Wietrzenie mediów trwa mimo zimy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Od poniedziałku zmieniła się istotnie narracja w ogłupiaczu. Napastliwy wrzask PO-sitwy i "nowośmiesznych" został ograniczony. Nie widać też aktywistów wymyślonego przez banksterów i służby KOD-u. No i dobrze.Dlatego wrzask z kraju powoli przenoszony jest na forum międzynarodowe. Haniebne zachowania Tuska czy Bieńkowskiej wobec własnego (własnego?) kraju są tylko elementem szerszej akcji dyskredytowania Polski. Nie ma sensu pytać dlaczego tak czynią? Konfidenci, opłacani przez obcych nie muszą tego tłumaczyć. Lewacka mafia z UE walczy nie o żadną "demokrację europejską" tylko o możliwe utracone korzyści z wyzyskiwanego od lat jako kolonia kraju. Panowie Schetyna, Petru, Neumann zupełnie już odkryli antypolskie oblicza. komicznie za to wyglądaja otłuszczone twarze lewackich politykierów , którzy "nie dostrzegają" tragedii do jakiej doprowadzili swoich rodaków, poprzez sprowadzenie hord islamskich "imigrantów", a z troską pochylaja się nad "zagrożeniami dla poslkiej demokracji". Cała ta |procedura" UE, do której tęsknią zdrajcy polskiego narodu, to przecież tylko medialny pic dla naiwnych. Gdyby było inaczej Frau Merkel musiałaby obawiać się podobnych działań w sprawie łamania przez jej rząd demokratycznych standardów. 

Dziwnym trafem uwadze elyty III RP umyka skandal z działaniem "centrum konntrwywiadu NATO", gdzie ginęły masowo tajne dokumenty, organizowano wystawne i nieabstynenckie imprezy, a podlegli pułkownikowi (nomen omen) Duszy żołnierze mieli wielotysięczne kontrakty podpisywane na dwadzieścia lat do przodu. Coraz więcej uwagi Polaków skupia kolejny "kwiatek" PO-sitwy czyli afera z inwigilowaniem przez policję niepokornych dziennikarzy i polityków. Znów, dziwnym trafem, żaden niemiecki polityk nie zająknie sie nawet na ten temat. Chyba europesłowie PiS muszą dokładnie wyjaśnić jak zinwigilowane byłó społeczeństwo polskie przez nie-rząd PO-PSL by w końcu odczepili sie od nowych władz. ja wiem...jest kasa do stracenia, ale Niemcy prędzej pogonią niepotrzebne juz nikomu towarzystwo spod znaku PO niż zaryzykują ostre starcie w ekipą PiS.Nie naraża na kolejne straty swoich rodzimych firm, w końcu wkrótce wybory w Bundesie.

Czas i zdecydowane działania grają na korzyść PiS-u, odcięcie elyty od publicznych mediów szybko przyniesie efekty. Myślę, że w ubecko- banksterskich sztabach praca trwa nad rozbiciem prawicowej koalicji a nie nad reaktywacja trupa PO czy pompowaniem wirtualnej "nowośmiesznej". Chlapnął o tym z ekranu Bredzisław, mówiąc o niedoszłej :koalicji strachu" w październiku i wieszcząć możliwość jej powstania w niedługim czasi. Na to trzeba uważać...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Wreszcie można z przyjemnością oglądać TVP1. Oprócz nowego i fajnego logo Wiadomości, pięknie prowadzi je Pani Danuta Holecka. Wreszcie są bardzo ciekawe, i rzetelne, bez kretyńskich komentarzy jakich dopuszczał sie towarzysz Kraśko. Ale ja o totalnej napaści na Polskę komuchów z Eurokołchozu, szczególnie niemieckich, choć nie tylko. Tych haniebnych ataków dopuszczają się z dwóch podstawowych powodów: 1.Bo podpuszczają ich POlszewickie ścierwa różne Schetyny, żydki typu Neumanny, czy błazny pokroju Pierdu z Nowośmiesznej. 2.Bo  po zwycięstwie PiSu nie damy się tak okradać jak za czasów POlszewi przez zainstalowane u nas niemieckie banki, czy markety. Folskdojcze z Eurokołchozu powinni zainteresować  się  frau Makrelą która złamała niemiecką konstytucję wpuszczając hordy muzułmańskich terrorystów do Europy, czy skandalicznemu zamiataniu pod dywan gwałtów na kobietów i dzieciach dziczy muzułmańskiej w sylwestrową noc. My Polscy patrioci powinniśmy nagłaśniać te sprawy na forum Europejskim. A oni mają czelność uczyć nas demokracji, tfu, tfu..

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1504890

Witam! Zabranie bolszewi telewizorni,przynosi blyskawiczny skutek! Nawet lemingi zaczynaja postrzegac POkretna rzeczywistosc Nowosmiesznej!  Rzad ostrzy prawne narzedzia ,aby rozliczyc to mafijne towarzystwo! Ten cudaczny wrzask o lamaniu demokracji przez PIS,calkowicie odslonil uklady i ich rzeczywista anty dzialalnosc na rzecz Polski! Niedlugo zacznie sie rozliczanie setek  nierozliczonych afer,ktora przyspieszy szybka, zmasowana bezpowrotna emigracje tych bydlakow! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1504892

Że ten lichwiarz z NOWOŚMIESZNEJ nie będzie pluł telewidzom w twarz całymi godzinami. Im większy bulterier tym bardziej był wykorzystywany przez inspiratorów z PEŁO do robienia antypisowskiej propagandy. Jeżeli do tego zostaną jeszcze rozliczone antypolskie wybryki klik rządowych PEŁO będziemy w pełni usatysfakcjonowani...Dziękujemy Panu Jackowi Kurskiemu za ekspresowe wprowadzanie porządku w TVP !

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

lem

#1504897

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1504899

Zmiany sie rozpoczęły już w niedzielę, kiedy Kraśko zastąpił Ziemiec :) Ale faktycznie. Jest jako0sciowa zmiana i wcale nie ma dominacji PiS-u. Jest obiektywizm. 

A co do srachu "kolalicji starchu"to nie ma co sie martwić. Każdy dzień oddala ich wpływ na Polaków. Też jestem zaskocvzony szybkoscia zmian, ale to dobrze świadczy o polskim rządzie i prezydencie. Tak trzymać!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1504910

w d...... przydałby się temu w kapeluszu

i towarzyszom.

Aj ! Waj !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1504911

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1504921

Witam! Joziu doprowadziles mnie z zona do lez i bolu brzucha chi..chi.. Pozdrawiamy!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1504936

Ale gwoli sprawiedliwości trzeba chyba sprostować, że:

cyt:

"Waszczykowski powiedział, że nie ma do niej żalu, bo zapoznał się z treścią ujawnionego przez nią wystąpienia, które wygłosiła podczas środowej debaty za zamkniętymi drzwiami. Jak wynika z dokumentu, polska komisarz podkreślała, że w Polsce odbyły się demokratyczne wybory, a wszczęcie procedury wobec naszego kraju mogłoby być wykorzystane przeciwko idei integracji.

Według Waszczykowskiego to oznacza, że Bieńkowska złożyła zdanie odrębne, a decyzja komisarzy wcale nie była jednomyślna. Przypomniał też, że Komisja nie podejmuje decyzji w trybie głosowania.

Wystąpienie Timmermansa o jednomyślności komisarzy było nadinterpretacją. To wskazuje na chaos informacyjny"

http://wpolityce.pl/polityka/278215-witold-waszczykowski-rehabilituje-elzbiete-bienkowska-zlozyla-zdanie-odrebne-wystapienie-timmermansa-o-jednomyslnosci-komisarzy-bylo-nadinterpretacja

 

Tak się chyba nie zachowuje konfidentka ?

poza tym pełna zgoda i 5*

 

pozdrawiam

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Astra - Anna Słupianek

#1504923

Odrosną jej te włosy, odrosną, nie ma się co nią przejmować

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1504927

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1504932

Dziennikarka TVP Info, Joanna Osińska, to kolejna osoba, która zniknie z anteny. Dziś pożegnała się ze swoimi widzami.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kolejna-zmiana-w-tvp-dziennikarka-konczy-prace-po-23-latach/45qctn

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1504939

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1504938

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1504993

Józieczku kochany! Jak Ty potrafisz dodać nam radości! "Gęsiareczka" to cacuszko, świetna. Ale co z bydłem na pastwisku??? Ściskam mocno i dziękuję.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1505083