Trzeba trwać

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Kopacz-ka rano z właściwą sobie dyskrecją wyjaśniła, że jej program ma jeden punkt - nie dopuścić PiS-u do władzy. Może dlatego me(n)dia zaczęły "ocieplać" jej nienachalnie urodziwą postać. Jakiś "szczur-ekspert" (być może z "GW"?) puścił do "The Economist", że Kopacz-ka to "nadwiślańska Margater Thatcher". A potem jak zwykle - wszystkie wieszaki na mikrofony zaśliniły się z emocji - zachód docenia premierę! Wystarczy przecież na to-to popatrzeć chwilę by zauważyć, co naprawdę prezentuje premiera. Buta, bezczelność i tony ignorancji składają się na wizerunek tej pani.Gnidy poprzebierane w garnitury i kostiumy a udające dziennikarzy nie potrafią myśleć samodzielnie. Nawet uśmiechają się na rozkaz... za pieniądze sprzedadzą każde draństwo jako objawioną prawdę. Komorowskiemu "urosło", w sondażu na szczęscie tylko.Telewizor powiedział, że dziś wygrałby on w pierwszej turze. Zróbmy mu kawał w maju, dajmy odpocząć w Ruskiej Budzie! No może też w Rawiczu czy Wronkach, za Smoleńsk choćby. Odnalazł się Zdradek, który od razu zaczął straszyć ...związkowców ujawnianiem danych PO-słów. Bo ONI są silni tylko w anonimowej grupie, jak banda żuli atakująca samotnego przechodnia nocą. Gdy się okazuje,że mają nazwiska, konkretne adresy, rodziny to cała odwaga znika. Przyzwyczaili się, że za nic nie odpowiadają. Niezależnie co zepsują, jak oszukają, ile ukradną - to tylko "koszty państwa",czyli nas wszystkich. My mamy odpowiadać za błędy razem, ale tylko ONI mają otrzymywać gratyfikacje bez względu na osiągane wyniki. Zarozumiałość, chamstwo, bezczelność dwudziestoparoletnich "sekretarzy stanu", wyuczonych przez  macherów pokroju Lewandowskiego, Bieleckiego czy Tuska, że pierwszy milion trzeba ukraść. Co ich obchodzi "motłoch"...Wyrzućmy wreszcie tę toksyczną sitwę na śmietnik i mocno zaspawajmy otwór...

Pokażmy solidarność ze strajkującymi, dajmy im poczucie wspólnoty, siły, która na pewno pomożę skutecznie pozbyć się nowotworu PO-PSL. Trzeba ich wywalić już, a potem rozliczyć - za rady nadzorcze, zarządy, "prywatyzacje", geszefty i niszczenie Polski. Rozliczyć i osądzić. Panie prezesie Kaczyński proszę wesprzeć związkowców, dobitnie pokazać,że jesteśmy razem. Dziś nie powinny się liczyć barwy czy kalkulacje przedwyborcze, program powinien byc prosty, jednozdaniowy - rząd Kopacz-ki muusi natychmast odejść! PO-PSL muszą jak najszybciej oddać władzę! Zróbmy im Budapeszt tutaj, naśladując Orbana zacznijmy sprzątanie kraju od tego toksycznego tworu - PO-PSL. Każdy kto zadeklaruje chęć wspólnego działania powinien być z nami. Ulica zdecyduje, dyskusja z NIMI dziś czy jutro nie ma żadnego sensu.

 Wytrzymajcie chłopy - taki musi byc przekaz z całej Polski do strajkujących na Śląsku, nie jesteście sami, telewizja kłamie!!! Trwajmy tak długo w obywatelskim oporze, pokazujmy światu zgniliznę rządzącej sitwy.To ostatni moment na uratowanie kraju - żeby Polska znów stała się Polską.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (12 głosów)