Kierunek właściwy ale droga daleka jeszcze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj Pan Prezes Jarosław Kaczyński wyraźnie wskazal to o czym pisze i mówi wielu Polaków. Wbrew opinii aparatu PiS-u i lokalnych "baronów" partii władzy - niczego jeszcze na trwałe nie wywalczyliśmy. Przede wszystkim wolnej i suwerennej Polski. To prawda, w ciągu kilku miesięcy udało się naruszyć pełnię władzy PO-sitwy i łże- elyty III RP, popłątać a w kilku miejscach nawet porwać korupcyjną pajęczynę wzajemnych kolesiowskich powiązań, towarzyskich geszeftów. Wpływ na bieżącą polityke kraju straciła zgraja złodziei i próżniaków. Audyty wykonywane w poszczególnych resortach powoli pokazują skalę zaniedbań, zniszczeń i oszustw dokonywanych przez "postępowych europejczyków" przez ostatnie osiem lat. Praktycznie rozbrojona armia, słaba policja, zniszczone służby specjalne, skorumpowany i upolityczniony :"wymiar sprawiedliwości". Zdychająca dzięki "prywatyzacji" publiczna służba zdrowia, biedna i zdegenerowana genderowo edukacja, gdzie nie dotknąć bagno i patologie.

 A "opozycja" wrzeszczy> Na ulicach,  na ekranie ogłupiacza, na lewackich s(r)alonach. Nie ma podłości, draństwa, kłamstwa, którego by nie używano przeciw Polsce. Bo przecież nie chodzi tu o PiS, ale o Polske wybijającą się na prawdziwą niepodległość. Dlatego sfory agentów, konfidentów i przestępczych beneficjentów III RP zaakceptować nie mogą. Więc wychodzą na ulice, krzyczą, noszą kartki jakieś, skandują. Komicznie to wygląda gdy dygnitarze z ekipy usunietej przez naród od władzy (daj Bóg na zawsze), w drogich strojach, "robią" w czasie ulicznej hucpy za "zwykłych obywateli". To żałosne gdy Grzechu S. powołu je - "kluby obywateklskie", a na zdjęcjach widać w pierwszym rzędzie liderów PO-siwty, Heńkę -łamistraka i ...brodatego "apolitycznego" alimenciarza. Czy to nie dziwny kraj ta Polska, gdzie protestującą "ulicą" staja się otłuszczeni dygnitarze PO-sitwy i "zielonej zarazy" oraz nienachalnie inteligentne paniulki z "nowośmiesznej". Bo KOD to przecież nic innego jak "komitet obrony draństwa", ludzie przemocą oderwani od koryta z publiczną kasą.

 Zupełnie nie rozumiem krzyku i zainteresowania "opinią" tzw. "weneckiej komisji" . Wszak to opinia tylko, podobnie jak ostatnie "orzeczenie" TK. Czy znów trzeba kilkunastu desperatów, jak to było ze skorumpowanym składem tzw. PKW, by TK, komunistyczny relikt, trafił do muzeum historii? Wtedy Stankiewicz i Braun upomnieli się o prawdę i...zlodziejska sitwa zwiała kuląc ogony. Czemu dziś na drodze"marszu KOD-u" nie stanie sto tysięcy ludzi w narodowych barwach i nie krzyknie? Raz wystarczy by "zadymiarzom ", wynajetym do "protestów" za banksterskie pieniądze odechciało się manifestować. Zero przemocy, tylko pokaz proporcji. Nie takiej jaką od lat przekazuje ogłupiacz i sprzedajni łżennikarze, ale prawdziwy. Ma Pan rację Panie Prezesie - "jeszcze niczego na trwałe nie zbudowaliśmy". Dedydkuję tę myśl, zachłyśnietych własna wspaniałością i talentami koleżankom i kolegom z aparatu Zjednoczonej Prawicy...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:14)

Komentarze

Niepokoi mnie to że prawica daje się rozgrywać przy pomocy sterowanej histerii. Druga strona, jak ta żaba co wysuwa łapkę gdy kują konie, udaje że ma jakieś silne atuty. Te tłuste koty żadnych atutów, poza propagandą, nie posiadają i trzeba reagować na ich wrzaski wzruszeniem ramion i odwracaniem głowy. Nie dać się wpuszczać w ten kanał, bo im chodzi by emocje zdominowały przestrzeń publiczną i wyparły polityczne działania rządu spychając realną działalność na dalszy plan.

To jest ta sama stara strategia budzenia emocji. Olać to. A tymczasem nawet tu na niepoprawnych widzę histerię. Zamiast histerii proponuję formułowanie planów mobilizacji na różne okazje, które mogą się pojawić. Konkrety zamiast lamentów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1508995

Dlaczego PIS nie zagospodarował jeszcze sił oddolnych? - opinia Piotra Zarębskiego

http://poloniatube.com/2016/03/11/kompletnie-nie-rozumiem-ale-wlasciwie-to-jednak-rozumiem/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1508999

działać bardziej bezwglednie i konsekwentnie wobec tych wszystkich zdrajców, opluwaczy, współpracowników.

Nie litować się i nie obawiać, to co miało się stać już sie stało - cała zgraja zdrajców, w tym oderwanych od koryta opluwa, pomawia i szkaluje, trzeba ich zdemaskować, uyjawnić i rozliczyć za przeszłosc i teraźniejszość.

Tylko tyle i aż tyle na poczatek, a dalej będzie już tylko łatwiej. Oczywiście trzeba zorganizować marsze poparcia dla Rządu i Prezydenta.

Wspieramy Was, bo chcemy PRAWDY, SPRAWIEDLIWOŚCI I WOLNOŚCI. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1509000

do przodu!

 

na głowy

worki lodu

alleluja

i do przodu!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1509005

I kto jak kto ale prezes Jarosław Kaczyński wie o tym nadwyraz dobrze! Jak to możliwe żeby mieć niemal pełnię władzy po 2005, ledwie dwa lata i wszystko się nagle skończyło. Przeżyliśmy mocno odchudzeni straszne 8 lat rządów koalicji PO - PSL. A przecież wszystko było i prezydent i rząd! Po temu Jarosław Kaczyński który to przeżył osobiście, może mówić o sporym doświadczeniu, zdaje sobie zarazem sprawę, jak ułomna jest ludzka pamięć, ale jest coś gorszego. Otóż każda władza obciąża, ludzie zwyczajnie nasiąkają profitami nie mówiąc o obowiązkach i nacisku z zewnątrz, który narasta. W takiej atmosferze partia "obrasta w tłuszcz" i powoli wszystko zaczyna się rozłazić. Wyjściem jest nieustanne mobilizowanie ludzi do aktywności i tu właśnie sprawdza się geniusz przywódcy i jego nadzwyczajność, niepowtarzalność, a co za tym idzie skuteczność w polityce.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1509019

skoro jeszcze nic sie dobrze nie zaczęło. 

Z drugiej strony Polacy najlepiej ssprawdzają się w boju,m zatem temu Rządowi i nam musi sie udać, bo zacięta walka z antypolskimi pohańcami o ISTNIENIE WOLNEJ POLSKI właśnie trwa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1509073