Rozlana w Monachium krew woła o opamiętanie...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Miałem pisać o przyjętej wreszcie przez Sejm uchwale wprowadzającej Narodowy Dzeiń Pamięci o Ofiarach Ludobójstwa na Kresach. To ważny dokument, który byliśmy winni wszystkim pomordowanym okrutnie przez ukraińskich szowinistów spod znaku UPA i OUN. Prawda historyczna w żaden sposób nie może być zamazywana i zakłamywana w imię jakiejś "polttycznej konieczności". Dziękować wypada wszystkim , którzy pomogli ją skonstruować i przyjąć przez cały niemal parlament. O dziesięciorgu posłów z "nowośmiesznej" i PO-sitwu, którzy "się wstrzymali" wspominać wprost wstyd. Warto tez pamiętać, że prawie pełna jednomyślnośc zapanowała, gdy wnioskodawcy nieco zmienili pierwotny tekst uchwały, idąc na rękę "nieprzejednanym" z N i PO. Prosze po prostu porównać sobie wyniki głosowania nr 59 (sprzed porozumienia) i nr 60 i wyciągnąć wnioski...

Ale i ta istotna uchwała zeszła wieczorem na dalszy plan, bo oto ekran ogłupiacza znów zapełnił się obrazem uciekających w panice ludzi. Znów islamscy mordercy zaatakowali niewinnych mieszkańców, tym razem w Monachium. Niemiecka policja jest w absolutnie beznadziejnej kondycji, trwa chaos i szum medialny. Trzech uzbrojonych bandziorów otworzyło ogień do tłumu w centrum handlowym. Nie trzeba byc fachowcem by zrozumieć jakie będą skutki tego ataku w piątkowy wieczór. Dotąd policja nikogo nie unieszkodliwiła, ba, bawarscy "stróże prawa" przyznają,że nie maja pojęcia gdzie szukać sprawców masakry. Spójrzmy tylko na ostatni tydzień, podliczmy ofiary ataków islamskich fanatyków i wyciągnijmy wnioski. "Multi-kulti" to nowotwór Europy. Wprowadzony celowo i świadomie przez lewaków (czytaj - kulturowych komunistów) by rozsadzić od wewnątrz społeczeństwa, zdeprawować młode pokolenia, zniszczyć ich narodową tożsamość. No i zniszczyć chrześcijaństwo - odwieczne spoiwo kontynentu. Dziś mądrale z KE w Brukseli, zyjący pod kloszem, przyznają, że w Europie jest już 21 milionów wyznawców islamu! Nie tylko "uchodźców" ale i drugiego czy trzeciego pokolenia imigrantów. Oni się zupełnie nie chca asymilować, za to coraz wyraźniej głosza potrzebe stworzenia kalifatu - Europa. A o ilu z nich nie wiemy nic zupełnie, bo nie mają żadnych dowodów tożsamości?

Znów zginęli niewinni ludzie! Wyszli w piątkowy wieczór na zakupy i umarli od kul islamskich morderców! Czy nadal jedyną odpowiedzią współsprawców tej tragedii - Merkel, Hollande'a, Junckera, Barroso, Schulza będzie malowanie kredkami na asfalcie pacyfistycznych bzdur i "marsze hipokrytów"? Czy może od nowego roku szkolnego dzieci zaczną otrzymywać opaski na rękę z napisami (do wyboru) - "Nie rozjeżdżaj mnie TIR-em", "NIe strzelaj do mnie", "Nie zabijaj mnie siekierą" ? Islam wypowiedział wojnę chrześcijańskiej Europie - im szybciej ta prosta prawda przebije się przez me(n)dialny bełkot tym więcej istnień niewinnych ludzi zostanie ocalonych. Cześć pamięci ofiar z Monachium! Tylko czy słowa to już nie jest zbyt mało dzisiaj...?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

ani PiS ani Duda ani Kaczyński. Tu trzeba Innocentego i Sobieskiego ! Czyli właściwego papieża i właściwego króla!!! Nie chcieliście Brauna...to teraz macie.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1516968

"ani PiS ani Duda ani Kaczyński."

a Józio nie może być ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1516984

to już lepszy Józio niż farmazon, którego częstym argumentem w dyskusji jest puszczanie bąków. Ale pod warunkiem....że dokształcisz się z historii masakry w Srebrenicy. Lotna to najmądrzejsza Niepoprawna, która jeszcze się czasem tu pojawia więc szanuj ją.  A świętobór, tym razem, też ma rację.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1517048

Zawsze szanowałem i szanuję czy to Lotną czy Rebeliantkę, Patrie że i o Tobie nie wspomnę :-)))
Wszyckie Panie tu piszące uwielbiam
A co , chop jestem
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1517053

Dobitnie masz problem, by mi odpowiedzieć na moje argumenty, bo one są prawdziwe, a nie tak jak twoje chciejstwo, wiesz gdyby babcia miała wąsy, gdyby pan Braun rządził i tak dalej i tak dalej.

Wiesz marzenia masz piękne

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1517055

Witam Panią! To wina PISu,że Germańcy z Sowietami chcą przejąć Europę Islamem??? Odebrałem Pani wypowiedż w klasycznym  tonie nienawiści do Polski,a może jednak  jestem przewrażliwiony. Mamy wreszcie wspaniałych patriotycznych przywódców,kochających Polskę!! Chyba ,jak zawsze postrzega historia,to Polsce przyjdzie uratować przed następnym potopem Europę! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1516995

pośrednio tak...bo pozwala na takie bratanie i zgadza się na judeopolonię.W klasycznym tonie ..odebrałeś fałszywy przekaz. Wszystko co robię to z miłości do Polski. Piszę również właśnie też o tym...kto może uratować Polskę przed potopem. Proszę spróbować czytać między wierszami. Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1517050

Nie chcieliście Brauna, to teraz macie, chcieliśmy PIS i mamy spokój w Polsce, nikt nie zabija i nie gwałci Polskich kobiet i dzieci, tak jak na zachodzie, gdzie kozie syny od Allacha to wyczyniają, bo lewacki zachód im na to pozwala.

Kim jest pan Braun i jakie ma poparcie i jakie zaplecze polityczne, więc przestań farmazony pisać, co by pan Braun zrobił, mając porcie rzędu 0,01%.

To PIS zatrzymał zdradę nierządu POlszewi i Kopacz, którzy POtajemnie zgodzili się na 100 tysięcy islamskich imigrantów. Twój pan Braun tylko mógłby bąka puścić z wysiłku, bo tylko tyle go stać, z takim poparciem, by się przeciwstawić  mafii z POlszewi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1517002

Witaj Marku! To PISowi naród zaufał,więc nowoczesna stara POlszewia mogą tylko mordy drzeć! To dzięki PISowi ,nasze matki,żony dzieci mogą być bezpieczne! Marek,my tej bandy już nigdy nie dopuścimy do jakiejkolwiek władzy! Te POmyje z Sitwą muszą w krótkim czasie zasiąść na ławach! Polska ,tego Pilnie Potrzebuje! Sprawiedliwości! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517044

Też nie wytrzymałem i napisałem notkę wskazując też na aspekt - wobec bezradności Europy Zachdniej - iż islamski terroryzm i beznadziejna reakcja na niego uaktywniaja też zwykłych psychopatów, morderców czy fanatyków róznej maści.

Żart sie skończyły...

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1516980

 Witam! Chyba,już kraje UE zaczynają pojmować,że Niemcy destabilizując Europę Islamem,nie mają moralnego prawa nią rządzić i kupczyć! Przecież bez okularów widać,że Makrela dogadana z gangiem Putina w sprawie Europy! Zdestabilizować,zastraszyć,rozwalić UE,bo łatwiej i skuteczniej zniszczyć,zniewolić pojedyncze kraje.Z terorystami ,czas na normane wojenne działania! Każdy atak zwyrodnialców powinien się wiązać z odpowiedzialnościa zbiorową ,deportując po kilkadziesiąt tysięcych obcych Europie! Mamy wojnę ,więc trzeba walczyć nie komisjami,ale skutecznymi środkami! Pozdrawiam!  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1516994

Dokładnie o tym piszę u siebie.

I jeszcze o jednym. Islamski terroryzm i bezradność wobec niego Zahodniej Europy połączona z politpoprawnością i zamydlaniem istoty rzećzy, a minaowicie... że to islam jest źródłem terroryzmu powoduje też aktywizację różnego rodzaju psychopatów, świrów, fanatyków różnego rodzaju, genetycznych morderów. Oni poczuli, że teraz mogą realizować jakieś swoje hore cele, mordercze cele. I wcale nie muszą być islamistami... choć mogą też zwalać swoje działania na islam.

Choas i koniec lewackiej Europy...

PZDR

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1516997

Ci durnie z UE na czele z Merkel nic nie zrozumieli, albo działają celowo, aby zniszczyć tożsamość Europy i jej chrześcijańskie korzenie. Wpuszczają islamskich morderców. Masz rację będą rozdawać kredki, organizować "marsze protestu" (ciekawe przeciw komu?). Również wkrótce rozpocznie się masowa produkcja opasek ze stosownymi prośbami. Coś mi te opaski przypominają, Niemcy mają w tym względzie duże doświadczenie z lat 1939-45, wtedy na topie były opaski z gwiazdą Dawida. Historia zatoczyła koło, już wkrótce opaski zaczną nosić Niemcy w kalifacie Europa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1517004

Ciekawym czy w Polsce zaczna sie zamachy terrorystyczne. To, ze muzulmanskich uchodzcow w Polsce na palcach mozna policzyc jest bez wiekszego znaczenia. Na goscinne wystepy zawsze mozna przyjechac. A ze wzgledu na niemal zerowa wartosc polskiej policji pod tym wzgledem moglobybyc naprawde krwawo. Na szczescie wojownicy allacha walcza rowniez o rozglos swiatowy a tego lezaca na uboczu medialna POlska nie dostarczy. Brak zainteresowania to chyba jedyna nasza obrona.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1517006

Witaj!  Myślę,że lekarstwem na te zapędy Obcych,jest  tworzenie Przez Pana Antoniego M. Obrony Terytorialnej,gdzie wszyscy się znają w swoim środowisku Patriotycznym! Zauważyłem popiskiwanie POlszewi ,próbującej określić te działania ,jako anachronizm! Niedoczekanie bolszewicka chołoto! W Polsce Obcy,zostali by błyskawicznie zlinczowani przez społeczeństwo. Tu potrzeba ostrego swiadomego postrzegania rzeczywistości,a nie spolegliwości! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517045

w Polsce nie są narazie potrzebne. Polskę przejmuje się się bez jednego wystrzału.... nie licząc seryjnych samobójców. Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1517051