Polegam na sobie - Jan Pietrzak dal najlepszy koncert festiwalu w Opolu

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Najwyższy poziom artystyczny całego zespołu, najznakomitszy poziom muzyczny, najlepsze teksty, najlepsi wykonawcy. Po prostu super. 
No i wreszcie cały spektakl pokazał jeszcze jedno, o czym napisałem natychmiast po koncercie:  
Już nie ostrzegam i nikomu źle nie życzę i chyba historia nas nauczyła, że Polacy mają miłosierdzie w sercu. Po prostu wiem, że zdrada i zaprzaństwo zaowocuje koszmarną klęską wrogów Polski, a największa klęska czai się na naszego wroga wewnętrznego. 
A wrogiem wewnętrznym są ludzie, którym solą w oku są takie zjawiska, jak wczorajszy spektakl Jana Pietrzaka, spektakl, który jest, był i będzie symbolem wielkości Polski. A najwspanialsze w tym zdarzeniu było to, że Jan Pietrzak pokazał, iż podmiotem jego koncertu była sprawa polska, która dała szansę i możliwość pokazania się całemu zespołowi wspaniałych artystów. 
Grajmy i śpiewajmy zespołowo, wtedy zwyciężymy! 
Pięknie jest, gdy polska sprawa daje szansę młodym, utalentowanym Polakom. Żeby Polska była Polską!
[link17/09/201
Szczególnie podkreśliłem to, że Jan Pietrzak, reżyserując ten koncert pokazał nie siebie a sprawę, w którą zaangażowany był cały zespół. 
Równy, bardzo wysoki poziom artystyczny całego zespołu. 
Każdy artysta, występujący w tym spektaklu może być i jest samodzielną osobowością artystyczną i już jest prawdziwą gwiazdą "kultury wysokiej", jest gwiazdą, która umiała pokazać prawdziwą klasę.
I tylko prawdziwi artyści potrafią rozpoznać klasę i jakość prawdziwych artystów, wspierać ich i pokazywać, potrafią być ich promotorem i opiekunem.
 
Cztery razy powołałem się na prawdziwość, i to jest ciągle za mało, gdy chodzi o Jana Pietrzaka. 


Przypis:
elig, "Benefis Jana Pietrzaka" [link]
maryla, "Jan Pietrzak poprowadził" []]>link]]>] - "]]>Hejterskim atakiem na koncert Jana Pietrzaka salon odreagowuje nieudany bojkot festiwalu w Opolu]]>" i "]]>Jan Pietrzak poprowadził widzów z PRL-u do Polski podczas opolskiego festiwalu]]>"
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Nagrałem koncert. Jak za dawnych lat. Teraz - jak za dawnych lat - przegram go na taśmę magnetowidową. 

Vote up!
13
Vote down!
0

#1548627

[link]

co znaczy tyle, że Jan Pietrzak poprowadził widzów z PRL do prawdziwej niepodległej Polski. Maryla napisała jeszcze, że ten zaprzański salon hejterskim atakiem na koncert Jana Pietrzaka odreagowuje nieudany bojkot festiwalu w Opolu. Może nie dokładnie tak Maryla napisała, ale zapewne coś takiego sobie pomyślałem, gdy o tym zaprzańskim salonie czytałem.
 
Platformersi czyli członkowie antypolskiej partii, wszyscy wrogowie polskiego patriotyzmu są ogarnięci najobrzydliwszą nienawiścią do Jana Pietrzaka, Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Wrogowie polskiej niepodległości nienawidzą ich zasług może nawet bardziej, niż nienawidzą naszej chrześcijańskiej Wiary.
A to jest dla nas bardzo ważna wskazówka. 
Im większa ich złość, im paskudniejszy hejt skierowany przeciwko, tym większe zasługi i należny im szacunek.
Wiem, robię wszystko co mogę i wciąż przypominam i mam nadzieję, że zdrada i zaprzaństwo zaowocuje koszmarną klęską wrogów Polski, a największa klęska czai się na naszego wroga wewnętrznego z tej cholernej antypolskiej partii. 
Vote up!
13
Vote down!
0

michael

#1548631

Niestety nie ogladalam wystepu  Pana Pietrzaka. Pieknie Pan o nim napisal. Jedyne co wiem z pewnoscia - ta piekna piesn "zeby Polska byla Polska" utrzymywala nas przez dziesiatki lat w nadziei na lepszy , wolny los Polski i Polakow. Dzeki Panie Janku za patriotyzm , wiare i nadzieje.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

Gosia

#1548636

i łza si8ę w oku zakręciła ze wzruszenia,nie raz :)

"żeby Polska była Polską "

serdeczności popołudniowe  :)

Vote up!
9
Vote down!
0

gość z drogi

#1548650

- finansowana ( głównie ) przez sąsiadów zza Odry i inne kanalie - jak n.p. "węgierskiego żyda" (na es.) ...

Vote up!
9
Vote down!
0

ke-fas

#1548652

 Witam! Antypolskie kundle z przestępczej partii  wieszają psy na Polskich patriotach. Panie Janie zdrowia życzę, nie wspominając o wytrwałości. Piękny przekaz dla młodego pokolenia. Żeby Polska...Pozdrawiam! 

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1548679

Komunistyczno-bolszewiccy zbrodniarze masowo mordowali polskich bohaterów i patriotów. Często byli to antenaci różnych kanalii z PO, KOD i im podobnych.

Od niedawna, tym bolszewickim, czy postbolszewickim kanaliom sterującym tzw. totalną opozycją - chociaż właściwie jest to zbrodnicza, antypolska mafia - na szczęście pozostaje już tylko "wieszanie psów"...

Chociaż dla tych mafiozów, zdrajców i przestępców przydałaby się jakaś nowa Bereza Kartuska...

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1548705