Andrzej Duda już wygrał bo Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ma żydowskie pochodzenie

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

... i generalnie to fajna babka. Panieńskie nazwisko matki to Fentzel. I ma nieco skośne oczy. Zastanawiam się tylko, czy już dziś można gratulować Andrzejowi Dudzie zwycięstwa. 

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło została szefową kampanii prezydenta Dudy - nie oszukujmy się, w rzeczywistości jest tylko twarzą kampanii prezydenckiej. Rzecznikiem sztabu wyborczego został Adam Bielan - to "drugi rząd" będzie robił faktyczną marketingową robotę.

Mamy tutaj do czynienia ze znakomitym, wręcz podręcznikowym działaniem PR-owskim, o którym będą uczyć w szkołach komunikacji społecznej - otóż w świadomości społecznej, takiego prostego człowieka, polskich kobiet i mężczyzn, Andrzej Duda z panią Jolantą będą stanowić prezydencki duopol (duet). Wielu ludzi głosując na Andrzeja Dudę będzie głosować po prostu na nią. 

Tak, Andrzej Duda już wygrał, chyba, że wydarzy się jakieś nieszczęście. Nawet sondaże mówią prawdę: jeśli zmierzy się z Kidawą Błońską uzyska 54% głosów, a pani Małgorzata 46%. Wypisz wymaluj to taki sam wynik sondażowy, jak w czasie konfrontacji Lech Kaczyński - Donald Tusk w 2005 r.

Myślę, że Andrzej Duda już wygrał, bo PiS zawiera porozumienia ze środowiskami żydowskimi rządzącymi światem, a tak bardziej poważnie, chodzi o masonerie rytu szkockiego, tą bardziej cywilizowaną, która nie cierpi masonerii rytu francuskiego (prezentującą dziką rewolucyjną ludobójczą nienawiść).

I bardzo dobrze! Jakby Kadafi i Saddam byli mądrzy, i z nimi współpracowali, to do dzisiaj by żyli. Nie bez powodu w Warszawie buduje się tyle wieżowców. Warszawa będzie wyglądać jak Dubaj. Oni chyba dobrze wiedzą, że w Polsce przez najbliższych 100 lat nie będzie wojny.  

Tylko, że ktoś mnie zapyta: podaj dowody na tę współprace. W porządku:

1. Ściągniecie J.P. Morgan do Polski

2. Johny Daniels 

3. Minister finansów Tadeusz Kościński - City Of London, czyli złowrogi świat bankowości

Widocznie Polacy to taki naród, że sam się rządzić nie potrafi i ciągle gdzież poza granicami szuka gwarancji swojej wartości oraz bezpieczeństwa. Wiem, jestem złośliwy, ale jako Polaka, trochę mnie to wkurza. Krzysztof Karoń (bardzo mądry człowiek), zauważa, że Polacy i Włosi - katolicy, byli wiernymi i dobrymi pracownikami u Forda, w czasach sporo przed II wojną światową. Karoń mówi sporo o etosie pracy.

Gabriel Maciejewski natomiast przypomina, że Polacy za małą uwagę zwracają na kwestię własności i budowania swoich karier jako biznesmeni, jako gromadzący własność właściciele gazet, przedsiębiorstw, banków. Własność, jak wiemy, jest podstawową ofiarą każdej rewolucji.

Polska prawica jest skąpa - nie ma własnych nowoczesnych mediów. Dlatego też TVP emituje wiadomości, które wyglądają, jak wyglądają. 

A skośne oczy szefowej kampanii Dudy mi nie przeszkadzają, z wielu powodów, więc proszę nie zarzucać mi antysemityzmu.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (14 głosów)

Komentarze

Kto więcej zaoferuje eskimosom i kto bardziej będzie uległy.

To walka między Usraelem i Hameryką, a eskimosami i masonami z euro-burdelu.

Wiadomo które partie wspierają którą obcje.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619288

By wygrać to musi zagłosować ok.10 mln ludzi na danego kandydata.Oni też obiecali coś eskimosom.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1619290

i żeby żaden Polak komukolwiek się kłaniał, ale co zrobić, skoro to sami Polacy wciąż szukają sobie Panów...

pała od kogoś potwierdza, jak ciężki to temat i ile emocji buduje - ciężko o dystans 

Vote up!
7
Vote down!
-3

Romuald Kałwa

#1619291