Elyty III RP świat równoległy....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ruszył program "Rodzina 500plus" i wścieklizna ponownie opanowała "opozycję". PO-sitwa i jej zmutowani koalicjanci z "nowośmiesznej" i KOD-łoty wrzaskiem i lamentem starają się umniejszyć znaczenie tej reformy. Tylko jak porównać ich bezsilne popiskiwania wobec realnej pomocy państwa dla setek tysięcy polskich rodzin? Kto będzie chciał "bronić demokracji" czy "walczyć o opublikowanie orzeczenia TK" gdy z drugiej strony po raz pierwszy od ćwierć wieku polski rząd udziela takiej pomocy rodakom? Gdy dojdą do tego kolejne rozwiązania przynoszące ulgi zwykłym ludziom - oszukanym przez banksterów "frankowiczom", emerytom poprzez obniżenie wieku odejścia z pracy, podniesiona zostanie kwota wolna od podatku to "opozycji" pozostanie tylko ucieczka do Brukseli lub...protestacyjna głodówka...

Przyznaję, że nie byłem w stanie wysłuchać do końca steku obrzydliwych kłamstw i wulgaryzmów wypowiadanych przez Osiołowskiego na posiedzeniu sejmowej komisji obrony. Powtarzanie publicznie po sześciu latach rosyjskich kłamstw, wyśmiewanie zmarłych, pogarda dla faktów powodują, że nie da się o tym chorym niewątpliwie starcu powiedzieć - poseł RP. Ciekawe co czują ci, dzieki których głosom ta kreatura ponownie profanuje powagę polskiego Sejmu? Czy zastanawiają się nad tym, że część odpowiedzialności za ten wybór spada i na nich? Chyba najcelniej skomentował wariacki występ Osiołowskiego pan minister Macierewicz mówiąc, że nazwisko tergo człowieka należy wymazać z pamięci. Co dedykuję wszystkim Polakom...Stefan - a ty się Boga nie boisz...?

Przez tydzień me(n)dialni szarlatani i zwykli ekranowi konfidenci wrzeszczeli chórem jaka to klęska dla Polski bo pan prezydent Obama nie zaprosił na rozmowę pana prezydenta Dudy. Wieszczono "koniec wolności", "karę za TK", " odpowiedź za łamanie demokracji" i temu podobne bzdury. Oczywiście zestawiano to z rolą jaka na waszyngtonńskim spotkaniu odegra "preztydĘt Europy". I na nic były spokojne słowa prezydenckich i rządowych ekspertów, że na tym spotkaniu nie przewidziano od początku takich rozmów. "Opozycja" i tak wiedziała lepiej...a brodaty alimenciarz miał zaraz potem zrobić furore w Ameryce, zapraszany na s(r)alony przez "waznych ludzi". I co ? Wyszło jak zwykle...liderzy PO, "nowośmiesznej", PSL czy komuniści okazali sie małymi , groteskowymi kłamcami. Prezydenci spotakali się i nawet rozmawiali we  dwóch, rzecz jasna po angielsku. "PrezydĘt Europy" jak przystało na lokaja stał milcząco w przedpokoju....Czy któryś z łżennikarzy powiedział Polakom - przepraszam? Czy ktoś przyznał się do błędu? Oczywiście, że nie. Dziś sejmowy wesołek Grupiński wbrew temu na co patrzyły miliony Polaków stwoerdził,że nie było żadnego spotkania prezydentów tylko krótkie spotkani eprzy stole...żałosny pajac...

 I na koniec dwie informacje pokazujace świat równoległy w jakim żyje oderwana od publicznego :koryta" elyta III RP. Okazało się, że brodaty alimenciarz, który miał "zakasować" wizytę prezydenta Dudy w Ameryce, zapraszany przez "waznych ludzi", pojechał tam bez żadnych zaproszeń, zapewne za sorosowe srebrniki jak zwykle...I wieść mrożąca krew KOD-łoty i lemingów płci obojga a może nawet trojga...Otóż towarzysz- redaktor Aaron....pardon, oczywiście Aaaadam Michnik ogłosił rezygnację z kierowania żydowska gazetą polskojęzyczną...Aaadasiu - jak tak mozna? Za co tak doświadczasz swoich wyznawców? Jak tu zyć teraz w "tym kraju"...?

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

to prawda, czy żart primaaprilisowy?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1510358

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1510368

Chodzi mi o rozwiązanie problemu z TK i brakiem demokracji, - rozpisać wybory na czerwiec. Po tym co zobaczyłem wczoraj w informacjach wygląda na to że, PiS będzie miał większość konstytucyjną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1510388

"No, panowie z Czerskiej, parafrazując teksty „GW”, tej klęski waszej dezinformacji niczym nie da się przykryć. A okres bezkarnego wciskania kitu kończy się bezpowrotnie" - pisze Anita Gargaz w Gazecie Polskiej Codziennie.

A co do Adasia i na niego przyjdzie pora...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1510440