Strach padł na tzw. opozycję-Bredzisław rusza na objazd kraju...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Do codziennych wpadek Rycha Swetru Polacy się juz przyzwyczaili. Można powiedzieć, że przestają one robić na ludziach jakiekolwiek wrażenie. Podobnie jest z noblystą - TW "Bolkiem". Co wypowiedź - to klęska, co słowo - to katastrofa. "Nowośmieszni" więdną po cichu i niewiele pomagają im już retusze i reanimacja "poparcia", podsuwane przez życzliwe "sondażownie". Polacy nie chcą słuchać bredni Swetru i jego "girlasów". Zdaje się, że oficerowie prowadzący machnęli też ręką na projekt - szKODu - bo przecież nikt rozumny nie wsparłby tego zdychającego "obywatelskiego ruchu" osobą Bredzisława. Powitany 11 listopada przez garstkę szKODników Komorowski po swojemu ględził i łgał. Nikt tego nie kupi po raz drugi. Poza tym Bredzisław zagroził Polakom, że zacznie "objazd" kraju. Nie wiem czy użyje do tego swego legendarnego "bronkobusa" ale efekt będzie taki, że szKOD przestanie istnieć. Nie takie inicjatywy Bredzisław potrafil w krótkim czasie ośmieszyć i zepsuć. Pozostaje PO-mafia, w której nienachalnie medialny Gregor desygnował na pierwszą linie ludzi z plastiku i kłamstwa - jakiegoś Tomczyka lub Tomczaka, Szczerbę, Brejzę, Budkę, Janka Grabca (z uszkodzoną oponą), Schiess...pardon - Szejnfelda itd. Już sam ich widok to wizerunkowa klęska, nie muszą nic mówic by odebrać swojej "partii" kolejne procentowe punkty. Widzą to Kopacz-ka, HGW, Grabarczyk i gromada niedawnych "władców tego kraju". Zdaje się, że szykują atak na Gregora. Śiadczy o tym choćby dzisiejsza wypowiedź HGW, która winnym zwolnienia "wyjasniania reprywatyzacji" przez stołeczny ratusz uznałą....swego zastępce Pahla - człowieka Gregora w Warszawie. Zostaje tzw. opozycji "zielona zaraza" ale pod kierunkiem chudego wymoczka o dobrych komunuistycznych korzeniaach tez niewile może zdziałać. Zresztą w sobotę "ludowe arbuzy" będą wybierac nowe władze i może być niespodzianka...

Dlatego proszę władze PiS - mija udany rok Dobrej Zmiany, spróbujcie Państwo być razem, odstawcie na bok polityczne rozgrywki i animozje - tylko w zgodzie i jedności możecie poprowadzić Polaków przez następny rok...no i zbierajcie ludzi, rozbudowujcie lokalne struktury, inaczej przyjdzie impas...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Lekkomyślny Yagon 12, który cierpi na całkowity brak rozeznania politycznego oraz tego co można nazwać bystrością polityczną, pisząc swój tekst, zapomniał całkiem o nowej sile opozycji, przepraszam, poprawiam: o nowej POTĘŻNEJ sile opozycji: Unii Europejskich Demokratów która się właśnie organizuje i JUŻ ma reprezentację w Sejmie. Ma czterech osłów. Czterech. CZTERECH!!!!! To forpoczta odnowy państwa i społeczeństwa zarazem. Jak można  być tak ślepym i nie dostrzegać NOWEJ POTĘŻNEJ antykaczystowskiej SIŁY? Przecież teraz będzie już z górki. Poseł Kamiński (ps. Misiek) załatwi sprawy PR. To wybitny specjalista od spotów które powalają na kolana przeciwników politycznych i budują pozytywne skojarzenia  w elektoracie. No i facet "nie pęka" - co sam wyśpiewał w TV. Poseł Niesiołowski opracuje program żywnościowy dla kraju, uwzględniając dietę witaminową opartą o owoce pestkowe i rośliny edestowate bogate w witam C. Sprawami zagranicznymi zajmie się poseł Protasiewicz, który wznosząc starogermańsie okrzyki Heil (chwala, cześć) przychylnie do kraju naszego usposobi zachodniego sąsiada RP.. Huskowski będzie ministrdm turystyki. Jest w UED także Onyszkiewicz ekspert od wojskowości, czyli pójdzie do MON. Dziś w TV Republika wystąpił Kazimierz Wójcicki, bardzo zręcznie tłumaczył problemy imigrantów w Niemczech, będzie szefem TOK FM głównego medium nowego obozu. Mamy więc posłów UED w Sejmie, mamy gabinet cieni,, a przede wszystkim mamy NADZIEJĘ na to by wróciło co było! Należy dostrzec nową potęgę w polityce krajowej, a nie pisać o jakiś KODach czy POwcach.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1525757

chodziło oczywiście o rośiny "rdestowate".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1525758

Ale przemyślanych, dopracowanych - nie jak niewypał o podatku dla hypermarketów i jeszcze 2-3 inne. Takich zmian życzę, takich ustaw  żeby cała  ta usmarkana od roku  "totalna opozycja+"  siedziała do usranej śmierci z ręką w nocniku! Razem ze swymi brukselsko-berlińskimi  wujami, guyami, weneckimi małpami i resztą eurokołchoźnej menażerii.

Jacek Karnowski dobrze mówi* - "Stawka jest wielka, i dlatego od tego rządu należy wiele wymagać." Dalej też mówi słusznie  ale go przerwę i dodam coś od siebie - od tego rządu należy wiele wymagać bo... on po prostu ma potencjał, ma mądre i kompetentne zasoby ludzkie by tworzyć takie prawo, którego nie będzie potrzeby co chwila zmieniać. Dobre prawo to proste, stałe prawo - tak tak, nie nie, białe - białe, czarne - czarne. Wszystko zależy, czy te zasoby zostaną dobrze wykorzystane.

Rząd B.Szydło zrobił jeszcze coś unikalnego, niespotykanego od ponad 25 lat - to jest rząd, który w ustawodawstwie nie produkuje ustaw pod siebie, pod własne potrzeby, wygodę i  korzyści. Tak robiła Platforma - jakiś ministerek Tuska albo Kopacz się zblamował no to siup - zmieniamy ustawę tak żeby nikt się nie czepiał, nie rządał dymisji ministra. W ten sposób np. takiemu Sławku Nowaku się upiekło 2 razy, a Maryśce Wasiak raz. Nie mówię o Piotrowskiej Teresce...

Polska taki rząd już miała na chwilę ale wtedy zabrakło mu  "rozmachu", cokolwiek to znaczy... Kto dziś zrobi nową "Magdalenkę"? Zdychająca Platforma? Nowoczesne  eunuchy i marmozetki Ryśka? A może kwartet politycznych kastratów Miśka Kamińskiego? Albo skompromitowany Bolek Wałęsa lub  KOD, który z Komitetu Obrony Demokracji przekształcił się w  Komitet Obalania Demokracji?

Rząd Beaty Szydło dziś ten rozmach ma. Ma również szerokie poparcie  i  akceptację społeczną choćby nie wiadomo jak sondażownie sztucznie pompowały słupki Grześkom, Ryśkom i Bronkom. Ma jeszcze coś - ma właśnie okazję raz na zawsze usadzić Brukselę i wstrzymać jej ingerencję w czysto wewnętrzne sprawy nie tylko Polski ale i innych państw unijnych!!!... Choć ratlerek Timmermans ze swą wenecką małpiarnią nie mają  zamiaru odpuszczać Polsce (w końcu muszą jakoś  „uzasadnić” swe tłuste brukselskie pobory) to Bruksela dziś rozkłada ręce – niby  mamy na niepokorną Polskę artykuł 7 ale by zadziałał potrzebne jest jednomyślne uznanie przez przywódców państw unijnych.... Cudowna okazja dla Polski powiedzenia brukselskim sonderkommandom -  łapy won od Polski.  

Tym bardziej, że tante Merkel jest zajęta zabiegami o czwarty fotel kanclerski, Juncker z Schulzem mają nowy wrzód na dupie, który nazywa się Trump, a król Europy Tusk nie wiadomo jak długo będzie się reanimował po tym, że już nie jest pierwszym Donaldem świata.  

Taka okazja uwolnienia się od kurateli eurokołchoźnego lewactwa właśnie jest. I niech Dobra Zmiana ją wykorzysta. 

Innej może nie być.

 

Pozdrawiam.

 

* - http://wpolityce.pl/polityka/315493-moja-rada-dla-rzadu-jest-krotka-zmieniac-zmieniac-zmieniac-tylko-zmiany-daja-szanse-na-zabezpieczenie-niepodleglosci

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1525780

Dzisiaj na adres Klubu GP Dzierżoniów II dotarła prośba o treści (cytuję tylko fragment): "Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe Nowoczesnej. [...] Dzięki nim..., możemy prowadzić szereg działań, takich jak inicjatywy ustawodawcze, uczestnictwo w demonstracjach, akcje piętnujące szkodliwość PiS. ...Ostatnie sondaże pokazują (dla .Niezaradnej) poparcie aż 25% wyborców" (ciekawe!?). Zastanawiam się ile Petru i cały jego dwór ma pychy, buty i pogardy dla Polaków. Jak można zwracać się o pomoc finansową do ludzi którzy popierają PiS i Dobrą Zmianę. Głupota nie zna granic. Mówią, że tonący chwyta się brzytwy a ja myślę, że w swojej desperacji już wkrótce Petru, poprosi o pomoc swoich oficerów prowadzących. Wymyśli go i wykreowali więc niech go finansują, mają miliony ukradzionych Polakom pieniędzy.

A tak poważnie obecna opozycja nie jest funta kłaków warta, po wygranej Trumpa układ sił i wartości nie tylko w USA, ale i w Europie zmienia się. Mieszkańcy Węgier, Polski, Wielkiej Brytanii i USA jednoznacznie powiedzieli NIE skorumpowanym elitom liberalno-lewicowym. Dostrzegli, że za pomocą kartki wyborczej mogą spowodować, że ich głos, głos suwerena, będzie wysłuchany a ich problemy będą rozwiązywane dla dobra wspólnego a nie na rzecz elit euro kołchozu, światowych bogaczy oraz banków i korporacji. Już wkrótce PiS doprowadzi do uspokojenia sytuacji w TK i pozbawi tę śmieszną totalną opozycję paliwa (pewnie wykreują jakiś inny konflikt do walki z rządem i prezydentem - pewnie będzie to aborcja, broszki, macice, ubrane na czarno feministki i otumanione kobiety), co i tak im nie pomoże w powrocie do tego "aby było tak jak było".  Nawiasem mówiąc to jest ich sztandarowy program wyborczy. Polacy nie dadzą się już na niego nabrać. A "o nowej POTĘŻNEJ sile opozycji: Unii Europejskich Demokratów która się właśnie organizuje i JUŻ ma reprezentację w Sejmie. Ma czterech osłów" i przedstawia się jako Potężna Antypisowska Opozycja, szkoda pisać. Jak powiadają starożytni Rosjanie - "marzenia nic nie kosztują" - efektu z działalności UED nie będzie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1525794

nie "Schiess...pardon - Szejnfelda"

lecz: "Scheiss...pardon - Szejnfelda"

Pod względem merytorycznym jet to istotne...

:-)))

Honic

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1525816

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1525845