Wałęsa czy Bartoszewski. Nikt z PO nie może się równać z prawym zyciorysem Macierewicza. Wiedzą o tym i dlatego łgają i opluwają go publicznie. Panie Ministrze! Polacy widzą i wiedzą. Gregor i spółka to już na szczęście przeszłość, coraz szybciej zbliżają się do śmietnika historii. Totalny odlot...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

iż brakuje konkretnej amunicji. Rzucając gównem w nadziei, że się coś przyklei, brudzą się sami.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1515243

 Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1515246

dokładnie "prześwietlić" tzw. "solidarnościową" przeszłość Szetyny. Która raczej śmierdzi, a powiem więcej - ohydnie cuchnie.

I jeszcze gotowo się okazać, że nadal "umoczony" jest właśnie sam Szetyna. W każdym razie - nie można mu zarzucać, że ma "czyste ręce".

Pzdr!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1515248

Śmiem domniemywać, że gdyby się zabrać za prześwietlanie przeszłości solidarnościowców z tzw. świecznika, to zabrakłoby aparatów Rtg w naszym Kraju. A przeszłość rzeczonych okazałaby się mieć korzenie w oborach, skąd raczej wonie piękne nigdy się rozchodziły, niestety.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1515256

Chciałaś Szetyne to Masz Katarzyno.

Mówisz o "ręcach czystych". A ja mówię, że to wyjątkowo śmierdzący typ. Od czubka (i jest !) aż PO same stopy utytłany w tym komuszym i POstkomuszym, WSIowym, śmierdzącym szambie. To wyjątkowo odrażająca, obrzydliwa kreatura. To wyjątkowy jest paskudny śmieć. Za swe uczynki dawno powinien wisieć albo kula w łeb. Gdyby to był czas Polski Podziemnej, jak było za Niemca, scierwo dziobałyby kruki i wrony a wnętrzności rozwłóczyłyby psy, jak to było z biblijną Jezebel.............

 A ten paskud w Sejmie naszym polskim zasiada. Nie ma paragrafu na łajdaka ? !  Nie składało ścierwo Poselskiego ŚLUBOWANIA ???!  Dawno powinien sprzedawczyk kopa w d...zarobić i na zbitą mordę z Sejmu i pod sąd !  Za donosicielstwo i za całokształt:

Schetyna i układ wrocławski - YouTube

 

https://www.youtube.com/watch?v=szRic-f2ypk
  1.  
Nov 20, 2011 - Uploaded by JanKaroFelix

Polityk wytworzony przez tajne służby, uwiarygodniony jako opozycjonista. Jego działalność w Solidarności ..

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1515258

Witam serdecznie, ta kreatura o ktorej mowa ma takie same czyste rece jak "bolek "...Dorosli ludzie nie ulegaja takim zmianom z jakich go od dluzszego czasu znamy. Przeciez on zieje wrecz nienawiscia...Niemalze drugi Niesiolowski. To jakas choroba psychiczna. To nie jest juz tylko awersja do kaczynskich i PiS-u, to jest SZTUKA DLA SZTUKI !  PO to narzedzie razwiedki, wiec wszystko mamy jak na dloni...Michnik, Kuron i wielu innych, tez byli w Podziemiu Niepodleglosciowym, jeno na "innych pokladach " ...Solidarnosc rowniez miala wiele przebarwien, a nawet swojego duplikata, ktorym pokierowal " bolek burczymucha " z Kiszczakowskim blogoslawienstwem i pod Jaruzelskim nosem. Poza tym , Szetyna to gudlaj, a wiec na domiar zlego wystepuje "wartosc dodana "...

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515271

Ten materiał z TV Trwam, pokazany na Youtube, na temat TW Radka

"Przesłany 20.11.2011

Polityk wytworzony przez tajne służby, uwiarygodniony jako opozycjonista. Jego działalność w Solidarności Walczącej była ochraniana przez SB. Komu zawdzięcza błyskotliwą karierę polityczną w III RP? Pasjonujący wywiad z G. Braunem"

mówi właściwie wszystko.

Może należałoby "puścić" to na posiedzeniu Sejmu, gdy Radek zaczął atakować ministra Macierewicza?

Czy rzeczywiście nie można "dobrać" mu się (Szetynie oczywiście) do d.py?

Dzięki - Przyjaciele!

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1515290

Z to d.pa  trzeba poczekac kilka miesiecy. Ten temat przerabialismy tutaj wielokrotnie, ostatnio dosyc intensywnie z "Hrabina " ;-))) Mysle tu o glownej d.pie RP, ktora rozsiadla sie nad sadownictwem i wsadza kij w szpryche...Gdy ten obskurny staruch zwolni stolek..., to przyjdzie czas na rzeczywiste rozliczenia...Obecnie kazda akcja w tym kierunku, skonczy sie spaleniem na panewce...wiec choc rece swierzbia, to trzeba poczekac...Chwilowo rece sa spetane... O odkrywaniu kart mowy byc nie moze, gdyz wszystko jest jasne, sploszyc nikogo rowniez nie sposob, bo wszystko jest wiadomym..., ale doprowadzic kazda konkretna sprawe do konca, bez " obecnego veta " mozna bedzie dopiera za jakis czas. W koncu to niedlugo, zaledwie " kilka miesiecy " ...W tym konkretnym przypadku cierpliwosc sie bardzo oplaca.

pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515317

Tonący brzytwy się chwyta, co można wymagać od tych zdegenerowanych zaprzańców bez jakikolwiek zasad moralnych. Ich "Bóg" to mamona i iluzoryczna władza, sterowana z Berlina i Moskwy! To ludzie, o ile można tak ich nazywać, którzy patologicznie gardzą Polakami, nienawidzą Polski i tego, że urodzili się właśnie w Polsce. Do końca swoich dni będą robić wszystko, aby Polaka nie była Polską. Z Bożą pomocą i przebudzonym narodem nie pozwolimy targowiczanom na powrót do tego o czym marzy Holand - "aby było jak jak było". Nie pozwolimy bo non possumus!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1515316

Witam, och Drogi MoherzeJ, zeby to byla jedynie Moswa i Berlin...U nas po Marszalkowskie kazdy wywiad spaceruje niczym gesi po podworku i kazdy kreci swoje interesy...Nadajniki zdalnego sterowania siedza rowniez w USA, W Tel Aviv-ie, w Londynie, Paryzu i kilku innych miejscach. Ba ! wiekszosc wzmacnia swoj sygnal poprzez przekazniki u nas w kraju...Dlatego wlasnie tak wysokie napiecie w d...pach KOD-owcow, Popluczyn, razwiedki i tego calego towarzystwa wzajemnej adoracji.

pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1515318